PDA

View Full Version : Нова Съм :(



_ENA_
08-17-2008, 21:32
здравейте на всички..нова съм, така че съжалявам ако объркам нещо :( моля да ме поправи който желае.. но да карам по същност...
значи ситуацията е следната...когато бях в 5 клас един мой суъченик ме харесваше и то много, но замина за испания..сега се е върнал и сам 10-ти таз година...г/д 5 години и нещо.. срещнахме се и той твърди че все още си ме харесва и че като ме видял се едно се влюбил в мен... не отричам че СЕГА и на мен ми харесва,..зарибява ме, това онова сичко както си е...НО! моята най-добра приятелка твърди че е луда по него,че мн го иска и дори че изпитва чувства, но тя не знае че той иска мен и че има някакви намерения към мен...просто не можах да и споделя тъй като нз как ще реагира :( аз не сам чак толкова хлътнала колкото тя твърди че е,просто ми е прятен такъв,добре се отнася и такива работи...никакви чувства към него... та въпроса ми е как да постъпя според вас?който може да каже нещо и да ме посъветва плс нека го направи

Jagger
08-17-2008, 21:34
В тази ситуация без жертви неможе да мине... най-разумното е тримцата да си поговорите...

evichka_lonelyy
08-17-2008, 21:39
Vzemi momcheto za sebe si i sorry za tfa koeto shte kaja ama nqma nai-dobri priqtelki nqma i priqtelki ednata mi nai-dobra priqtelka se zaribqvashe s edno moe gadje po koeto bqh mn hlatnala i te dvamcata si hodeha zad garba mi a drugata mi nai-dobra priqtelka se izchuka s momcheto koeto obicham :? :? :? Ne misli za tova koeto iska tq a za tova koeto iskash ti

258
08-17-2008, 21:39
Да.Разберете се тримата. ;)

boniboon
08-17-2008, 21:49
за да не си дават напразни надежди наи-добре гов. и с 2-мата

Briseis
08-17-2008, 21:51
Ти пък как няма да кажеш на приятелката си, че го харесваш...

И много ми е интересно как ще стане номера с разговора между тримата :lol:
В крайна сметка, гледай себе си.

Love0nlyMyself
08-17-2008, 22:08
значи момчето харесва теб и ти харесваш него най добрата ти приятелка също е влубена в него обаче той в нея не

извод: и тримата останете на сухо :) най-удачно е според мен

_ENA_
08-17-2008, 22:11
Ти пък как няма да кажеш на приятелката си, че го харесваш...

И много ми е интересно как ще стане номера с разговора между тримата :lol:
В крайна сметка, гледай себе си.


kak da i kaja,kato tq predi tova mi be6e kazala 4e si e haresala edin, koito po kysno se okaza syshtiq?

t1n4e7o
08-17-2008, 22:15
В тази ситуация без жертви неможе да мине... най-разумното е тримцата да си поговорите...


И аз съм на това мнение...

hforce
08-17-2008, 22:23
"da ostavq priqtelkata mi da trugne s nego ili az da trugna s nego"
hm... moito mnenie e 4e i 2te nqmate dumata v slu4aq - mom4eto iska tebe ne neq, dori i da ne trugne6 s nego, toi nqma da trugne s neq... kvi sa teq prostotii... nai-dobrata mi priqtelka go haresva za tva ne moga da trugna s nego...

s nai-dobriq mi priqtel do sega ne sme se karali za takava prostotii, ako haresame i 2mata edno momi4e (koeto se slu4va dosta 4esto) po4vame da q zaribqvame i na 2mata puk tq koito si izbere :D drugiq prosto vzima sledva6tata dokato izbraniq e s purvata

Amateur
08-18-2008, 00:52
Абе приятелката ти!Ти ако постоянно се съобразяваш с другите до никъде нема да стигнеш!

ludisuvurshen
08-18-2008, 02:05
егаси и кашата...

sasha_90
08-18-2008, 04:51
Може би няма чувства към нея....Те познават ли се изобщо?Мисълта ми е,че нали те харесва и ти имаш симпатии.Следователно ако тръгнете,приятелката ти ще трябва да се примири.И ако ви остави да сте щастливи означава,че ти е истинска приятелка.

BaiToq
08-18-2008, 05:22
Кажи и.

prettyIdeath
08-18-2008, 05:30
По-добре и кажи ... а пък и няма смисъл да си разваляте приятелството за едно момче, което отново ще се изгуби нанякъде след време, но вие няма да сте същите след това. Хубаво е да изживееш нещо с това момче, щом сте си хвърлили око още преди 5г., но пък не си заслужава...
Помисли добре кой е по - важния от двамата за теб... ;)

sladkata_bebz
08-18-2008, 05:33
Ха абсолютно същаъа ситуациа ми се случи преди 1 година,да ама аз тръгнах с момчето и с нея не се поглеждаме ,тя така искаше.Не прави същата грешка,кажи и,но него го остави...

it_ends_tonight_
08-18-2008, 06:35
Да бе, всички сте страшно идейни - да се видят тримата. Вече си ги представям как седят на барче с по чаша кафенце и говорят за чувствата си... Най-много и тримата да се скарат и другото момиче да ползва момента и да го зариби по нея и ако автора на темата има некви по- силни чувства, тя да остане най-наранена...

