PDA

View Full Version : Какво поражда гняв у вас ?



Ice_Queen_
08-17-2008, 12:06
Какво поражда гняв у вас и има ли той почва във вашия делник ? 8-)
Абсолютно сериозно въпросче ..

а едно извън темата -

Ще се породи ли гняв в Мачока като види раздел Вс тийн Осран хубаво?И кой ще яде банани?

Също така ме интересува ходихте ли вече на море ? 8)

PinkFloydSound
08-17-2008, 12:13
Не, още не съм ходила на море. :lol:
А попринцип съм много несдържава и почти всичко буди гняв у мен.
Най-вече когато един човек не уважава чуждото мнение. :)

SiegHeil
08-17-2008, 12:17
Хора на които не им пука...

Jagger
08-17-2008, 12:20
Вече не се ядосвам за нищо... по добре няма да стане приемам хората с разликите и маниите им и нема за какво да се ядосвам ако ще да ме спукат от ебавки за мое мнение или пък обиди все ми е тая и пак ми е кеф...

Gnidi4ka
08-17-2008, 12:23
o6te ne sum hodila na more no dr-ta sedm zaminavam. Ina4e za gneva vsi4ko moje da me izkara izvun kontrol zavisi ot situaciqta ... i ot horata koito me qdosvat

PaTeToO
08-17-2008, 12:41
аз вече ходих 2 пъти на море :) а се ядосвам най-много когато някой се прави на нещо което не е

Boot
08-17-2008, 12:44
Всичко поражда гняв в мен :-x Особено в неделя.

Ice_Queen_
08-17-2008, 12:45
Всичко поражда гняв в мен :-x Особено в неделя.

:mrgreen:

mullated
08-17-2008, 12:47
Голямата простотия на малкия български народ...

Swinkenhoffer
08-17-2008, 12:50
Безсилието, липсата на смелост.
Неделя също. :o

Saymon90
08-17-2008, 12:58
Обикновено се ядосвам, когато нечии непукизъм ми бърка в живота. Не понасям безотговорни и несериозни хора... а още повече не ги понасям, когато техните действия пречат и на мен.

Pliok0019
08-17-2008, 13:12
Лъжата, нерешителността.

stefity
08-17-2008, 13:21
Всичко може да ме накара да се ядосам.... от проблеми в работата, до такива в личния живот. Не можем да избегнем гнева и това, от което се поражда, но можем да се научим да се борим срещу него и да не се оставяме в "лапите" на яростта, защото точно тогава мисленето ни е замъглено и правим най големите грешки в живота си точно, когато сме ядосани. Изводът е, че гневът винаги ще присъства... важното е той да не ни влияе.

mysterious motion
08-17-2008, 23:14
Гняв... много малко неща пораждат гняв у мен, другото си е просто силно раздразнение, иначе ярост... последният път, когато я изпитах, беше в края на годината - имах бая оценки да поправям, бях се разболяла, имах куп други глупости за вършене, и на всичкото отгоре - никва подкрепа от никого, само забележки. Е деа, така се вбесих, че се сбих с наште чак.

Та... рядко се гневя, ама "качествено" :? И само като ми се е насъбрало много, то ест и "копче" да ми кажат, ще избухна

ElisaDay
08-17-2008, 23:19
Много неща .. почти всички :) Ужасно нервен човек съм въпреки , че постоянно се опитвам да го крия.

Да, ходих на море :lol:

Briseis
08-17-2008, 23:44
Аз гледам да не се ядосвам. И когато съм тъжна, гневът отсъства.

За момента, никой и нищо не ме ядосват.

Riot
08-17-2008, 23:49
всичко
най вече небалансираните звуци
побъркват ме
мн съм нервен :x
примеро шумът от цъкането на стрелките на ръчният часовник като си легна пораждат гняв у мен
и трябва да го забутам някъде :x









8-)

Vikitooo
08-18-2008, 00:16
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!

psychopath
08-18-2008, 00:34
всичко ме дразни
в цикъл съм

Vikitooo
08-18-2008, 00:46
всичко ме дразни
в цикъл съм

MyXxaXAX :lol: Адаше, кога ти дойде?
:oops:

08-18-2008, 01:21
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...
Направо откачам, когато правя нещо, колкото и малко да е и след като го завърша, някой педал почне да го променя. Направо откачам.
Гневя се на фалшиви филантропи.
Гневя се като ме спрат ушевите (пак ме спираха...!) и почнат да ми гледат документите и да се правят на интересни...
Гневя се от малките неща...

