PDA

View Full Version : Нужда от помощ!!!



Amateur
08-16-2008, 19:32
Ето каква е ситуацията.Преди с гаджето ми се скарахме и не се виждахме няколко дни за да ни размине.Една вечер тя,една неина приятелка и гаджето на приятелката и бяха в колата му,тя е била пияна!После са отишли и са се видяли с още 1 момче седя ли в колата на другия 4-тиримата,след което приятелката и и гаджето и са отишли в другата кола да правят секс а тя е останала с оня в неговата кола,тя твърди че само са си говорили.Аз бях в 1 кафе и неината приятелка мина оттам и говори с гаджето си и тои каза довечера ще се видиме земи и твоита приятелка тая където удари колата на приятела ми.И тои казва ако може този път да не е пила.....та въпроса ми е какво мислите вие дали гаджето ми е спала с тоя или само са си говорили при положение че са били сами в колата за около 1 час и 30 мин и то зад блока в тъмното.....тя твърди че само са си говорили...но сега защо тои толко иска да я вземат и нея?Имаите в предвид че тя е била пияна а като се напие не и пука от нищо и никои!Те нямат основание да казват че тя му е ударила колата и тои толко иска да я види,дори незнаеха че аз съм в това кафе и слушам кво говорят по телефона.


Моля за читави мнения защото наистина незнам какво да правя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

zelenooko_kote
08-16-2008, 19:37
pi4 estestveno 4e sa spali.zareji q i si nameri druga ili ako mn q obi4a6 seriozno pogovorete i i dai da razbere 4e ne trqbva da pravi taka

Amateur
08-16-2008, 19:39
Имайте в предвид че тогава се бях скарал с нея защото разбрах че ми е изневерила макар че не беше сигурно и си призна чак след 4 месеца че е спала с бившия си 2-пъти докато е била с мене....а с тоя в колата нз....

Bubles
08-16-2008, 19:39
според мен тука става въпрос колко й вярваш... все пак ако й имаше доверие нямаше да се притесняваш толкова... просто си помисли колко и се доверяваш и сам ще намериш отговора :)

w0sh
08-16-2008, 19:40
Клатил я е, както се клати еднкорак гондолиер.

zelenooko_kote
08-16-2008, 19:44
zareji q ne e za tebe.^6tom go e pravila i predi i sq 6te go napravi.Zareji q ne si zaslujava

IndianXXI
08-16-2008, 19:46
Имайте в предвид че тогава се бях скарал с нея защото разбрах че ми е изневерила макар че не беше сигурно и си призна чак след 4 месеца че е спала с бившия си 2-пъти докато е била с мене....а с тоя в колата нз....
човек ти си железен щом още си с нея

bonbon4e1
08-16-2008, 19:51
Не заслужава да я траиш толкова щом го е правила и преди е станало имал си съмнения и наистина е било вярно и сега имаш съмнения направо и кажи прави ли го или не ако е така дирекно и казваш да вазира!

zaraaa
08-16-2008, 19:53
Поговори с нея, попитай я дали е спала с тоя или не и този път да не ти минава с номера:"Само си говорихме!" Постави и ултиматум или истината или Край на връзката ви, май само така ще си каже всичко! Пък и предполагам, че ти можеш да разбереш кога лъже и кога не, ако усетиш, че те лъже Край! Според мен твърде много си търпял, тя колко пъти ти е изневерявала, че сега като е била пияна ли няма да го е направила :? Трябвало е да я зарежеш доста отдавна, защото направо ти се подиграва! :? :? :?

Amateur
08-16-2008, 19:56
Еми и преди и поставях ултиматоми и казваше няма да си призная нещо което не съм направила и 1 ден в тях малко психологическа игра и се изпусна и си призна сега пак отрича ама незнам..... :cry:

get_nasty_
08-16-2008, 20:02
на менение съм че щом го е направила един път (вапросното и бивше гадже) значи ще го направи и 2-ри ...тоест това с колата... както бяха писали в други коментари става вапрос за доверие...аз лично не бих и имала....поговорете си изяснете се иии ако ли не всеки поема по своя път ...кофти ама няма смисъл да страдаш,защото незнаеш в кой момент с кого е ..успех :)

