PDA

View Full Version : Предадена и сама....



claraa
08-17-2008, 14:56
Добър ден на всички.Пускам тази тема,само защото искам да споделя, не за да търся помош,просто не мисля,че някои може да ми помогне в този момент...Ето я и моята история...преди няколко месеца се запознах с момче,което обаче се намира на 200 км от мен,виждаме се от време на време и уж всичко беше перфектно.....днес ми се обажда момичето,което ни запозна"трябва да ти кажа нещо,вчера излизах с X и ми каза,че ходел с момиче 2 години по-малко от него,в момента се намира в Англия,пишат си смс-и...Той не иска да те нарани,защото супер мн държи на теб,мисли да ти каже след време,когато чувствата изстинат,но според мен е по-правилно да знаеш сега,а не да се самозалъгваш и измъчваш",почувствах се толкова предадена.И той ми се обади,попитах какв0 не можах да му дам,отг"prisustvie,mn е трудно да се поддържа връзка от разстояние,особено,когато се виждаме толкова рядко,не мисли,че не ми е трудно,напротив,не исках да те наранявам,безкрайно много държа на теб,не знам как стана така...загубих те,аз съм виновен,не заслужавам такъв кретен като мен,идеализираше ме прекалено много,убеди се,че съм далеко от идеала,остави трайна следа в мен и вероятно никога няма да те забравя".....Мамка му...обичам го и то много,не си представях живота без него,но сега ще видя какво е.My tears fall my like ;( Все едно има нещо на гърлото ми,което не може да се махне.Не мисля,че мога да продължа да живея както преди,изведнъж всичко изгуби смисъл....

MaRiYa_86
08-17-2008, 15:02
Ужасно е усещането,сигурна съм :(
Но тук не е подходящото място да споделиш нещо тъжно...В повечето случаи го обръщат на ирония и подигравки ,и неадекватни съвети....
Малко са точните момичета и момчета...

devil_feel_f
08-17-2008, 15:09
Наистина това, което ти се е случило е супер гадно.Но не бива да мислиш, че всичко е изгубило смисъл.Трябва да си много силна и да се опиташ да го забравиш, колкото и да ти е трудно.Просто не се отчайвай и не губи надежда, че някога ще бъдеш отново щастлива без това момче до себе си.

BWald0rf
08-17-2008, 15:09
Мила,знам какво ти е.Не,че това ще ти помогне...но го приеми като изпитание,през което трябва да преминеш.Нали знаеш фразата - ''Това,което не те убива те прави по-силна'' .. Не губи вярата си и ще видиш как малко по малко ще възвърнеш предишния си живот и без този човек :)

NoCommentGirl
08-17-2008, 15:11
Гадна работа....Ти му се довери, даде му част от сърцето си (ако не и цялото), а той те отряза.Нали уж 'любовта нямала граници'.Но поне не те отряза гадно, например, присмехулено и с подигравки (както стана при мен).Но това не променя факта че наистина те нарани много брутално.

Love0nlyMyself
08-17-2008, 16:06
мн гадно ... ама както сички останали ще мине време и ще го преминеш тва изпитание всеки минава през него даже по няколко пъти :?

cinderella_gugutka
08-17-2008, 16:23
разбирам 4е ти е мн гадно- и аз съм била така.но постепенно ще притъпиш болката и един ден ще се видиш щастлива и влюбена отново-от ли4ен опит ти го казвам.сега поне няколко дена се отдай на болката,после излизай 4есто с приятели и ще го забравиш....успех :)

pandelka
08-17-2008, 16:34
Животът е такъв, че самия факт, че си преживял нещо трудно, не те е направил по-силен, а ти е дал усещането, че си по-силен отколкото си предполагал.

Ще се убедиш в това :)Когато забравиш за случилото се :)

OpenedSky
08-17-2008, 16:43
кофти тръпка ... :?

Pliok0019
08-17-2008, 16:58
Съжалявам.