Josefinne
08-18-2008, 06:51
Ами отдръпни се и на показвай, ако имаш някакви симпатии към него, поне до момента, в който се увериш, че за тези симпатии би рискувала приятелството си с девойката. Но щом не си сигурна в чувствата си ( ако ги имаш, зщаото на всеки му е приятно да бъде обгръщан с внимание, но това не са чувства ) , по-добре дай воля на една нова двойка.
Успех! 8)

sadsad
08-18-2008, 07:57
Заеби я приятелката и ако го искаш бъди с него.Приятелите забиват най-ръждивите ножове в гърбовете.Особено приятели момиче-момиче.....от опит казвам.Така и така някой ден ще се скарате.Дори най-верните приятелки го правят.Момичетата сме путки, не отричайте.Момиче-момче е най-хубавото приятелство.А и не вярвам момчето да иска да тръгне с приятелката ти, ако не я иска, а иска теб.

_FaShIoN_
08-18-2008, 08:34
Ако тфойта приятелка го харесва повече от теб,го остави на нея...ако пък ти се наложи да избираш мейжу тях двамата...моя съвет е да не си зарязваш приятелката,заради момче... :)

zelenooko_kote
08-18-2008, 08:58
Vzemi momcheto za sebe si i sorry za tfa koeto shte kaja ama nqma nai-dobri priqtelki nqma i priqtelki ednata mi nai-dobra priqtelka se zaribqvashe s edno moe gadje po koeto bqh mn hlatnala i te dvamcata si hodeha zad garba mi a drugata mi nai-dobra priqtelka se izchuka s momcheto koeto obicham :? :? :? Ne misli za tova koeto iska tq a za tova koeto iskash ti

+1

То момчето като не я харесва няма да тръгне с нея,така че тя тъй или иначе остава сама дори и ти да не си с него.Но ако искаш ти да не оставаш сама вземи момчето за себе си.Тя рано или късно ще й мине.Мислиш ли,че на твое място би се съобразявала.Момчето те харесва,на теб ти е приятен,ами действайте.Не сте малки вече.От разговори няма нужда.Не виждам с какво ще помогнта.Момчето няма да си промени мнението така че е безмислено да напраягате излишно обстановката.Айе мацко вземай го. :-P

mistake
08-18-2008, 10:36
Той иска теб , нали? ... прави си извода сама.
А приятели....много рядко се срещат. А и това че ти е приятелка не й дава право тя да взима каквото си поиска. В любовта и във война правилата са излишни.

LqPi7oO
08-18-2008, 10:48
Може би няма чувства към нея....Те познават ли се изобщо?Мисълта ми е,че нали те харесва и ти имаш симпатии.Следователно ако тръгнете,приятелката ти ще трябва да се примири.И ако ви остави да сте щастливи означава,че ти е истинска приятелка.


абсолутно съм сагласна :)

nik4ooo
08-18-2008, 10:55
e sorry ama toi haresva teb a ne neq puk i ti ima6 nqkvi simpatii kum nego za tova si go vzimai za teb ......tq 6e se po4ustva malko gadno ma..........TAKUF E JIVOTA ;) ;) ;)

nik4ooo
08-18-2008, 10:56
Може би няма чувства към нея....Те познават ли се изобщо?Мисълта ми е,че нали те харесва и ти имаш симпатии.Следователно ако тръгнете,приятелката ти ще трябва да се примири.И ако ви остави да сте щастливи означава,че ти е истинска приятелка.


podkrepqm te s 2 ruce i 2 kraka

_ENA_
08-18-2008, 15:02
здравейте отново....днес споделих с приятелката ми че въпросното момче което тя си харесва ме зарибява и прочие, при което тя ми направи мн странна или гадна физиономия и ми каза ми добре щом иска теб ок,сърце не ми даде да и кажа че не ми е безразличен щото е ясно че ще ме намрази...след което момчето ми се беше обадило и ходихме на кафе в заведение в което по късно дойде и тя с една др наша приятелка,като мина през нас и дори не ни поздрави...на мен ми стана мн гадно и си тръгнахме...ей ега преди малко общата ни приятелка ми споделя че и е мн гадно и че уж" за пръв път си харесвала някой толкова и много и за пръв път момчето отговаряло на нейните критерии,...... и че аз ако съм и била наистина мн добра приятелка щях да и го оставя да бъде с нея"... днес си прекарах мн добре с момчето, ходихме на басейн насам натам, но където и да я срещна ми става мн гадно че знам чя то го иска... :( какво да направя?аз нямам чувсвта, просто ми беше добре с него и виждам че ще се разбираме добре... ( а забравих да споделя че всъщност аз си имах приятел, с който имахме 9 месечна връзка, много го обичам все още, но просто той не знаеше как да бъде с мен и по стечения на обстоятелствата трябваше да се разделим преди 3 седмици...вече не ми е толкова тъжно,,не се виждаме и имам чувсвтото че ще го забравя, и още повече с помоща на това др момче) а сега кажете кой каквото мисли по въпроса???? :(

sladkata_bebz
08-18-2008, 15:11
Остави го ,казвам ти,ще си изпатиш!Не можеш да си представиш какво е да се разделиш с много добър приятел само заради момче,към което не изпитваш чувства.Я ходите 2 сед,я и толкова не стигнете,само си разваляш приятелството.Без приятели не се живее лесно даже изобщо.Момче никога не трябва да бъде причина за раздяла на две приятелки.Аз допуснах тази грешка и още веднъж ще ти кажа не го прави и ти..ужасно е .........

evelinka1122
08-18-2008, 19:14
Ти пък как няма да кажеш на приятелката си, че го харесваш...

И много ми е интересно как ще стане номера с разговора между тримата :lol:
В крайна сметка, гледай себе си.
+1.....

ne_mi_trqbva6
08-18-2008, 21:57
В тази ситуация без жертви неможе да мине... най-разумното е тримцата да си поговорите...
еми да ....