FelisDirus
08-18-2008, 01:24
*Посредствеността и глупостта, липсата на възпитание, култура и интереси.

*Когато някой целенасочено, упорито и многократно се опита да навлезе в личното ми пространство и да отнеме свободата ми, без аз да съм го допуснала и позволила. Тогава животът му става черен (без да преувеличавам). Затова и имам такива отношения с родителите си..хъх.

*Липсата на цигари на първо място и пари на второ.


На море.. може и да си открадна един уикенд, но за повече не остана време, пък и все още нямам собствени доходи, което ме прави безсилна във взимането на подобни решения. :)

machoka
08-18-2008, 01:24
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...


:shock: :?

Amateur
08-18-2008, 02:03
По някога и най-малкото може да ме изкара извън кожата ми!

LINKNOT
08-18-2008, 05:13
Ядосвам се,когато спорят с мен при положение,че аз съм права,но най ме дразнят случаите,когато виждат,че са сбъркали,но продължават да отстояват тяхната гледна точка,чудейки се как да излязат от ситуацията. Тъпо е,макар че и аз го правя понякога. :D ... и все пак ме дразни.

Ядосвам се,когато нашите ми казват "Отиди на магазина" ... :smt013

Ядосвам се,когато някой обижда LP с целта да ме дразни ... веднъж се сбих с едно такова същество от моя клас в часа по англ. ... аххх,още й помня мазната физиономия ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a134.gif

Ядосвам се и за глупости понякога .. ако сама си втълпя нещо.

Но като цяло най-често съм или весела , или сдухана. 8-)

SINDEL
08-18-2008, 06:01
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...


:D Злобно, 4овек.. злобно..

tedy_hi91
08-18-2008, 06:31
Да ходих на море.А за това какво ме ядосва... Ами ядосват ме много неща, но гледам да се сдържам. Най-качествено ме вбесява лъжата.

sh3_1s_7h3_0n3
08-18-2008, 06:53
Лицемерието, несериозността на хората, и нечии истерични пристъпи. Много мразя някой да крещи, да се кара или да повишава тон.

kindergarden
08-18-2008, 06:53
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...
не предполагах че си толкова озлобен към женския пол :D


адски много се изнервям,когато някой ми казва какво да правя :x и се опитва да ме командва :x

Vikitooo
08-18-2008, 07:01
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...
Направо откачам, когато правя нещо, колкото и малко да е и след като го завърша, някой педал почне да го променя. Направо откачам.
Гневя се на фалшиви филантропи.
Гневя се като ме спрат ушевите (пак ме спираха...!) и почнат да ми гледат документите и да се правят на интересни...
Гневя се от малките неща...

Moje i da nqmam golemi, no vse pak imam nqkakvi. Mrazq dori tezi nqkakvi da badat podceneni... A i koi si ti da mi kazvash, che az sum nqmala golemi vuzmojnosti?! Daje ako stava za vupros mai az te minavam s dostoqnieto vuzmojnosti, koito imam az i za momenta i za v badeshte! :)

Madness
08-18-2008, 08:13
Има моменти,в които нищо не би могло...и такива в които всичко.

Bianca
08-18-2008, 08:21
Гняв у мен могат да предизвикат много неща.
Преценената лъжа, подкупността, лицемерието, съзнателните подигравки на хората, отнесени от "по-низши" от тях, расизма, неуважението над чуждото мнение.

08-18-2008, 10:29
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...
Направо откачам, когато правя нещо, колкото и малко да е и след като го завърша, някой педал почне да го променя. Направо откачам.
Гневя се на фалшиви филантропи.
Гневя се като ме спрат ушевите (пак ме спираха...!) и почнат да ми гледат документите и да се правят на интересни...
Гневя се от малките неща...

