PDA

View Full Version : Как да убедя майка ми



slipknot4e
08-18-2008, 06:21
Как да убедя майка ми да ме пуска навън до по-късно?На 14 съм да добавя.Тя иска стане ли 21:00 да съм в нас.Супер ми е гадно,тъкмо се съберем навън повече хора и стане забавно и аз да трябва да се прибирам.Доказала съм й че може да разчита на мен,че съм разумна и т.н. :( знам,че е защото се притеснява за мен,но все пак.....

Io4ito
08-18-2008, 06:54
имах същия проблем(само че аз съм на 16)Като за начало поговори с нея.Опитвала ли си досега?Щом си доказала на майка си,че може да ти има доверие то тогава не виждам какъв й е проблема :) Желая ти успех и късмет :wink: :-)

xXxScreamxXx
08-18-2008, 07:03
В момента съм наказана цяла седмица .. от в4ера до нделя вее4ерта .... то4но заради тоя 4ас .... прибрах се по късно и айде .. конското и после .. : няя да излизаш 1 седмица и толкоз време без комп :x напрао ... абе нз .. ама ся понеже няя никои в нас .. :D ..

пп и аз съм на 14 .. много имам да кажа по таз тема оба4е тряя да се изпарявам от компа :( :(

EritYy
08-18-2008, 07:08
ами как да ти кажа...не си много малка но не си и достатъчно съзряла..нз може би ше тряа да поговориш с нея,да я убедиш,за да ти има доверие...

eveto_xx
08-18-2008, 07:24
Ами щом сте голяма компания, и не се занимавате с алкохол/цигари/наркотици/разврат, би трябвало да няма проблем и до 5 да седиш, но майка ти се притеснява...

Peteto633
08-18-2008, 07:40
i az imam su6tiq problem (na 14 sum):[ onq den kato stana 9 4asa i ba6ta mi po4na da zvuni da sum se prebirala vednaga ..nz si kakvo puk priqtelkite mi gi puskat do 11 4asa nai malko :(

elena333
08-18-2008, 07:49
Как да убедя майка ми да ме пуска навън до по-късно?На 14 съм да добавя.Тя иска стане ли 21:00 да съм в нас.Супер ми е гадно,тъкмо се съберем навън повече хора и стане забавно и аз да трябва да се прибирам.Доказала съм й че може да разчита на мен,че съм разумна и т.н. :( знам,че е защото се притеснява за мен,но все пак.....
Ами, почакай още 2 години и ще те пуска до по-късно! :-o Мен ме пускат до 00:30 през лятото, но само, ако съм с компания. През зимата ме пускат до 23:30-00:15. Майка ми не ми се кара, ако закъснея, но гледам да се прибирам навреме. Иначе и аз съм на 14.

sasha_90
08-18-2008, 07:51
На 14 години си,нормално е родителите ти да се тревожат за теб.А за този час са си прави.Не искам да прозвуча като бабичка,но сега такива работи стават,че да те е страх да си покажеш носа в тъмното.А и на 14 едва ли можеш да се предпазиш особено,ако си сама.Следователно,слушай родителите си,те не ти желаят лошо.

slipknot4e
08-18-2008, 11:58
Ами щом сте голяма компания, и не се занимавате с алкохол/цигари/наркотици/разврат, би трябвало да няма проблем и до 5 да седиш, но майка ти се притеснява...
Голяма компания сме.А и имам достатъчно акъл в главата си за да не започвам да правя секс на 14,като повечето на моята възраст (това за разврата),наркотици не бих пробвала,а цигари-опитвам се да откажа нашите от тях и съм твърдо против това

Vancho_Vanchoviq
08-18-2008, 12:02
В момента съм наказана цяла седмица .. от в4ера до нделя вее4ерта .... то4но заради тоя 4ас .... прибрах се по късно и айде .. конското и после .. : няя да излизаш 1 седмица и толкоз време без комп :x напрао ... абе нз .. ама ся понеже няя никои в нас .. :D ..

