PDA

View Full Version : Загубен GSM ;(



bubenceee
08-18-2008, 11:44
ЗДравейте!Преди 3 дена си загубих телефинчето-Samsung SGH-E390 :cry: Звънях многократно и до едно време ми даваше свободно,но после-"Абоната е извън обхват.. :( ,предполагам,че е намерен!Ходих и в M-tel,защото съм на сметка да ми блокират картата,че ако навартят една сума.. :shock: от там ми дадоха нова каррта със същия номер.Днес отидох в полицията да подам жалба и ми казаха да си я напиша вкъщи. :? Таа някой може ли да ми даде образец на такава жалба какво точно да напиша и опиша...? Благодаря предварително :-) :-) :)
П.П.Извинявам се ,ако темата не е за тук!

crazyhair
08-18-2008, 13:03
predi edna god i as si bqh izgubil tela no kogato podavah jalba q popalvah tam i te mi kazvaha kakvo da pi6a no nz kvo trqbva6eno si spomnqm 4e v neq trqbva da ima serien nomern na tel nomer koga e kupen za kolko si go vzela i kade spored tebe moje da e zaguben samo za tva se se6tam

FeelMe
08-18-2008, 13:09
razbrahme 4e si si zagubila telefona.ne e nujno da puska6 nqkolko temi :x
po temata:
ДО
ГОСПОДИН НАЧАЛНИКА
НА РЕГИОНАЛНА ДИРЕКЦИЯ
НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ



ТУК :име



ЖАЛБА
от :трите имена

ОТНОСНО: Кражби и нанесени щети

ГОСПОДИН НАЧАЛНИК,

На... (дата,час) установих ,че мобилният ми апарат Samsung SGH-E390 е открднат.
Моля съдействието Ви за своевременно откриване на виновника.
дата:... С уважение
подпис:

ot purvi red do "от:трите имена" trqbva da e v desniq krai a ostanaloto leviq krai i podravneno.su6to taka "С уважение" i "подпис:" trqbva da sa v desniq krai.dano si me razbrala.prosto tuk ne izliza kakto trqbva.ne e nujno da e dulga jalbata.imam opit v tezi ne6ta ( :D ) taka 4e tova e dostatu4no.Uspeh :)

FeelMe
08-18-2008, 13:11
predi edna god i as si bqh izgubil tela no kogato podavah jalba q popalvah tam i te mi kazvaha kakvo da pi6a no nz kvo trqbva6eno si spomnqm 4e v neq trqbva da ima serien nomern na tel nomer koga e kupen za kolko si go vzela i kade spored tebe moje da e zaguben samo za tva se se6tam
mom4eto e pravo,no tova se pi6e v otdelna molba koqto se populva na mqsto sled kato si podala jalbata.trqbva da nosi6 dokumentite na gsm-a sus sebe si i da si s 4oveka na 4ieto ime e telefona(ako est ne e na tvoe ime)

MakeMeLaugh
08-18-2008, 13:36
Няма смисъл.
Повече няма да го видиш телефона.

Първа грешка, че отишла без по-голям родител или направо ти да не беше ходила.
Втора - трябвало е да действаш много бързо, а не да си звънш на номера и да си мислиш, че е намерен ;д.
Трето - евтини телефони не търсят.

Вземи си друг телефон, този го отпиши според мен.

-Rammstein-
08-18-2008, 16:41
Темата определено и категорично не е за тук...

MemphisBleek
08-18-2008, 19:59
Забрави да го намериш просто

XceSS
08-19-2008, 04:35
Забрави да го намериш просто

+1

Bianca
08-19-2008, 19:48
Абе, знаеш ли какво? Ако беше натиснала *#06#, докато телът ти си беше в теб, можеше да си запишеш IMEI на телефона си, и сега, след като го няма, да отидеш в полицията и чрез този номер да засечат местоположението на тела ти в момента. :)

LizZz
08-19-2008, 21:36
Абе, знаеш ли какво? Ако беше натиснала *#06#, докато телът ти си беше в теб, можеше да си запишеш IMEI на телефона си, и сега, след като го няма, да отидеш в полицията и чрез този номер да засечат местоположението на тела ти в момента. :)
Тва го има и на кутията.
Отпиши телефона. :/

mgxpower
08-20-2008, 00:07
Абе, знаеш ли какво? Ако беше натиснала *#06#, докато телът ти си беше в теб, можеше да си запишеш IMEI на телефона си, и сега, след като го няма, да отидеш в полицията и чрез този номер да засечат местоположението на тела ти в момента. :)
Тва го има и на кутията.
Отпиши телефона. :/Да и аз съм чувал за този код