PDA

View Full Version : Заслужава ли си???



pifiella
08-18-2008, 11:33
http://www.vbox7.com/play:264d7dd3

Заслужава ли си,мили подрастващи девоики,да заприличате на това момиче,заради удобрението на някого, всички да ви харесват и да сте слаби и красиви?.....Ето докаде водят безсмислените диети и глупавата "мода" 170 см.-45 килограма........докога 13-16 годишните госпожици ще робуват на тези разбирания за съвършенство и красота..?Вижте я много добре...много е красива,нали с тези 26 килограма,а какво прекрасно момиче е била!
Когато гледах предаването единствената мисъл,която беше в главата ми беше:О Боже......как е възможно,да си жив,когато си 26 килограма...възможно е,и в България има много такива момичета.
Мислите за действията си,за да не станете едно от тях!

:(

machine
08-18-2008, 11:43
БРАВОООООО!!!!ВИЖТЕ!!!!НЯМА НУЖДА ОТ КОМЕНТАР!!!!

ReBeL
08-18-2008, 11:50
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

sladur4etyYy
08-18-2008, 11:57
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

Ice_Queen_
08-18-2008, 11:58
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна


:-s

ReBeL
08-18-2008, 12:02
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

поне тогава няма да ми шушукат зад гърба, че съм дебела, че не съм слаба като другите и тн.

pifiella
08-18-2008, 12:03
Мотивира те да отслабнеш...............това момиче 26 килограма,което е на 22 години и нито прави секс,нито излиза,нито се забавлява,нито се храни самостоятелно.............ти в центъра ли си? :shock: :shock: :shock:

pifiella
08-18-2008, 12:05
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

поне тогава няма да ми шушукат зад гърба, че съм дебела, че не съм слаба като другите и тн.
да,но тогава ти няма да ги чуваш дали си шушакат,защото ще си в болница със системи,бореща са за живот и изобщо няма да ти пука дали си шушукат.......

Loshotia
08-18-2008, 12:07
Повече такива репортажи да дават, че плиткоумната младеж да вижда какви са рисковете. Жалко за момичето.
Преди месец два ми се наложи да отида в неврологията на Пирогов. Докато си чаках чинно реда при невролога приеха едно такова момиче в болницата. Беше толкова слаба, че баща й я изнесе от колата и после взеха асансиора.

pifiella
08-18-2008, 12:10
Повече такива репортажи да дават, че плиткоумната младеж да вижда какви са рисковете. Жалко за момичето.
Преди месец два ми се наложи да отида в неврологията на Пирогов. Докато си чаках чинно реда при невролога приеха едно такова момиче в болницата. Беше толкова слаба, че баща й я изнесе от колата и после взеха асансиора.
:( :( :cry: ужас направо!!

nejnaDROGA
08-18-2008, 12:11
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна
:shock: Как може да те мотивира момиче,което е на 21 години и тежи 26 килограма :shock: Как може една страшна болест като анорексията да те мотивира :shock: Как може да те мотивира положението на момичето...Та тя не е сигурна дали ще се събуди на следващия ден :shock: Ти си ЛУДА!!!Щом искаш да си като нея си бъркай в гърлото,повръщай и ще станеш като нея...Ти си ИЗПЕРКАЛА (да не казвам ненормална,с психически отклонения и много комплекси :-x )



По темата:Предпочитам да съм дебела като свиня,отколкото да съм болна от анорексия :x Защо го предпочитам?!Защото ако съм дебела ще успея да отслабна чрез спорт и разделно хранене!!!Но ако съм анорексичка едва ли ще издържа...нито физически,нито психически...

xpucuto
08-18-2008, 12:16
:-# Яжте бе хора!!!Не трябва да ви пука за мнението на другите.Е аз като съм слабичка какво?Просто такава си ми е натурата ям, ям и не мога да надебелея, а искам!
Laura_inlove13 много глупаво разсъждаваш момиче!Недей така или пък искаш да станеш като в клипчето.Обзалагам се, че не искаш така, че не говори глупости и не ме нервирай излишно!!!

nejnaDROGA
08-18-2008, 12:20
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

поне тогава няма да ми шушукат зад гърба, че съм дебела, че не съм слаба като другите и тн.
1.Многооо ме съмнява чак толкова да ти шушукат зад гърба...
2.Видях ти снимката в една тема и още тогава мислех да ти кажа,че си бъдеща анорексичка!Ти явно си с доста големи комплекси щом си 165 см./50кг. и се мислиш за дебела...В случай,че сама не си забелязала ти си с широк кокал (като мен) и за това мислиш,че си дебела.А и с диета няма да отслабнеш в дупето!!!Всичко става само с тренировки за стягане,защото от снимката си личи,че имаш какво още да стягаш в тази област!
3.Отиди при психолох (говоря съвсем сериозно)!!!Трябва да поговориш с някого за тези твои комплекси...

pifiella
08-18-2008, 12:21
Яжте!!!!Но абсулютно всички се подиграват,викат ти сло,кит,(на мене лично са ми викали ходеща пържола,или свински бут)е как да ядеш като всички ти се присмиват................. :o Но това не е начина!

