PDA

View Full Version : Обичам ли го..или съм привързана към него?



kuchence
08-18-2008, 07:43
dobar den:).imam wrazka s edno momche weche godina i polowina..no weche mi e skuchno s nego i sexat mi pisna..prosto nqma trypka kakwato predi imashe.postoqnno se karame zashtoto az sam super neseriozna i po princip go prawq lud no toi winagi mi proshtawa za kakwoto i da bilo ,zashtoto me obicha.kogato sam s nego ne mi puka wyobshte kakwo she naprawq i mn pati sam go naranqwala i dori sam iskala da se razdelim.i kogato ne go widq sedmica ili dwe poludqwam i pak go jelaq..mislq si neprestanno za nego iskam da pravim lybow ..da go ysetq i tn i kato si pomislq che moje da e s dr mn me boli..sashto taka ponqkoga kogato se karame mi stawa tyjno che sam go naranila pak...gadno mi e za nego!ne moga bez nego wapreki che weche ws mi e ednoobrazno i nqkak si mi pisna twa mom4e..no w nikakaw sluchai ne moga da si pomislq da se razdelim zawinagi..kajete mi kakwo da prawq..a pak i sashto ne moga da se otdam na drug..swiknala sam da se chukam samo s nego i kato si pomislq da go pravq s dryg imam chywstwoto che "drugiq" e nekaw chujd takaw i ne moga da mu se dam..swiknahme zaedno no weche mislq che nqmam chywstwa..mn mi e stranno kajete ko da napraq :)

sadsad
08-18-2008, 07:52
dobar den:).imam wrazka s edno momche weche godina i polowina..no weche mi e skuchno s nego i sexat mi pisna..prosto nqma trypka kakwato predi imashe.postoqnno se karame zashtoto az sam super neseriozna i po princip go prawq lud no toi winagi mi proshtawa za kakwoto i da bilo ,zashtoto me obicha.kogato sam s nego ne mi puka wyobshte kakwo she naprawq i mn pati sam go naranqwala i dori sam iskala da se razdelim.i kogato ne go widq sedmica ili dwe poludqwam i pak go jelaq..mislq si neprestanno za nego iskam da pravim lybow ..da go ysetq i tn i kato si pomislq che moje da e s dr mn me boli..sashto taka ponqkoga kogato se karame mi stawa tyjno che sam go naranila pak...gadno mi e za nego!ne moga bez nego wapreki che weche ws mi e ednoobrazno i nqkak si mi pisna twa mom4e..no w nikakaw sluchai ne moga da si pomislq da se razdelim zawinagi..kajete mi kakwo da prawq..a pak i sashto ne moga da se otdam na drug..swiknala sam da se chukam samo s nego i kato si pomislq da go pravq s dryg imam chywstwoto che "drugiq" e nekaw chujd takaw i ne moga da mu se dam..swiknahme zaedno no weche mislq che nqmam chywstwa..mn mi e stranno kajete ko da napraq :)
Ти чукаш ли се с него или правите любов?!?Обичаш го според мен...и може би не ти е писнал или омръзнал, особено щом като не го виждаш ти се иска да си с него и други неща.В някой периоди човек се чувства задоволен от живота и нищо не му се прави, не изпитва желание за нищо, но когато се отдели от скъпо за него нещо и то му липсва.Правете по-разнообразни неща, ако прекарвате по цял ден заедно, прекарвайте малко по-малко време заедно, за да усещаш липсата му и да го желаеш.Щом те боли като си помислиш, че може да е с друга, щом ти не можеш да се отдадеш на друг, тея неща говорят нещо.Според мен го обичаш.А да....и говори малко по-нормално.Айде успех.

kuchence
08-18-2008, 07:56
mi nz...w momenta sme skarani no kato mu polafq malko i pak shte se oprawim..waprosa e che kato go imam ne go jelaq ..no kogato e dalech ot men i poludqwam i mi e palen film :(

sadsad
08-18-2008, 08:02
mi nz...w momenta sme skarani no kato mu polafq malko i pak shte se oprawim..waprosa e che kato go imam ne go jelaq ..no kogato e dalech ot men i poludqwam i mi e palen film :(
Ами по цял ден ли сте заедно????Правете различни неща..не едно и също.Защо сте скарани ?Щом си несериозна, поговорете, кажи му как се чувстваш, сигурно ще му е кофти, да чуе тези неща от любимия човек, но понякога се налага....

