PDA

View Full Version : Притеснение при срещите с момичета!



NF_D
08-16-2008, 20:04
Когато си уредя среща с някое момиче и нали отидем на кафе ала бала,поръчваме си,питам я някакви въпроси от рода на каква музика слушаш,какво ти е хобито и някакви подобни глупости питам.После взимам нещо да се спичам много здраво и зацепвам и почти винаги настъпва неловко млълчание.Според мен се спичам,защото моята тъпа глава не може да измисли някакъв по-смислен въпрос.Не съм лош на външен вид,забавен съм(така казват фр-тата ми) ама просто с непознато момиче ми е голям спек.Дори и след сефтето.
Ще ви помоля да ми дадете някакъв съвет как да се справя с това притеснение и обикновено на срещите с момичета какви въпроси да задавам

Благодаря предварително.

w0sh
08-16-2008, 20:05
остави я да пита.... те обичат да говорят.

asasfdf
08-16-2008, 20:20
повечето хора имат подобен проблем..обсъдете общи познати, питай я за ваканцията, поговорете за даскало/работа..по-добър вариант от кафе мисля, че е парк, защото може и да се разходите и все ще изкоментираш някое криво дърво или счупена пейка..

EritYy
08-16-2008, 20:32
Веднъж излязох на среща с едно момче и през цялото време аз задавах въпросите и говорех...след това ми беше адски смешно.Казвам ти това,за да не караш момичето само да си говори,щото се получава малко неловко :wink:

evelinka1122
08-16-2008, 20:36
отпусни се и бъди себе си... задавай такива въпроси които позволяват да се разказват случки.... така хем ще се опознаете по-добре :)

NF_D
08-16-2008, 20:58
Мерси много,ако някой има някакво мнение по темата моля да пише

Love0nlyMyself
08-16-2008, 22:01
еми треа да се отпуснеш и да говориш за тва което ти дойде първо на ум без да се замисляш дали е умно или е тъпо дали ще го хар или не :)

SexYLipS
08-16-2008, 22:09
псувай якоо, говори за пари, бивши гаджета, коли, мотори или неща които изобщо не ни вълнуват.. компютри, програми, принтери.. :lol: за това никога не говори.. значи от всяка различна тема от изброените мове да се завърже разговор :) отпусни се... бъди какъвто си с приятелите си.. естествен. ова харесваме момичетата :)

Lav40
08-16-2008, 23:34
Трябва да имаш искрено любопитство за събеседника, това е ПРАВИЛО НОМЕР 1. Умът е пълен с мисли и мечти, как може да не намираш теми за разговор? Направо полудявам, когато някой ми каже, че не може да измисли теми за разговор с момичетата. Най-забавната част е да влезеш в малките им глави и да видиш какво има там в затворените чекмеджета, като просто оставиш мислите й да излязат като неносени отдавна дрехи. Да, те все още й стават и чувството да ги носи отново е приятно, дори и само за да ги пробва като размер. като направиш това, ще я накараш да се чувства добре.

ПРАВИЛО НОМЕР 2, бъди добър слушател и слушай какво казва тя – това ще те заведе до многобройни теми за разговор. Ти избираш посоката на разговора, ти водиш, тя следва.

ПРАВИЛО НОМЕР 3, заинтригувай я, накарай я да се замисли, задавай “предизвикателни” и “глупави’ въпроси, например “Как би се чувствала, ако в момента беше само по бельо и разговаряше с мен?”. Въпроси за каквото и да е… Просто започни темата и я накарай да се смее.

ПРАВИЛО НОМЕР 4, питай за мнението й относно: сегашната ситуация, нейните дрехи, нейната работа, нейните хобита, какво тя харесва и н харесва, целуване, секс, храна, каквото и да е! Има милион теми, бъдещето, мечтите, миналото, семейството, връзките, спорта.

ПРАВИЛО НОМЕР 5, Забавлявай се и всичко ще си тръгне само. Мисли за себе си като за домакин в ток-шоу, води го, като оставяш и моменти тишина, подтикни я тя да започне нова тема като замълчиш за 20-30 секунди, виж накъде ще тръгне тя, това ще ти каже много за нея. Ако тя нищо не каже, това пак ти казва много за нея, трябва да водиш повече в разговора. Ако тя никак не инициира разговор, или не се интересува от теб, или е бамбина без нервни окончания за разговор. Ако случаят е такъв, гушни я, започни с докосване и прави клоуз.

ПРАВИЛО НОМЕР 6, Остави я да отговаря и да говори предимно тя, ти просто я подготви и я остави да продължи, тя ще каже повечето думи. Ти се включвай само когато трябва да поддържаш темпото.

FreeSpirit
08-17-2008, 06:09
Не му мисли толкова мн...тя също се притеснява(което и да е момичето)
разкажи й някоя интересна случка, след това попитай за нейно подобно преживяване и така от дума на дума, няма да можете да се спрете ;)
Успех :grin:

BaiToq
08-17-2008, 06:09
Трябва да имаш искрено любопитство за събеседника, това е ПРАВИЛО НОМЕР 1. Умът е пълен с мисли и мечти, как може да не намираш теми за разговор? Направо полудявам, когато някой ми каже, че не може да измисли теми за разговор с момичетата. Най-забавната част е да влезеш в малките им глави и да видиш какво има там в затворените чекмеджета, като просто оставиш мислите й да излязат като неносени отдавна дрехи. Да, те все още й стават и чувството да ги носи отново е приятно, дори и само за да ги пробва като размер. като направиш това, ще я накараш да се чувства добре.

ПРАВИЛО НОМЕР 2, бъди добър слушател и слушай какво казва тя – това ще те заведе до многобройни теми за разговор. Ти избираш посоката на разговора, ти водиш, тя следва.

ПРАВИЛО НОМЕР 3, заинтригувай я, накарай я да се замисли, задавай “предизвикателни” и “глупави’ въпроси, например “Как би се чувствала, ако в момента беше само по бельо и разговаряше с мен?”. Въпроси за каквото и да е… Просто започни темата и я накарай да се смее.

ПРАВИЛО НОМЕР 4, питай за мнението й относно: сегашната ситуация, нейните дрехи, нейната работа, нейните хобита, какво тя харесва и н харесва, целуване, секс, храна, каквото и да е! Има милион теми, бъдещето, мечтите, миналото, семейството, връзките, спорта.

ПРАВИЛО НОМЕР 5, Забавлявай се и всичко ще си тръгне само. Мисли за себе си като за домакин в ток-шоу, води го, като оставяш и моменти тишина, подтикни я тя да започне нова тема като замълчиш за 20-30 секунди, виж накъде ще тръгне тя, това ще ти каже много за нея. Ако тя нищо не каже, това пак ти казва много за нея, трябва да водиш повече в разговора. Ако тя никак не инициира разговор, или не се интересува от теб, или е бамбина без нервни окончания за разговор. Ако случаят е такъв, гушни я, започни с докосване и прави клоуз.

ПРАВИЛО НОМЕР 6, Остави я да отговаря и да говори предимно тя, ти просто я подготви и я остави да продължи, тя ще каже повечето думи. Ти се включвай само когато трябва да поддържаш темпото.
Те тава е!
Или пий по 100 грама пикня
преди среща.
Това го препоръчвам на всеки :razz:

NF_D
08-17-2008, 12:19
Мерси много за помоща.Ще ми е нужна !

Lacey_66
08-17-2008, 13:51
мм тоя проблем се среща и при момичетата :) и аз мн често зацепвам мн яко ... и тогава ме хваща яко срам че немога измисля нищо :D :D :D