PDA

View Full Version : Писна ми



NeJnO_UhAniE
08-16-2008, 16:05
Nadqvam se mnogo ot vas me podkrepqt,no mi pisna 4esno kazano ot vsi4ki glezli4ki,koito paradirat s viziq i pari... i az moje da izglejdam dobre,da imam skapi drehi,no nqma da go komentiram,te sa si za men,no imam i akal v glavata i znam 4e ima dale4 po-vajni ne6ta...
Molq vi sprete da se delite na fashioni,metali i nz si o6te kakvi ?!? z6ato go pravite !?! Sled kato vseki ima mnenie,vsi4ki sme hora...otiva6 v nqkoi magazin i si haresva6 drehi,kupuva6 gi i dotam,izgrajda6 viziq,kakvato na teb ti haresva,za6to se delite ?! i stiga s tezi zlobni komentar4eta,ne vi li pisna ? Predstavete si edin po-hubav forum,da se davat saveti,da ne se nalagat mneniq i da nqma zlobni komenatri i mnogo hvalbi...stiga ve4e,tuk sme za da si pomagame :) Blagodarq za otdelenoto vreme:) Nadqvam se 4e 6te polu4a podkrepa :-) :-) :-)

pifiella
08-16-2008, 17:04
Имаш я подкрепата от мен! :)

ReBeL
08-16-2008, 17:07
моята също :)

favourite_girl
08-16-2008, 17:15
имаш и моята подкрепа :)

NeJnO_UhAniE
08-16-2008, 17:21
Mnogo se radvam,4e ima hora koito mislqt kato men :-) :-) :-)

Romance
08-16-2008, 17:23
Тълни простотии написа.

Isabelle
08-16-2008, 17:30
Тълни простотии написа.
+1

letssingit
08-16-2008, 17:39
Много обичам когато някакви заблудени момиченца почнат да пишат темички... И кфо стана сега? Промени света ли? 8)

Gnidi4ka
08-16-2008, 17:42
Tova spored men sa hora koito durjat na vsqka cena da budat zabelqzani. Da ti kaja 4estno i az imah edin period v koito prosto ne mojeh da se sdurjam da ne gi napsuvam :oops: no si mina s vremeto. I to4no terzi glezli4ki kakto gi nari4a6 ne sa glezli4ki a kompleksarki. Hvalqt se s tva s onova emi golqma rabota kato nqmat s kakvo dr da se pohvalqt. Ostavi ne se zanimavai kefi se na jivota si i ne si suzdavai izli6ni konflikti. :) A otnosno stilovete na horata vseki da si bude takuv kakuvto si iska. Da slu6a muzikato koqta mu haresva, no ne moga da razbera za6to vseki se opitva da se natrapi sus svoq stil na razli4nite ot nego. Nqma ni6to po selsko da si go kajem napravo ot tova a kre6ti6 po ulicite "ti metalka li si ma" ili "mrete be 4algari" me da i men me drazni tova 4e 13 godi6ni momi4enca mi se 4eknat na obuvki po visoki ot tqh i se razhojdat s dekolteta do pupa no me drazni i tova 4e se paradira i s "az sum metal/ fe6un/ emo i nz si o6te kvo". Ne znam za6to se delqt po tozi na4in samo moga da kaja 4e e adski tupo i horata koito go pravqt unijavat edinsveno ama ednistveno samite sebe si . [-X ne6to mn se razpisah :)

scoobydors
08-16-2008, 17:44
Много обичам когато някакви заблудени момиченца почнат да пишат темички... И кфо стана сега? Промени света ли? 8)
+1 :D

BraVo_GirL
08-16-2008, 18:08
да,права си-защо трябва да има деления,всички сме хора и сме равни.....ама нормално е,щото тва са хора,с различни вкусове,мнения и изградени морални системи...и затова светът е толкова шарен и интересен.Ако всички сме приятели и сме на едно мнение и всеки си седи в черупката няма да е интересено.Вярно-дразнещи са всички парадиращи,но просто свикваш с тях или просто не им обръщаш внимание....

