PDA

View Full Version : Какво да си мисля и какво да правя?!И аз незнам вече ...



gerinceto
08-17-2008, 10:41
наскоро писах тема за това как бившето ми гадже с което съм ходила 3 години и още обичам ходи с 14 годишно момиче и казва че я обича страшно много.не се бях виждала с него от 1 август и даже не си бяхме и говорили.в петък вечерта отидох на дискотека,там го видях,той много ми се зарадва като ме видя, но малко по късно започнахме да си говорим,аз бях попийнала,а той ми говореше пак за гаджето си и ме нараняваше.накрая на мен ми писна,скарахме се и аз започнах да го целя с шишета от бира.по късно през ноща когато се бях вече прибрала той ми се обади и ми каза че много искал да ида да спя у тях и да правим секс.молил ми се е по телефона до към 6 часа сутринта ама аз все отказвах.и така и не отидох.на другия ден,тоест вчера вечерта той ми се обади и ми каза че е на работа през ноща(да пази един строеж цяла нощ,тоест да е пазач там)и аз ако искам да ида да му правя компания няколко часа.отидох към 11,говорихме си,гледахме филм.докуто той беше излязъл нанякъде аз му рових в телефона и гледах колко много нейни снимки има и как и в нейните и в неговите смси имаше думите "обичам те".стана ми много гадно,но се правех че нищо не съм видяла и че съм добре.към 2 часа,когато бяхме изгледали филма отидохме да седнем в колата,която беше паркирана отпред.говоихме си и по едно време той замълча.аз го попитах какво му и той ми отговори че много му се прави секс,много иска да правим,но после щяло да му е гадно че е изневерил на 14 годишното си гадже,която както бях писала в предишната си тема в момента ходи с 2ма,ама твърди че другия като си дойде от море тя тогава ще скъса с него.в последствие той започна да ми обяснява как предната му връзка се е провалила пак заради мен защото той е изневерил и на бившата си с мен и затова са скъсали.и както ми обясняваше че много му се иска ама не трябва аз го целунах.после се отдръпнах и казах съжалявам.но той ме целуна и накрая правихме секс в колата.днес още не съм се чувала с него,но и той сигурно спи още.гаджето му от 2 дена е на село и в понеделник най вероятно ще си дойде и уж тогава ще скъса с другия си,но никoй нищо не може да е сигурен какво ще стане,тъй като тя като говори с другия може да си остане с него,а не да бъде с момчето което аз обичам.та въпроса ми към вас е какво да си мисля в момента?дали наистина я обича,защото според мен ако обичаш истински някои няма да му изневериш още на 1 седмица от връзката ви.и това което стана между мен и него как да го приемам-просто като секс или ... де да знам и аз ...

MaRiYa_86
08-17-2008, 10:47
Ами то е пълна каша...Но според мен,не се занимавай с тях,няма смисъл щом те наранява това. Оставяй ги да се оправят.

evichka_lonelyy
08-17-2008, 10:48
Shtom se vrashta pri teb znachi ne q obicha i vse oshte te iska a onova momiche go laje nai-bezceremonno...daje dete ne bi povqrvalo na tova koeto tvardi tq.Pogovorete i mu kaji che oshte go obichash nai-veroqtno shte se saberete :):):)

gerinceto
08-17-2008, 10:50
Shtom se vrashta pri teb znachi ne q obicha i vse oshte te iska a onova momiche go laje nai-bezceremonno...daje dete ne bi povqrvalo na tova koeto tvardi tq.Pogovorete i mu kaji che oshte go obichash nai-veroqtno shte se saberete :):):) abe az sum govorila s nego i toi mi kazva che imal chuvstva kum men ama prosto mnogo vreme sme bili zaedno predi i sega iskal raznoobrazie.i az veche mnogo se oburkah ...

