PDA

View Full Version : Имам нужда от малко подкрепа!



Amateur
08-18-2008, 00:21
Вчера се разделих с приятелката си,защото ми е изневерила за пореден път.Разделихме се с много убиди от неина страна и ми е адски гадно!Обичам я,и няма да спра да я обичам,6 месеца бяхме заедно но тя е всичко за мен!Не си представям живота без нея....сега мисля че е тръгнала с по-бившото си гадже но само го мисля не е сигурно не съм ги видял!По цял ден седя в нас и се скъсвам да плача,дори започнах да пиша стихове за нея....мисля че си е сменила номера и скайп за да не я търся....неизбежно е да не я виждам в 1 вход живеем но ако я видя с друг няма да го преживея....мноо м е гадно и нз какво да правя от 5 часа вече не съм спрял да плача,да слушам тъжни песни и да се самосъжалявам че я изгубих!!!!!

TheNewReligion
08-18-2008, 00:31
Защо да се самосъжаляваш? В крайна сметка тя е допуснала поредната грешка, с която лично на мен би ми паднала в очите. Не трябва да се измъчваш! Разбирам, че ти е тежко, но трябва да продължиш напред. Не се затваряй в себе си! Излизай навън с приятели и се опитвай да се разсееш.Потърси морална подкрепа от свои близки, защото думите на едни непознати няма да имат особено голямо въздействие върху психиката ти. Не се предавай! Колкото и да я обичаш, явно тя не заслужава така щом те предава за пореден път. Не се опитвай на сила да я забравиш, защото така само ще си мислиш за нея напук на себе си. Просто прави нещата, които обикновено правиш. Ако я видиш с друг запази спокойствие. Не се ядосвай. И все пак има и други момичета...

Amateur
08-18-2008, 00:33
Видя ли я с друг направо ще ми се срине психиката и въобще няма да ми се живее вече :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

I_hate_you_p
08-18-2008, 01:03
Видя ли я с друг направо ще ми се срине психиката и въобще няма да ми се живее вече :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
спокойно...и аз бях така когато разбрах че на човека на който най много вярвам и бях сигурна че няма да ми изневери...го направи.....само плачех и слушах тъжни песни....трябва да си намериш някакво занимание....аз играя баскетбол например и по цял ден си го изкарвах на игрището....намери нещо което да те отплесва...а...колкото до това че ако я видиш с друг...мога да кажа че не те обича ако наистина е с друг....само те е лъгала....и не те заслужава.....една любов се забравя с друга....спокойно....всичко ще се оправи.....УспеХче :-)

Amateur
08-18-2008, 01:07
Друга не искам! :cry:

I_hate_you_p
08-18-2008, 01:14
Друга не искам! :cry:
тогава защо не си поговориш с нея....??????? за кой път ти изневерява....?

I_hate_you_p
08-18-2008, 01:15
btw на колко години сте?

Amateur
08-18-2008, 01:17
Еми 3-ти,в смисъл то пак е в минало време но сега разбирам,тя пак отрича като миналите път но знам че лъже!Бати за 2 дни ме намрази и спря да ме обича поне така си мисля! :cry: след тези убиди и тн :cry: направо незнам надали ще иска да говорим и според нея няма смисъл каза че се надява по скоро да разбера истината че не ми е изневерила но тогава ще е късно!Това и бяха думите :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

I_hate_you_p
08-18-2008, 01:19
Еми 3-ти,в смисъл то пак е в минало време но сега разбирам,тя пак отрича като миналите път но знам че лъже!Бати за 2 дни ме намрази и спря да ме обича поне така си мисля! :cry: след тези убиди и тн :cry: направо незнам надали ще иска да говорим и според нея няма смисъл каза че се надява по скоро да разбера истината че не ми е изневерила но тогава ще е късно!Това и бяха думите :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
а ти сигурен ли си че ти е изневерявала....защото някой може нарочно да иска да сте разделени има много лоши хора....пък и невярвам да те е намразила за 2 дена абсурд.....просто ти е била много ядосана и го е казала без да мисли...спокойно....

