PDA

View Full Version : Звучи леко като сапунка ... но за съжаление е истина



NoCommentGirl
08-17-2008, 15:00
Здравейте ...Значи ъм...колкото и грубо да е ще го давам направо.Значи има едно момче, с което се запознахме аз и две мои приятелки.Събираме се с неговата компания - и те като него свестни момчета и си прекарваме много добре заедно.Hо от две седмици чувтсвам, че се влиюбвам в него все повече и повече.Знам, че звучи много банално (особено от устата на 13 годишна), но наистина за момента, а и за в бъдеще той е всичко за мен.Всичко беше наред ... планът ми беше да споделя с него какво изпитвам към него пък нататъка ако ще ме отхвърля да ме отхвърля, ако не - не.Но веднъж ние взехме, че останахме сами с още едно момче и играхме на истината или риска.И на момчето което обичам му се падна въпрос "Кой харесваш като ... нещо повече от приятел? " и той взе, че изрече името на най - добрата ми приятелка.А тя преди това ми беше споделила, че го харесва (подчертавам не го обича, а само го харесвала и би тръгнала с него).Същата вечер не знам какво ми стана. но много се разстроих, че няма да мога да бъда с момчето което
обичам и почнах да си причинявам болка.Реших да оставя приятелката си и момчето да си живеят живота щастливи заедно, но нали разбирате....сърцето си иска своето.Съжелявам за огромната исторя,надявам се да ми отговорите.

BWald0rf
08-17-2008, 15:13
Евала за решението ти да ги оставиш да са щастливи :) .. Най-добре сподели с приятелката си,че ако тръгне с него ще ти е трудно в началото да ги виждаш заедно така че тя да си направи сметка кога да излиза с него и кога с теб...А колкото до теб-ще го забравиш,бъди сигурна..и ще намериш нова любов..и мноого други след това.Успех :)

devil_feel_f
08-17-2008, 15:21
Похвално е, че си решила да ги оставиш да бъдат щастливи, защото това доказва, че много държиш на приятелката си.Е, вярно, че в началото ще те боли много, но времето лекува.Сподели с нея това, което написа на нас, за да може да ти помогне да преживееш по-лесно любовното си разочарование.

Lacey_66
08-17-2008, 15:25
:shock: Постъпила си мн мн мн добре като си ги оставила да са щастливи тва показва че държиш много на приятелката си както и че наистина обичаш момчето .... поздравявам те за тва което си напраила... повечето момичета биха постъпили по егоистичния начин .... :)

Love0nlyMyself
08-17-2008, 16:03
те все някога ще скъсат спокс и ти ще получиш малко от момчето

Pliok0019
08-17-2008, 16:49
Ти не го обичаш. Просто го харесваш силно. На 12-13 съм имала такива болезнени увлечения, че сега направо не мога да повярвам как съм била способна на подобно нещо. След време ще отмине...

Недей да се бориш за неща, които биха ти си стрували много. И усилия, и приятелство...Пък и ти сама знаеш, че няма голя шанс да победиш.

pandelka
08-17-2008, 16:49
Eвала мацка че би ги оставила заедно.Амии..мн гадно,според мне трябва да кажеш на приятелката си,за да предприеме тя как да направи нещата,понеже според мен няма да ти е приятно да я гледаш с него..за тоа да не ви събира заедно или ако няма проблем за теб пак си излизайте така,само че от личен опит знам че да гледаш момчето което харесваш и най-добрата ти приятелка заедно е УЖАСНО!!!!!
Опитвай се да започваш да го забравяш.Колкото по-бързо,толкова по-добре :)

haterkata
08-17-2008, 16:56
те все някога ще скъсат спокс и ти ще получиш малко от момчето