evichka_lonelyy
08-17-2008, 10:53
Shtom se vrashta pri teb znachi ne q obicha i vse oshte te iska a onova momiche go laje nai-bezceremonno...daje dete ne bi povqrvalo na tova koeto tvardi tq.Pogovorete i mu kaji che oshte go obichash nai-veroqtno shte se saberete :):):) abe az sum govorila s nego i toi mi kazva che imal chuvstva kum men ama prosto mnogo vreme sme bili zaedno predi i sega iskal raznoobrazie.i az veche mnogo se oburkah ...
Emi ediniq variant e da se vijdate samo za sex i tfa onova i ti da si malchish ama taka mn shte te narani i shte pochne da ti se ebe psihikata...kaji mu che go iskash samo za teb ako ne e saglasen hvani si momche za seriozna vrazka za da go zabravish

pandelka
08-17-2008, 10:56
Според мен ако наистина държеше на нея и я обичаше,нямаше да го направи...явно просто я използва ...но същото може да се каже и за теб,че също те използва.В крайна сметка той какво иска?Нея или теб?Ще спре ли отношенията си с едната за да бъде само с другата?Какво е това,на какво прилича?Ти не си кукла на конци да те вика само когато той има нужда,а когато после ти имаш нужда от него да знаеш,че може би той е с онази пикла (съжелявам,че така я наричам ама всеки си изтъква мнение и моето е такова :? ) Защо не поговорите и не се разберете той коя иска.Недей да му бъдеш нещо като робиня!Мисле,че той има чувства към тебе и то не малко,но за кво те наранява с онова момиче? :?

MayKyTy
08-17-2008, 11:35
Според мен ако наистина държеше на нея и я обичаше,нямаше да го направи...явно просто я използва ...но същото може да се каже и за теб,че също те използва.В крайна сметка той какво иска?Нея или теб?Ще спре ли отношенията си с едната за да бъде само с другата?Какво е това,на какво прилича?Ти не си кукла на конци да те вика само когато той има нужда,а когато после ти имаш нужда от него да знаеш,че може би той е с онази пикла (съжелявам,че така я наричам ама всеки си изтъква мнение и моето е такова :? ) Защо не поговорите и не се разберете той коя иска.Недей да му бъдеш нещо като робиня!Мисле,че той има чувства към тебе и то не малко,но за кво те наранява с онова момиче? :?
Ммм според мен пък аторката е използвана от бившия си, защото на него му се е*е пък ходи с 14-годишна 8)

pandelka
08-17-2008, 11:53
Според мен ако наистина държеше на нея и я обичаше,нямаше да го направи...явно просто я използва ...но същото може да се каже и за теб,че също те използва.В крайна сметка той какво иска?Нея или теб?Ще спре ли отношенията си с едната за да бъде само с другата?Какво е това,на какво прилича?Ти не си кукла на конци да те вика само когато той има нужда,а когато после ти имаш нужда от него да знаеш,че може би той е с онази пикла (съжелявам,че така я наричам ама всеки си изтъква мнение и моето е такова :? ) Защо не поговорите и не се разберете той коя иска.Недей да му бъдеш нещо като робиня!Мисле,че той има чувства към тебе и то не малко,но за кво те наранява с онова момиче? :?
Ммм според мен пък аторката е използвана от бившия си, защото на него му се е*е пък ходи с 14-годишна 8)

Ми до някъде и аз се опитах да кажа това :)

NeLLy_BaBy
08-17-2008, 11:55
Иска те само за секс. Поне от прочетеното с това мнение останах. Този човек просто не държи нито на сегашната си приятелка , нито на теб. Лично аз много мразя такива типове, които се мъчат да те използват само и само да задоволят нуждите си. Ако очакваш нещо сериозно от него просто забрави.

devil_feel_f
08-17-2008, 12:15
Иска те само за секс. Поне от прочетеното с това мнение останах. Този човек просто не държи нито на сегашната си приятелка , нито на теб. Лично аз много мразя такива типове, които се мъчат да те използват само и само да задоволят нуждите си. Ако очакваш нещо сериозно от него просто забрави.

+1
Разкарай го и си намери друг, който да държи на теб и да не те ползва само за развлечение.

gerinceto
08-17-2008, 12:19
opitvam se da go zabravq i da produlja napred ama prosto ne moga da go zabravq ... opitvam se da nqma nishto mejdu nas,ama chuvstvata mi naddelqvat razuma ... mnogo si go obicham i neznam kak da postupq ... az sega ot 25 v produljenie na 3 sedmici nqma da go vijdam zashtoto zaminavam na more,a puk kogato se vurna toi zaminava izvun grada ...nadqvam se togava i 2mata da pomislim hubavo za otnosheniiqta si,no ne vqrvam da ima nqkakuf progres