Love0nlyMyself
08-18-2008, 08:05
ми сменете местата където ходите отидете на некое по вънуващо не правете секс у вас или у тях дайте некъде навън колко за тръпката примерно да не ви видят поговори с него за тва също

t1n4e7o
08-18-2008, 08:09
Разнообразете се малко, било то в сексуалния живот или местата, където излизате.

Ice_Queen_
08-18-2008, 08:14
dobar den:).imam wrazka s edno momche weche godina i polowina..no weche mi e skuchno s nego i sexat mi pisna..prosto nqma trypka kakwato predi imashe.

прочетох поста ти само до тук и мога да ти отговоря - да ,привързана си към него.

marmalad4e
08-18-2008, 08:14
във всяка сериозна дълга връзка има кризисни моменти.според мен просто си в този период, в който се питаш дали имаш чувства или вече всичко е по навик...и от това какво ще решиш сега зависи дали тази връзка има бъдеще или не.ако сега преодолееш това, има голям шанс да си намерила правилния за теб човек. поне аз така си мисля :)

EritYy
08-18-2008, 08:21
Според мен това твойто е привързаност...и ще ти обясня защо..
някъде бях чела че любовта трае от 3 месеца до максимум 1 година,след това се привързваш към този човек,а ако ти го обичаше нямаше да ти е омръзнал,всяка негова усмивка,жест,докосване ще те караха да изтръпваш...сега това при теб го няма нали? :wink:

sadsad
08-18-2008, 08:43
Според мен това твойто е привързаност...и ще ти обясня защо..
някъде бях чела че любовта трае от 3 месеца до максимум 1 година,след това се привързваш към този човек,а ако ти го обичаше нямаше да ти е омръзнал,всяка негова усмивка,жест,докосване ще те караха да изтръпваш...сега това при теб го няма нали? :wink:
Ами аз ще кажа, че не си права.....в някой периоди, човек се чувства задоволен от вичко.Но това минава.....тръпката за която говорите всички, която е в началото на една връзка, как искате да я има на една година?Разбира се има тръпка по-нататък, ако има и любов, но не тази първаначалната в първите месеци докато свикнеш с този човек.Това, че си свикнал не значи, че си с един човек по навик или от привързаност.След като е с него толкова време много ясно, че ще е привързана, но това не значи, че няма любов.Ако, когато са заедно правят разнообразни неща ще бъде друго яче.

Ice_Queen_
08-18-2008, 08:44
Според мен това твойто е привързаност...и ще ти обясня защо..
някъде бях чела че любовта трае от 3 месеца до максимум 1 година,след това се привързваш към този човек,а ако ти го обичаше нямаше да ти е омръзнал,всяка негова усмивка,жест,докосване ще те караха да изтръпваш...сега това при теб го няма нали? :wink:

еееее айде айде... как пък го изичислихте това?
не винаги изчезва тръпката,пък и да изчезне - не винаги се превръща в навик. при някой е комфорт,спокойствие,любов - не влюбване.
просто при девойката вече няма нищо - ни удоволствие от секса,нито дори някакво хубаво усещане че е с момчето..

може и да ти дам кофти съвет..ама.. една изневяра би ти отговорила на въпроса какво да правиш. ще изневериш и ще имаш 2 варианта - започваш да осъзнаваш какво си имала и как то е уникално или осъзнаваш че ти се живее и че момчетата ще ги ринеш с лопата.

trayana
08-18-2008, 08:48
Да ти кажа прочетох само първия ред от темата ти! :) Ама ми изглеждаш като поредната заблудена и не го обичаш ами си играеш с него!

sadsad
08-18-2008, 08:50
Според мен това твойто е привързаност...и ще ти обясня защо..
някъде бях чела че любовта трае от 3 месеца до максимум 1 година,след това се привързваш към този човек,а ако ти го обичаше нямаше да ти е омръзнал,всяка негова усмивка,жест,докосване ще те караха да изтръпваш...сега това при теб го няма нали? :wink:

еееее айде айде... как пък го изичислихте това?
не винаги изчезва тръпката,пък и да изчезне - не винаги се превръща в навик. при някой е комфорт,спокойствие,любов - не влюбване.
просто при девойката вече няма нищо - ни удоволствие от секса,нито дори някакво хубаво усещане че е с момчето..

