PDA

View Full Version : "Ако те целуна какво ще стане" ?!?!?!?!?!?!??!? о



мухоморка
08-17-2008, 09:44
Здравейте на всички!

Значи не знам от къде да почна?Ще действам направо

Харесвам един мой мн добър приятел който познавам от 2 год и мн си го обичкам! Излизали сме си, говорили сме си но само по-приятелски !
Но ето ,че нещо нещата се объркаха.Мисля ,че не го харесвам само като приятел -с няколко думи искам да сме повече от приятели ОБАЧЕ той си има приятелка.. ходят от 2-3 месеца (но честно да ви кажа , мисля ,че той не иска да е с нея и никога не я е харесвал) за мен това не е голям проблем (приятелката му ) Всеки път когато се видим се гушкаме за здрасти и чао , освен когато аз съм с моят бивш приятел той не ме прегръща а само подава ръчичка.Държеше се нормалнокогато той е с мен (бившият) но когато сме само ние двамата и още наши приятели се държи.. как да кажа .. по-отпуснато с мен.

Онзи ден се видяхме случайно ,супе рмн се зарадвах защото не се бяхме вижали от мн време защото тойе на работа и вс ене можем да се видим .
Та видяхме си се той анмери малко време да седнем да си поговорим .Седнахме на едни пейчици и започнахме да водим нормални разговори . После стана време той да си тръгва и едт се прегърнахме за чао след което той ме попита

"Абе Мира ,аз ако те целуна какво ще стане ? В смисъл Влади как ще реагира?"

и аз отг: Зависи къде ако е по бузката едвали ще се ядоса

а той : Е много ясно ,че не по бузката !

:shock: :shock:

мн се учудих !Разделих се с приятеля ми по простата причина че вече не го искам .

Решила съм да го поканя да излезнем и аз да му задам същия въпрос само ,че с името на приятелката му!

Е? Вие какво мислите
:-o [/b]

FeelMe
08-17-2008, 10:12
po tova koeto pro4etoh si li4i 4e i toi iska da ste ne6to pove4e ot priqteli.sledva6tiq put kogato izlezete se druj vse edno ni6to ne se e slu4ilo i po nqkoe vreme kaji 4e trqbva da si hodi6.trugni napravi 2-3 kra4ki,spri se i se vurni se pred nego i go popitai tova koeto toi te e pital(kakto kaza ti ,s imeto na priqtelkata mu)predpolagam 4e toi nqma da ima ne6to protiv ako go celune6 sled tova.aide uspeh! :)

AFT
08-17-2008, 10:17
Що не му отговори "Питай ме, когато скъсаш с приятелката ти?". =)

pandelka
08-17-2008, 10:17
Определено те харесва ..и сигурно иска да сте повече от приятели...поговори си с него и му кажи за твойте чувства и мисля,че ако ти се разкриеш и тoй ще ти сподели своите :)

мухоморка
08-17-2008, 10:20
хораа много се кефя :oops: :smt007 =P~ :smt060

devil_feel_f
08-17-2008, 10:30
Според мен и той те харесва.Поговори с него.Успех!

evichka_lonelyy
08-17-2008, 10:51
Tfa momche iska da e s teb ne go izpuskai i razkaji kakfo e stanalo :P:P:P

pandelka
08-17-2008, 11:01
А само не разбрах едно нещо ... защо той се интересува как ще реагира Влади..
И каква роля играе тоя Влади в цялата работа :smt017

мухоморка
08-17-2008, 11:03
А само не разбрах едно нещо ... защо той се интересува как ще реагира Влади..
И каква роля играе тоя Влади в цялата работа :smt017
ами и аз нз защо се интересува как ще реагира Влади

а Влади е бившият ми приятел (тогава бяхме още заедно когато ме попита за целувката)

pandelka
08-17-2008, 11:05
А само не разбрах едно нещо ... защо той се интересува как ще реагира Влади..
И каква роля играе тоя Влади в цялата работа :smt017
ами и аз нз защо се интересува как ще реагира Влади

а Влади е бившият ми приятел (тогава бяхме още заедно когато ме попита за целувката)

Ам..ясно а ти защо не скъсаш с него след като имаш чувства към тва момче??Или вече сте скъсали ?

мухоморка
08-17-2008, 11:07
А само не разбрах едно нещо ... защо той се интересува как ще реагира Влади..
И каква роля играе тоя Влади в цялата работа :smt017
ами и аз нз защо се интересува как ще реагира Влади

а Влади е бившият ми приятел (тогава бяхме още заедно когато ме попита за целувката)

Ам..ясно а ти защо не скъсаш с него след като имаш чувства към тва момче??Или вече сте скъсали ?скъсах вече :)
оф искам да го нацелувам мн ми е мъчно за него.. а като се сетя че няма да го има няколко седмици :( :(

pandelka
08-17-2008, 11:09
А само не разбрах едно нещо ... защо той се интересува как ще реагира Влади..
И каква роля играе тоя Влади в цялата работа :smt017
ами и аз нз защо се интересува как ще реагира Влади

а Влади е бившият ми приятел (тогава бяхме още заедно когато ме попита за целувката)

Ам..ясно а ти защо не скъсаш с него след като имаш чувства към тва момче??Или вече сте скъсали ?скъсах вече :)
оф искам да го нацелувам мн ми е мъчно за него.. а като се сетя че няма да го има няколко седмици :( :(

Ми що не се видите?Той знае ли,че си скъсала с Влади и че го харесваш най-вече?

