PDA

View Full Version : какво съм за него???



CfEtI
08-17-2008, 21:24
Вчера бях на сватба на батко ми и там имаше едни негови приятели 0баче единя ми направи особено впечетление и явно и аз на него защото постояно ме гледаше!И така започна се вече интересната част от сватбата и те вече сички бяха почти пияни и това въпросното момче ме дръпна към него си и ми каза че иска да си поговорим за някои неща и аз казах че след малко ще отида обаче маика ми и баща ми си тръгнаха!И много ясно че мен не ме оставиха да по седя още малко обаче след като съм си заминала това момче постояно е питало за мене къде съм и е разпитвал за мене разни неща!!!Чуда се дали сичко е било плод на пиенету или наистина могат да станат нещатата???МОЛЯ ВИ СЕ ДАЙТЕ СЪВЕТИ!!!Мерси предварителн0!! :( :( :(

gangstata
08-17-2008, 21:27
Ммм,що не го питаш какво е искал да ти каже..
Така ще разбереш какво точно мисли..

evichka_lonelyy
08-17-2008, 21:28
ami zavisi ot haraktera mmu i ot tova kolko nosi na alkohol...ako ne nosi no kogato e piqn kazva istinata e dobre za teb a ako nosi e napravo super zashtoty e mislil trezvo...izchakai da vidish kakvo shte stane rano ili kasno shte te nameri tfa e qsno

Love0nlyMyself
08-17-2008, 22:11
харесало те е

Impossible123
08-17-2008, 22:16
кажи на колко е години и ще ти кажа дали е било от алкохола :?

t1n4e7o
08-17-2008, 22:21
Ако неможеш да се свържеш с него, поискай му номера от батко си и м се обади да го чуеш.. Ако е заинтересован, ще те покани на кафе :)

TheNewReligion
08-17-2008, 23:10
Ако, е трябвало да стане нещо е щяло да стане още там.

Amateur
08-18-2008, 00:49
Еми питай го какво е искал да ти каже.Свържи се с него!Не мисля че било само плод на алкохола!

vvs_go
08-18-2008, 01:25
iska da te 4uka sys/bez alkohol vse taq

sasha_90
08-18-2008, 05:04
Ако те е харесал ще те потърси.

prettyIdeath
08-18-2008, 05:38
Незнам какво е, но внимавай да не се впунеш много лесно. Можей някой път да помолиш брат си де вземе с него ако ходят на дискотека заедно или пък да излезете просто... и като се видите ще разбереш дали е било заради алкохола.. :)
Или пък му намери номера, обади му се и му кажи, че имате недовършен разговор :P

iiirish
08-18-2008, 06:07
Много е странно как така няма да те познава и ще си позволява да иска да "говорите настрани" :?
Ако все пак той наистина те е харесал, щом е бил на свадбата на брат ти, значи се познават, а от там много лесно може да се добере до телефона ти най-малко. Така че изчакай и ако те потърси се радвай, ако ли не - значи е било просто едно хубаво флиртче 8-)

iiirish
08-18-2008, 06:09
Ако, е трябвало да стане нещо е щяло да стане още там.

Да стане какво? Да й се нахвърли там да я целува ли 8-) Лелей, ама и вие едни съвети давате понякога... изумявате ме :?

it_ends_tonight_
08-18-2008, 06:31
Най-много ако репиш сега да го питаш какво е имал предвид или да ти каже директно, че не се сещаш щот е бил много пиян, или ако е гадняр да реши да те мота и да си играе с чувствата ти (ако имаш такива де)

Sisky
08-26-2008, 21:48
iskal e 4uk-4uk 8) za kvodrugo si misli64e si mislqt mom4etata :D

Erica
08-26-2008, 21:56
Много е странно как така няма да те познава и ще си позволява да иска да "говорите настрани" :?
Ако все пак той наистина те е харесал, щом е бил на свадбата на брат ти, значи се познават, а от там много лесно може да се добере до телефона ти най-малко. Така че изчакай и ако те потърси се радвай, ако ли не - значи е било просто едно хубаво флиртче 8-)

Е нали все някак трябва да се запознаят :)

Към авторката...сори тая вечер звездите не ми говорят и немога да ти кажа какво си е мислил...под влиянието на алкохола... :grin:
Обаче определено ме разсмя със историята си...,много ми е интересно какъв отговор очакваш да чуеш все пак..., - че те обича може би?
Като толкова се чудиш,намери начин да се свържеш с него и го питай :wink: ...Струва ми се,че само той може да ти задоволи терзанията и да ти даде компетентен отговор на въпроса ти...Ако пък неискаш да поемаш инициативата...anito.sl ти каза другите вариянти :P

258
08-26-2008, 22:07
харесало те е
+1 :grin:

sladur4etyYy
08-26-2008, 22:12
Ммм,що не го питаш какво е искал да ти каже..
Така ще разбереш какво точно мисли..

otkachalkataaa
08-26-2008, 22:30
намери начин и е свържи с него ... примерно го поканина кафе, потоворете си и нещата ще се изяснят :) :) :) Успех ! :)