PDA

View Full Version : ..



bonbon4etoy
08-17-2008, 23:08
.....

xpucuto
08-17-2008, 23:14
Недей да тайш напразни надежди, няма да се получи :(
Той си идва сега, но пак ще замине просто няма смисъл да се занимаваш с него!

MiLeNcHeToO
08-17-2008, 23:20
Недей да тайш напразни надежди, няма да се получи :(
Той си идва сега, но пак ще замине просто няма смисъл да се занимаваш с него!
+1 съгласна съм

bonbon4etoy
08-17-2008, 23:23
прави сте,мислех,че ще стане нещо..все пак го обичам много..но идваме в реалността и трябва да ми стане ясно,че няма да може нищо повече да има.. :?

Amateur
08-18-2008, 00:48
Честно да ти кажа по добре не се забъркваи с такива!

bonbon4etoy
08-18-2008, 01:34
Честно да ти кажа по добре не се забъркваи с такива!

за това може би по рано трябваше да помисля,вече е късно :(

ludisuvurshen
08-18-2008, 02:03
пази се, бягай на далече!

Canada_Bulgaria_girl_
08-18-2008, 03:18
само неприятности ще си довлечеш недей се занимава с него !!!! :-o

sasha_90
08-18-2008, 04:58
По-добре си остани със сегашното момче и забрави предишния.Той си връща за малко и пак ще замине!Няма смисъл да тръгвате отново и после когато замине всичко да се разпадне.Не си давай празни надежди.

iiirish
08-18-2008, 06:11
Не те съветвам да се забъркваш отново с това момче, самия факт, че се занимава с наркотици не говори добре за него. Ако утре и той самия затъне какво ще правиш ти? Остави тая работа

it_ends_tonight_
08-18-2008, 06:48
Първо от това, което казваш за него си вадя извод, че е поне на 18 ако не и по-голям. (щом играяе покер, лихвари и ей така отива при баща си) А от ника ти (сори ама ми е лигав) и от наивността ти съдя, че си поне колкото мен (15) или година поголяма... Така че в ситуацията ще нараниш само себе си заради наивността си на дете . (Която е много красива, но дай на някой друг да я оцени пдообаващо)

NeLLy_BaBy
08-18-2008, 07:10
мила по-добре го остави. Искаш това момче , но то не е тръгнало по-хубав път и не мисля, че ако останеш с него ще спечелиш нещо добро. Ти сама избираш и дано избора ти е правилен. :)

Love0nlyMyself
08-18-2008, 07:24
той като замине за колко време заминава и колко време се виждате :?

инече ддз ако се виждате сравнително малко време нема смис пък и тва с наркотиците :?

devil_feel_f
08-18-2008, 07:38
Най-добре е да забравиш за него.Не може да се очаква нищо добро от него, щом се занимава с наркотици и покер.Пък и той е за малко тук.Според мен си остани със сегашния си приятел, а този просто го забрави, защото не струва.

EritYy
08-18-2008, 07:45
ако погледнем реално-едно момиче може да промени едно момче,но това става мноого рядко,просто и моят съвет е да го забравиш

vamp
08-18-2008, 07:49
Момчето е кофти тип,но дали не е любовта на живота ти...Сама трябва да избереш как да постъпиш в зависимост от това което чувстваш.Каквото и да направиш може би ще съжаляваш цял живот,затова помисли добре и го реши сама!

kuchence
08-18-2008, 07:51
az mislq che trqbwa da si s tozi kogoto obichash..ko kato prodawa narkotici i t.n....to si e negowa rabota ti ako ne iskash da probwash nikoga nqma da probwash..taka che edwa li she te nakara nasila...pak i towa momche s koeto si w momenta ne e chestno sprqmo nego da obichash drug i da si s nego...

t1n4e7o
08-18-2008, 07:53
Самата аз веднъж съм се занимавала с един такъв индивид, без дори и да подозирам, че е такъв.. ?Казвам ти, недей да си имаш взимане- даване с такива хора, защото после страшно много ще съжаляваш![i]

sadsad
08-18-2008, 08:30
ако погледнем реално-едно момиче може да промени едно момче,но това става мноого рядко,просто и моят съвет е да го забравиш
Да, едно момиче може да промени едно момче, както и момче-момиче, колко е рядко зависи до каква степен има любов.
За авторката.....ами играта на покер, води ди пристрастяване....играеш-губиш, играеш-печелиш....и после ни можеш да спреш....наркотиците ? Ами......ако те обича достатъчно, може и да спре.Но ако употребява....стой далеч, защото може и теб да замъкне.Майка ти ?Сигурно ти мисли доброто, но това е твоя личен живот.Това, че пак ще замине.....ами това, че е далеч...ддз....ако моят приятел замине и знам, че ще се върне, ще го чакам.НО.....идва и "но-то"като погледнеш реално и за в бъдеще....ти самата виждаш ли се с него в бъдеще?!?Ако се ожените....какво ще следва....наркотици...хазарт ?!?Ще се карате много......протевореча си в поста...но в крайна сметка може би се обитвам да ти кажа, че няма смисъл.Говори с момчето и му обясни.Ако нещата се преобърнат и той спре да се занимава с такива неща, тогава вече мисли за връзка.Сама каза, че е точния и после каза, че не е....в крайна сметка ако Ти не виждаш никакво бъдеще...няма смисъл.Айде успех и горе главата.

DekoDenev
08-18-2008, 08:44
вслушай се в сърцето си аз имах подобно изживяване но според мен километрите не са от значение от значение на какво растояние са сърцата ви един от друг :-P

trayana
08-18-2008, 08:47
Недей да тайш напразни надежди, няма да се получи :(
Той си идва сега, но пак ще замине просто няма смисъл да се занимаваш с него!
След като е тръгнал по тоя път го остави да си го върви сам няма нужда да те повлича надолу!

bonbon4etoy
08-18-2008, 13:15
.....

nefchi_bs
08-18-2008, 14:09
На твое място аз бих се правила,че не го познавам(гадно,но по-добре така) :o

evichka_lonelyy
08-18-2008, 14:52
Недей да тайш напразни надежди, няма да се получи :(
Той си идва сега, но пак ще замине просто няма смисъл да се занимаваш с него!

+1

vamp
08-18-2008, 15:30
Хм прави сте до една степен..сегашния ми приятел обаче употребява наркотици..докато др продаваше...нзм...въпроса е,че зимата имах едни проблеми точно с наркотици и едвам ме спасиха...и сега просто,като съм с тоя каде ги употребява пак искам да опитам,а самата аз не мога да изживея всичко наново,апък наще...нзм...а колкото до момчето обичам го...и вярвам,че е спрял да се занимава...но след като вчера помогна на бившия му шев да не го хванат мама си помисли,че пак се е зарибил...нзм...за една бройка не влезна в затвора...вчера и наще можеше да ги вкарат,ако ме беха видяли с него...сига иска да се видиме днес....какво да правя... :? ...и мерси за помощта все пак.. :) ..и друго да ви кажа...бех в много лошо положение след наркотиците и фр немах и той ми помогна да се оправя...това сиг е единственото нещо хубаво,което е направил през живота си..след това той беше на дъното и каза,че заради мене ще стане нормален човек.. даноо :(

Знаеш ли какво?Бъди си с момчето,напък на всички това ще ти кажа!Ако го обичаш,ако смяташ,че заслужава и можеш да го обичаш бъдете щастливи заедно...Няма невъзможни неща,а и всичко да се прецака,сигурен съм,че няма да съжаляваш за нищо!

_ENA_
08-18-2008, 15:44
Недей да тайш напразни надежди, няма да се получи :(
Той си идва сега, но пак ще замине просто няма смисъл да се занимаваш с него!
След като е тръгнал по тоя път го остави да си го върви сам няма нужда да те повлича надолу!


Подкрепям ви!!!!

evelinka1122
08-18-2008, 19:12
значи той :
1-во се занимава с наркотици

2-ро идва и си заминава за Италия постоянно и се виждате рядко.... цял живот ли ще го чакаш? пък и виждам че не ти се застоява само с едно момче... :D

3-то... майка ти не ти дава да се виждаш с него...

ИЗВОД: не се занимавай с него ;]

aHeJlua
08-18-2008, 19:43
ще ти го кажа бързо без мн обяснения - остави го.. едва ли е тфоята голяма любов момчета всякакви има.. тъй че не си заслужава да се провалиш заради него :)