mirelS
08-16-2008, 18:52
Prava si i mnogo hora go znaem tova.. no nikoi nqma da promenim.. nai-malko s 1 tema hahh

love_marilyn_manson_love
08-16-2008, 19:46
Много обичам когато някакви заблудени момиченца почнат да пишат темички... И кфо стана сега? Промени света ли? 8)
+1 :D

+oshte 1 :P

sladkish_14
08-16-2008, 19:53
А защо трябва да променяме някого ? :? .. Това с парите и дрехите - ми тяхна работа си е !!! Парите много променят човека , не говори така " az moje da izglejdam dobre,da imam skapi drehi,no nqma da go komentiram,te sa si za men," Ти МОЖЕ , тези които вече нещата при тях са ФАКТ , мислят така и така правят !!! И ти ако си на тяхното място мисля ,че и ти така би се държала .. Всеки гледа да се изфука с нещо , като няма с какво друго се фукат с това ! Какво ни пречи на нас това не разбирам ... Относно деленето , то няма как да се промени , винаги е било така и така ще си остане ... Както с музиката така и с бедни и богати .. А това със злобните коментари , ми и аз съм давала такива , просто понякога ти писва да четеш все едно и също !!! Как да не даваш злобни коментари , като има толкова кухи лейки по света :? ..Това е моето мнение , както казаха по -нагоре няма нищо да променим с темата .. Имало е такива ... Така , че всеки да си живее и прави каквото си иска 8-)

mhmhmhmhm
08-16-2008, 20:28
Всеки сам се дели,не го делят другите.

VilleBaby
08-16-2008, 21:27
е хуу права си...ама теми като твойта бол...почти всяка тема е подобна...изтъкваш се , че си мн умна и не се праиш на интересна...ама с тия теми си същаата като тея глезли , които коментираш... :?

fiama
08-17-2008, 16:08
И да те подкрепя, и да не те, нищо няма да променим. Хора всякакви! Казваш да приемаме хората, каквито са, да не се делим на фещънчета, чалгарчета, емота и незнам какви още... а казваш - онези - глезлите! Еми не става, мила -за това е форума - всеки си казва мнението, спори с другия, харесва или отхвърля някакво разбиране и т.н.

Pedigree
08-17-2008, 16:16
И какво ще стане сега? Ще промениш мисленето на някого?

adizitk1
08-17-2008, 18:33
Всичките тия,дето те критикуват са тия,които си описала и не желаят да се погледнат отстрани,по лесно им е просто да скочат срещу теб.Тва обаче не значи,че е правилно(поне не за мен).Аз мисля,че си мн умно момиче и трябва да запазиш разсъжденията си възможно най-дълго,ако не и завинаги...бъди сигурна,че имаш подкрепата ми.И знаеш ли какво,в тази тема мн ясно си пролича кой е злобар и кой-не! :? И знам,че не си написала темата,за да се правиш на интересна или,за да промениш света,а просто защото при всеки нормален идва момент,в който му писва от превзети същества около него,при теб този момент е дошъл!Браво за темата!!! :)

Beb4e__to
08-17-2008, 19:23
имаш и моята подкрепа :)
+1 :)

Gothique♫
08-17-2008, 19:31
С тая тема няма да промениш света но все пак...И аз не го разбирам тва с етикетите които се лепкат на хората,не е ли всеки свободен да прави каквото си иска с живота си?Очевидно в днешни времена не е,има някой свестни хора неопределящи се като нещо непарадиращи с пари,дрехи и бля бля,но в един момент идва една кифла която я нарежда едно хубаво и момичето за да не я тормози започва да се облича да се държи като нея ,един вид и тръгва след задника виждала съм подобни ситуаций..Жалка гледка просто.Поради причината,че не искат да бъдат отхвърлени те стават подвласни на едно много кухо общество...Нищо няя променя с тва мнение ама да се изкажа 8-)

InFaTuAtEd
08-17-2008, 20:22
+1 :grin:

MiLeNcHeToO
08-17-2008, 20:51
Тълни простотии написа.
+1
+1

xxxSnowflakexxx
08-20-2008, 20:30
Имаш я подкрепата от мен! :)
и моята....

