PDA

View Full Version : Трябва ли ЦСКА отнова да е в "А" група?



ProZz
08-17-2008, 22:56
Smqtate li 4e CSKA trqbva6e da vleze otnovo v A grupa ili ne? :-o :-o :smt102


Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

psychopath
08-17-2008, 23:01
да.
щото 11ти кръг ги зове

bulgarche
08-18-2008, 16:27
Както се каза още в края на миналия сезон "всички клубове трябва да започнат отначало".

kolanass
08-18-2008, 21:49
Както се каза още в края на миналия сезон "всички клубове трябва да започнат отначало".
Тоя филм съм го гледал :grin:

tuzaro
08-18-2008, 22:09
че то цска тая година освен в А група не е била никъде другаде...

Gam3 0v3r
08-18-2008, 22:20
На ЦСКА мястото винаги е било в "А" група и винаги ще си остане там!!!

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:31
Smqtate li 4e CSKA trqbva6e da vleze otnovo v A grupa ili ne? :-o :-o :smt102
Без ЦСКА щеше ли да следиш първенството?
Не ми отговаряй, риторичен въпрос....

krisscho
08-20-2008, 17:39
Без ЦСКА щеше ли да следиш първенството?
Да.

kristo
08-20-2008, 19:26
Без ЦСКА щеше ли да следиш първенството?
Да.
Е това е любимото на лефскари като теб, ЦСКА да беше пратен във "В" група, ама за твой яд не стана :).

kristo
08-20-2008, 19:29
че то цска тая година освен в А група не е била никъде другаде...
Даже и "някак си" шампион стана ей така между другото, ама хора, като този, който е поставил началото на темата изобщо не го и взема в предвид това. Смешна и жалка работа :).

BlueGirl
08-20-2008, 19:57
Не се заблуждавайте.Мястото на ЦСКА е било и винаги ще бъде в елита ,защото живеем в Абсурдистан,където всичко е позволено и правилата не важат за никого и особено за този велик клуб :D

kristo
08-20-2008, 20:32
И какво му е абсурдното на ЦСКА да ми обясниш "велики" "разбирачо"?! Все едно на Лефски всичко във всеки един период от историята му е било супер честно, почтено и според правилата, та виждате първоизточника на злото в българския футбол в лицето на ЦСКА...
Наитина е смешно да виждаш само чуждите трески, а не погледнеш и себе си и собствените си грешки :).

kristo
08-20-2008, 20:34
И какво му е абсурдното на ЦСКА да ми обясниш "велики" "разбирачо"?! Все едно на Лефски всичко във всеки един период от историята му е било супер честно, почтено и според правилата, та виждате първоизточника на злото и всички прегрешения в лицето на ЦСКА...
Наистина е смешно да виждаш само чуждите трески, а не погледнеш и веднъж себе си и собствените си грешки и да признаеш, че не си толкова чист, колкото ти се иска и се опитваш сам да се самоубедиш :).

BlueGirl
08-20-2008, 20:49
Аз не знам какво му е абсурдното на отбора ти.Ти ще ми кажеш или вече си забравил случая с Лупи.Ако нещо подобно се беше случило с Левски,със сигурност щяхме да бъдем наказани възможно най-сурово.Може би не с изхвърляне от А група,но във всеки случай нямаше да минем метър като вас.Трябва да благодарите на УЕФА,която ви изчака възможно най-търпеливо да си изплатите всички дългове,което не е съвсем сигурно все още.Едва ли с друг отбор щеше да се процедира по този начин.Просто такъв случай като вашия няма и не ми се вярва някога да има в историята на европейския,а защо не и на световния футбол.Пак казвам,живеем в абсурдна държава и каквото и да стане,няма да се учудя.Дори това не ме учуди.
Още нещо.Аз не съм от хората,които гледат първо в чуждата паничка и тогава в своята.Ако такова нещо беше станало с Левски,щях да съм от първите,които да настояват изхвърлянето им от А група само защото обичам честността и справедливостта.Всички знаем какво стана с Ювентус преди време.И какво от това?Сега отново си играят,където им е мястото,защото си го заслужиха.Май вас ви е страх,че ако ви пратят във В група,никога няма да можете да изплувате оттам...