ReBeL
08-18-2008, 12:31
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

поне тогава няма да ми шушукат зад гърба, че съм дебела, че не съм слаба като другите и тн.
1.Многооо ме съмнява чак толкова да ти шушукат зад гърба...
2.Видях ти снимката в една тема и още тогава мислех да ти кажа,че си бъдеща анорексичка!Ти явно си с доста големи комплекси щом си 165 см./50кг. и се мислиш за дебела...В случай,че сама не си забелязала ти си с широк кокал (като мен) и за това мислиш,че си дебела.А и с диета няма да отслабнеш в дупето!!!Всичко става само с тренировки за стягане,защото от снимката си личи,че имаш какво още да стягаш в тази област!
3.Отиди при психолох (говоря съвсем сериозно)!!!Трябва да поговориш с някого за тези твои комплекси...

съученичките ми постоянно следят кой е отслабнал и кой не и постоянно ми натякват, такива като момичето от клипчето признават за слаб , казвали са ми , щом съм над 50 значи съм дебела .. те всичките са по 40 и нещо си ..
спортувам всеки ден и всеки ден клякам и правя упражнения, смятам си редовно поетите и изгорените калории, искам да отслабна , защото всичкото това ми писна .. писна ми по цял ден да смятам колко съм изяла, да гледам другите как си ядът всичко и да преглъщам само и да си казвам "нее това е забранено" ... искам и аз да съм слабичка и стройна като другите и любимите ми дрехи да ми стават :( не виждам какво лошо има в това ...
говорила съм с лекар, дори и те ми казаха , че съм малко тлъстичка, което ме довърши ... :(

babykiller_
08-18-2008, 12:32
а бе не тряа нито да си слаба нито дебела средно положение като станеш свиня пак увеличаваш риска от смъртоносни болести :? като изразявате вашето детско мислене ставате за смях така че по-добре мълчете тая малката като има комплекси от дебелината си да си троши главата много пък ще ме боли че тя си е направила живота гаден...секи сам решава

nejnaDROGA
08-18-2008, 12:51
а бе не тряа нито да си слаба нито дебела средно положение като станеш свиня пак увеличаваш риска от смъртоносни болести :? като изразявате вашето детско мислене ставате за смях така че по-добре мълчете тая малката като има комплекси от дебелината си да си троши главата много пък ще ме боли че тя си е направила живота гаден...секи сам решава
Хах то всеки се стреми към златната среда ама не всеки може да я постигне :D Освен това под свиня нямам предвид да съм 100 килограма :D Никъде не съм казвала,че ЩЕ СТАНА свиня,а че ПРЕДПОЧИТАМ да съм дебела пред това да съм анорексичка!!!Затлъстяване о се лекува,анорексията - не!А за увеличаването на риска от смъртоносни болести - ако не се води застоял начин на живот,а се тренира както трябва се съмнявам човек да се разболее от такива болести ...
П.П. Както обичам да казвам (или поне днес обичам) "Всеки си има право на мнение и това е моето" Освен това преди няколко години бях на прага на анорексията (спокойно не съм си бъркала в гърлото просто имах много проблеми и почти не се хранех около година),а сега съм леко пълничка в бедрата ... И честно казано предпочитам да съм си така и да не съм с перфектно тяло отколкото да мина пак през оня ад... :?

sarityy
08-18-2008, 12:55
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабнаTi si bolna :shock:

sarityy
08-18-2008, 12:58
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

поне тогава няма да ми шушукат зад гърба, че съм дебела, че не съм слаба като другите и тн.
1.Многооо ме съмнява чак толкова да ти шушукат зад гърба...
2.Видях ти снимката в една тема и още тогава мислех да ти кажа,че си бъдеща анорексичка!Ти явно си с доста големи комплекси щом си 165 см./50кг. и се мислиш за дебела...В случай,че сама не си забелязала ти си с широк кокал (като мен) и за това мислиш,че си дебела.А и с диета няма да отслабнеш в дупето!!!Всичко става само с тренировки за стягане,защото от снимката си личи,че имаш какво още да стягаш в тази област!
3.Отиди при психолох (говоря съвсем сериозно)!!!Трябва да поговориш с някого за тези твои комплекси...

