PDA

View Full Version : Freddie Mercury



bogibo
08-17-2008, 08:08
Пиша я тая тема за да направим нещо като общ кръг на хората които го харесват. За мене той е много велик и даровит човек , и жалко че не е сред живите , а още по-жалко е че много хора са го упреквали относно сексуалната му ориентация и това че е бил болен от СПИН.Всички те са забравили именно за музиката , докато са мислили как да го обсъждат :/.Но напишете си и ваще мнения , дано в този форум има почитатели на Queen и Фреди :) 8)

BrokenAngel
08-17-2008, 08:34
Queen са велики.Фреди Меркюри също.Относно сексуалността му-всеки има право да избира какъв да бъде,и това,че беше гей,не му пречеше да е гениален нали?

bogibo
08-17-2008, 08:42
Определено :).Аз нямам против гейовете , имам против педалите , които непременно гледат да се покажат че са такива (Азис примерно)или да извлкет някъква полза от това.Знаеш ли , слушах едно интервю на Елтън Джон , в което той казва че е ходил често да посещава Фреди вече към края.Фреди макар и болен е купувал много картини и такива неща , и когато умира Ноември месец , на Коледа Елтън Джон получава по пощата пратка . Отваря и вътре има картина , която е от Фреди :).Преди да умре е уредил да му я пратят за Коледа. И Елтън Джон направо се сринал емоционално тогава в този момент. Смятай какъв жест , какъв човек е бил Фреди :)

bogibo
08-17-2008, 09:01
Таман четох за темата ти за СПИН :P

nasko07
08-17-2008, 09:10
Като музикат е страхотен това му го признавам - фен съм на Queen обаче като човек не мога да кажа, че ми харесва в смисъл не съм го познавал но според мен всички педали, гейове и т.н. не трябва да са пример за подражание.

Pedigree
08-17-2008, 09:26
Обожавам Queen. :)

А Фреди е велик!

mullated
08-17-2008, 09:33
Queen forever.Freddie Mercury forever in the universe.Велик талант, гениален ум, уникален глас...няма какво повече да кажа :smt035

buffalo88
08-17-2008, 09:37
Невероятен талант и глас.

BlackaTBW
08-17-2008, 09:38
Една велика група и един велик човек. Мисля, че каквото и друго да кажа е излишно.

chocoleptic
08-17-2008, 10:30
Невероятен талант и глас.

illidan_stormrage_bg
08-17-2008, 10:55
За Фреди много неща могат да се кажат. Бохемска рапсодия обевена за най-гениалното произведение на 20 век е по негов текст и музика. Страхотен човек е бил, освен това гласът му е бил 3 октави (1 на 10 милярда)

bogibo
08-17-2008, 11:15
За това ние трябва да се наричаме животни не хора."не са пример за подражание" ама ок , кои сме ние 1-во на 1-во че разделяме хората на раси националности или сексуална ориентация ?? всмисъл както за един геи нормалния човек е ненормален , така и за нормалния човек гея е ненормален. не можем да ги избием , те са хора като нас , не случайно са тук на земята като нас , и понеже сме мнозинството и се мислим за най-великото създание , което има право на такива разделения пфф...човека е най-голямото животно!!!и аз също съм животно и ти и всички останали!Гледайте филма "Човекът слон" той потвърждава всичко това !

sweet_queen
08-17-2008, 11:57
Йессссс !!!! :grin: Най-накрая тема за любимата ми група и любимият ми певец!!!! Какво мога да кажа?! Сигурно ще ви повторя,но наистина не ми пречи и никога не ме е интересувала сексуалната ориентация на даден изпълнител...важното е какво допринася на света,да се раздава за публиката,да обича това,което прави и разбира се да има голям талант...А мисля,че всичко това Фреди го притежава.Велик е много изтъркана дума...аз мисля,че той заслужава по-висока титла от тази,защото наистина е уникален...невероятен човек,много весел,пише страхотни песни....и наистина ми доставят голямо удоволствие песните на Куийн...някак си от всички групи те са ми най-близко до сърцето....песните им описват моят начин на живот,моето мислене и наистина много се успокоявам и обожавам да ги слушам...музиката им е различна,смислена,много мелодична и винаги усещам как членовете на групата се пробват да направят света по-добър чрез тях...понеже непрекъснато се пее за мир,любов,приятелство и всичките онези хубави чувства поднесени с подходящи мелодии 8-) Наистина нямам какво повече да кажа....наистина ги обожавам адски много ии съм страшно горда и щастлива,че ще ходя на концерта им в Сърбия през октомври...макар и без Фреди :( винаги ще ми липсва !!! Света загуби ценен човек !

elena_k
08-17-2008, 12:07
Някой може ли да ми каже кой е последния клип,в който се е снимал Фреди Меркюри,малко преди да почине.Четох,че бил гримиран до неузнаваемост,но не знам коя е песента.

acdcfenka
08-17-2008, 12:12
Queen са велики.Фреди Меркюри също.Относно сексуалността му-всеки има право да избира какъв да бъде,и това,че беше гей,не му пречеше да е гениален нали?

Не беше гей, а би сексуален. Правете разлика между различните сексуалности. Те са три. :?

lsd43
08-17-2008, 12:45
За мен той е най-великият !
Просто няма друг човек като него,велик,колкото и думи да кажа няма да са достатъчни!

Поздрав за всички фенове на Фреди! :)

http://www.youtube.com/watch?v=9f3HcT9toww

Freddie Mercury - In my Defence

lsd43
08-17-2008, 12:48
Някой може ли да ми каже кой е последния клип,в който се е снимал Фреди Меркюри,малко преди да почине.Четох,че бил гримиран до неузнаваемост,но не знам коя е песента.

Доколкото знам е този


http://www.youtube.com/watch?v=IGQ7OfqgV7Y

bogibo
08-17-2008, 14:22
These Are The Days Of Our Lives имале някъкъв обрив по лицето вследствие на напредналия стадий на болестта :/

Make_Love
08-17-2008, 14:52
Аз не мога да кажа нищо друго освен,че Freddie е бил уникален певец,шоумен и всичко останало! Уникален! Аз не знам дали има друг глас като неговия!Глас,който се доближаваа до неговия съвсем малко.... ТАКЪВ ДИАПАЗОН..ТАКАВА МОЩ.... един път гледах един концерт в негова чест...там бяха певци като Sting,Mick jager ako не се лъжа този който пее песничката на Цар Лъв ...(изкочи ми името му) СЪР ЕЛТАН ДЖОН ( :D ) там пееха песни на Queen и никой не успя да се доближи дори съвсем малкоо до оригиналното изпълнение на песните. Великите гласове не успяха да изпеят песните на Freddie,така както той ги е пял....

Какво друго мога да кажа

ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ!

retwerts
08-17-2008, 15:28
Що всички гениални певци са гейове?Това Фреди Меркюри,Джордж Майкъл,Елтън Джон....Азис :D

Сега сериозно:наистина е брилиантен певец,с голям диапазон и перфектен контрол,освен това е и страхотен пианист.Наистина е бил бисескуален,малко хора не бъркат това с чист гей.Живял е дълго време както с жени(7години) така и с мъже.

bogibo
08-17-2008, 16:45
Сега , прави сте за това , трябваше да уточня БИсексуален , но това са 2 части , прави го с мъже и жени , аз говоря за тази част с мъжете , но да като цяло сте прави :)

psychopath
08-17-2008, 19:02
велик!
няма кво друго да кажа