kristo
08-20-2008, 21:18
Аз не знам какво му е абсурдното на отбора ти.Ти ще ми кажеш или вече си забравил случая с Лупи.Ако нещо подобно се беше случило с Левски,със сигурност щяхме да бъдем наказани възможно най-сурово.Може би не с изхвърляне от А група,но във всеки случай нямаше да минем метър като вас.Трябва да благодарите на УЕФА,която ви изчака възможно най-търпеливо да си изплатите всички дългове,което не е съвсем сигурно все още.Едва ли с друг отбор щеше да се процедира по този начин.Просто такъв случай като вашия няма и не ми се вярва някога да има в историята на европейския,а защо не и на световния футбол.Пак казвам,живеем в абсурдна държава и каквото и да стане,няма да се учудя.Дори това не ме учуди.
Още нещо.Аз не съм от хората,които гледат първо в чуждата паничка и тогава в своята.Ако такова нещо беше станало с Левски,щях да съм от първите,които да настояват изхвърлянето им от А група само защото обичам честността и справедливостта.Всички знаем какво стана с Ювентус преди време.И какво от това?Сега отново си играят,където им е мястото,защото си го заслужиха.Май вас ви е страх,че ако ви пратят във В група,никога няма да можете да изплувате оттам...
Хех, това, че ако "бяхте" на нашето положение сте щяли да бъдете най-сурово наказано серизоно ме разсмя. Нали се сещаш, че половината БФС е съставено все от ваши хора-Боби Михайлов, Иван Вуцов, Касабов, Наско Сираков... Още да изброявам ли? Мисля че няма смисъл. Така че мога да ти кажа, че положението щеше да бъде същото като нашето- щяха временно да ви отнемат лиценза, а след това да ви го върнат. И не допускаш ли, че пък сме си изплатили дълговете и затова логично са ни върнали там, където винаги ни е било мястото?! А и защо Батков нищо не се обади след връщането на лиценза на ЦСКА ако наистина имаше пак нещо нередно както при отнемането му? А Наско Сираков, Боби и компания все левскари, ако ЦСКА не беше си изплатил дълговете, дали вярваш, че щяха да ни върнат лиценза? Аз лично съм 100% сигурен, че нямаше да ни го върнат...
А това, че случая с отнетия и след това върнат лиценз на ЦСКА нямал аналог в Европа и света е пълна глупост и говори, че изобщо не следиш футболните събития изкъсо(за момиче можеби е нормално, няма лошо :)). Но приказваш без да си наясно. Напротив- лиценза на Порто и Стяуа беше отнет точно тази година, но по друг случай-уговорени(тоест купени) мачове, но след време двата споменати клуба обжалваха и молбите им бяха приети, а лиценза им върнат и те се върнаха в лигата. Така че не ни изкарвай толкова "уникални", понеже не сме колкото и да ти се иска :).
А затова ако сме били във "В" група, нали сама се сещаш, че на ЦСКА мястото никога не е било там. А и дай да пратим Левски във "В" група, след което със сигурност 80-90% от звездите ви ще избягат в други клубове и да видим дали няма да се притесняваш как ще се върнете след това в елита, щото само с юноши и резерви няма да е кой знае колко лесно. Определено обаче не ви пожелавам такова нещо естествено, защото както нашето, така и вашето място в елита е задължително :).

BlueGirl
08-20-2008, 21:40
Много добре знам за Порто и Стяуа,но ти сам каза,че при тях ситуацията е по-различна.То ако в България се отнемаха лицензи за купени мачове,вече нямаше да има отбори в А група.Имах предвид,че не знам за друг подобен случай от вашето естество.Може и да има,не споря,но поне аз не съм запозната с него.
Как можах да забравя прочутото синьо БФС?Поне докато го има,ще съм спокойна,че никаква опасност не грози отбора ми.Ех,щастливци сме ние,левскарите,че имаме кой да ни защитава :D
Както и да е,хареса ми последното ти изречение.Факт е,че без ЦСКА Левски няма да е това,което е,както и обратното.
Считам,че каквото и да се каже повече,ще е излишно.Истината е,че отборът ти оцеля този път.Дано е било за добро :)

kristo
08-20-2008, 22:01
Много добре знам за Порто и Стяуа,но ти сам каза,че при тях ситуацията е по-различна.То ако в България се отнемаха лицензи за купени мачове,вече нямаше да има отбори в А група.Имах предвид,че не знам за друг подобен случай от вашето естество.Може и да има,не споря,но поне аз не съм запозната с него.
Как можах да забравя прочутото синьо БФС?Поне докато го има,ще съм спокойна,че никаква опасност не грози отбора ми.Ех,щастливци сме ние,левскарите,че имаме кой да ни защитава :D
Както и да е,хареса ми последното ти изречение.Факт е,че без ЦСКА Левски няма да е това,което е,както и обратното.
Считам,че каквото и да се каже повече,ще е излишно.Истината е,че отборът ти оцеля този път.Дано е било за добро :)
По-различна или не, пак е нередност и то голяма да уговаряш и купуваш мачове, даже си е престъпление ако трябва да си кажа честно мнението. Та щом признаваш, че ако в България за отнемане на лицензи трябваше цялата "А" група да е с отнет луценз, е тогава наистина живеем в абсурдна от футболно естество страна. Навсякъде по света се купуват мачове, но тука при нас е нещо уникално, тъй че затова ми е мисълта да гледаме целия български футбол, а не само ЦСКА, Левски и т. н. Защото всички наши клубове еднакво са затънали във фекалиите(с извинение)...
За синьото БФС, не казах, че цялото БФС е синьо, напротив, всички грандове си имат някакво лоби там, но все пак е видно, че повечето ръководители в БФС са хора свъзани по някакъв начин с Левски. Не търся световната конспирация в това, просто отбелязвам факта. Не обвинявам и Левски като клуб(фенове и футболисти) в нищо лошо :).
Да, българският футбол без ЦСКА и Левски е нищо, това е факта. Както и само без ЦСКА или само без Левски. Просто двама тима не могат да поддържат добра класа без вечния си съперник, това е истината :).
Иначе и аз смятам спора ни за завършен, всичко най-хубаво ти пожелавам :smt006.