PDA

View Full Version : когато харесвате момче...



pepelq6kaaa
08-17-2008, 13:52
iskam da vi popitam momi4eta kogato haresvate mom4e pokazvate li my go tarsite li go pi6ete li mu parva sms ..ili v skaip ei takiva ne6ta ili to4no obratnoto 4akate toi da se seti
az li4no malko kato lovec ixixiix nam li si nqkoi vinagi mu go pokazvam 6tot moje da si ostana samo s 4akankata i 6te sajalqvam posle! :-)

pandelka
08-17-2008, 14:07
Отивам и му го казвам очи в очи.Няма по сигурно решение от това.

eLeinS
08-17-2008, 14:07
Аз лично..загатвам интереса си, подчертавам загатвам, защото има момичета които направо се уливат в изразяване на чувствата си..а забелязала съм, момчетата харесват по-загадъчните момичета, които не са като отворена книга.
Относно това, да чакаш момчето да направи първата крачка..често може да си почакаш докъто се разложиш..На днешно време..нормално е момичето да е първо, а и защо не... :)

prettyIdeath
08-17-2008, 14:11
Хм.. вече съм забравила какво е чуството да си харесваш някой и да се чудиш как ли да му го покажеш / понеже си имам приятел от доста време и не ме интересуват други момчета/ . А иначе преди, се интересувах от това какво той харесва и не хареса. Къде се движи и с кого... запознавах се (ако не го познавам) и вече нещата си тръгваха както трябва...

Jumbie483
08-17-2008, 14:14
Отивам и му го казвам очи в очи.Няма по сигурно решение от това.

+1 8)

hottie_on_the_beach
08-17-2008, 14:16
Аз колкото и да се опитвам, никога не мога да се сдържа -винаги ме напушват емоциите, заради това не мога ей така да седя да си мисля колко точно часа са минали от последния ни разговор, аз ли да му пиша, или да се правя на недостъпна, сега ли да му звънна, или след еди-колко-си часа. Колкото по-естествен е човек, толкова по-добре. Е, трябва и малко самоконтрол и самоуважение - не да се предлагаме на тепсия все пак :)

Pliok0019
08-17-2008, 14:21
Пиша му в скайп, но не винаги. Рядко СМС/обаждане. Никога не казвам директно, че го харесвам, а просто намеквам. Щом приема да се видя с някого, значи имам сипатии.

Lacey_66
08-17-2008, 15:37
мм аз когато си харесам някой ... просто го показвам по много начини но никога не бих отишла да си го кажа .... :oops: ше си умра от стам на място :D

TinkyWinky
08-17-2008, 15:52
]Аз лично..загатвам интереса си, подчертавам загатвам, защото има момичета които направо се уливат в изразяване на чувствата си..а забелязала съм, момчетата харесват по-загадъчните момичета, които не са като отворена книга.
Относно това, да чакаш момчето да направи първата крачка..често може да си почакаш докъто се разложиш..На днешно време..нормално е момичето да е първо, а и защо не... :)

+ 1 :)

MiLeNcHeToO
08-17-2008, 15:58
Никога не казвам и показвам чувствата си,ако той ме харесва,изпитва нещо към мен и съм му приятна,сам ще дойде при мен! :)

Love0nlyMyself
08-17-2008, 16:01
показвам ги да

SexYLipS
08-17-2008, 16:06
]Аз лично..загатвам интереса си, подчертавам загатвам, защото има момичета които направо се уливат в изразяване на чувствата си..а забелязала съм, момчетата харесват по-загадъчните момичета, които не са като отворена книга.
Относно това, да чакаш момчето да направи първата крачка..често може да си почакаш докъто се разложиш..На днешно време..нормално е момичето да е първо, а и защо не... :)

+ 1 :)

++

cinderella_gugutka
08-17-2008, 16:19
еми то когато харесвам някой колкото и да се старая все си проли4ава-просто той тряя да е мн тъп за да не се усети :D и ако виждам 4е проявява интерес го оставям сам да ми пише или да ми се обади.правя 1-та кра4ка само когато забележа 4е мом4ето проявява интерес ама е срамежлив :D

sladku_bebzi
08-17-2008, 16:22
Показвам го,
преди казвах директно,
ама вече не :-D

sh3_1s_7h3_0n3
08-17-2008, 16:46
Качвам му се на главата, за да знае колко е тежка короната. ^^ http://www.ue-varna.info/images/smilies/biggrin.gif

marmalad4e
08-17-2008, 16:50
в една връзка момичето води..кой каквото ще да ми казва, но момичето крепи всичко.и ако тя сама не си постигне нещата, които иска, никой няма да дойде да й ги даде наготово :)
затова когато аз искам нещо, си го преследвам докрай...

crazy_lazy_girl
08-17-2008, 16:55
iskam da vi popitam momi4eta kogato haresvate mom4e pokazvate li my go tarsite li go pi6ete li mu parva sms ..ili v skaip ei takiva ne6ta ili to4no obratnoto 4akate toi da se seti
az li4no malko kato lovec ixixiix nam li si nqkoi vinagi mu go pokazvam 6tot moje da si ostana samo s 4akankata i 6te sajalqvam posle! :-)
+1

unicorn_f
08-17-2008, 16:55
аз пък си мисля следващия път като отида на дискотека ако видя момчето което харесвам да ударя набързо 2 големи водки и да поприказвам с него на дълго и на широко за мойте чувства...а план Б да отида при него да ми кажа че го харесвам и да припадна от алкохола погълнат преди 2те водки :grin: :grin: :grin: :D

П.С. съвсем сериозна съм :)

pepelq6kaaa
08-17-2008, 16:57
в една връзка момичето води..кой каквото ще да ми казва, но момичето крепи всичко.и ако тя сама не си постигне нещата, които иска, никой няма да дойде да й ги даде наготово :)
затова когато аз искам нещо, си го преследвам докрай...
absolutno sam saglasna s teb :)

haterkata
08-17-2008, 17:01
Отивам и му го казвам очи в очи.Няма по сигурно решение от това.

+1 8)

мдам

MiLeNcHeToO
08-17-2008, 17:03
Брейй много сте смели.. :lol: :lol: :lol:

PeopleAlwaysLeave
08-17-2008, 17:11
Еми аз попринцип съм много страхлива, в смисъл - имам страх да не ме отблъснат и винаги давам по-спокойно с момчетата. Говорим си, лигавим сие и ако забележа, че и момчето прави някви намеци ала-бала..тогава и аз почвам да правя намеци.. Ако съм сигурна, че и той ме харесва, естествено правя първата крачка.

hgfh
08-17-2008, 18:26
голям идиот съм в това отношение 8-) или се държа като глупачка или въобще не му обръщам внимание :shock: какво да направя не ме бива в тези неща ама нещата скоро ще се променят 8)