може и да ти дам кофти съвет..ама.. една изневяра би ти отговорила на въпроса какво да правиш. ще изневериш и ще имаш 2 варианта - започваш да осъзнаваш какво си имала и как то е уникално или осъзнаваш че ти се живее и че момчетата ще ги ринеш с лопата.
Ааааа стига бе...по-добре да го остави и да тръгне с друг, ака го направи ще е много егоистично от нейна страна.А момчето как ще се почувства като разбере, че любимия човек е изневерил ?

Ice_Queen_
08-18-2008, 08:55
Слънце,само не ми говори като светица.Да!За теб може да е грешно,за други може да не е . Сорри!Изневярата е част от действителността . Защо пък да разбира той?А? А ако го направи и осъзнае ,че има чудесно момче до себе си и си останат ЗАЕДНО щастливи?
Стига сте се правили на моралисти вс.. Ако не сте изпадали в подобна ситуация как ще дадете компетентно мнение не мога да го разбера...

sadsad
08-18-2008, 09:02
Слънце,само не ми говори като светица.Да!За теб може да е грешно,за други може да не е . Сорри!Изневярата е част от действителността . Защо пък да разбира той?А? А ако го направи и осъзнае ,че има чудесно момче до себе си и си останат ЗАЕДНО щастливи?
Стига сте се правили на моралисти вс.. Ако не сте изпадали в подобна ситуация как ще дадете компетентно мнение не мога да го разбера...
Хаха далеч съм от светците, ама рано или късно, ако тя изневери, той ще разбере, било то от друг или от нея.А ако го разбере от друг ще е по-лошо.Наранява ли ли са те така?Изневерявали ли са ти ?Ако ти научиш, чи гаджето ти е изневерило ?Ще се усмихнеш и ще кажеш..."ами то е част от действителноста.." не мисля, че ще направиш това.....ако си с един човек, бъди само с него !Човека има право да знае, и аз хич не съм цвете за мирисане и осъзнавам това, но хората не са за подигравка.Само за себе си мислите.

EritYy
08-18-2008, 09:11
омфг ...искате да кажете че любовта е вечна..хаха моооля ви се...аз казах максимум 1 година защото "не че съм го изчислила така" Ice_Queen_ просто така съм го прочела,опит от учени...

sadsad ти какво мислиш че 1-во има любов а след това пауза(упс ...няма любов) и после пак се обичат....неее не,не ми следиш мисълта,аз не казвам че изобщо няма любов,но просто повече привързаност е останала отколкото любов,просто тръпката я няма...сеш се?

Ice_Queen_
08-18-2008, 09:14
Слънце,само не ми говори като светица.Да!За теб може да е грешно,за други може да не е . Сорри!Изневярата е част от действителността . Защо пък да разбира той?А? А ако го направи и осъзнае ,че има чудесно момче до себе си и си останат ЗАЕДНО щастливи?
Стига сте се правили на моралисти вс.. Ако не сте изпадали в подобна ситуация как ще дадете компетентно мнение не мога да го разбера...
Хаха далеч съм от светците, ама рано или късно, ако тя изневери, той ще разбере, било то от друг или от нея.А ако го разбере от друг ще е по-лошо.Наранява ли ли са те така?Изневерявали ли са ти ?Ако ти научиш, чи гаджето ти е изневерило ?Ще се усмихнеш и ще кажеш..."ами то е част от действителноста.." не мисля, че ще направиш това.....ако си с един човек, бъди само с него !Човека има право да знае, и аз хич не съм цвете за мирисане и осъзнавам това, но хората не са за подигравка.Само за себе си мислите.

