PDA

View Full Version : Безсъние



coteto
08-17-2008, 23:33
от може би седмица не мога да заспивам нормално даже и не ми се доспива дори и в 3 часа през нощал
незнам може би заради нещо като страхът който изпитвам и аз нз точно от какво ме е страхл от някои събития -около мен и около приятели -
преди си лягах но когато ми се доспи а рано или късно винаги ми се доспиваше а сега лягам си да кажем в 3 защото вече нз какво да правя и тв е пуснат и само се въртя и при всеки шум или нещо такова се ококорвам така да се каже
вече взех да се притеснявам :( :( :(

пс :прости исках да споделя

CocainCocktail
08-18-2008, 00:12
Мила, познато ми е,вече се замислям дали да не си взема някакви хапчета просто стоя до сутринта и към 5 или 6 ако си легна добре,но понякога с дни не спа и после от умора заспивам на работа.Също рядко ям.
Ти поне имаш причина а аз незнам защо.

it_ends_tonight_
08-18-2008, 06:19
Бях така тази зима, и накрая отидох на лекар и ми исписаха успокоителни. Направи същото.

coteto
08-18-2008, 20:15
Мила, познато ми е,вече се замислям дали да не си взема някакви хапчета просто стоя до сутринта и към 5 или 6 ако си легна добре,но понякога с дни не спа и после от умора заспивам на работа.Също рядко ям.
Ти поне имаш причина а аз незнам защо.
ох ами и аз нз дали има точно някаква причина
но нали ви казвам поне аз така си го обяснявам де че ме е страх просто :shock:
междудругото и аз ям рядко и то 1 път на ден така да се каже ако няма никой около мен -като има някой др с мен може и да хапна повече от 1 път-

coteto
08-18-2008, 20:19
Бях така тази зима, и накрая отидох на лекар и ми исписаха успокоителни. Направи същото.
при какъв лекар ходи ти ? взе си 1 направление от личния доктор ли ?
незнам да не да ме помисли доктора за лъда и после нзз
въобразявам си може би :-D

bibanchetyyy
12-29-2008, 15:08
аз бях гледала един филм на ужасите и неможах да спя няколко дни и ходих на лекар и ми предписа успокоителни \:D/