PDA

View Full Version : Забавна грешка



DjBaloon
08-18-2008, 09:46
"Игри
Тук е мястото за вашите форумски игри. Без заключване, без триене. Играйте на воля.
"

Спомянм си че този раздел беше създаден точно с тази цел - че темите няма да се трият,а ще се заключват
Не слувайно и затова му е такова описанието :-D

Нека да бъде поправено описанието видимо е че не така
да не заблуждаваме хората :-D

acee
08-18-2008, 13:29
"Игри
Тук е мястото за вашите форумски игри. Без заключване, без триене. Играйте на воля.
"


Чети внимателно... Пише "форумски игри", а не "спам". :)

DjBaloon
08-18-2008, 13:41
Не знаеш за какво става дума :)
Никой не е трил спам теми,става дрма за други 8)

Mementomori
08-18-2008, 15:04
Е,мн е глупаво това с триенето,нито са предупредили,нито нищо.И кои точно са изтрити?

kalinapet
08-18-2008, 15:22
Да, много е гадно. На мен ми изчезнаха 280 мнения заради това. :o

BlackaTBW
08-18-2008, 15:28
Хаха, да наистина е странно, че са били изтрити, обикновено са само заключвани. Но честно казано, аз нямам проблем с това, не ми пука колко коментара имам. Пиша в Игри, когато ми е забавно или просто ми е скучно, така че не съм написала нищо съществено, че да ми трябват мненията от там. :)

LINKNOT
08-19-2008, 08:48
^ +1

Пък и мачока може да е искал да освободи повечко памет,тай като надали на някой ще му трябват мненията в "Игри" отпреди 2-3 месеца .. :)

machoka
08-19-2008, 11:37
Не е грешка. Темите бяха нарочно рестартирани. Писането във форума специално за да трупаш мнение никак не е препоръчително и искам да покажа, че това няма смисъл да се прави точно в раздел ИГРИ. Никакъв проблем не е да се рестартират темите от време на време, защото нищо кой знае каква информация за губене от тях.

Няма смисъл да разискваме повече.