добре добре..и не е задължително той да разбере,,пак казвам.
как ще реагирам ако разбера че приятеля ми е изневерил..ами аз имам по-особенно мислене за нещата - ако разбера че ми е изневерил може и да простя. понеже все пак е останал с мен. но това си е мое мнение.и това не е мислене само за себе си.точно обратното - нали идеята е тя да разбере накъде да поеме.колкото и да не ти се иска - това е 1 отр вариантите!

Ice_Queen_
08-18-2008, 09:15
омфг ...искате да кажете че любовта е вечна..хаха моооля ви се...аз казах максимум 1 година защото "не че съм го изчислила така" Ice_Queen_ просто така съм го прочела,опит от учени...

sadsad ти какво мислиш че 1-во има любов а след това пауза(упс ...няма любов) и после пак се обичат....неее не,не ми следиш мисълта,аз не казвам че изобщо няма любов,но просто повече привързаност е останала отколкото любов,просто тръпката я няма...сеш се?

е сега,нали трябва да вярваме на опита ни,не на учените ;)

sadsad
08-18-2008, 09:21
омфг ...искате да кажете че любовта е вечна..хаха моооля ви се...аз казах максимум 1 година защото "не че съм го изчислила така" Ice_Queen_ просто така съм го прочела,опит от учени...

sadsad ти какво мислиш че 1-во има любов а след това пауза(упс ...няма любов) и после пак се обичат....неее не,не ми следиш мисълта,аз не казвам че изобщо няма любов,но просто повече привързаност е останала отколкото любов,просто тръпката я няма...сеш се?
Не ме разбра......хъхъ...никви паузи...ко няма любов...после пак....няма такива истории....просто имам предвид, че в един момент, човек не знае какво иска.....примерно когато е пред компютара иска да е с приятеля си...а когато е с него.....иска друго.....разбираш ли ме ?има си любов, просто малко почивка, малко разнообразно....да е по-различно ?Капиш ? :)

EritYy
08-18-2008, 09:21
e да,така е Ice_Queen_...просто невъзможно е да обичаме някого дълго време,все някога преставаме,но вече сме свикнали с този човек и неможем да се представим без него,сложно е...взаимоотношенията и чувствата са сложно нещо

sadsad
08-18-2008, 09:24
Слънце,само не ми говори като светица.Да!За теб може да е грешно,за други може да не е . Сорри!Изневярата е част от действителността . Защо пък да разбира той?А? А ако го направи и осъзнае ,че има чудесно момче до себе си и си останат ЗАЕДНО щастливи?
Стига сте се правили на моралисти вс.. Ако не сте изпадали в подобна ситуация как ще дадете компетентно мнение не мога да го разбера...
Хаха далеч съм от светците, ама рано или късно, ако тя изневери, той ще разбере, било то от друг или от нея.А ако го разбере от друг ще е по-лошо.Наранява ли ли са те така?Изневерявали ли са ти ?Ако ти научиш, чи гаджето ти е изневерило ?Ще се усмихнеш и ще кажеш..."ами то е част от действителноста.." не мисля, че ще направиш това.....ако си с един човек, бъди само с него !Човека има право да знае, и аз хич не съм цвете за мирисане и осъзнавам това, но хората не са за подигравка.Само за себе си мислите.

добре добре..и не е задължително той да разбере,,пак казвам.
как ще реагирам ако разбера че приятеля ми е изневерил..ами аз имам по-особенно мислене за нещата - ако разбера че ми е изневерил може и да простя. понеже все пак е останал с мен. но това си е мое мнение.и това не е мислене само за себе си.точно обратното - нали идеята е тя да разбере накъде да поеме.колкото и да не ти се иска - това е 1 отр вариантите!
Ами и така да е....поне да го отреже и да тръгне с друг или да се "позабавлява", а не зад гърба му да е с друг....ако той я обича много..много ще го заболи....ако ще е това решението, нека е по-безболезнено.А и тя беше написала, че не може да се отдаде на друг.... :)