___mimity___
08-21-2008, 09:53
i moqta mn si prava! horata se pravqt takiva za da sa interesni na drugite a i lichno na tqh moje da ne i haresva :-D :-D

draki4ka
08-21-2008, 10:13
1.темата е малко безсмислена
2.света не се променя от това и дори да го напишеш някъде другате ще получиш същатата реакция
3.съгласна съм с теб е в крайна сметка каво по добро от един по хубав свят в който всички хора са наедно и се подкрепят :? но само ще ти кажа че в днешно време МН малко хора мислят за др около тях :-o :-o иначе те подкрепям 8-) 8-)

TraPPed
08-21-2008, 10:37
ЪЪЪЪЪ ти живееш в България...тук да имаш скъпи парцалки и хубав телефон те прави човек...не живееш в USA където хората не им пука какво носят...

deizilin
08-22-2008, 05:30
И аз съм съгласна с някои по горни мнения,че хората са различни,всеки си има собствен стил,собствени идеали и всички тези нища за "надутите с парите"-е това си зависи от възпитаниего на родителите и средата в която живееш и с една такава тема няма никой промениш!А и никой няма право да пуска теми за характерите на когото и да било с цел ,едва ли не да накараш тези хора да се променят.Разглезени или не-това е личен живот и правото на човек да бъде такъв,какъвто си пожелае. ;)

the_slayer93
08-22-2008, 12:32
О,ти закакво я направи тая тема да се изфукаш ,че имаш скъпи дрешки ли ? :x

По темата:Много ясно ,че ще има разделение стига да не си налагаме едни на други и всеки да зачита мнението на другите в конкетния случай стила на обличане.(Фешанките дразнят ,не толкова как се обличат ,а с начина по който се държат .....тва е ....)Аз зачитам правото на всеки да се облича както иска и не бих тръгнала да му се присмивам или правя забележки ако иска по прашки и сутиен да тъгне или в 40 градуса със зимното яке ,това си е личен избор!А за тия дето парадират с пари и смятат ,че не можеш да имаш собствен стил ако не пазаруваш от ботици да си гледат работата ,не всички сме богати.Набийте си го в тъпите глави дето не са ви само за красота!(опс малко се поовлякох :oops: )

krisiiiiito
08-22-2008, 12:55
Всеки сам се дели,не го делят другите.

\:D/

sweetsunshine
08-22-2008, 13:13
Написа пълни простотии!И аз не харесвам този тип хора за когото говориш,но тук не е мястото на деленето на фешънчета и метали да кажем!Тук не разбирам каква е ролята на фешънчетата и металите,не разбирам защо намесваш музика и подобни.Металите фешънчетата,техно маниаците,хаусчетата нямат нищо общо с това дали се фукаш с визия и пари или не!!!А и ти казваш,че си против това фукане и точна сама се изфука.И мислиш грешно защото казваш отиваш до магазина и си купуваш дрехи,създаваш си визия.Да,но нещата не стоят до визия и дрехи!Гледа се какво има в главата ти няма значение дали ще си със скъпи дрехи или не!Като нямш акъл в главата майната му.Със скъпи дрехи се фукат само някои разглезение богаташки,които си купуват не скъпи дрехи,а скъпи парцали.Може да покажеш положението си на почтен и изискан човек с възможности като използваш маркова козмети,имаш скъпи дрехи,но не се фукаш с тях.И като използваш парите на майка си и баща си например за да отидеш в чужда страна да учиш(в смисъл да ходиш там на училище или на езиков курс,за да научиш езика).Аз оценявам тови вид хора с възможности,а не тъпите и разглезени богаташки!Донякъде си права,но донякъде не мислиш правилно. :) :)