MayKyTy
08-16-2008, 20:03
на менение съм че щом го е направила един път (вапросното и бивше гадже) значи ще го направи и 2-ри ...тоест това с колата... както бяха писали в други коментари става вапрос за доверие...аз лично не бих и имала....поговорете си изяснете се иии ако ли не всеки поема по своя път ...кофти ама няма смисъл да страдаш,защото незнаеш в кой момент с кого е ..успех :)
+1

cucetyy
08-16-2008, 20:05
Имайте в предвид че тогава се бях скарал с нея защото разбрах че ми е изневерила макар че не беше сигурно и си призна чак след 4 месеца че е спала с бившия си 2-пъти докато е била с мене....а с тоя в колата нз.... Трябва да поговорите относно този в колата, относно бившия и... До колкото разбирам, тя ти е признала след 4 месеца, че ти е изневерила. Може би го казва, защото не иска да има тайни между вас, може би защото се чувства гузна. Но ако ти е изневерила с този от колата и те лъже, и факта, че и преди това те е лъгала, трябва много добре да си помислиш, дали си струва да останеш с нея. Пожелавам ти всичко да се изясни и да мине добре! Успех

MartyParty
08-16-2008, 20:24
:-o Well..Хващаш я и с най-строгия възможен тон и казваш:"Няма смисъл да се лъжем повече.Спа ли с него или не?".Иначе...Абе иначе си е глупаво да продължавате.Лъжете се и си губите времето,а това не е от полза за никого.Много факти са против нея-предиштака изневяра,лъжата,спречкване то между вас преди да се случи предполагаемата сегашна изневяра.Може да е решила,че щом веднъж номерът е минал,значи ще стане и втори път.Така че.. поговорете,а ако можеш,намери момчето,с което е била в колата,той по-скоро би си признал.

pandelka
08-16-2008, 20:26
:? Честно да ти кажа мисля,че е спала с него...

Където е текло пак ще тече... :? Мн жалко наистина дано да бъркам,ноо ......

Amateur
08-16-2008, 20:28
Аз ако го видя ше си признае няма къде да ходи ама надали ще го видя....

NF_D
08-16-2008, 20:28
Ако питаш мен,остави я на мига и си намери друга мацка :)

Amateur
08-16-2008, 20:31
Абе друга мацка,неща друга!Искам си нея,и се моля нищо да не е станало ама ако съдя по другите неща.....

evelinka1122
08-16-2008, 20:34
мисля че са спали...... пияна е била, не е оправдание, но това е било просто моментно.... обичаш я, искаш си само нея.... времето лекува, вярвам че ще и простиш... успех

get_nasty_
08-16-2008, 20:37
мисля че са спали...... пияна е била, не е оправдание, но това е било просто моментно.... обичаш я, искаш си само нея.... времето лекува, вярвам че ще и простиш... успех

+1 и аз съм на мнение че алкохола не е оправдаие :-x

Amateur
08-16-2008, 20:40
Aбе дали ще и простя или не това е друг въпрос!Сега искам или тя да си признае или оня...оня няма да е щото немога да го видя а тя едва ли ще си признае ако пак крие 4 месеца..... :cry:

SabrinaAa
08-16-2008, 21:26
:smt097 bAhTi TuPaTa TeMa :smt098

Love0nlyMyself
08-16-2008, 21:58
въпрос на доверие е тва :)

PeopleAlwaysLeave
08-16-2008, 23:50
Ооооооо щом е спала с бившия си докато е била с тебе, демек ти е изневерила, изобщо няма кво да се чудиш - спала е и с този в колата. На теб реално ли ти изглежда да си с няква мацка сам в кола, за час и половина, ти да си пиян и само да си говорите ? .. Спала е с него, пък и онзи не вярвам, че е толкова тъп - пияна мацка в колата му, тъмно е, сами са и да не се възползва.. :? Зарежи я - не си заслужава !!

Amateur
08-17-2008, 15:21
Ооооооо щом е спала с бившия си докато е била с тебе, демек ти е изневерила, изобщо няма кво да се чудиш - спала е и с този в колата. На теб реално ли ти изглежда да си с няква мацка сам в кола, за час и половина, ти да си пиян и само да си говорите ? .. Спала е с него, пък и онзи не вярвам, че е толкова тъп - пияна мацка в колата му, тъмно е, сами са и да не се възползва.. :? Зарежи я - не си заслужава !!


Тоя отговор ми допадна най-много!

haterkata
08-17-2008, 18:33
аз нищо не схванах

haterkata
08-17-2008, 18:35
:smt097 bAhTi TuPaTa TeMa :smt098

точно колкото тебе :-o

miss_asi
08-17-2008, 18:44
Пияна е била .... о не се съмнявай че са спали заедно.Сори пич! :(

`'Sweety`'
08-17-2008, 20:01
ти си я познаваш! прецени далеи трябва да й имаш доверие. :)
аа според мен са спали-толкова време;тя пияна;тоя я търси :?