пп и аз съм на 14 .. много имам да кажа по таз тема оба4е тряя да се изпарявам от компа :( :(

и моето дете да беше емо и аз щях да го наказвам

voodoo.doll
08-18-2008, 12:12
На мен ме оставят до 22 някъде, но съм се прибирала и към 21.30 - горе-долу по това време. Много ясно, че родителите ти ще се притесняват! И по-добре да те прибират рано, защото се грижат за теб, отколкото да не ти обръщат внимание, защото лошите работи стават веднъж, а после се съжалява цял живот!

SunShinePearl
08-18-2008, 12:31
моята и пред нас да съм не заспива докато не се прибера чудя и се и така мн ама мн ме ядосва :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x :-x квото и да и говоря тя си знае нейната и вече видях че няма смисъл да и обеснявам тя ми вика тебе като те няма в къщи немога да спя :?

xpucuto
08-18-2008, 12:51
моята и пред нас да съм не заспива докато не се прибера чудя и се и така мн ама мн ме ядосва :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x :-x квото и да и говоря тя си знае нейната и вече видях че няма смисъл да и обеснявам тя ми вика тебе като те няма в къщи немога да спя :?
И мама е така :( На мен ми е гадно и се прибирам по-рано заради нея за да не будува и притеснява.

Zahal4ity
08-18-2008, 13:40
Hi na vsi4ki! az sam na 13, i men me puskat do 9! do sega ne sam uspqvala da ubedq na6te da ostana dolu do po-kasno! a i ot edna strana sam saglasna s tqh, za6toto sega vs e vazmojno ima gi vsqkvi idioti naokolo! normalno e da se pritesnqvat za nas! ama kakvo tolkova ako ostana dolu do 9.30 primerno! ponqkoga ne gi razbiram roditelite!

Forest_girl
08-18-2008, 13:40
моята и пред нас да съм не заспива докато не се прибера чудя и се и така мн ама мн ме ядосва :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-x :-x квото и да и говоря тя си знае нейната и вече видях че няма смисъл да и обеснявам тя ми вика тебе като те няма в къщи немога да спя :?
И мама е така :( На мен ми е гадно и се прибирам по-рано заради нея за да не будува и притеснява.
Еми логично е да се притеснява щото сякви ги има навънка...

krisence
08-18-2008, 15:50
Мно ясно че ще се притеснява, но ако сте голяма компания ( и май сте такава) не би трябвало да е такъв проблем. Поговори с майка си и тя ще разбере че и ти вече си зрял човек и можеш да изкажеш това което искаш спокойно, без крясъци. Надявам се да съм ти помогнала.

nik4ooo
08-18-2008, 18:05
az sam na 13 i me puskat do 9 i 30 ama me karat v 8 i 40 da se pribera si4ki da qdeme ........ az qm za 2 minuti de ama posle me hva6ta murzela i ne mi se izliza...... a ako se ne vurna za ve4erq prosto mi zvunqt razbirame se 4e ne sam gladna i gotooo :) :) :)

Valkyrie
08-19-2008, 23:24
Пробвай да запознаеш родителите си с хора от компанията, които да вдъхват доверие. Те трябва да са наясно къде ходиш и какво правиш, но трябва да са наясно и с факта, че порастваш. Доказвай им, че могат да ти имат доверие, говори с тях за всичко. Ако те са наясно какво наистина се случва с теб, как живееш, какво те вълнува, тогава ще могат и да преценят по-добре колко доверие заслужаваш.

AceXe
08-20-2008, 12:06
Ти си момиче. Не си момче. Въпреки че и при момчетата има такива ограничения, не е проблем като закъснеем. Търпя си виковете и толкова. Но при вас момичетата нещата са по-комплицирани. Родителите примерно гледат новини, слушат радио, четат в нета видат два-три пъти сигнали за изнасилени момичета и ги обзема параноя, че всичко може да ти се случи. И то е така. Ти знаеш, че си с приятели, накъде на сигурно, но те не го знаят. Не ги вини, а поговори с тях. :)

deizilin
08-20-2008, 12:47
Ами колкото и лошо да звуче ни можеш да я убедиш :oops: Когато бях на 14 и мен пускаха до 21:30h.(сега съм на 17)Сега в зависимост от това къде съм и с кого съм изкарвам до доста късно. ;)

narkotikche
08-20-2008, 12:51
Естествено, че на тази възраст ще имаш вечерен час и ще се прибираш в 9. Ти не гледай приятелките си, а себе си. Всеки е минал през тфа, мен даже в 8 ме прибираха едно време :razz: :razz: :razz:

