PDA

View Full Version : Стига с тея "приятели" !!!



sadsad
08-18-2008, 10:30
Темата е по-скоро за момичетата.Недейте да оставяте момче, заради приятелка.Момичетата сме най-големите путки.Ако моя приятелка ходи с момчето, което аз обичам, и ако имам възможност ще правя с него каквото там....стига с това "ама най-добрата ми приятелка го харесва, не искам да и е гадно"мислете за себе си.Тя ако тръгне с тва мамче на вас ще ви е гадно.НЯМА ПРИЯТЕЛКИ !!!!!!!!!!Все едната ще забие ножа....женската завист край няма и не само това !Едно момиче всичко, ще направи за едно момче, а тази която не го прави заради приятелка е супер заблудена и ще бъде предадена рано или късно !

Ice_Queen_
08-18-2008, 10:33
Айде успокой се...
да,права си че не си заслужава да се зарязва гадже заради ПРИЯТЕЛ.. имам си жив пример в живота как един човек е готов да заебе света,заради приятелите си...гнусно е наистина. но има и случай , в който си заслужава.вс си е до ситуация.

sadsad
08-18-2008, 10:35
Спокойна съм.Успорваш ли, това, което казах....защо да е до ситуация...според мен във всички случаи едната е преебана.... :?

Ice_Queen_
08-18-2008, 10:40
Защото не вс приятелки ще ти забият нож в гърба!Моята най-добра приятелка ми е като сестра и никога няма да позволя нито на нея ,нито на гаджето ми да ме карат да избирам м/у 2мата,пък и те не биха го направили.Има и свестни хора на тая планета все пак...

ivchencetOo
08-18-2008, 10:52
Az moga da kaja samo edno na priqteli vqra da nqma6 o6te pove4e ako e nai-dobrata ti priqtelka znam go ot li4en opit naistina q smqtah za priqtelka no nqma zna4enie PrIqteli efektni predateli perfektni

HAGVXSXVH
08-18-2008, 10:56
това,че не можеш да преценяш хората,които да допускаш до себе си е друго 8) верно има много нагли,лицемрени и ...но има е свестни хора,които държат един на друг :)

mirelS
08-18-2008, 11:03
Момичетата сме най-големите путки. !!

:lol: :lol: :lol:

sasha_90
08-18-2008, 11:22
Женско приятелство,че няма,няма.В това съм се уверила много пъти.За завестта също си права.А с това-"мислене за себе си" не трябв да се прекалява.В противен случай рискуваш да станеш егоист.

pandelka
08-18-2008, 11:42
Всеки с мислите си.До някъде си права,донякъде-не :)

ell_ownz
08-18-2008, 11:43
Ima jensko priqtelstvo razbira se.ai stiga prosti temi

`'Sweety`'
08-18-2008, 11:54
напълно вярно!!!!! на приятелки да не вярваш-убедих се днес-една ,,приятелка'' ми заби нож в гърба-надранкала ги е на приятеля ми едниии :-k :cry:
няма приятели на този свят ееееей .всичко живо завижда.бе глейте си работата :-x :-x :-x :x :x :-x

MixXx
08-18-2008, 12:22
Момичетата сме най-големите путки.

интересно

Lysander
08-18-2008, 12:34
Момичетата сме най-големите путки.

Е момчетата ли да бъдем путки :lol: :razz:

na1xn
08-18-2008, 12:39
Si4ki putki ste ednakwi we Licemerki ne znaete ko iskate....

MayKyTy
08-18-2008, 12:41
Si4ki putki ste ednakwi we Licemerki ne znaete ko iskate....
Я въри си бий една малко да се освестиш ... Ако едно момиче каже, че мъжете са еднакви какви работи ще и чуят ушите чак не е истина ! А ти к'ъв с, че да обясняваш, че сме еднакви... :o
По темата: Ако не си ги подбираш добре, много ясно, че в един момент ще се окажеш прее*ана :?

Pliok0019
08-18-2008, 13:56
Зависи от хората. Имам такива приятелки, че и най-великолепния не си струва... Това са хората, които са ме подкрепяли когато ми е било тъжно, до които съм плакала за момчета с часове и са ме успокоявали...

Естествено, ако харесам някой, в когото е влюбена моя позната/не толкова близка приятелка...е тогава ще се боря докато не спечеля.