съученичките ми постоянно следят кой е отслабнал и кой не и постоянно ми натякват, такива като момичето от клипчето признават за слаб , казвали са ми , щом съм над 50 значи съм дебела .. те всичките са по 40 и нещо си ..
спортувам всеки ден и всеки ден клякам и правя упражнения, смятам си редовно поетите и изгорените калории, искам да отслабна , защото всичкото това ми писна .. писна ми по цял ден да смятам колко съм изяла, да гледам другите как си ядът всичко и да преглъщам само и да си казвам "нее това е забранено" ... искам и аз да съм слабичка и стройна като другите и любимите ми дрехи да ми стават :( не виждам какво лошо има в това ...
говорила съм с лекар, дори и те ми казаха , че съм малко тлъстичка, което ме довърши ... :(Da i ti zaradi mnenieto na tvoite vmania4eni anoreksi4ni suy4eni4ki li jivee6.. Za 165sm 50 kg sa mnogo dobre, o6te pove4e nqkoi kaza 4e si sus 6irok kokal, koeto zna4i 4e sa ti idealni...

magneziq
08-18-2008, 13:05
олелее я аз да си стоя с мойте килограмки и без това съм под нормата ма сега за 1 килограм над нормалното ми тегло няма да предприемам диети точно заради такива случей

mwniche
08-18-2008, 13:18
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:

поне тогава няма да ми шушукат зад гърба, че съм дебела, че не съм слаба като другите и тн.
Какви са ти размерите?? Да ти кажа по-добре е да си закръглена отколкото да си анорексично слаба...пък и като си имаш излъчване и си веселяк човек няма да имаш проблеми :) :) :P :P

elena333
08-18-2008, 13:25
по - добре слаб отколкото в положението, в което съм сега ](*,) колкото повече гледам такива момичета толкова повече се мотивирам да отслабна

предпочиташ да си като нея, вместо да имаш няколко излишни килограма?! :shock:
:shock: :shock: :shock:

babykiller_
08-18-2008, 13:29
айде па и не го казала а ми това кфо беше "реПдпочитам да съм дебела като свиня"пишете ено после отричате и не пиша тук некфи малки лигли да се заяждат с мен ясно ли ти е ?

TheNewReligion
08-18-2008, 13:31
Имаше същата тема и смятам, че е изчерпана. 8)

nejnaDROGA
08-18-2008, 13:35
айде па и не го казала а ми това кфо беше "реПдпочитам да съм дебела като свиня"пишете ено после отричате и не пиша тук некфи малки лигли да се заяждат с мен ясно ли ти е ?
Ти разлика между ПРЕДПОЧИТАМ и ЩЕ СТАНА намираш ли :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

babykiller_
08-18-2008, 14:37
ми сигурно намирам да ти еба майката тъпа курво нещастна :-x

Loshotia
08-18-2008, 14:48
ми сигурно намирам да ти еба майката тъпа курво нещастна :-x

еееееее, стига селянии.
Нежна какво беше( сори, ама още не го разчитам), много добре знам за какво говориш. Преди време имах проблеми в училище, вкъщи и с приятелите наведнъж. Толкова стрес не ми се беше наслагвал никога. В резултат от това не се хранех и това продължи половин година. Ставаше ми лошо и ми се гадеше от всичко. Свалих 10кг за 3 месеца. С глад. Не ми беше това целта, но това се получи. За радост не се наложи да прибягвам към лекарска помощ, със силна психика се възстанових, но после имаше сериозни последици. Някои от тях и сега ми създават проблеми.

Сега не мога да се похваля с перфектно тяло, често ми става гадно като някои дрехи не ми стоят по начина, по който искам, но само човек, който е минал през ада като видиш любимо ястие да тичаш към тоалетната знае какво е. Само хора, които са осъзнали накъде отиват ако не направят нещо могат искрено да го кажат "предпочитам да съм дебела пред това".

nejnaDROGA
08-18-2008, 14:51
ми сигурно намирам да ти еба майката тъпа курво нещастна :-x
:razz: :razz: :razz: Да не гледаше в огледалото докато пишеше :razz: Или просто мразиш,когато не си права :razz: Вместо да си проявяваш селските маниери с тия псувни вземи си купи един речник и научи значението на думичките от предния ми пост :razz:

Колко елементарни селянки има на този свят ... :lol: ,че и ми вика,че съм изразявала детско мнение и съм ставала за смях ... Кой сега става за смях?!Хммм май не съм аз...Е значи остава да е авторката на цитата :lol:



Саманта :) Нежна дрога ми е ника :D Малко измислено ама когато се регнах бях зарибена по този начин на писане :D

WaterLilly
08-18-2008, 14:52
Това го гледах. Хубаво е да имаш някакво мотивиране за отслабване, но да е в рамките на нормалното, а не да се стига до анорексия!