Moje i da nqmam golemi, no vse pak imam nqkakvi. Mrazq dori tezi nqkakvi da badat podceneni... A i koi si ti da mi kazvash, che az sum nqmala golemi vuzmojnosti?! Daje ako stava za vupros mai az te minavam s dostoqnieto vuzmojnosti, koito imam az i za momenta i za v badeshte! :)
Да ти кажа ли какво ще стане от теб?
Ще завършиш там някой елитен университет, ще се радваш.
"Йе завърших еди какво си", обаче като идеш да кандидатстваш , ще те гледат само в циците. Понеже си "еманципирана" ще се нервиш и се напуснеш или ще ги съдиш (нали сте у западо) , но те ще победят. Или по някакъв друг такъв идиотски начин, ще си загубиш хубавката работа ( или просто ще сте махнат защото си жена и си некадърна). Ще си отчаяна и ще се появи, някой дебел и мазен, който има много пари , за който ще се ожениш. Ще му робуваш, докато не пукне.
Честитка.
А , като те гледам си доста зле, дори по-горното (което ти е най-доброто бъдеще) може и да не стане за теб и да работиш цял живот някаква мизерия , с мизерна за запад заплата и докато гледаш, как разните идиоти с който си завършила супер-елитното училище, си карат скъпите коли и си водят скъпите наложници (а ти не си успяла да станеш такава), ще се нервиш.
Нали знаеш, аз може да нямам по-големи въжмосности, ама дори бачкатор като стана, като се прибирам вечер в къщи , ще мога съвсем спокойно да викам по жена си и да се радвам.
И не, не съм озлобен към жените - просто съм реалист.
Дори за "типично" женските професии , се проваляте стабилно.

Bianca
08-18-2008, 10:37
^ Аххах, и ние жените можем да изнесем едно такова конско на мъжете, естествено, че всеки ще защитава своя пол. :razz:

08-18-2008, 10:40
^ Аххах, и ние жените можем да изнесем едно такова конско на мъжете, естествено, че всеки ще защитава своя пол. :razz:
Да ама не...

Obsession
08-18-2008, 11:04
Ядосвам се, когато знам, че съм права, но някой кон с капаци си държи на своето пред неоспорими аргументи :x

И дам, ходих на моренце, беше С Т Р А Х О Т Н О :grin: 8)

Shadow_Walker
08-18-2008, 11:07
Най-често нещо несправедливо... или досадно :]

hahavteen
08-18-2008, 11:19
зависи от моментното настроение...
може да е почти всичко или почти нищо...

Мда и при мен е така.
Има едно нещо обаче което ВИНАГИ ме изкарва от кожата ми и това е когато майка ми почне да ми говори все едно съм такава каквато бях на 14, прави се че не е забелязала огромната промяна и ми чете абсолютно същото конско само дето повечето неща от нейната реч съм ги осъзнала и няма нужда да ги споменава. Мн ме дразни на моменти :?

Bianca
08-18-2008, 11:29
ХОРА, КОИТО МИ ПРАВЯТ ФАЛШИВИ ПРОФИЛИ, И ПСУВАТ ЦЕЛИЯ ГРАД ОТ ТЯХ! :booooomb:

ReBeL
08-18-2008, 11:31
Обикновено се ядосвам, когато нечии непукизъм ми бърка в живота. Не понасям безотговорни и несериозни хора... а още повече не ги понасям, когато техните действия пречат и на мен.

и мен това определено ме изкарва от релси :x

никога не съм ходила на море :oops: и едва ли някога ще ида :(

Pedigree
08-18-2008, 11:41
Зависи в какво настроение съм.
Понякога абсолютно нищо не може да ме ядоса, толкова съм си спокойна. Друг път и най - малкото нещо може да ме нервира.