мухоморка
08-17-2008, 11:10
ми не е в София :( :( иначе не знае ,че скъсах с
Влади щото вчера скъсахме с него.. сигурно мн ще се зарадва 8-)

а нз дали ме харесва ... но ако не знае ще му покажа :oops:

pandelka
08-17-2008, 11:11
ми не е в София :( :( иначе не знае ,че скъсах с
Влади щото вчера скъсахме с него.. сигурно мн ще се зарадва 8-)

а нз дали ме харесва ... но ако не знае ще му покажа :oops:

Да и според ще се зарадва...а пък и ако разбере,че и ти го харесвашшш....ЛУД просто..
Мисля,че ще излезе нещо от вас..:)

мухоморка
08-17-2008, 11:12
ми не е в София :( :( иначе не знае ,че скъсах с
Влади щото вчера скъсахме с него.. сигурно мн ще се зарадва 8-)

а нз дали ме харесва ... но ако не знае ще му покажа :oops:

Да и според ще се зарадва...а пък и ако разбере,че и ти го харесвашшш....ЛУД просто..
Мисля,че ще излезе нещо от вас..:)и аз така си мисля.. има мн неща които ни свързват .. :)

da_e
08-17-2008, 11:21
ахх колко позната история.. :-D ама нещата при нас бяха много по открити. От първата среща - влудяващо натискане. :-D

пп кажи му, че вече нямаш приятел и си само негова. по думите ти личи, че не само ти го харесваш а и той теб. не мисли, а действай. на никого не пречи малко любов :-D :) успех :)

мухоморка
08-17-2008, 11:37
аа хорааааа нз вече откачаааааааааааааааааааа ааааааам :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

da_e
08-17-2008, 11:38
и аз откачам.. утре вечерта е момента :grin: :grin:

пп кфо стана с твойто момче?

мухоморка
08-17-2008, 11:39
и аз откачам.. утре вечерта е момента :grin: :grin:

пп кфо стана с твойто момче?кое момче .. това което го харесвам? това за което направих ТЕМА 8-) ?

exclusive__16
08-17-2008, 12:41
Що не му отговори "Питай ме, когато скъсаш с приятелката ти?". =)
i az sam a tfa mnenie ....toi su6to te xaresfa qvny no ne se ostavqi da budesh vtorata :P :P :P :P :):);) YsPeH..

MayKyTy
08-17-2008, 12:42
и аз откачам.. утре вечерта е момента :grin: :grin:

пп кфо стана с твойто момче?кое момче .. това което го харесвам? това за което направих ТЕМА 8-) ?
не, за комшията пита
по темата: браво, много се радваме за теб 8-)

rakiQ
08-18-2008, 07:54
:razz:

vamp
08-18-2008, 08:04
Здравейте на всички!

Значи не знам от къде да почна?Ще действам направо

Харесвам един мой мн добър приятел който познавам от 2 год и мн си го обичкам! Излизали сме си, говорили сме си но само по-приятелски !
Но ето ,че нещо нещата се объркаха.Мисля ,че не го харесвам само като приятел -с няколко думи искам да сме повече от приятели ОБАЧЕ той си има приятелка.. ходят от 2-3 месеца (но честно да ви кажа , мисля ,че той не иска да е с нея и никога не я е харесвал) за мен това не е голям проблем (приятелката му ) Всеки път когато се видим се гушкаме за здрасти и чао , освен когато аз съм с моят бивш приятел той не ме прегръща а само подава ръчичка.Държеше се нормалнокогато той е с мен (бившият) но когато сме само ние двамата и още наши приятели се държи.. как да кажа .. по-отпуснато с мен.

Онзи ден се видяхме случайно ,супе рмн се зарадвах защото не се бяхме вижали от мн време защото тойе на работа и вс ене можем да се видим .
Та видяхме си се той анмери малко време да седнем да си поговорим .Седнахме на едни пейчици и започнахме да водим нормални разговори . После стана време той да си тръгва и едт се прегърнахме за чао след което той ме попита

"Абе Мира ,аз ако те целуна какво ще стане ? В смисъл Влади как ще реагира?"

и аз отг: Зависи къде ако е по бузката едвали ще се ядоса

а той : Е много ясно ,че не по бузката !

:shock: :shock:

мн се учудих !Разделих се с приятеля ми по простата причина че вече не го искам .

Решила съм да го поканя да излезнем и аз да му задам същия въпрос само ,че с името на приятелката му!