Riot
08-20-2008, 13:18
зависи от родителя
аз съм израснал без баща
а майка ми е много мекушава
и не ми правеше проблеми :)
правеха ми проблеми бабките по пейките
че ги замерях с земляни топки 8-)

ето сетих се за 1 случка
бяхме се наредили 5 човека
да счупиме прозореца на къщата на една доста противна бабка :x
и уж на 3 хвърляме всички
то какво стана
само аз хвърлих 8-)

голямо удоволствие беше да чупя стъкла с камък
а и бях най-малкия и най-глупавия в компанията 8-)
набор 88 се движех с 86-85
и само ме манипулираха :D

Yancheto
08-20-2008, 15:49
Естествено, че на тази възраст ще имаш вечерен час и ще се прибираш в 9. Ти не гледай приятелките си, а себе си. Всеки е минал през тфа, мен даже в 8 ме прибираха едно време :razz: :razz: :razz:

Ето един човек със смислено мнение!И аз не бих си пускала детето до късно,ако е малко.До 9 часа има достатъчно време да се виждаш с приятели и да се забавлявате!

NightGuardian
08-20-2008, 16:05
Аз в 9 излизам. :-D Камоли да се прибирам в толкова.
Ами тръскаш се , че останалите ги пускат до късно...
Също може да заведеш няколко приятелки , който се знаят с майка ти или баща ти и да ги помолят да останеш до по-късно и така няколко пъти докато видят ,че нищо не става като останеш до по-късно!
Ако не стане от тези вариянти , то най-вероятно до 15-16 години , ще откриеш цаката на родителите ти! ;)

Teenajer_993
12-06-2008, 18:47
Аз имах същия проблем преди време но поговорих с майка ми и я разубедих да ме пуска до по-късно навън.[/u]

CanyH
12-06-2008, 20:31
Как да убедя майка ми да ме пуска навън до по-късно?На 14 съм да добавя.Тя иска стане ли 21:00 да съм в нас.Супер ми е гадно,тъкмо се съберем навън повече хора и стане забавно и аз да трябва да се прибирам.Доказала съм й че може да разчита на мен,че съм разумна и т.н. :( знам,че е защото се притеснява за мен,но все пак.....

Сори, тва е положението :? Всички сме минали през този път, макар, че аз на 14 имах 1-2 часа бонус.

Rofl4e
12-06-2008, 20:55
..... на 14 сииии :razz:

MartiSSima
12-07-2008, 10:13
И аз като бях на 14 имах такъв проблем понеже вечер се събирахме в детската срещу вкъщи и ставаше лудница, на най-веселото трябва да се прибираш.С времето разбрах че ако родителите ми познават хората с мен няма да има проблеми и така и направих.Винаги и предишната ми и в сегашната компания аз съм най - малката но след като мине "запознанството с РОДИТЕЛСКОТО ТЯЛО" после на всички ни е леко!Опитай се да запознаеш родителите си с приятелите си, повярвай ми това наистина ще олесни и ще ти помогне.Сега като се замисля карам 21години и ако някой ми каже кога да се прибера най много да го убия хехехе

OpenedSky
12-08-2008, 19:47
Ааа па вие какво се оплаквате - аз съм на 14 и ме пускат до 19 :( ...

Byyyy
12-09-2008, 10:09
Ми щом ти е казала толкова, кво недоволстваш :D Сигурно се притеснява, btw вече секви ги има из улиците, лятно време по бива до късно, ама сега зиматаа :?

psychopath
12-09-2008, 22:06
правилно!

немаш работа по улиците след 9

teenems
12-11-2008, 12:50
в тази наша възраст от 13-17 особено при момичетата всички родители се безпокоят

ако някои те хване и те изнасили ,убие или ако гледате все пак малко новини ,как отвличат момичета в други държави, и ги карат да проституират

нормално е да са притеснява