PDA

View Full Version : къде



Impossible123
08-16-2008, 23:43
мм междодругото ми е супер интересно понеже съм чела че при някой ф първия път тече мн силно.ами примерно ако сте в колата му или у тях и изцапате не се притеснявате после дали ше се изпере и че изобщо му създавате грижа на момчето :D .аз лично предполагам че примерно първи път е най удачно да е или удома или някаде навън примерно кадето няя се изцапа... нз... :?
PS.аа и хрумна ми и друго нещо ..със или без чаршафи предпочитате.. единия вариянт отиаш у тях и директно върху застелено легло или предпочитате да има чаршафии възглавници и тн .Аз лично предпочитам със 8) :?

SpOrTs_GiRl
08-16-2008, 23:47
Навън, глупости ... За първия път момичето трябва да се отпусне, да е спокойна .. А не да е забутана в някой храст ..
И какво като се изцапа чаршафа?! Голяма трагедия .. След първия ми акт като се притесних за чаршафите на бившия и като му казах да ги погледне .. (беше попило и в матрака чак) .. ми каза само .. " и какво? :) .. няма значение, ще ги сменя .. не се притснявай" ... Няма нищо страшно от изцапването на едни чаршафи .. Пък и ако първия път мислиш за чаршафите ..

GerYy
08-16-2008, 23:53
ti pak..to vuobshte moje i da nqma kryv.. ;) :P

Love0nlyMyself
08-16-2008, 23:55
ако толкова го притеснява момчето да не си изцапа чершафите да сложи една кърпа отдолу и готово ама не е удачно да е навън първия път на момичето и както казаха не е сиг дали ще има кръв или не

Impossible123
08-16-2008, 23:59
не визирам мен в случая :) ,просто ми е инт при тези при които Има кръв :P

terminatorа
08-17-2008, 00:53
насекъде мое

BurningDesire
08-17-2008, 07:43
И кво, за да не изцапате нещо ще се наврете в храсталаците ли? Ега ти секса, аз никога няма да се съглася, камо ли за първи път ако ми е? Не сте ли се замислили за варианта да сложите една кърпа и ако има кръв после ще перете само кърпата, а не матраци и чаршафи?!

Bellatrix
08-17-2008, 08:06
И кво, за да не изцапате нещо ще се наврете в храсталаците ли? Ега ти секса, аз никога няма да се съглася, камо ли за първи път ако ми е? Не сте ли се замислили за варианта да сложите една кърпа и ако има кръв после ще перете само кърпата, а не матраци и чаршафи?!
+ 122344657843902 :D