PDA

View Full Version : Аз и моят проблем..моля за съвет :)



GoLdy
08-16-2008, 17:30
Здравейте,
няма да питам какви момичета харесвате , а за разлика от другите ще го кажа направо. Харесах си едно момче , до скоро и двамата се гледахме все едно ще се изядем (разбира се говоря за положителния смисъл на думата)и искам да ме хареса и евентуално нещата да се получат,но преди седмица когато последно го видях (на заведението където работи)той дори не ме погледна , не че ми пролича че гледам към него но.....аз положих доста усилия за да ми се обърне внимание (най-малкото изглеждах супер когато се прибирах поне десетина пъти ми се свиреше от някъде и ме заглеждаха(спок не приличах на курва)),смях се шумно (не съм изглеждала нелепо)и почти всички други в един или друг момент погледнаха към масата ни, но моя човек-не. Когато отидох и му поисках ogun44e той не каза и дума запали ми и тялото му сочеше към мен а гледаше леко в страни, Когато минаваше покрай масата ни погледна дори веднъж (странно защото човек несъзнателно поглежда обектите около себе си). чудя се какво да правя....дали той има някакъв интерес към мен и.....знам ли имам ли шанс и какво бихте ме посъветвали

PP :Ot mneniqta vi stignah do izvoda 4e moje i da me e haresal, no seg as e vijdam v 4udo kakvo da pravq ot tuk za nepred :-) Molq daite suvet!

BaiToq
08-16-2008, 17:33
Най-вероятно има интерес,
бъди настоятелна,на нас това ни
харесва(поне на Бай Тоя).
И мнимавай да не се podpali66
като му искаш ogun44e<--- :-o :shock:

scoobydors
08-16-2008, 17:38
:D Еми явно се прави на недостъпен :D Давай смело без страх... и ще те забележи ;)

Morning
08-16-2008, 17:50
Ще ти кажа като човек от мъжкия пол че някои мъже като си падат много по едно момиче не я заглеждат особено.. Избягват контакта с очи.
Друг вариант е че той е на работа.. Няма време за флирт. Даже в някои заведения е забранено флирт с клиентите. :)

evelinka1122
08-16-2008, 17:54
не се отказвай.... мисля че имаш още шанс :)
не е изключено да е имал кофти ден...

GoLdy
08-16-2008, 18:12
мерси, мерси.....харесаха ми отговорите , а ако можете д ами кажете какво бих могла да направя за да потръгнат нещата или.по скоро само за информация как бихте искали някое момиче да се държи в подобна ситуация :)

nik4ooo
08-16-2008, 18:26
ми моето мнение е другия пут или някога когато тои те загледа или не6о от тоя сорт ...... да му отвърне6 по съ6тия на4ин :D за да се по4уства гадно и да по4не да те сваля адски яко и може даже и да тръгнете :grin:

buffalo88
08-16-2008, 18:29
Няма смисъл.Откажи се докато не си хлътнала повече.

scoobydors
08-16-2008, 20:54
Няма смисъл.Откажи се докато не си хлътнала повече.
ееее... отчайваш момичето :D

buffalo88
08-16-2008, 20:58
Няма смисъл.Откажи се докато не си хлътнала повече.
ееее... отчайваш момичето :D

Така, както го прочетох не видях момчето да има интерес и затова колкото по-рано се откаже,толкова по-малко ще страда,докато не дойде някой по-добър :)

Amateur
08-16-2008, 21:40
Има интерес към теб!Направи първата крачка ти!

iiirish
08-16-2008, 21:45
Не виждам защо си мислиш, че има интерес към теб. С какво ти е показал, че те иска?! В началото, както сама казваш, може да е имало флуиди, може да е имало привличане, но постепенно нещата да са улегнали и вече да не представляваш интерес за него. Това не трябва да те обижда или да ти понижава самочувствието, то е напълно нормално и ако днес си пренебрегнатата, то утре ти ще пренебрегнеш някой по същия начин. Това е живота - виенско колело: сега си долу, после горе и т.н....

Love0nlyMyself
08-16-2008, 21:46
Ще ти кажа като човек от мъжкия пол че някои мъже като си падат много по едно момиче не я заглеждат особено.. Избягват контакта с очи.
Друг вариант е че той е на работа.. Няма време за флирт. Даже в някои заведения е забранено флирт с клиентите. :)

+1

evichka_lonelyy
08-17-2008, 11:00
:D Еми явно се прави на недостъпен :D Давай смело без страх... и ще те забележи ;)

i az taka mislq NO nqma nedostapni :razz: :razz: :razz:

pandelka
08-17-2008, 11:04
Мисля,че заради начина ти на обличане с тва че искаш да му се харесаш си прекалила с нещо и сега той не знае какво да прави!!!

GoLdy
08-17-2008, 14:59
~cry_baby_cry~ не знам дали си прав/а, но тогава в главата ми идва въпросът как да спечеля вниманието му или по-скоро какво да правя за напред . Днес минах от там и той отново ме загледа ...това разбира се ме зарадва , но...какво да правя от тук нататък......

NoCommentGirl
08-17-2008, 15:04
Може да не му е било на кеф на човека, в крайна сметка рано или късно на всеки му се скапва настроението.Спокс....не го приемай навътре :)

Pliok0019
08-17-2008, 16:52
Продължавай.

pandelka
08-17-2008, 17:14
~cry_baby_cry~ не знам дали си прав/а, но тогава в главата ми идва въпросът как да спечеля вниманието му или по-скоро какво да правя за напред . Днес минах от там и той отново ме загледа ...това разбира се ме зарадва , но...какво да правя от тук нататък......

Ми това за облеклото го казах защото ми се е случвало.Опитах се да се харесам на едно момче по мн начини.Опитвала съм и това..После ми казаха,че ме е сметнал за курва :-| Не искам да кажа,че при теб е така или че си такава,но просто може и това да е оказало влияние ..все пак защо не му кажеш как стоят нещата :)

crazy_lazy_girl
08-17-2008, 17:20
Мисля, че го е срам, ноо може да има и друга причина. ;)

GoLdy
08-18-2008, 14:39
ok moje i da me e haresal , no sega se vijdam v 4udo kakvo da pravq.......molq daite mi suvet !

sasha_90
08-18-2008, 14:53
В началото те е гледал,а после не?!?!?Може би не е имал изобщо симпатии към теб.Но от друга страна-може да е срамежлив или да се прави на недостъпен.

GoLdy
08-26-2008, 11:18
vuprosut produljava da me trevoji i se 4udq kakvo da pravq da zagovorq li mom4eto ili ne :-o

Whyniser
08-26-2008, 12:19
vuprosut produljava da me trevoji i se 4udq kakvo da pravq da zagovorq li mom4eto ili ne :-o
Няма нужда да прекаляваш с облеклото.Сложи си там каквото ти си знаеш и го заговори.Нищо не губиш,но ако не си опитала любопитството ще те съсипе

NaNa_SladuRana
08-26-2008, 20:59
:D Еми явно се прави на недостъпен :D Давай смело без страх... и ще те забележи ;) и мъжете ли станаха курви :shock: