PDA

View Full Version : Офф ужаас отслабнала съм ;(



sladur4etyYy
08-18-2008, 12:04
Днес се върнах от морето.претеглих се и видях 4е съм отслабнала с 3 кг . сигурно защото там мн се движех,плувах, а последните дни бях болна и ядях по 1-2 картофа и 1 филийка на ден, защото ми беше мн лошо :-# ужас!! аз и без тва съм си достатъ4но слаба, пък сега... :-k мамка му! оффф еми тва е само исках да се опла4а...и ако знаете, кажете кво да правя, 4е 6е отка4а ве4е :booooomb:

Bianca
08-18-2008, 12:06
Щом си се върнала от море, значи си се върнала към нормялния си начин на живот и е твърде възможно да възвърнеш предишното си тегло. :) Не се безпокой-хората мило и драго дават да отслабнат, ти тук ще се притесняваш. 8-)

PiruBloodz
08-18-2008, 12:08
хората циврят щот немогат да отслабнат а стават по-дебели ти обратното..

sladur4etyYy
08-18-2008, 12:15
хората циврят щот немогат да отслабнат а стават по-дебели ти обратното..

еми всеки с проблемите си :-o

zvezdi4ka_su
08-18-2008, 12:23
e i kolko kg si stanala??moje da ne e 4aaak tolkova fatalno ..znam li

Nancy_
08-18-2008, 12:48
Оффф,ужас,напълняла съм!!

zvezdichkaaa
08-18-2008, 13:23
Иди при баба си за 2-3 дни да ти готви,да бездействаш и да ядеш сладкиши и гледай колко бързо ще надебелееш.Ама да не вземеш после да пускаш теми от рода на "ужас станах,като слон".

PiruBloodz
08-18-2008, 13:27
Иди при баба си за 2-3 дни да ти готви,да бездействаш и да ядеш сладкиши и гледай колко бързо ще надебелееш.Ама да не вземеш после да пускаш теми от рода на "ужас станах,като слон".

ти така ли правиш? сиг си танала като слон вече щом бабати ти прави сладкиши

nejnaDROGA
08-18-2008, 13:47
Я по-спокойно :) Скоро пак ще си върнеш килограмите :) Просто докато си била на море метаболизма ти е бил нарушен,но сега ще се нормализира и всичко ще се оправи :-)

bibitoo_
08-18-2008, 14:05
офф разбирам те ... и аз с1м така .. вси4ки ми викат "яж пове4е виж колко си слаба..." .. ще хапваш пове4е сега за да ка4иш 3-4 кг и си4ко ще е оки ;) :P

Sweet_Play_F
08-18-2008, 14:38
Да дойда аз да те нахраня?!:smt108 Ми ако искаш да надебелееш хващай лъжицата вместо да се жалваш.=D> Друг начин не знам.е знам но ти не би ги пробвала :smt045

LaPeNcEto0o
08-18-2008, 16:18
И с какво можем да ти повогнем, освен "ойй, горката, мила, сладка, прекрасна, удивителна" бля бля ?

sladur4etyYy
08-18-2008, 17:47
И с какво можем да ти повогнем, освен "ойй, горката, мила, сладка, прекрасна, удивителна" бля бля ?

еми начи, ''скъпа'', аз съм написала, 4е искам ПРОСТО ДА СЕ ОПЛА4А и 4е ако ЕВЕНТУАЛНО някой знае начин за качване на кг, да каже. като нямаш кво да кажеш, трай!! :wink:
ина4е мерси на тези, които ме разбраха и дадоха смислени коментари

LaPeNcEto0o
08-18-2008, 18:03
И с какво можем да ти повогнем, освен "ойй, горката, мила, сладка, прекрасна, удивителна" бля бля ?

еми начи, ''скъпа'', аз съм написала, 4е искам ПРОСТО ДА СЕ ОПЛА4А и 4е ако ЕВЕНТУАЛНО някой знае начин за качване на кг, да каже. като нямаш кво да кажеш, трай!! :wink:
ина4е мерси на тези, които ме разбраха и дадоха смислени коментари
:shock: Как се качват според теб килограми? То е ясно.Хапвай повече и мисля, че имаше едни витамини..детски с ягода или портокал. :)

TheNewReligion
08-18-2008, 18:21
ГолемО важно. 8)

zvezdichkaaa
08-18-2008, 18:23
Иди при баба си за 2-3 дни да ти готви,да бездействаш и да ядеш сладкиши и гледай колко бързо ще надебелееш.Ама да не вземеш после да пускаш теми от рода на "ужас станах,като слон".

