PDA

View Full Version : a вие какво ще кажете..?



unicorn_f
08-17-2008, 23:25
Здравейте съжалявам,че ви занимавам с мойте глупости,но вече незнам какво да правя.Преди съм писала тема тук за въпросното момче и сега пак ще ви помоля за съвети..Та историята накратко от предната тема...едно момче харесвам го от 4/5год през по-голямата част от тези години не сме си приказвали,но когато влязох в неговото даскало АЗ първа започнах да го поздравявам и така...ссега сме само на "Здравей,Ко прайш?" и тва е.Намерих му скайп,но той влиза много рядко но пък когато влезе и повечето пъти си намирам тема на разговор с него (даскало,дискотеки,някой общ фр и т.н) но той винаги излиза бързо все с някво оправдание.Та аз много го харесвам,но той незнае...през тези години той имаше няколко гаджета,аз няколко зарибявки и до скоро една позната го зарибяваше,но се отказа.Когато сме на даскало много рядко се спираме да си говорим,общо взето само в скайп можем долу-горе да си говорим по-нормално (най-дългият ни чат е 30 мин :( )
Та въпроса ми е какво да направя за да ме забележи,в смисъл да не съм му само позната,която му досажда като седне на компа...Миналия петък се засякохме в дискотеката и той отиваше към дансинга сам и аз реших да го заговоря (преди това си метнахме пред дискотеката) и отивам при него ама няква супер весела (бях леко подпийнала :oops: ) и викам "Здрасти .... ко прайш как е?" подавам си ръката да се здрависаме,а той седи и ме гледа сякаш уплашен,но беше усмихнат или нз супер странно ме погледна и все пак беше усмихнат и си подаде ръката и както и да е каза че мислел да си ходи щото му било тъпо и аз измърморих нещо и викам "Ок айде чао" и го разроших леко..никога преди не съм го правила дори аз се изненадах,но ми хареса и след като си махнах ръката от косата му пак я сложих и го разроших ,усмихнах се и и отидох при моята компания...Малко преди да си тръгна излязох пред дискотеката и го видях да приказва с едно момче което беше на нашата маса и отивам при тях,щото чаках една фр да си тръгваме и отивам при тях и викам "Ко прайте аз идвам малко да ви досаждам" и се усмихвам и на двамата,но той дори не ме погледна,нищо не ми каза (бтв стори ми се че беше в кофти настроение надявам се не заради някоя п*тка) поприказвах малко с другото момче от нашата маса и си заминах....Може да съм наистина нахална и досадна,но следващия път ако се засечем в диското ако имам възможност не ме интересува нищо..мисля направо да му се метна на вратъ и да го издърпам да танцуваме и ако се съгласи мисля после да приказвам с него и да му кажа вс за чувствата си...
Та вие как мислите..лошо ли ще е ако направя това което мисля и досаждам ли му според вас :oops: ако мислите че това което правя и мисля да направя е неподходящо плс дайте съвети как да го накарам да ми обръща повеече внимание и МН СОРИ ЗА ДЪЛГАТА ТЕМА :oops:

ПС Моля без убидни коментари достатъчно съм объркана :(

TheNewReligion
08-17-2008, 23:39
Щом не реагира много, много като му "досаждаш" явно не те харесва. А когато това е така нищо не е в състояние насила да го накара да започне да те боготвори. По-добре се дръж нормално и не му обръщай много внимание, защото явно нямаш шансове с него...

sasha_90
08-18-2008, 05:12
От това,което прочетох,коментарът ми няма да е в твоя полза.Момчето не те харесва,иначе сам щеше да те търси.И да наистина му досаждаш.Ако бях на мястото на момчето-да бях те отрязала.Защо му досаждаш толкова не мога да разбера.Колкото и да го харесваш,това вече е прекалено.Чрез нахалство няма да го спечелиш,а и като гледам няма смисъл.Не виждам никакъв интерес от негова страна.

BaiToq
08-18-2008, 05:21
Пишеш много дълго.
И се пише Обидни,
казваш Обида,а не Убида.
Пълна трагедия....

it_ends_tonight_
08-18-2008, 06:28
Хаха, тука повечето теми дето чета, са все едно аз съм ги писала. В 4 клас си харесах един батко и 4 години го харесвах, все отподире му, узмихвах му се (е, той на мен не) и накрая миналата година се оказа, че е брат на един познат и сега вече си приказваме доста и разбрах, че е доста глупав и вече не го харесвам. А момчето щом те отбягва, значи не те харесва и може би е деликатен и не иска да те отреже веднага, защото си му досадна.

NeLLy_BaBy
08-18-2008, 07:06
от дългия ти разказ само едно ще ти кажа изгубила си толкова дълго време единствено напразно.Това момче явно ти е показало че не се интерсува от теб,а ти не разбираш ли това? По-добре си намери момче което ще ти отвърне наистина.

Love0nlyMyself
08-18-2008, 07:24
Щом не реагира много, много като му "досаждаш" явно не те харесва. А когато това е така нищо не е в състояние насила да го накара да започне да те боготвори. По-добре се дръж нормално и не му обръщай много внимание, защото явно нямаш шансове с него...

+1

Chawder
08-18-2008, 07:27
мдам..това, което искаш да направиш, не че е неподходящо, просто е излишно. Момчето няма симпатии към теб, според мен даже може и да те използва за спасителен пояс след време, а не вярвам това да искаш..ами направи го, метни му се на врата, за да видиш как ще реагира. Едва ли не като последен опит..после те съветвам да го оставиш :smt011

sadsad
08-18-2008, 07:43
Съветвам те преди да "му се хвърляш на врата и т.н."докато си пишете да му подметнеш, че искаш да излезете.....ако се съгласи недей веднага да му казваш за чувствата си, бъди усмихната, момчетата едва ли харесват нацупени момичета....бъди весела, забавлявай го....говорете....посближете се....ако усетиш, че не си му безразлична ако искаш тогава поговори с него, а ако имаш късмет, той може да го направи.А и не очаквай резултат веднага.....сприятелете се...разбери повече за него, може пък да не се окаже твоя човек.Може да не е напразно това време.....ако ти откаже да излезете пиши му в скайп, за теми които го интересуват, да му представлява интерес като си чатите.....ако е нужно време, не прибързвай !Изчакай го, може да иска първо да те опознае......но разбира се всичко това не означава, че 100%, ще те хареса и т.н.Също така се дръж с него по-различно от колкото с другите момчета и той да забелязва това.Недей се отказва бързо...няколко години са минали от както го харесваш, за 1-2 месеца или там колкото няма да ти стане нищо, но НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ, и не прави глупости, щото си отчаяна или нещо не е наред.Всичко ще си дойде на мястото рано или късно.Много успехчета и поздравчета. :-)

unicorn_f
08-18-2008, 12:06
ми като си чатим в смисъл преди сме се събирали заедно и като си чатим си пишем за неща за които и двамата има какво да кажем от време на време пускаме някой друг бъзик,шега..абе забавно е,но за малко щото той става мн бързо.
ама искам го бе :-# дори и само за една нощ..искам да знам че съм си имала нещо с него,дори нищо да не се получи поне да ми останат хубави спомени :cry: аз пак мога да си остана само с мечтите за него,но искам да знам че съм го имала дори и за кратко :cry: :cry:

sladur4etyYy
08-18-2008, 12:13
да,досаждаш му.
не,не те харесва.

MayKyTy
08-18-2008, 12:45
Пишеш много дълго.
И се пише Обидни,
казваш Обида,а не Убида.
Пълна трагедия....
+1

BaiToq
08-18-2008, 16:38
Нищо смислено нема да ти кажа!!!
:-P :D

unicorn_f
08-18-2008, 16:46
о мерси много ми помагаш :grin: :-x

ne_mi_trqbva6
08-18-2008, 22:03
Пффф глупости ... може да му е било кофти за нещо когато сте се засякли а пък и до сега да те е отрязал или да е казал на някои от даскалото че му досаждаш!?!?! Не си пропилявай шанса момиче !!! :-)

unicorn_f
08-18-2008, 23:14
ами щом мислите че му досаждам аз мисля го подразня още малко и да му кажа че го харесвам ...все пак от опит глава не боли :-| (е ще ме заболи доста ако той каже на някого,но аз ще му кажа да не казва :D )

unicorn_f
08-18-2008, 23:27
да бе бъзикай се..ама аз съм напълно сериозна 8)

Desert Flower
08-19-2008, 06:38
Мацка, не се отказвай...Както каза някой преди мен може просто да не е бил в настроение. Щом в скайпа е забавно и на живо може да е. Пиши му някой ден в скайпа "Искаш ли да излезнем, че нямам кво да правя" Няква такова по-небрежно...да изглежда така сякаш все едно ти пука дали ще се съгласи или не! Айде успех...Кажи после кво е станало! :P 8)

unicorn_f
08-19-2008, 13:21
ами той не влиза в скайп така че остава ми само като го видя някъде (за предпочитане в дискотека) и ще му кажа че го харесвам пък преди това ако мога да си изпрося танц ще бъде супер...обаче един от проблемите е че той ме мисли за много малка,а имаме само 2 год разлика :( доста често го споменава тва като си чатим и повечето му приятелки са били с 1 год по малки :(

ludo_momiche
08-19-2008, 13:45
Съжалявам,не е по темата,ама...защо всички пишете все "незнам"..бахти,не трябва да е слято,сякаш вече е модерно или наистина имаме много прост народ...

unicorn_f
08-19-2008, 22:38
еми тъпи сме :-|

ludo_momiche
08-19-2008, 22:55
еми тъпи сме :-|
E...не казвам това,т.е. за някои може наистина да се отнася,но,,.идеята ми е,че може да е един прост форум,но може все пак малко по-грамотно,пък и мен лично,не че някой го интересува,но това"незнам"вече почва да ме дразни.. :(

Nofacenoname
08-20-2008, 00:01
Хвърли му се на врата мацка!Изяж го направо не му давай да диша :grin: :P

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:12
Ходи при бай KillSwitchEngage да ти сцепи путката. :D :D :D
Впрочем в общи линии съм съгласен с darksw