Всичко ще се оправи

haterkata
08-17-2008, 17:00
и аз съжелявам

PeopleAlwaysLeave
08-17-2008, 17:07
Миличката :( Не мога и да си представя как се чувстваш в момента..но предполагам, че е ужасно :( Най-важното е да не губиш вяра в себе си и в живота, не губи надежда, че ще се оправиш.. Моментите, в които губим хора, скъпи за нас са едни от най-трудните моменти в живота.. и се проедоляват трудно и бавно, но.. СЕ ПРЕОДОЛЯВАТ .. Така че не губи надежда.. :-)

SabrinaAa
08-17-2008, 17:20
Znam kakvo e 4ystvoto da si predadena i sama!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

crazy_lazy_girl
08-17-2008, 17:24
Май няма смисъл да ти казвам да го забравиш ... :(

SunShinePearl
08-17-2008, 17:28
мн гадно ... ама както сички останали ще мине време и ще го преминеш тва изпитание всеки минава през него даже по няколко пъти
;-)

NeLLy_BaBy
08-18-2008, 06:52
Здрасти. Знам че в момента какъвто и съвет да ти дам може и да не ти помогне тъй като и аз съм била в подобно положение. Когато страдаш слушаш какви ли не съвети от другите, които колкото и да са добри не винаги помагат. Но както казаха и другите не се оставяй на болката от раздялата да те погълнеМоже би момента да разбереш сега истината е по-добър, отколкото после.Гледай на това като на изпитание през , което трябва да преминеш, а наградата от него ще бъде нещо ново, по-прекрасно от това, по-вълнуващо , по-завладяващо, една нова любов. Знам че в момента не ти е до нова любов, но тя е някъде там и просто трябва да дойде подходящия момент, в който ти ще си готова за нея. Продължи напред и лека полека това тягостно чувство ще изчезне. Успех! :)

claraa
08-18-2008, 06:53
Всичко изглежда толкова сложно....Спомняйки си за някоя наша среща очите ми се пълнят със сълзи....Държи се толкова прекрасно,въпреки всичко.Определено иска да си запазим добрите отношение,каза,че безкрайно много съжалява,защото съм страхотен човек.Попитах какво му е липсвало с мен,защото мисля,че му дадох абс всичко.Отговори-присъствие,твърде рядко се виждаме,иска да си ме гушне,когато пожелае,а не когато обстоятелствата позволят.Още ме обича....нямам идея как трябва да се държа,дори,когато ми прати гушка по скайп,дали да отг?Преди малко написах смс"лека нощ,бебе",отговорът беше"и на теб,слънчо"...

sasha_90
08-18-2008, 07:34
Наистина кофти,но и това ще отмине.Момчето си е право-трудно е да се поддържа връзка от разстояние.Но това,което не ни убива,ни прави по-силни.Ще видиш,че когато го преживееш ще бъдеш по-силна.Просто ти трябва време...

_FaShIoN_
08-18-2008, 08:37
Да много е гадно...още повече че и двамата държите адски много един на друг...Но пък и той е прав и е в правото си,защото ако наистина те боича ще му липсва тфоето присъствие адски много или с една дума-връзката от разстояние,не е връзка... :)

trayana
08-18-2008, 08:44
Според мен трябва да си оставиш известно време,в което да си сама и да превъзмогнеш раздялата!В никакъв случай не се опитвай да се впуснеш в нова връзка,защото накрая ще те боли още повече!Когато се почувстваш по-добре се опитай да намериш по-добър от него,а съм сигурна,че има такъв! :-)

claraa
08-18-2008, 08:55
пред мен се появи и друга дилема....да се опитам да го забравя,да се правя,че не ми пука или пък да продължавам да повтарям,че е всичко за мен,(когато го кажа ми отг със същото)...Не мисля,че ще се задържи дълго с това момиче...А ако в продължение на дълго време показвам,че го обичам,ще се увери,че за мен не е един от всички,а много повече иии всичко да бъде по старо му.

claraa
08-18-2008, 10:42
пред мен се появи и друга дилема....да се опитам да го забравя,да се правя,че не ми пука или пък да продължавам да повтарям,че е всичко за мен,(когато го кажа ми отг със същото)...Не мисля,че ще се задържи дълго с това момиче...А ако в продължение на дълго време показвам,че го обичам,ще се увери,че за мен не е един от всички,а много повече иии всичко да бъде по старо му.

Мамка му,какво да правя,ще се побъркам.... ;(

BaiToq
08-18-2008, 16:39
Пусни си Галена и ДЖ Дамян-Сама.мп3,
така ще се опраиш.