NeJnO_UhAniE
08-22-2008, 23:51
Написа пълни простотии!И аз не харесвам този тип хора за когото говориш,но тук не е мястото на деленето на фешънчета и метали да кажем!Тук не разбирам каква е ролята на фешънчетата и металите,не разбирам защо намесваш музика и подобни.Металите фешънчетата,техно маниаците,хаусчетата нямат нищо общо с това дали се фукаш с визия и пари или не!!!А и ти казваш,че си против това фукане и точна сама се изфука.И мислиш грешно защото казваш отиваш до магазина и си купуваш дрехи,създаваш си визия.Да,но нещата не стоят до визия и дрехи!Гледа се какво има в главата ти няма значение дали ще си със скъпи дрехи или не!Като нямш акъл в главата майната му.Със скъпи дрехи се фукат само някои разглезение богаташки,които си купуват не скъпи дрехи,а скъпи парцали.Може да покажеш положението си на почтен и изискан човек с възможности като използваш маркова козмети,имаш скъпи дрехи,но не се фукаш с тях.И като използваш парите на майка си и баща си например за да отидеш в чужда страна да учиш(в смисъл да ходиш там на училище или на езиков курс,за да научиш езика).Аз оценявам тови вид хора с възможности,а не тъпите и разглезени богаташки!Донякъде си права,но донякъде не мислиш правилно. :) :)


oh ne ste me razbrali,ne sam kazala 4e imam skapi drehi,iskah da kaja 4e dori i da imah,nqma6e da paradiram s tova,za6toto za men po-vajni sa ka4estvata...ako 6te i parcali za 2 lv.da nosi nqkoi....vajno e da me oceni takava kakvato sam... :) :-) :-) :-)

kuklichka_bg
08-23-2008, 08:14
Promeni Sveta s taq tema bravo

az pak se pitam koga shte sprete da si puskate banalnite ednakvi temi?!

mysterious93
08-23-2008, 08:36
Написа пълни простотии!И аз не харесвам този тип хора за когото говориш,но тук не е мястото на деленето на фешънчета и метали да кажем!Тук не разбирам каква е ролята на фешънчетата и металите,не разбирам защо намесваш музика и подобни.Металите фешънчетата,техно маниаците,хаусчетата нямат нищо общо с това дали се фукаш с визия и пари или не!!!А и ти казваш,че си против това фукане и точна сама се изфука.И мислиш грешно защото казваш отиваш до магазина и си купуваш дрехи,създаваш си визия.Да,но нещата не стоят до визия и дрехи!Гледа се какво има в главата ти няма значение дали ще си със скъпи дрехи или не!Като нямш акъл в главата майната му.Със скъпи дрехи се фукат само някои разглезение богаташки,които си купуват не скъпи дрехи,а скъпи парцали.Може да покажеш положението си на почтен и изискан човек с възможности като използваш маркова козмети,имаш скъпи дрехи,но не се фукаш с тях.И като използваш парите на майка си и баща си например за да отидеш в чужда страна да учиш(в смисъл да ходиш там на училище или на езиков курс,за да научиш езика).Аз оценявам тови вид хора с възможности,а не тъпите и разглезени богаташки!Донякъде си права,но донякъде не мислиш правилно. :) :)


oh ne ste me razbrali,ne sam kazala 4e imam skapi drehi,iskah da kaja 4e dori i da imah,nqma6e da paradiram s tova,za6toto za men po-vajni sa ka4estvata...ako 6te i parcali za 2 lv.da nosi nqkoi....vajno e da me oceni takava kakvato sam... :) :-) :-) :-)

и кво?като те оцени кво ще стане?не мога да разбера за кво пускаш поредната тема като преди тая има хиляди други? и за другите дет викат "браво на темата" я да ми обяснят защо "браво" ?????на кого помогна тая тема?????????????????