MartyParty
08-18-2008, 14:26
Я слез малко на Земята.Такива глупости написани от яд "много" обичам-лишени от всякаква логика.Ами представи си,че си отстъпя момчето на някоя приятелка,защото тя го харесва,а той няма никакви чувства към нея.Това да не ти е предмет,да го даваш на заем или да го подаряваш.На никоя от нас няма да и е приятно да я третират така. :?

sodomicdream
08-18-2008, 16:04
ам.. да, права си, че става така оникновено. Едно време инах една позната, която си падаше по приятеля ми, но тогава ние с него нямахме нищо общо. Тя ми беше споделила, че го харесва и.. естествено аз да й помогна. И аз... започнах уж да помагам и той хлътна по мен :shock:
Тръгнахме. До тук добре, ама ми беше супер неодоно от момичето, защото имах усещането че съм я предала. След време се видяхме, казах й какво е станало и тя каза, че всъщност няма никакви проблеми. Нямало за какво да се тревожа. Останахме си близки и до ден днешен. Макар че все още ми е неудобно за това, което направих :(
И другото, което е - радвам се, че бях искрена към нея!

evichka_lonelyy
08-18-2008, 16:10
Айде успокой се...
да,права си че не си заслужава да се зарязва гадже заради ПРИЯТЕЛ.. имам си жив пример в живота как един човек е готов да заебе света,заради приятелите си...гнусно е наистина. но има и случай , в който си заслужава.вс си е до ситуация.

Nqma sluchai v koito da si zaslujava nai-dobrata mi priqtelka se izchuka s momcheto koeto obicham na puk na men ](*,) :smt021 a i posle kaza che ne bila narochno :smt013 :smt070 i az taka bez da iskam shte i natrosha kofata :smt097

_ENA_
08-18-2008, 16:21
в момента съм в следната ситуация, и нз вече и аз какво да направя...накрая пак при бившия ще се върна :(

PePeLePew
08-18-2008, 17:21
На всички е ясно че женско приятелство НЯМА .... май само те не го знаят :)

PeopleAlwaysLeave
08-18-2008, 17:30
Абе до някъде си права ама.. :? Ся ако мойта най-добра приятелка си има гадже естествено, че няма да го зарибявам и т.н. Ако си е избрал нея просто си мълча и тва е. Но много се дразна като две приятелки харесват едно и също момче, то си избере едната и другата почва "ама ти не си ми истинска приятелка, ако беше щеше да го оставиш на мен"..Това са глупости. Знам какво е да предпочетат приятелката ти пред теб, но се примирявам без да правя излишни драми..

А да.. няма такова нещо като "истинска приятелка" - рано или късно все ще намери начин да ти забие нож в гърба :)

Jagger
08-18-2008, 17:31
Зависи от хората. Имам такива приятелки, че и най-великолепния не си струва... Това са хората, които са ме подкрепяли когато ми е било тъжно, до които съм плакала за момчета с часове и са ме успокоявали...

Естествено, ако харесам някой, в когото е влюбена моя позната/не толкова близка приятелка...е тогава ще се боря докато не спечеля.

Oтносно утехите и т.н. ще ти кажа една приказка която много ми харесва:
"Приятел ти е не тоя където ти бърше сълзите а който не ти дава повод да плачеш" Тъй че се замисли .... ако плачеш за момче което някоя ти е взела от ръцете...

Ros
08-18-2008, 17:50
Темата е по-скоро за момичетата.Недейте да оставяте момче, заради приятелка.Момичетата сме най-големите путки.Ако моя приятелка ходи с момчето, което аз обичам, и ако имам възможност ще правя с него каквото там....стига с това "ама най-добрата ми приятелка го харесва, не искам да и е гадно"мислете за себе си.Тя ако тръгне с тва мамче на вас ще ви е гадно.НЯМА ПРИЯТЕЛКИ !!!!!!!!!!Все едната ще забие ножа....женската завист край няма и не само това !Едно момиче всичко, ще направи за едно момче, а тази която не го прави заради приятелка е супер заблудена и ще бъде предадена рано или късно !


Ако бях прочела темата преди веднага щях да те опровъргая,...НО преди няколко месеца се убедих лично,че никой не ти е приятел,а пък още повече най-добър,а най-гадното е,че продължавам да се убеждавам.Просто не трябва да се доверяваш на никой и вече стигам до извода,че наистина не трябва да се зарязва момче,заради "най-добра приятелка"...която ще те прецака все някога.А и това с женската завист...но това е друга тема.......

renesanZ
08-18-2008, 18:24
Я слез малко на Земята.Такива глупости написани от яд "много" обичам-лишени от всякаква логика.Ами представи си,че си отстъпя момчето на някоя приятелка,защото тя го харесва,а той няма никакви чувства към нея.Това да не ти е предмет,да го даваш на заем или да го подаряваш.На никоя от нас няма да и е приятно да я третират така. :?