EritYy
08-18-2008, 09:25
омфг ...искате да кажете че любовта е вечна..хаха моооля ви се...аз казах максимум 1 година защото "не че съм го изчислила така" Ice_Queen_ просто така съм го прочела,опит от учени...

sadsad ти какво мислиш че 1-во има любов а след това пауза(упс ...няма любов) и после пак се обичат....неее не,не ми следиш мисълта,аз не казвам че изобщо няма любов,но просто повече привързаност е останала отколкото любов,просто тръпката я няма...сеш се?
Не ме разбра......хъхъ...никви паузи...ко няма любов...после пак....няма такива истории....просто имам предвид, че в един момент, човек не знае какво иска.....примерно когато е пред компютара иска да е с приятеля си...а когато е с него.....иска друго.....разбираш ли ме ?има си любов, просто малко почивка, малко разнообразно....да е по-различно ?Капиш ? :)
неможеш постоанно да си с гаджето...вярно,но не мисля че това е някфа пауза в случея

Ice_Queen_
08-18-2008, 09:27
e да,така е Ice_Queen_...просто невъзможно е да обичаме някого дълго време,все някога преставаме,но вече сме свикнали с този човек и неможем да се представим без него,сложно е...взаимоотношенията и чувствата са сложно нещо

да ама повечето хроа като чуят СВИКНАЛ С НЕГО и решават ,че няма чувства,няма страст,няма желание.НЕ Е ТАКА!от свикнал до свикнал има разлика и при всеки е различно.

sadsad
08-18-2008, 09:33
омфг ...искате да кажете че любовта е вечна..хаха моооля ви се...аз казах максимум 1 година защото "не че съм го изчислила така" Ice_Queen_ просто така съм го прочела,опит от учени...

sadsad ти какво мислиш че 1-во има любов а след това пауза(упс ...няма любов) и после пак се обичат....неее не,не ми следиш мисълта,аз не казвам че изобщо няма любов,но просто повече привързаност е останала отколкото любов,просто тръпката я няма...сеш се?
Не ме разбра......хъхъ...никви паузи...ко няма любов...после пак....няма такива истории....просто имам предвид, че в един момент, човек не знае какво иска.....примерно когато е пред компютара иска да е с приятеля си...а когато е с него.....иска друго.....разбираш ли ме ?има си любов, просто малко почивка, малко разнообразно....да е по-различно ?Капиш ? :)
неможеш постоанно да си с гаджето...вярно,но не мисля че това е някфа пауза в случея
Ем да не е пауза.Това е моментно и отминава.Но не значи, че тя е с него, защото е привързана или пък, че няма любов(от нейна страна).Ако в случая е това де.

Ice_Queen_
08-18-2008, 09:34
Съвсем ви изгубих мислите накрая..
нвм. но след като не е сигурна дали да остане с него или да го зареже ,а я е страх от това какво ще избере - изневяра.мое мнение..

Amateur
08-18-2008, 09:34
Много па бързо ти омръзват ми се струва............

sadsad
08-18-2008, 09:38
Съвсем ви изгубих мислите накрая..
нвм. но след като не е сигурна дали да остане с него или да го зареже ,а я е страх от това какво ще избере - изневяра.мое мнение..
Окей нека спрем да спорим.Просто казах, че ако ще прави нещо с друго момче да не го лъже.А иначе моето мнение, да правят по-разнообразни неща и да не са по цял ден заедно, ако нямат какво да правят.Занимания винаги се намират...различни.

julushko
08-18-2008, 10:03
e да,така е Ice_Queen_...просто невъзможно е да обичаме някого дълго време,все някога преставаме,но вече сме свикнали с този човек и неможем да се представим без него,сложно е...взаимоотношенията и чувствата са сложно нещо
Хора, не правите разлика между любов и обич. Любов - влюбеност е онова чувство в началото на връзката, когато искаш да си постоянно с половинката и изпитваш сляпо доверие. Обичта според мен настъпва в момента в който се преодолее кризата непосредствено след утихването на чувството Любов. По време на кризата започват съмненията, половинките се отдалечават и се питат дали това тяхното е още любов. Но мине ли тоя етап връзката става зряла и може да се говори за привързаността и обичта и рядко има измъкване. Аз така виждам нещата.

