PDA

View Full Version : закъснява ми,но не съм бременна???



6okolad4e
08-17-2008, 07:47
Zdraveite imam problem no ne znam dali e to4no za tazi tema. vaprosa e 4e mi zakasnqva s 11 dena po princip sam pravila sex no vinagi s prezervativ i ni6to ne se e slu4valo s nego a i si napravih 2 testa i dvata sa otricatelni taka4e izklu4vam bremennostta kato variant i se nadqvam da me naso4ite kam kakvo moje da e problema za6toto naistina cikalat mi e redoven po princip a sega nqma nikakvi priznaci 4e 6te mi idva :?

candy_little_girl
08-17-2008, 07:52
Щом тестовете са отрицателни не се притеснявай.Има много фактори, които могат да влияят на цикала ти:
1.Стрес.
2.Горещото време.
3.Диета.
Ако толкова се притесняваш отиди на гинеколог, но според мен няма за какво да се тревожиш, защото последния път и на мен ми се случи :)

Love0nlyMyself
08-17-2008, 07:55
еее случва се на секи да му закъснее даже на някой и по цели месеци им пропуска радвай се че не ти идва аз съм в цикъл са и ми е оттвратително :x

TinkyWinky
08-17-2008, 08:27
Щом тестовете са отрицателни не се притеснявай.Има много фактори, които могат да влияят на цикала ти:
1.Стрес.
2.Горещото време.
3.Диета.
Ако толкова се притесняваш отиди на гинеколог, но според мен няма за какво да се тревожиш, защото последния път и на мен ми се случи :)
+ 1 само дето на мен ми се случи преди няколко месеца така :D

Miss_Fenty
08-17-2008, 08:32
еее случва се на секи да му закъснее даже на някой и по цели месеци им пропуска радвай се че не ти идва аз съм в цикъл са и ми е оттвратително :x

дам :x ужас е

LovelyGirl
08-17-2008, 09:40
Щом тестовете са отрицателни не се притеснявай.Има много фактори, които могат да влияят на цикала ти:
1.Стрес.
2.Горещото време.
3.Диета.
Ако толкова се притесняваш отиди на гинеколог, но според мен няма за какво да се тревожиш, защото последния път и на мен ми се случи :)

4.Антибиотици
5.Смяна на климат

CucuTy
08-17-2008, 09:51
Радвай се,че няма да ти тече :D


.. В следващите 9 месеца.. :lol:

FeelMe
08-17-2008, 09:57
Щом тестовете са отрицателни не се притеснявай.Има много фактори, които могат да влияят на цикала ти:
1.Стрес.
2.Горещото време.
3.Диета.
Ако толкова се притесняваш отиди на гинеколог, но според мен няма за какво да се тревожиш, защото последния път и на мен ми се случи :)

4.Антибиотици
5.Смяна на климат
napulno sum suglasna s mneniqta.nqma za kakvo da se pritesnqva6...