Точно тъй!

kifla
08-18-2008, 18:26
Темата е по-скоро за момичетата.Недейте да оставяте момче, заради приятелка.Момичетата сме най-големите путки.Ако моя приятелка ходи с момчето, което аз обичам, и ако имам възможност ще правя с него каквото там....стига с това "ама най-добрата ми приятелка го харесва, не искам да и е гадно"мислете за себе си.Тя ако тръгне с тва мамче на вас ще ви е гадно.НЯМА ПРИЯТЕЛКИ !!!!!!!!!!Все едната ще забие ножа....женската завист край няма и не само това !Едно момиче всичко, ще направи за едно момче, а тази която не го прави заради приятелка е супер заблудена и ще бъде предадена рано или късно !
Много добре казано!!!

Love0nlyMyself
08-18-2008, 20:50
Момичетата сме най-големите путки.

интересно

и вярно :)

SabrinaAa
08-18-2008, 21:14
az nikoga ne sam ostavqla mom4e zaradi prqtel i nqma da go napravq...6toto priqteli nqma!!!!!!!!!! 8)

na1xn
08-18-2008, 21:18
Vie pUtacite det ste golemi priqtelki se sa prekarvate.. pri nas ne e tei.

258
08-18-2008, 21:21
Според мен не тряа ни да казваме ''Не ти си ми фр,отстъпвам ти го'' и такова.Момчето трябва да реши,а тази която не е избрана-дасе оттегли. :grin:

marin4itu
08-18-2008, 23:42
Аве изказвания от рода на "Приятелство няма" адски много ме дразнят.. Не сте можели да се доверите на никой.. просто не сте намерили приятеля, който търсите, може би вие не сте достойни приятели..за тва не се бяхте замисляли нали? Гледате да обвинявате другите..забили ви нож в гърба..ми може пък да сте си го изпросили по някакъв начин..не казвам, че задължително така е станало, а просто давам пример.

Аз давам всичко за моята най-добра приятелка.. Не се познаваме кой знае от колко отдавна, но сме много много близки, даже смея да твърдя, че толкова близка приятелка никога не съм имала! И за това съм убедена, че ако и двете харесаме едно момче, и двете няма да се занимаваме с него..заебаваме го и толкоз, без значение той коя харесва..

Ох много си обичам Мишетооо! Страхотна приятелка е! :-)

OnTheEdge
08-18-2008, 23:58
СМЪРТ ЗА ЖЕНИТЕ!!! :grin: :grin:

na1xn
08-19-2008, 00:08
kak smart za jenite we?????? kat umrat ko 6e praim(ebem)>?????/ zamisli s amalko e gazi

princesa_viki
08-19-2008, 07:51
Съгласна съм за приятелките.Всяка едно момиче,което имах за най-добра приятелка ми правеше мръсно.
Но едно момиче ми показа,че не всички са такива.Винаги ме е подкрепяла и ако има нещо,което трябва да знам,винаги ми го казва в очите.
Също така се това се отнася за моя най-добър приятел.Ние 3-мата сме постоянно заедно и сме най-добри приятели в пълния смисъл на думата.
И ако трябваше да избирам между момче и тях,щях тях да избера,но не мисля,че някога биха ме накарали да избирам. :-)

Wrathchild
08-19-2008, 08:11
Аз това отдавна съм го казвала. Да, приятелство между жени МОЖЕ да има, рядко е, но се случва. С най-добрите ми приятелки за години наред мръсно не сме си правили никога. Но пък и имаме различни вкусове за мъже и ако аз харесам някой, то те няма, както и обратно. Като мъж имам предвид, не само като приятел.
Но много пъти съм казвала на момичета, които си падат по някой, но не искат да са с него заради приятелката, защото и тя си е паднала по него, че ако имаше приятелката възможност, не би се поколебала. И ако е толкова наложително - един разговор би помогнал.