beautiful~kiss
08-18-2008, 10:26
може и да ти дам кофти съвет..ама.. една изневяра би ти отговорила на въпроса какво да правиш. ще изневериш и ще имаш 2 варианта - започваш да осъзнаваш какво си имала и как то е уникално или осъзнаваш че ти се живее и че момчетата ще ги ринеш с лопата.[/b][/quote]
Ааааа стига бе...по-добре да го остави и да тръгне с друг, ака го направи ще е много егоистично от нейна страна.А момчето как ще се почувства като разбере, че любимия човек е изневерил ?[/quote]

+1 Ето това е вярно.От личен опит го казвам,колкото и кофти да прозвучи :)

Erica
08-18-2008, 10:29
1..no weche mi e skuchno s nego i sexat mi pisna..prosto nqma trypka kakwato predi imashe
2. kogato ne go widq sedmica ili dwe poludqwam i pak go jelaq..mislq si neprestanno za nego iskam da pravim lybow ..da go ysetq i tn i kato si pomislq che moje da e s dr mn me boli..
3. weche ws mi e ednoobrazno i nqkak si mi pisna twa mom4e..
4.no w nikakaw sluchai ne moga da si pomislq da se razdelim zawinagi.
5. a pak i sashto ne moga da se otdam na drug..swiknala sam da se chukam samo s nego i kato si pomislq da go pravq s dryg imam chywstwoto che "drugiq" e nekaw chujd takaw i ne moga da mu se dam..

Толкова много противоречия на едно място не бях виждала...

kuchence
08-19-2008, 00:11
ne bih mu iznewerila,zashtoto ne jelaq da bada s drug i ne iskam da go naranq..prosto se otdalechihme edin ot drug..ws stana nqkak si ednoobrazno i skuchno ...no mislq che imame chywstwa i za towa reshih da si dadem malko pochiwka i da zapochnem otnachalo:)mejdu drugoto i iznewqrata e dobra ideq da razbera tochno kakwo iskam i kakwo chuwstwam..no nqma da riskuwam. ne mislq che si protiworecha ..prosto sam malko obarkana,zashtoto ot mn xora sam chywala kak w edin moment ste samo priwarzani edin kam drug ..i tochno ot towa me beshe strah!spored men ne e taka a kakto kazaha nqkoi ima nqkakuw krizisen moment..blagodarq za sawetite wse pak:)

na1xn
08-19-2008, 08:07
Ei putaci gadni ne znaete ko iskate...

evichka_lonelyy
08-19-2008, 08:16
ми сменете местата където ходите отидете на некое по вънуващо не правете секс у вас или у тях дайте некъде навън колко за тръпката примерно да не ви видят поговори с него за тва също

+1

sadsad
08-19-2008, 09:38
ne bih mu iznewerila,zashtoto ne jelaq da bada s drug i ne iskam da go naranq..prosto se otdalechihme edin ot drug..ws stana nqkak si ednoobrazno i skuchno ...no mislq che imame chywstwa i za towa reshih da si dadem malko pochiwka i da zapochnem otnachalo:)mejdu drugoto i iznewqrata e dobra ideq da razbera tochno kakwo iskam i kakwo chuwstwam..no nqma da riskuwam. ne mislq che si protiworecha ..prosto sam malko obarkana,zashtoto ot mn xora sam chywala kak w edin moment ste samo priwarzani edin kam drug ..i tochno ot towa me beshe strah!spored men ne e taka a kakto kazaha nqkoi ima nqkakuw krizisen moment..blagodarq za sawetite wse pak:)
"не бих му изневерила, защото не желая да бъда с друг...................между другото и изневярата е добра идея......" :D

kuchence
08-19-2008, 16:34
kazah che iznewerqta e dobra ideq da razberesh kakwo iskash...no w sluchaq az nqma da go naprawq ,zashtoto weche sam wzela reshenie...