PDA

View Full Version : Какво да правя?



campesino
08-18-2008, 11:52
Значи на скоро се запознах с едно момиче (уникално) колеги сме в един ресторант и работата е там, че аз съм прекалено срамежлив (и понеже вече веднъж са ме рязали не искам да се повтаря). Та за нея какво да кажа освен, че само като я видя нещо ми се преобръща, а това отдавна не се беше случвало в смисъл харесам някоя и тя ме хареса обаче по някое време ми омръзва и започва да ме отблъсква. Сега не е така... харесвам всичко в нея: очите, косата, усмивката, гласа, р-то което произнася... Та проблемът е там че тя учи в друг град и дори и да преодолея себе си (да я поканя да излезнем) не знам дали после няма да ми е по-зле като не се виждаме. Другото е че не знам дали и тя ме харесва в смисъл закача се, говорим си чат-пат, помагаме си, но е прекалено красива сякаш, за да ме хареса... Моля ви кажете ми какво да правя... :)

Boyd
08-18-2008, 12:03
Щом си говорите "чат-пат" я питай какво мисли по тоя въпрос, за да знаеш какво да правиш. Няма нужда от притеснения - нищо няма да постигнеш, нито да ми разбереш дали те харесва.

Давай смело, heave-ho, go ahead.

Baby_girl93
08-18-2008, 14:16
трябва да опиташ да се сближиш с нея. Ако не иска да излезете на кафе или нещо такова, значи няма да се получи помежду ви,но поне ще те боли по-малко от директното "Не си падам по-теб" или "разкарай се". :-o

nefchi_bs
08-18-2008, 14:17
Щом те закача може да си и симпатичен ;) Няма нужда да се притесняваш давай смело и я попитай...Не ми се вярва да си толкова ужасен,че да не те хареса..

evichka_lonelyy
08-18-2008, 14:44
Щом те закача може да си и симпатичен ;) Няма нужда да се притесняваш давай смело и я попитай...Не ми се вярва да си толкова ужасен,че да не те хареса..

i az mislq taka :-D

sasha_90
08-18-2008, 14:45
Първо и най-важно->никога не се подценявай(от личен опит го казвам)!Изобщо да не ти минават думи от рода на"тя е страшна красавица и не знам дали ще ме хареса".Просто когато си харесаш момиче се опитай да я спечелиш.Не като й нахалстваш непрекъснато,разбира се.Приложи това и в твоята ситуация.Т.е. забрави срамежливостта и се опитай да й привличеш вниманието.Как да стане това?Като за начало я заприказвай по-често,покани я някой ден да излезете,опитвай се повече да й помагаш в трудни моменти,...

Love0nlyMyself
08-18-2008, 19:46
трябва да опиташ да се сближиш с нея. Ако не иска да излезете на кафе или нещо такова, значи няма да се получи помежду ви,но поне ще те боли по-малко от директното "Не си падам по-теб" или "разкарай се". :-o

crazy_lazy_girl
08-18-2008, 19:50
трябва да опиташ да се сближиш с нея. Ако не иска да излезете на кафе или нещо такова, значи няма да се получи помежду ви,но поне ще те боли по-малко от директното "Не си падам по-теб" или "разкарай се". :-o

tuzaro
08-18-2008, 19:51
Рязали са те само веднъж?? :shock: :shock:

soulja_girl4e
08-18-2008, 20:14
рязали са те веднъж?! ... lucky fella'

tuzaro
08-18-2008, 20:15
Рязали са те само веднъж?? :shock: :shock:

м тоо е пичага не е като нас , ама все пак не каза може да е имал само 2 гаджета и да са го резали 1 патаз съм има периоди в които са ме рязали 2 за един ден... Пък за морето да не говорим на вечер по колко 8-)

tuzaro
08-18-2008, 20:18
Рязали са те само веднъж?? :shock: :shock:

м тоо е пичага не е като нас , ама все пак не каза може да е имал само 2 гаджета и да са го резали 1 патаз съм има периоди в които са ме рязали 2 за един ден... Пък за морето да не говорим на вечер по колко 8-)

да режат , ама като набарам една да се излъже и си го изкарвам за една нощ 3-4 пати 8)връщам и го за сички дето са ме резнали 8)

SabrinaAa
08-18-2008, 20:22
Щом си говорите "чат-пат" я питай какво мисли по тоя въпрос, за да знаеш какво да правиш. Няма нужда от притеснения - нищо няма да постигнеш, нито да ми разбереш дали те харесва.

Давай смело, heave-ho, go ahead.
ami da@! :-o

MayKyTy
08-18-2008, 20:24
Рязали са те само веднъж?? :shock: :shock:

м тоо е пичага не е като нас , ама все пак не каза може да е имал само 2 гаджета и да са го резали 1 патаз съм има периоди в които са ме рязали 2 за един ден... Пък за морето да не говорим на вечер по колко 8-)

да режат , ама като набарам една да се излъже и си го изкарвам за една нощ 3-4 пати 8)връщам и го за сички дето са ме резнали 8)
Вие ко ся нещо хвалите ли се?? :P

tuzaro
08-18-2008, 20:25
Рязали са те само веднъж?? :shock: :shock:

м тоо е пичага не е като нас , ама все пак не каза може да е имал само 2 гаджета и да са го резали 1 патаз съм има периоди в които са ме рязали 2 за един ден... Пък за морето да не говорим на вечер по колко 8-)

да режат , ама като набарам една да се излъже и си го изкарвам за една нощ 3-4 пати 8)връщам и го за сички дето са ме резнали 8)
Вие ко ся нещо хвалите ли се?? :Pние искаме тебе ама.... срам ни е да си го кажем :oops:

MayKyTy
08-18-2008, 20:28
:razz: :razz: :razz: Трогната см :oops:

na1xn
08-18-2008, 20:29
fani go za patkata