devil_feel_f
08-19-2008, 09:12
Приятелство между жени ИМА!Това, че повечето не са попадали на добри приятелки, не значи, че всяка забива нож в гърба.С моята най-добра приятелка сме заедно още от много малки.Тя винаги ме е подкрепяла, както и аз нея.Двете не можем една без друга.Аз бих влязла в огъня заради нея и съм сигурна, че и тя би постъпила така заради мен, защото през всичките тези години, в които сме приятелки, тя не е спирала да ми доказва приятелството си.Относно момчетата с нея имаме различни вкусове, така че няма вероятност да се скараме за някое момче.А ако се появи момче, което и на двете да ни хареса, ще го оставим.Приятелството е по-важно от едно момче!!!

sadsad
08-19-2008, 10:24
Аве изказвания от рода на "Приятелство няма" адски много ме дразнят.. Не сте можели да се доверите на никой.. просто не сте намерили приятеля, който търсите, може би вие не сте достойни приятели..за тва не се бяхте замисляли нали? Гледате да обвинявате другите..забили ви нож в гърба..ми може пък да сте си го изпросили по някакъв начин..не казвам, че задължително така е станало, а просто давам пример.

Аз давам всичко за моята най-добра приятелка.. Не се познаваме кой знае от колко отдавна, но сме много много близки, даже смея да твърдя, че толкова близка приятелка никога не съм имала! И за това съм убедена, че ако и двете харесаме едно момче, и двете няма да се занимаваме с него..заебаваме го и толкоз, без значение той коя харесва..

Ох много си обичам Мишетооо! Страхотна приятелка е! :-)
Хаха...теб те дразнят такива изрази...а мен ме дразнят такива като теб....защото сте ограничени и живеете в някакъв собствен свят...я погледни реалността ?!?Няма да споря, когато ти се случи, ще видиш, погледни само назад....и пак назад...колко такива теми има....ако искаш да ти копна ?!?

sadsad
08-19-2008, 10:31
Приятелство между жени ИМА!Това, че повечето не са попадали на добри приятелки, не значи, че всяка забива нож в гърба.С моята най-добра приятелка сме заедно още от много малки.Тя винаги ме е подкрепяла, както и аз нея.Двете не можем една без друга.Аз бих влязла в огъня заради нея и съм сигурна, че и тя би постъпила така заради мен, защото през всичките тези години, в които сме приятелки, тя не е спирала да ми доказва приятелството си.Относно момчетата с нея имаме различни вкусове, така че няма вероятност да се скараме за някое момче.А ако се появи момче, което и на двете да ни хареса, ще го оставим.Приятелството е по-важно от едно момче!!!
Тук ще поспоря...окей нека приемем, че...е така както казваш.Представи си си на 20....двайсет и нещо години...и срещаш мъж...влюбваш се.....луда си по него...той е идеала ти....запознаваш го с най-добрата си приятелка.ОБАЧЕ и тя се влюбва в него, той е просто идеален !Той обаче обича теб........какво ще направиш...цал живот ще си с нея ?!?Ще оставиш щастието си, заради нея..ще си изпуснеш шанса ?!?Хаха....вие все някога ще се разделите, било то заради учене, работа, създаване на семейство....опа..забравих ти няма да я оставиш заради момче...... :? ами ако се влюбиш в човек, когото тя не одобрява ?!?Ще го оставиш ли заради това ?!? Или пък имаш възможност да заминеш с любимия човек, но да се разделиш с нея....ще заминеш ли ?!?

devil_feel_f
08-19-2008, 10:48
Приятелство между жени ИМА!Това, че повечето не са попадали на добри приятелки, не значи, че всяка забива нож в гърба.С моята най-добра приятелка сме заедно още от много малки.Тя винаги ме е подкрепяла, както и аз нея.Двете не можем една без друга.Аз бих влязла в огъня заради нея и съм сигурна, че и тя би постъпила така заради мен, защото през всичките тези години, в които сме приятелки, тя не е спирала да ми доказва приятелството си.Относно момчетата с нея имаме различни вкусове, така че няма вероятност да се скараме за някое момче.А ако се появи момче, което и на двете да ни хареса, ще го оставим.Приятелството е по-важно от едно момче!!!
Тук ще поспоря...окей нека приемем, че...е така както казваш.Представи си си на 20....двайсет и нещо години...и срещаш мъж...влюбваш се.....луда си по него...той е идеала ти....запознаваш го с най-добрата си приятелка.ОБАЧЕ и тя се влюбва в него, той е просто идеален !Той обаче обича теб........какво ще направиш...цал живот ще си с нея ?!?Ще оставиш щастието си, заради нея..ще си изпуснеш шанса ?!?Хаха....вие все някога ще се разделите, било то заради учене, работа, създаване на семейство....опа..забравих ти няма да я оставиш заради момче...... :? ами ако се влюбиш в човек, когото тя не одобрява ?!?Ще го оставиш ли заради това ?!? Или пък имаш възможност да заминеш с любимия човек, но да се разделиш с нея....ще заминеш ли ?!?