зла ,но ме кефиш 8-)

crazy_lazy_girl
08-17-2008, 17:14
Eвала мацка че би ги оставила заедно.Амии..мн гадно,според мне трябва да кажеш на приятелката си,за да предприеме тя как да направи нещата,понеже според мен няма да ти е приятно да я гледаш с него..за тоа да не ви събира заедно или ако няма проблем за теб пак си излизайте така,само че от личен опит знам че да гледаш момчето което харесваш и най-добрата ти приятелка заедно е УЖАСНО!!!!!
Опитвай се да започваш да го забравяш.Колкото по-бързо,толкова по-добре :)

+1

aHeJlua
08-17-2008, 17:58
те все някога ще скъсат спокс и ти ще получиш малко от момчето

зла ,но ме кефиш 8-)

:D :D :D

Love0nlyMyself
08-17-2008, 18:31
те все някога ще скъсат спокс и ти ще получиш малко от момчето

зла ,но ме кефиш 8-)

:oops: :-D

истина е се пак :-P

miss_asi
08-17-2008, 18:47
Мацка малко са като тебе.Евала!В смисъл че си ги оставила да са заедно а не да плетеш някфи интгри между тях или нещо такова.Евала сериозно! :grin:

Bubles
08-17-2008, 19:00
те все някога ще скъсат спокс и ти ще получиш малко от момчето

зла ,но ме кефиш 8-)

и мен :D

DiabolicAngel
08-17-2008, 19:03
Мацка малко са като тебе.Евала!В смисъл че си ги оставила да са заедно а не да плетеш някфи интгри между тях или нещо такова.Евала сериозно! :grin:

+1

get_nasty_
08-17-2008, 19:30
Здравейте ...Значи ъм...колкото и грубо да е ще го давам направо.Значи има едно момче, с което се запознахме аз и две мои приятелки.Събираме се с неговата компания - и те като него свестни момчета и си прекарваме много добре заедно.Hо от две седмици чувтсвам, че се влиюбвам в него все повече и повече.Знам, че звучи много банално (особено от устата на 13 годишна), но наистина за момента, а и за в бъдеще той е всичко за мен.Всичко беше наред ... планът ми беше да споделя с него какво изпитвам към него пък нататъка ако ще ме отхвърля да ме отхвърля, ако не - не.Но веднъж ние взехме, че останахме сами с още едно момче и играхме на истината или риска.И на момчето което обичам му се падна въпрос "Кой харесваш като ... нещо повече от приятел? " и той взе, че изрече името на най - добрата ми приятелка.А тя преди това ми беше споделила, че го харесва (подчертавам не го обича, а само го харесвала и би тръгнала с него).Същата вечер не знам какво ми стана. но много се разстроих, че няма да мога да бъда с момчето което
обичам и почнах да си причинявам болка.Реших да оставя приятелката си и момчето да си живеят живота щастливи заедно, но нали разбирате....сърцето си иска своето.Съжелявам за огромната исторя,надявам се да ми отговорите.

абе тука чета че всички...тоест повечето са ти казали евала че си го оставила..браво така трябва да се постъпи в случея..обаче.... "същата вечер не знам какво ми стана. но много се разстроих, че няма да мога да бъда с момчето което
обичам"
искам да ти кажа че не го обичаш...била съм в твоито положение и аз постъпих така..на 13 години си ..малка си още не си испиталаа обич...сега сигурно ще си кажеш тая какво разбира тя не го познава...вярно обаче пак ти повтарям че и аз бях така..и накрая се оказа че съм била малко повече увлечена...давай смело напред и да не ти пукаа :-)

lisi4ety
08-17-2008, 19:33
Евала за решението ти да ги оставиш да са щастливи :) .. Най-добре сподели с приятелката си,че ако тръгне с него ще ти е трудно в началото да ги виждаш заедно така че тя да си направи сметка кога да излиза с него и кога с теб...А колкото до теб-ще го забравиш,бъди сигурна..и ще намериш нова любов..и мноого други след това.Успех :)
Подкрепям!
Разбирам те напълно, вярвай ми, но всичко минава с времето! С едно момче светът не свършва!

258
08-17-2008, 19:37
Да си причиняваш болка??? :shock: Ти като се ''влюбиш'' на 15 сигурно ще се самоубиеш :?