TheNewReligion
08-23-2008, 08:38
Принципно съм съгласна с половината от първото изречение, ама нещо темата е...тъпичка... :oops:

Vladokaaa
08-23-2008, 08:43
:) Аз лично не се дела на никакви копувам си нормални дрехи :P

#иDеа/\ъЪъЪ~нЪ~kФъРТаЛъЪ
08-23-2008, 12:31
da i na men mi pisna . dobre che az ne sum takava makar che sum mnogo bogata i krasiva i umna ne paradiram s tezi moi kachestva :?

dana_
08-23-2008, 13:09
da i na men mi pisna . dobre che az ne sum takava makar che sum mnogo bogata i krasiva i umna ne paradiram s tezi moi kachestva :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Момиче, ти си моя идеал :lol: :lol: :lol:

JinaTa`na`ROnaldO
08-23-2008, 13:33
Ми НемОже всички да са еднакви.. :o Всеки чОвек е стрОго индивидуален пО-своЙ начин и има различни виждания и интереси..Така,че дОкатО свят светува ще се делИм на..,фешъни,лудаци,метъли,ха ус маняци,емОта,чалгарчета,ку ки,педали,футбОлистчета,ку рви,плейбойчета,изрусени човечета и фейк хора .. :wink:

ElisaDay
08-23-2008, 15:35
Аз пък няма да те подкрепя!Разни хора, разни интереси.Всеки има правото да се облича и да се държи както си иска.На мен пък ми писна от вашите теми , че тоя бил фешън - смърт! ; ония бил емо - смърт! ; другия бил чалгар - смърт!

Абе айде разберете се най-накрая, че който както желае ще се показва на улицата...Брейй да ви се невиди и тесния поглед :?

yozito
08-23-2008, 16:35
da i na men mi pisna . dobre che az ne sum takava makar che sum mnogo bogata i krasiva i umna ne paradiram s tezi moi kachestva :?

ахахахахахахахахахахахаха ти си просто уникат пхахахаха :razz: :razz: :razz:

Biskfitka
08-23-2008, 16:57
da i na men mi pisna . dobre che az ne sum takava makar che sum mnogo bogata i krasiva i umna ne paradiram s tezi moi kachestva :?

ахахахахахахахахахахахаха ти си просто уникат пхахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: ..минутка за реклама :-D

Pliok0019
08-23-2008, 17:09
А не може ли да сме просто умни и красиви?

varvi_si
08-24-2008, 20:11
tolkova si prosta ma Nejno uhanie li kfot be6e tam, viziqta e vsi4ko,kato imam 6te pokazvam,imam skapi drehi,imam hubavo tqlo... z6ato da ne pokazvam...glezla mal4i ma :) :-)

FieRy_GirL
08-24-2008, 20:16
подкрепям те с 2 ръце !!

Romance
08-24-2008, 20:28
tolkova si prosta ma Nejno uhanie li kfot be6e tam, viziqta e vsi4ko,kato imam 6te pokazvam,imam skapi drehi,imam hubavo tqlo... z6ato da ne pokazvam...glezla mal4i ma :) :-)
Я дай снимка :D

varvi_si
08-24-2008, 20:33
подкрепям те с 2 ръце !!
men li ili taq kukuvica det pusna tapata tema :D

sweetsunshine
08-24-2008, 22:19
varvi_si Имаш хубаво тяло и скъпи дрехи,ама използваш скапана козметика нали :razz: :razz: :razz: Визията определено не е всичко!А ти т*па кифло показваш как нямаш нищо в главата :razz: По-добре върви се скрии накъде! :lol: Така и като казваш,че имаш хубаво тяло и скъпи дрехи айде постни снимка и си кажи марките на дрехите!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Поредната разглезена к*рва :smt075

varvi_si
08-25-2008, 11:44
авторката незнае кво иска и е мега зле
tapa e :D:D:D sig.iska da ni nakara da se zamislim,ama yspq 6toto e tapa marla :D,koqto nqma vazmojnosti da bade nqkoq glezla... :D 6e izvinqvate mn me nervira taq