ScionOfStorm
08-18-2008, 11:59
Принципно съм супер спокоен човек, но много ме нервират ограничени хорица :)

Spider4eto
08-18-2008, 15:13
Най- се ядосвам на тъпотията и простотията на хората около мен.
Не съм ходила на море 8-)

Sweet_Play_F
08-18-2008, 15:48
1.лицемерие:smt101
2.празноглавци,които се смятат за пленители на сърца:smt061
3.лъжата :smt019
4простотията на "селяните":smt085

Има и още мнооооого подобни неща,които нямат изброяване... :smt078


от тези не ме обзема някъв сериозен гняв де ама ме дразняят :smt089

Still1ME1Still1HERE
08-18-2008, 17:05
Принципно съм супер спокоен човек, но много ме нервират ограничени хорица :)И при мен така :)

Понякога ми се случва да се ядосм,когато нямам късмет :D

Също така мразя да ми се говори зад гърба,чрез посредник или по скайп.

Заканил съм се,че ще набия тая учебна година,един който не го познавах до миналата година.Всички го ебаваха (и още го ебават),но аз не го познавах и нищо не ми беше направил.И така един ден седя си аз между чиноветет и си говоря с някой и оня,за да мине ме избута :shock: Напаравих се на разсеян все едно,че нищо не е станало.След известно време пък ми показа среден пръст,след това ме напсува докато ритахме,а аз само изразявах градивна критика.След това ми каза,че съм тъп и смотан докато ирахме един път CS,а аз го питах защо до сега не ми го е казвал в очите,а той ми отговори ,че много пъти ми го е казвал :lol: .И сега през ваканцията пак се повтори-отново ме напсува докато играхме,а след това аз нещо го избевах нарочно леко и пак почна да се заяжда.И това,което най-много ме втрещи беше,че ми каза че съм педал и мека китка според другите.Ебаси п*тката!Поне да ми го беше казал направо,а не какво мислят "другите".Блокнах го от скайпа и съм се заканил тая учебна година да му направя лицето плоско :lol: 8-)

Та така-ето тоя ме изкарва от равновесие.Имаше двама подобни,но след като ги набих се оказа,че са печени,ама са били леко надути просто.И досега не смеят да ми кажат нищо,а се държат готино с мене :D

А,да!НАЙІМНОГО МЕ ДРАЗНИ НАДМЕННОСТА!Аз никога не съм бил надменен-не оценявам човек по това дали е беден или богат,бял,зелен или черен,по външен вид,пол,ориентация или други такива неща.Мразя тези хора :-x

psychopath
08-19-2008, 01:30
всичко ме дразни
в цикъл съм

MyXxaXAX :lol: Адаше, кога ти дойде?
:oops:оня ден 8-)

Vikitooo
08-19-2008, 04:42
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...
Направо откачам, когато правя нещо, колкото и малко да е и след като го завърша, някой педал почне да го променя. Направо откачам.
Гневя се на фалшиви филантропи.
Гневя се като ме спрат ушевите (пак ме спираха...!) и почнат да ми гледат документите и да се правят на интересни...
Гневя се от малките неща...

Moje i da nqmam golemi, no vse pak imam nqkakvi. Mrazq dori tezi nqkakvi da badat podceneni... A i koi si ti da mi kazvash, che az sum nqmala golemi vuzmojnosti?! Daje ako stava za vupros mai az te minavam s dostoqnieto vuzmojnosti, koito imam az i za momenta i za v badeshte! :)
Да ти кажа ли какво ще стане от теб?
Ще завършиш там някой елитен университет, ще се радваш.
"Йе завърших еди какво си", обаче като идеш да кандидатстваш , ще те гледат само в циците. Понеже си "еманципирана" ще се нервиш и се напуснеш или ще ги съдиш (нали сте у западо) , но те ще победят. Или по някакъв друг такъв идиотски начин, ще си загубиш хубавката работа ( или просто ще сте махнат защото си жена и си некадърна). Ще си отчаяна и ще се появи, някой дебел и мазен, който има много пари , за който ще се ожениш. Ще му робуваш, докато не пукне.
Честитка.
А , като те гледам си доста зле, дори по-горното (което ти е най-доброто бъдеще) може и да не стане за теб и да работиш цял живот някаква мизерия , с мизерна за запад заплата и докато гледаш, как разните идиоти с който си завършила супер-елитното училище, си карат скъпите коли и си водят скъпите наложници (а ти не си успяла да станеш такава), ще се нервиш.
Нали знаеш, аз може да нямам по-големи въжмосности, ама дори бачкатор като стана, като се прибирам вечер в къщи , ще мога съвсем спокойно да викам по жена си и да се радвам.
И не, не съм озлобен към жените - просто съм реалист.
Дори за "типично" женските професии , се проваляте стабилно.


