PDA

View Full Version : гадна диета..



black___
08-17-2008, 10:49
с една приятелка уж пазехме диета но последните дни сега не можах да изтърпя и ядох хляб.Искам да попитам вярно ли е че от кари колата солетите с подправки и киселите млеката с плодове се пълнее?Сега съм по пълна,от преди..ето до какво води диетата,домашните упражнения които правих включваха и клякания както казах над колената отстпрани това мускули ли са не знам но определено не отлабнах в краката..какво да правя
Моля ви без обидни коментари :(

PaTeToO
08-17-2008, 11:30
не пази диета а просто яж от всичко но по малко и само прави упражнения (например в книгата на Татяна Халек - Хубаво момиче имаше много упражнения) или започни да спортуваш

Gnidi4ka
08-17-2008, 11:40
не пази диета а просто яж от всичко но по малко и само прави упражнения (например в книгата на Татяна Халек - Хубаво момиче имаше много упражнения) или започни да спортуваш

napulno suglasna sum mislq 4e s dieti moje6 samo da si uvredi6 stomaha ... kvo zna4i nqma da qm tva i onova 6oto se debelee...glupsoti da moje da se ograni4ava6 no edinsveno v koli4estvata a i da otslabne6 ot dieta 6te si vurne6 dosta burzo kilogramite. Taka 4e az sum tvurdo protiv dietite iska se samo sport povqrvai mi 6te po4ne6 da zabelqzva56 razlikite i to mn skoro ...

Baby_girl93
08-17-2008, 12:22
откажи се от диетата и започни да правиш упражнения. Стречинга и каланетиката много помагат :grin:

Giva
08-17-2008, 13:14
Тези диети са толкова вредни.Това е стрес за организма :? Яж,но по-малко,наблягай на плодовете и зеленчуците и започни да тренираш

cooool
08-18-2008, 14:38
с една приятелка уж пазехме диета но последните дни сега не можах да изтърпя и ядох хляб.Искам да попитам вярно ли е че от кари колата солетите с подправки и киселите млеката с плодове се пълнее?Сега съм по пълна,от преди..ето до какво води диетата,домашните упражнения които правих включваха и клякания както казах над колената отстпрани това мускули ли са не знам но определено не отлабнах в краката..какво да правя
Моля ви без обидни коментари :(


I-vo, kazva6 4e ne qde6 hlqb, a soletite kakvo sa ? Po-dobre qj hlqb, no 4eren s fibri, Kiselite mleka s plodove, baz darja 4e qde6 ot tiq na Danon.. ako pita6 men ne qj ni6to na danon.. ne samo 4e gi hakat s jelatin, za da sa gasti, a i plodovete sa s konservanti, zahari i6te kup nenujni ne6ta, qj obiknoveno mlqko... ot bezalkoholnoto sa6to se palnee..
Hrani se zdravoslovno ne s tiq bokluci :) i po-na4esto

pisenceto_94
08-18-2008, 14:50
Според мен не трябва да се правят тези диети,защото сега сме в пубертета и тялото ни доста се изменя и затова не е хубаво да правим тези диети.Яж повече плодове и зеленчуци,спортувай повече и всичко ще се оправи от самосебеси :) :) :)

Boyd
08-18-2008, 15:24
Спазваш диета - уж слабееш, спираш диетата - дебелееш още повече.

krisence
08-18-2008, 16:06
И преди мен са го казали по-добре яж от всияко, но с мярка и спортувай повече или прави повече упражнения и много бързо ще забележиш разликата. Успех

ganima
08-23-2008, 12:51
по едно време се забелязах че огладнявам не когато стомаха ми е празен, а когато просто ми хрумне че тряя да ям.И аз съм спазвала диети ама само за 1-2 дни и съм спирала.И дори когато съм на диета имам чувството че пълнея.Такаа от хляба се дебелее тва всеки го знае.а от самата кола не се дебелее тя просто е газирана,разширява ти стомаха и засилва чувството на глад.но мисля че намерих правилния път за отслабване поне за мен ям колкото си поискам,каквото си поискам и когато си поискам.Но ям само когато съм наистина гладна а не когато има нещо вкусничко.просто се контролирам.Упражнения не правя но си имам редовни сесий в тукашната дискотека.Така че радваи се на живота и на храната и се махни с тия диети.аа и мн мн мн водаа.Прави чудеса повярвай.Всичко съм изпитала на мен самата и се чувствам прекрасно в кожата си.А тва е най-важното ;) абе отнесох се малко ама нали все искам да давам съвети :D аре успех :-)