vvs_go
08-18-2008, 01:22
sega da poglednem realno na situaciqta:
ima dva izhoda:
-da trygnete pak
-da ne trygnete pak
predpolagam 4e sled 5 4asa rev i depresivni pesni nqma zna4enie koi 6te e izhoda stiga da izleze6 pobeditel s dobyr nastoq6t jivot i 6to gode 6tastliv

Diga6 si samo4uvstvieto- tq se e otkazala ot teb-neina gre6ka, hodi s drugo mom4e- da vyri si 4upi glavata, tq ne e nezamenima, povedenieto i s trieneto na skype i podmqnata na tel e infantilno. ti iziskva6 pove4e. Vzima6 se v ryce. Dyrji6 se vyzpitano s neq kato se vidite i q pita6 kak e kakvo pravi . Pravi6 tova koeto ne o4akva- jivee6 vse edno razdqlata vi ne ozna4ava ni6to za teb izob6to se edno tq ne ozna4ava ni6to za teb. izliza6 s momi4eta hubavi momi4eta. Kakvoto i da se slu4i posle ako napravi6 tova koeto ti kazvam nqma da se 4uvstva6 zle. Vseki pyt predi qdene si povtarqi po tri pyti "nqmam nujda ot Ani (kakto se kazva) za da se 4yvstvam dobre. 6te imam druga za nula vreme."

p.s. nameri si hobi zanimavai se za da otminat impulsite- 4eti igrai sportyvai itn
p.s.2 ako ima6 nujda ot izslu6vane mi pi6i 6ti dam skype mn se draznq na nagli putki 6ti kaja kak da q nakaje6

vvs_go
08-18-2008, 01:23
p.s.3 tq vijda 4e si slab i se vyzpolzva ot tova

I_hate_you_p
08-18-2008, 01:28
sega da poglednem realno na situaciqta:
ima dva izhoda:
-da trygnete pak
-da ne trygnete pak
predpolagam 4e sled 5 4asa rev i depresivni pesni nqma zna4enie koi 6te e izhoda stiga da izleze6 pobeditel s dobyr nastoq6t jivot i 6to gode 6tastliv

Diga6 si samo4uvstvieto- tq se e otkazala ot teb-neina gre6ka, hodi s drugo mom4e- da vyri si 4upi glavata, tq ne e nezamenima, povedenieto i s trieneto na skype i podmqnata na tel e infantilno. ti iziskva6 pove4e. Vzima6 se v ryce. Dyrji6 se vyzpitano s neq kato se vidite i q pita6 kak e kakvo pravi . Pravi6 tova koeto ne o4akva- jivee6 vse edno razdqlata vi ne ozna4ava ni6to za teb izob6to se edno tq ne ozna4ava ni6to za teb. izliza6 s momi4eta hubavi momi4eta. Kakvoto i da se slu4i posle ako napravi6 tova koeto ti kazvam nqma da se 4uvstva6 zle. Vseki pyt predi qdene si povtarqi po tri pyti "nqmam nujda ot Ani (kakto se kazva) za da se 4yvstvam dobre. 6te imam druga za nula vreme."

p.s. nameri si hobi zanimavai se za da otminat impulsite- 4eti igrai sportyvai itn
p.s.2 ako ima6 nujda ot izslu6vane mi pi6i 6ti dam skype mn se draznq na nagli putki 6ti kaja kak da q nakaje6
мНого добре казаноо....браво :-D

bonbon4etoy
08-18-2008, 01:32
в момента,както и да му обяснявате,че не трябва да плаче и да се самосъжалява не може да ви разбере..поставете се на мястото му..все пак я обича...моя приятел също се чувстваше така...гадно е много...но ще ти мине...сега не можеш да се стегнеш...но легни си,наспи се...утре като се събудиш на сутринта ще ти е много гадно,като си отвориш очите след сън и се сетиш е най-лошо,но излез утре през деня с приятели...малко ще се пооправиш.. :)

ludisuvurshen
08-18-2008, 02:03
и аз бях така..6 месеца нищо не са, всравнение с 2 години и половина..