Леле леле...Изписа цял роман за моя милост. Оценявам го , наистина. :-)

Ти мен лично не ме познаваш като човек, а още по-малко като жена! Не ми казвай какво ще стане и какво няма да стане от мен! Какво ще завърша и какво ще работя! И да, имам си циците, Ти като нямаш
:)

08-19-2008, 10:32
Дразня се когато някои ми прави на инат!
Дразня се когато някои подценява възможностите ми!
Жена си.
Дори да искаш не можеш да имаш големи възможности...
Направо откачам, когато правя нещо, колкото и малко да е и след като го завърша, някой педал почне да го променя. Направо откачам.
Гневя се на фалшиви филантропи.
Гневя се като ме спрат ушевите (пак ме спираха...!) и почнат да ми гледат документите и да се правят на интересни...
Гневя се от малките неща...

Moje i da nqmam golemi, no vse pak imam nqkakvi. Mrazq dori tezi nqkakvi da badat podceneni... A i koi si ti da mi kazvash, che az sum nqmala golemi vuzmojnosti?! Daje ako stava za vupros mai az te minavam s dostoqnieto vuzmojnosti, koito imam az i za momenta i za v badeshte! :)
Да ти кажа ли какво ще стане от теб?
Ще завършиш там някой елитен университет, ще се радваш.
"Йе завърших еди какво си", обаче като идеш да кандидатстваш , ще те гледат само в циците. Понеже си "еманципирана" ще се нервиш и се напуснеш или ще ги съдиш (нали сте у западо) , но те ще победят. Или по някакъв друг такъв идиотски начин, ще си загубиш хубавката работа ( или просто ще сте махнат защото си жена и си некадърна). Ще си отчаяна и ще се появи, някой дебел и мазен, който има много пари , за който ще се ожениш. Ще му робуваш, докато не пукне.
Честитка.
А , като те гледам си доста зле, дори по-горното (което ти е най-доброто бъдеще) може и да не стане за теб и да работиш цял живот някаква мизерия , с мизерна за запад заплата и докато гледаш, как разните идиоти с който си завършила супер-елитното училище, си карат скъпите коли и си водят скъпите наложници (а ти не си успяла да станеш такава), ще се нервиш.
Нали знаеш, аз може да нямам по-големи въжмосности, ама дори бачкатор като стана, като се прибирам вечер в къщи , ще мога съвсем спокойно да викам по жена си и да се радвам.
И не, не съм озлобен към жените - просто съм реалист.
Дори за "типично" женските професии , се проваляте стабилно.


Леле леле...Изписа цял роман за моя милост. Оценявам го , наистина. :-)

Ти мен лично не ме познаваш като човек, а още по-малко като жена! Не ми казвай какво ще стане и какво няма да стане от мен! Какво ще завърша и какво ще работя! И да, имам си циците, Ти като нямаш
:)
Ебаси... отговора на постта ми.
Потресен съм.

lams
08-19-2008, 10:54
Гневя се на фалшиви филантропи.


Лелее като трън в очите са ми.

Иначе ме влудяват дребни душици, мамини синчета, мъжки, които ме изпреварват да се наръгат в автобуса или като некви тръгнат да се бият по автобусите или улицата всички да свеждат глави и да си гледат обувките. Страхът в очите на хората ме отвращава, особено при 'мъжете'. :booooomb:

Vancho_Vanchoviq
08-19-2008, 12:39
изнервям се когато нещо не стане както искам.. няма значение кво ! :)