Cherlotte
08-18-2008, 16:46
а бе не тряа нито да си слаба нито дебела средно положение като станеш свиня пак увеличаваш риска от смъртоносни болести :?
Така е, но при прекомерно слабите хора (болни от анорексия и булимия) рискът е още по-голям. Даже повече точно от това умират - сърцето им не издържа и спира.

LLLLLL
08-18-2008, 20:23
не съм съгласна с това глупаво отслабване.бях слаба,много слаба,не можех да си намеря дрехи.но преди година започнах да ям супер усилено и напълнях малко и се чувствам страхотно.една от приятелките ми,която беше пълничка-отслабна ужасно много-направо се стопи.в началото постоянно и казвах:недей,ще се разболееш бе момиче,но тя не та не.ами все още е слаба и не мисля,че това ще се промени.въпреки това казвам-хора не отслабвайте така драстично.яжте си здравословно.решението е едно-спорт.спортувайте си и яжте каквото искате.

mimsiii
08-18-2008, 21:15
ЯЖТЕ !!! Една фигура може да се оправи със спорт , обаче анорексията не се оправя така ... там трябват ... болници и хиляди лекарства ...
Помня миналото лято бях малко болничка иии за 2 седмици свалих 10кг без майтап ... тогава се чуствах толкова отпаднала ... при мисълта за храна ми ставаше зле иии понеже много ми пада кръвното ... и винаги излизах с мисълта "ами ако ми падне кръвното и припадна!" ... УЖАСНО БЕШЕ !!! Това лято по същия начин , но за 2 дни и свалих 4кг ...
Не правете глупости ... и си яжте ... ако искате хубави тела ... просто не прекаляваите с храната ииии спортуваите ... !!! :-)

Karin_Vall_Gabbriel
08-18-2008, 22:03
oh,ujas,mn mi e ma4nyy ;( iskreno pojelavam na tova momi4e da se opravi

draki4ka
08-18-2008, 23:16
хора осъзнайте са бее моля ви как искате да сте каъо тази жена та какво е едно килце в пове4е отколкото слаба на системи и дори да не можете да се покажете пред хорататфа са адски тъпи коментари 4е д асте като нея и аз съм слаба но осъзнах 4е да съм сега слаба е мн по добре от нейното положение аз се молих единствено когато го фледах това просто да не ставам като нея :( :( :( молелете се и вие живейте си живота :) мн ще се радвам ако момичето се управи лично и го желая водете здравословен жовот :? :( :(

Izzy_
08-19-2008, 07:00
Ами и аз съм горе-долу 170 см. на 45 кг. , но не съм анорексичка,нито пък спазвам някаква диета.Ям си,не ми пука за каквато и да било мода,но просто съм толкова,което съвсем не значи,че съм мн. слаба.Иначе съм го гледала това,гадно е наистина...

Loshotia
08-19-2008, 07:02
Ами и аз съм горе-долу 170 см. на 45 кг. , но не съм анорексичка,нито пък спазвам някаква диета.Ям си,не ми пука за каквато и да било мода,но просто съм толкова,което съвсем не значи,че съм мн. слаба.Иначе съм го гледала това,гадно е наистина...

То пък има някакви хора дет само хабят храната и не им се лепи нищо. Приятелка имам 180см и 55кг и си яде като пич ама не се лепи

Izzy_
08-19-2008, 07:08
Ами и аз съм горе-долу 170 см. на 45 кг. , но не съм анорексичка,нито пък спазвам някаква диета.Ям си,не ми пука за каквато и да било мода,но просто съм толкова,което съвсем не значи,че съм мн. слаба.Иначе съм го гледала това,гадно е наистина...

То пък има някакви хора дет само хабят храната и не им се лепи нищо. Приятелка имам 180см и 55кг и си яде като пич ама не се лепи
Ами точно това казвам,че ако си слаб,не значи че пазиш диета.