Е? Вие какво мислите
:-o [/b]

Той иска да бъде с теб и те е попитал това,не го питай а направо го целуни следващия път,думите прецакват понякога!

sladku_bebzi
08-18-2008, 08:09
Тоя въпрос явно е мн популярен,
че и при мен го имаше веднъж :D
Та аз тогава само се изхилих
и нищо не станa.
Иначе успех на среащата,
ама със сиг вс ще се нареди.

Love0nlyMyself
08-18-2008, 08:09
:)

t1n4e7o
08-18-2008, 08:13
po tova koeto pro4etoh si li4i 4e i toi iska da ste ne6to pove4e ot priqteli.sledva6tiq put kogato izlezete se druj vse edno ni6to ne se e slu4ilo i po nqkoe vreme kaji 4e trqbva da si hodi6.trugni napravi 2-3 kra4ki,spri se i se vurni se pred nego i go popitai tova koeto toi te e pital(kakto kaza ti ,s imeto na priqtelkata mu)predpolagam 4e toi nqma da ima ne6to protiv ako go celune6 sled tova.aide uspeh! :)

Това е много добро като идея, но когато се обърнеш и идеш до него, оато го питаш гледай да се наведеш и да го загледаш някак си загадъчно и с лека страст.. нали го схващаш погледа... :grin: а след това го целуни, усмихни се и си тръгни. :)

_FaShIoN_
08-18-2008, 08:31
Харесва те...но трябва единия да се разкрие,за да се разкрие и другия...давай...кажи му всичко,нема да те отблъсне... :)

gPa3HuTeJl
08-18-2008, 08:33
Определено те харесва


А Стига, БЕ ! 8-)

DekoDenev
08-18-2008, 08:39
oпитвай се да го провокираш по всякъкъв начин ще видиш че няма да издържи и пръв ще тръгне :-o :?

trayana
08-18-2008, 08:52
Що не му отговори "Питай ме, когато скъсаш с приятелката ти?". =)
Така е бе тоя на какъв се прави да тъче на два стана едновременно!Смешник :D

Mementomori
08-18-2008, 10:29
Щом се харесват младите,да се вземат! :D

skatemore
08-18-2008, 10:34
Здравейте на всички!

Значи не знам от къде да почна?Ще действам направо

Харесвам един мой мн добър приятел който познавам от 2 год и мн си го обичкам! Излизали сме си, говорили сме си но само по-приятелски !
Но ето ,че нещо нещата се объркаха.Мисля ,че не го харесвам само като приятел -с няколко думи искам да сме повече от приятели ОБАЧЕ той си има приятелка.. ходят от 2-3 месеца (но честно да ви кажа , мисля ,че той не иска да е с нея и никога не я е харесвал) за мен това не е голям проблем (приятелката му ) Всеки път когато се видим се гушкаме за здрасти и чао , освен когато аз съм с моят бивш приятел той не ме прегръща а само подава ръчичка.Държеше се нормалнокогато той е с мен (бившият) но когато сме само ние двамата и още наши приятели се държи.. как да кажа .. по-отпуснато с мен.

Онзи ден се видяхме случайно ,супе рмн се зарадвах защото не се бяхме вижали от мн време защото тойе на работа и вс ене можем да се видим .
Та видяхме си се той анмери малко време да седнем да си поговорим .Седнахме на едни пейчици и започнахме да водим нормални разговори . После стана време той да си тръгва и едт се прегърнахме за чао след което той ме попита

"Абе Мира ,аз ако те целуна какво ще стане ? В смисъл Влади как ще реагира?"

и аз отг: Зависи къде ако е по бузката едвали ще се ядоса

а той : Е много ясно ,че не по бузката !

:shock: :shock:

мн се учудих !Разделих се с приятеля ми по простата причина че вече не го искам .

Решила съм да го поканя да излезнем и аз да му задам същия въпрос само ,че с името на приятелката му!

Е? Вие какво мислите
:-o [/b]

:razz: чинги биииииии

sasha_90
08-18-2008, 10:36
ми не е в София :( :( иначе не знае ,че скъсах с
Влади щото вчера скъсахме с него.. сигурно мн ще се зарадва 8-)

а нз дали ме харесва ... но ако не знае ще му покажа :oops:

Да и според ще се зарадва...а пък и ако разбере,че и ти го харесвашшш....ЛУД просто..
Мисля,че ще излезе нещо от вас..:)и аз така си мисля.. има мн неща които ни свързват .. :)
Действай тогава.Фактът,че има много неща,по които си приличате само трябва да те радва.

258
08-18-2008, 11:01
Трябваше да му кажвш: ''Както ще реагира твоята приятелка''
Ама планът ти ме кефи ;)

BePoHuKa
08-22-2008, 05:27
Що не му отговори "Питай ме, когато скъсаш с приятелката ти?". =)
+1 тука съм съгласна... :? :x

balu4ka
08-22-2008, 09:09
Еми защо не му каза...аз ако ти дам ..какво ще каже твоята приятелка !?1 :(