PDA

View Full Version : уф бебешки бретон



BlackWings
08-17-2008, 21:11
Добре де , знам че не е една от най - умните теми , ама само един бърз въпрос да задам , какво по дяволите да го правя моя бебешки бретон - имам страшно много и все ми се вре в очите , и дразни , и разваля замисъла на прическата :x В смисъл , подсригва ли се , какво? До сега само съм се опитвала да го залижа - с пяна , това -онова , ама продължава да стърчи , 100 фиби слагама ама :-x дразни... :x И има ли въобще някаква вероятност да израсте , защото отдавна чакам и вече не мога да го търпя хмммм ...
Уф намерих и аз какво да питам :D :oops: :oops: :oops:

6emet4e
08-17-2008, 21:14
бебешки бретон а чак да ти се вре в очите.... в смисал ти попринцип с бритон ли си или не?на къде ти е пътя или въобще с каква прическа си? :-o

plamka
08-17-2008, 21:16
Ооо и моята бебешка коса стърчи особено като се изкъпя малеее :D Ама мен не ми пречи де, май няма как да си го залижеш, пръскай с хининова вода :)

BlackWings
08-17-2008, 21:22
Косата ми е дълга , права , бретон нямам оформен, дълъг е и той - нося я на път настрани или както сваря .. Просто отдолу както е най - долният слой на косата са едни тънки косъмчета , точно толкова дълги че да ми се врат в очите . :? И да се веят и да стърчат . Уффф абе и аз :D

Impossible123
08-17-2008, 22:24
на тфа не му ли се вика бебешка коса :? мии незнам остей го така
*ако слушаш чалга се загледай че и Анелия има много от това ама нито го зализяа нито го подстригва ,щото няма и как да се подстриже де*

остей го така.мен ме кефи.сладко е :?

Karin_Vall_Gabbriel
08-17-2008, 23:01
на тфа не му ли се вика бебешка коса :? мии незнам остей го така
*ако слушаш чалга се загледай че и Анелия има много от това ама нито го зализяа нито го подстригва ,щото няма и как да се подстриже де*

остей го така.мен ме кефи.сладко е :? :)

merilin1
08-18-2008, 00:12
оф мани и аз имам... преди като бях с дълга коса беше ужасно...косата ми права и той щтръкваше ... ама ся си напраих бретон и не се вижда ;) само това е спасението

foreverr
08-18-2008, 00:25
Единственото спасение е да си направиш бритон!!Друго не се сещам, а май и няма!Но според мен няма нищо лошо да си имаш бебешки бретон!

xXxScreamxXx
08-18-2008, 07:08
Олеее една приятелка има и кат тръгнем да излизаме по 10 мин го маже с гел :D :D .. бахти ужасаа е тфа ... добре 4е нямам :grin:

BlackWings
08-18-2008, 13:44
оф мани и аз имам... преди като бях с дълга коса беше ужасно...косата ми права и той щтръкваше ... ама ся си напраих бретон и не се вижда ;) само това е спасението

Да бе , и аз по същия начин съм с дълга коса и стърчи , ама нещо не ми се прави бретон :? Май ще си го остая така да се вее ...