Така ... за нищо на света не бих рискувала приятелството си с нея.Освен това, тя винаги ме е утешавала след любовно разочарование.А и много добре знае, че правя каквото си поискам независимо дали тя одобрява действията ми или не.И ако имам възможност да замина с любимия човек, може би ще я оставя за известно време, колкото и да ми е трудно.Сигурна съм, че тя би ме посъветвала да замина, защото не е егоистка и винаги е мислела за моето щастие.Но не е в това въпросът.Ти твърдиш, че такова приятелство не съществува, но не си права.Наистина в днешно време е много трудно да имаш най-добра приятелка, но не е невъзможно на някого да се случи.А и любовта умира рано или късно и тогава остава само приятелството!

princesa_viki
08-19-2008, 13:16
Приятелство между жени ИМА!Това, че повечето не са попадали на добри приятелки, не значи, че всяка забива нож в гърба.С моята най-добра приятелка сме заедно още от много малки.Тя винаги ме е подкрепяла, както и аз нея.Двете не можем една без друга.Аз бих влязла в огъня заради нея и съм сигурна, че и тя би постъпила така заради мен, защото през всичките тези години, в които сме приятелки, тя не е спирала да ми доказва приятелството си.Относно момчетата с нея имаме различни вкусове, така че няма вероятност да се скараме за някое момче.А ако се появи момче, което и на двете да ни хареса, ще го оставим.Приятелството е по-важно от едно момче!!!
Тук ще поспоря...окей нека приемем, че...е така както казваш.Представи си си на 20....двайсет и нещо години...и срещаш мъж...влюбваш се.....луда си по него...той е идеала ти....запознаваш го с най-добрата си приятелка.ОБАЧЕ и тя се влюбва в него, той е просто идеален !Той обаче обича теб........какво ще направиш...цал живот ще си с нея ?!?Ще оставиш щастието си, заради нея..ще си изпуснеш шанса ?!?Хаха....вие все някога ще се разделите, било то заради учене, работа, създаване на семейство....опа..забравих ти няма да я оставиш заради момче...... :? ами ако се влюбиш в човек, когото тя не одобрява ?!?Ще го оставиш ли заради това ?!? Или пък имаш възможност да заминеш с любимия човек, но да се разделиш с нея....ще заминеш ли ?!?

Така ... за нищо на света не бих рискувала приятелството си с нея.Освен това, тя винаги ме е утешавала след любовно разочарование.А и много добре знае, че правя каквото си поискам независимо дали тя одобрява действията ми или не.И ако имам възможност да замина с любимия човек, може би ще я оставя за известно време, колкото и да ми е трудно.Сигурна съм, че тя би ме посъветвала да замина, защото не е егоистка и винаги е мислела за моето щастие.Но не е в това въпросът.Ти твърдиш, че такова приятелство не съществува, но не си права.Наистина в днешно време е много трудно да имаш най-добра приятелка, но не е невъзможно на някого да се случи.А и любовта умира рано или късно и тогава остава само приятелството!
Точно така!Ако е истинска приятелка ще ти желае само доброто и дори да се е влюбила в този "идеален мъж" няма да тръгне да разваля щастието на приятелката си.Аз съм донякъде на мнението на devil_feel_f

SunShinePearl
08-19-2008, 16:01
това,че не можеш да преценяш хората,които да допускаш до себе си е друго верно има много нагли,лицемрени и ...но има е свестни хора,които държат един на друг
+1

m_face
08-19-2008, 16:10
Темата е по-скоро за момичетата.Недейте да оставяте момче, заради приятелка.Момичетата сме най-големите путки.....стига с това "ама най-добрата ми приятелка го харесва, не искам да и е гадно"мислете за себе си.Тя ако тръгне с тва мамче на вас ще ви е гадно.НЯМА ПРИЯТЕЛКИ !!!!!!!!!!!

На това изказване мога само да кажа, че путки са само тези с такова мислене....

За да ти докаже не е най-тъпата п***а, другия път твоята приятелка ще ти отмъкне гаджето и да не съм те видяла тука да се жалваш....

Ros
08-19-2008, 16:23
Напълно съм съгласна с мнението на sadsad,защото просто вече няма истински приятели...или ако ги има са огромна рядкост,което е жалко.