Canada_Bulgaria_girl_
08-18-2008, 03:26
всички правим грешки и трябва да си прощаваме, но всичко си има граници! недей съжалява все пак след всяко зло идва и добро нали така??

sasha_90
08-18-2008, 04:46
Момичето ти е изневерявала-защо съжаляваш,че сте скъсали?Предпочиташ да беше продължавала да те лъже ли?Така е по-добре.С тези нейни изневери нямаше да имате пълноценна връзка,тя буквално щеше да те прави на идиот,а не си!Никой не е длъжен да търпи изневерите на половинката-ти също.Затова спри да се самосъжаляваш,плачеш,да слушаш тъжни песни и да плачеш,за нещо,за което няма смисъл.Господ ни е дал само един живот,затова го живей,а не се затваряй в себе си,заради една несполучлива любов.Защото такива ще имаш сигурно доста,но това не е края на света.

it_ends_tonight_
08-18-2008, 06:54
Ако трябва да взема две позиции ще ти кажа тва
1. Знам че е банално и не вникаваш в смисъла на "Не плачи, тя не заслужава" , но е така. Тя ти е иневерявала, защото е видяла, че тя ти е слабост и си ВМАНИАЧЕН в нея... За това недей да си мислиш, че не можеш да я забравиш, защото всеки може всичко с воля :)
2. Но, от друга страна пък поплачи малко, защото сълзите са полезни. Задържат кожата здрава и казват това, което не можеш да обясниш с думи. Но тъй като вече си плакал достатъчно ти казвам пак да си прочетеш онова от точка първа ;) Успех!

MayKyTy
08-18-2008, 07:58
Ако трябва да взема две позиции ще ти кажа тва
1. Знам че е банално и не вникаваш в смисъла на "Не плачи, тя не заслужава" , но е така. Тя ти е иневерявала, защото е видяла, че тя ти е слабост и си ВМАНИАЧЕН в нея... За това недей да си мислиш, че не можеш да я забравиш, защото всеки може всичко с воля :)
2. Но, от друга страна пък поплачи малко, защото сълзите са полезни. Задържат кожата здрава и казват това, което не можеш да обясниш с думи. Но тъй като вече си плакал достатъчно ти казвам пак да си прочетеш онова от точка първа ;) Успех!
+

t1n4e7o
08-18-2008, 08:17
Защо да се самосъжаляваш? В крайна сметка тя е допуснала поредната грешка, с която лично на мен би ми паднала в очите. Не трябва да се измъчваш! Разбирам, че ти е тежко, но трябва да продължиш напред. Не се затваряй в себе си! Излизай навън с приятели и се опитвай да се разсееш.Потърси морална подкрепа от свои близки, защото думите на едни непознати няма да имат особено голямо въздействие върху психиката ти. Не се предавай! Колкото и да я обичаш, явно тя не заслужава така щом те предава за пореден път. Не се опитвай на сила да я забравиш, защото така само ще си мислиш за нея напук на себе си. Просто прави нещата, които обикновено правиш. Ако я видиш с друг запази спокойствие. Не се ядосвай. И все пак има и други момичета...


Много вярно!

zaraaa
08-18-2008, 09:53
Да видим:
Тя - обижда те на раздяла, макар, че ти е изневерила не един път, не се разкайва, ами пак те прави на глупак!
Ти - плачеш за нея, самосъжаляваш се и си мислиш, че без нея животът няма смисъл, ако я видиш с друг, ще умреш, няма вече да искаш друго момиче, тя ше е единствената, която обичаш и няма да спреш да обичаш!

Слушай сега - Вземи се Стегни, Момче си все пак, какво е това, рев, сълзи и сополи, това на момичетата е присъщо! За какво плачеш за какво тъжиш, за Изневерите и, за Лъжите и, за обидите и, за Обичта и( която всъщност е някаква измислица, когато човек истински обича, няма да ги прави тия простотии! :-x ) ВЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ! И да се самосъжаляваш и да не го правиш Файда няма! Животът е един, така че мисля, че трябва да го живееш, а не да се късаш от рев заради поредната неориентирана девойка ( с извинение, не искам да те засягам, ама лично мое мнение)

pandelka
08-18-2008, 10:53
:( Гадно ми е за тебе..ама какво да се прави.Такъв е живота.Сигурно е за добро.Така вече няма да те лъже,няма да ти изневерява и тем подобни,а за да го прави явно не те е обичала достатъчно.Аз не бих искала такъв човек до мен..и ако бях на твое място дори можеше да я разкарам още след първата и изневяра!!