PDA

View Full Version : Затлъстяване/корем



vamp
08-16-2008, 16:50
Какво става бе хора,ЕГН-то ли се обажда???Едно време имах плочки,пиех,пушех като праслак,тренирах,от доста време не тренирам,но вместо да слабея,надебелявам.Познати вече ми казват,че съм заприличал на мутра,майтапят ме за коремчето.Долната част е проблемна,отгоре все още се личи,че съм имал плочки.Самия ми корем не е толкова мазен,колкото раздут.Не ям кой знае колко много вече и не пия както преди.Най-много 2 бири за деня...
Какво да правя,ако се върна да тренирам и във фитнес какви упражнения да правя за корем?

п.п.Не искам да отслабвам,дори напротив,само корема искам да прибера навътре леко ;)

scoobydors
08-16-2008, 17:46
:D :D :D Преди тея плошки с кво си ги правил? Еми прави същото както преди и ще се стегнеш малко ;)

Love0nlyMyself
08-16-2008, 22:43
фитнес скъпи :-D има си уреди специално за коремчето

plmn
08-16-2008, 22:58
от доста време не тренирам,но вместо да слабея,надебелявам.

:lol: Какво очакваш да ти се случи - ядеш. пиеш, пушиш, не спортуваш и искаш да слабееш? :D Препоръчвам ти някаква диета и фитнес...Не виждам как иначе се свалят мазнини.

rachel_billson
08-17-2008, 10:12
kato ne sportuvash,kak ochakvash che shte otslabnesh?
:-o

bibon4o
08-17-2008, 10:19
Moq suvet kum tewe e da namali6 birata 6toto razdyva korem/stomah a ako misli6 4е si prekaleno napulnql otidi pri д-р Байкова (dietolog)hodila sum pri neq i ot sobstven opit znam 4e pomaga

vamp
08-18-2008, 08:01
Е вие какво ме направихте?Не съм някой дебелак,просто вече нямам плочки,мазнини имам единствено на корема и те са малко-гъз,гърди,гръб,ръце всичко си е чист мускул!
Нямам нито време нито желание за фитнес в момента,освен това старите упражнения не дават ефект вече,защото сега съм 20кг повече от тогава,по-висок и много по-мускулест.Мускулите си тежат.Диети не ми трябват,не искам да свалям мускули правени с години заради малко коремче.Искам просто да си стегна корема и ми трябва програма за корем.Някой може ли да ми помогне.
С пиенето и пушенето се ограничавам,но яденето е на пълни обороти :grin:

pifiella
08-18-2008, 12:25
Разюздения начин на живот си оказва влиянието....... :grin: ЧЕСТИТО!

bibanchetyyy
12-29-2008, 15:19
ще подкрепя едно момиче във форума иди на фитнес [-(

UFOs
12-29-2008, 17:10
Охх и аз имам малко бирено коремче и се чудя как да се оттърва от него,а по принцип не съм пълен..

Boyd
12-29-2008, 19:32
След като излезеш от пубертета се започва с пълнеенето, защото не се изразходват толкова много калории. Спреш ли да растеш нагоре - започваш настрани!

Glorious
12-29-2008, 21:36
Спри бирата! 8-)

SIC
01-02-2009, 18:38
spira6 birata i gaziranoto i gleda6 da sdufkva6 hranata dobre,za da ne tovari6 stomaha prekaleno

pussycat_dolls15
01-02-2009, 20:38
Иди на фитнес.

batkodoki
01-04-2009, 00:39
Какво става бе хора,ЕГН-то ли се обажда???Едно време имах плочки,пиех,пушех като праслак,тренирах,от доста време не тренирам,но вместо да слабея,надебелявам.Познати вече ми казват,че съм заприличал на мутра,майтапят ме за коремчето.Долната част е проблемна,отгоре все още се личи,че съм имал плочки.Самия ми корем не е толкова мазен,колкото раздут.Не ям кой знае колко много вече и не пия както преди.Най-много 2 бири за деня...
Какво да правя,ако се върна да тренирам и във фитнес какви упражнения да правя за корем?

п.п.Не искам да отслабвам,дори напротив,само корема искам да прибера навътре леко ;)

нямам спомен да си указал задължителната компонента ВЪЗРАСТ

но имам един съвет - настоятелно ти препоръчвам да погледнеш как изглежда Баща ти в момента!

хмм...ми..това е началото...обикновено...

durancho
01-08-2009, 12:25
Е вие какво ме направихте?Не съм някой дебелак,просто вече нямам плочки,мазнини имам единствено на корема и те са малко-"задни части",гърди,гръб,ръце всичко си е чист мускул!
Нямам нито време нито желание за фитнес в момента,освен това старите упражнения не дават ефект вече,защото сега съм 20кг повече от тогава,по-висок и много по-мускулест.Мускулите си тежат.Диети не ми трябват,не искам да свалям мускули правени с години заради малко коремче.Искам просто да си стегна корема и ми трябва програма за корем.Някой може ли да ми помогне.
С пиенето и пушенето се ограничавам,но яденето е на пълни обороти :grin:

Приятелю,имам няколко съвета към теб:

1.Пий повече вода(1,5-2л. на ден)ще се изненадаш какъв може да е ефекта само след месец
2.След като започна темата с "ЕГН-то" предполагам че си пълнолетен,може да пробваш да ползваш автомобила по-рядко и да наблегнеш на разходките(зима е,но какво пък,нужни са жертви)
3.Яденето хубаво е на пълни обороти,но гледаш ли какво слагаш в устата си?Ако ограничиш въглехидрата и повишиш белъчините би трябвало да ти се получи(спомена че си градил мускули дълги години,така че предполагам и това ти е известно)Като допълнение мога да те посъветвам да увеличиш храненията до 6 пъти дневно(в случай че са по-малко) 3-те основни и между тях леки закуски с плод,зеленчук или месце в интервал около 1 час(тук влиза и водата,без нея няма как да стане,не пиеш ли вода се откажи от тая идея с плочките)
4.Кардио(можеш и у вас),ако нямаш време или желание,някъде по щандовете с книги бях гледал една малка книжка за коремни мускули в домашна обстановка,може да я потърсиш в интернет,има доста упражнения и мисля че си струва(въпреки че не съм я ползвал лично)

Успех! :)

Pavcho0
01-20-2009, 13:14
Спри бирата определено.. :-s е като не тренираш кво друго искаш? ако искаш да потдържаш някво тяло или форма забравяш за бири мири, газирано, тестени пумий и сладко. Сладкото го ограничи не го спирай може по 1 шоколад на седмица щото ти пада кръвната захар. Яж повече риба и пилешко место, тях можеш да ги ядеш до пръсване \:D/ Яж по 4-5 пъти на ден по малко и между храненията можеш да хапваш некви ядки (фъстъци/ бадеми ) Плодове, зеленчуци но за тех секи знае :)

niquetamere
01-20-2009, 16:34
E корема винаги е проблемен :D Строга диета е прекалено ,но найстина трябва да следиш какво ядеш. Няма как да стане да набиваш баничка с боза и бира с пържени картофи и да искаш плочките да са добре :D А да ... няма как да свалиш само от корема .. тръгнеш ли да сваляш всичко се топи 8) За останалото ... www.bb-team.org там са всичките отговори .

NoOneElse
01-22-2009, 11:03
Ако продължаваш да пиеш бира и горните плочки ще ти се скрият... :-x