ти така ли правиш? сиг си танала като слон вече щом бабати ти прави сладкиши


Ееей въобще не съм,като слон,ясно.Освен,ако не считаш 47кг при ръст 169 за слонски мерки,но да ако искам да кача някой кг бих отишла при баба и вероятно бих качила,но неискам.А за да не спамя има специални диети за качване на кг-ми поразрови се в интернет и все ще намериш нещичко :)

machine
08-18-2008, 18:27
за да напълнееш ядеш храна,с която да забавиш метаболизма си,повече сложни въглехидрат,може и прости да ти идват от банан примерно,по-малко изразходвана енергия и ако можеш спазваш ввд или ядеш чиста храна,а най-добре е да си ядеш това което ти е насърце

6emet4e
08-18-2008, 18:37
не е нужно да се тъпчеш за да не съжаляваш после...както казаха и преди мен-там си била при други обстоятелства и т.н.,а и щом си била болна...сега вече като се върнеш към обичайния си начин на живот ще ти се оправят и килограмите и би трябвало всичко да си е както преди... :)

sladkish_14
08-18-2008, 20:12
И аз ,(лично за мен си говора 8-) ),какво мога да направя за теб ? Да дойда у вас да ти отворя устата и да почна да те храня или да ти давам витамини ? Тука в тоя сайт се превърнахме в стилисти , фризьори , прихолози , диетолози , лекари , ФАРМАЦЕВТИ , козметици ,трябва скоро да си отворим аптечка и който има някви ЕЛЕМЕНТАРНИ проблеми да му даваме хапчета , защото той няма майка за да я пита :-x или не може да иде до аптеката ,,, :o

sladur4etyYy
08-18-2008, 20:25
И аз ,(лично за мен си говора 8-) ),какво мога да направя за теб ? Да дойда у вас да ти отворя устата и да почна да те храня или да ти давам витамини ? Тука в тоя сайт се превърнахме в стилисти , фризьори , прихолози , диетолози , лекари , ФАРМАЦЕВТИ , козметици ,трябва скоро да си отворим аптечка и който има някви ЕЛЕМЕНТАРНИ проблеми да му даваме хапчета , защото той няма майка за да я пита :-x или не може да иде до аптеката ,,, :o

ta kato ne moje6 da govori6 smisleno, 6to vika6 se obajda6? :D ai sus zdraveee. i samo da te setq 4e tva e forum-mqsto,kudeto horata zadavat vupros i ako drugi hora mogat da pomognat s otgovor, go pravqt, ako ne -se 4upqt ot mqstoto, nare4eno forum. taka 4e, ako ti ne iska6, ili prosto ne moje6 da pomogne6, ne pi6i v temata i vuob6te vuv foruma :wink: osven tva ne vijdam nqkude da sum molila TO4NO teb li4no da pravi6 kakvoto i da bilo za men..

paola_Rey
08-18-2008, 21:06
ta kato ne moje6 da govori6 smisleno, 6to vika6 se obajda6? :D ai sus zdraveee. i samo da te setq 4e tva e forum-mqsto,kudeto horata zadavat vupros i ako drugi hora mogat da pomognat s otgovor, go pravqt, ako ne -se 4upqt ot mqstoto, nare4eno forum. taka 4e, ako ti ne iska6, ili prosto ne moje6 da pomogne6, ne pi6i v temata i vuob6te vuv foruma :wink: osven tva ne vijdam nqkude da sum molila TO4NO teb li4no da pravi6 kakvoto i da bilo za men.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ------->i samo da te setq
a da me seti6 ot koe selo si,malka razligavena pretenciq

sladur4etyYy
08-18-2008, 21:17
ta kato ne moje6 da govori6 smisleno, 6to vika6 se obajda6? :D ai sus zdraveee. i samo da te setq 4e tva e forum-mqsto,kudeto horata zadavat vupros i ako drugi hora mogat da pomognat s otgovor, go pravqt, ako ne -se 4upqt ot mqstoto, nare4eno forum. taka 4e, ako ti ne iska6, ili prosto ne moje6 da pomogne6, ne pi6i v temata i vuob6te vuv foruma :wink: osven tva ne vijdam nqkude da sum molila TO4NO teb li4no da pravi6 kakvoto i da bilo za men.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ------->i samo da te setq
a da me seti6 ot koe selo si,malka razligavena pretenciq [/b][/quote]

abe kvo vi stava na si4ki??!! az prosto pusnah temata,za6toto mi be6e gadno, za6toto NAISTINA ne mi e priqtno tva 4e otslabnah, vupreki 4e ina4e sum si slaba! 4uvstvam se zle, otpadnala,liceto mi e stanalo po-bledo, prosto NE MI E DOBRE!!! za6to da sum ''razligavena pretenciq''??! poznava6 li me? znae6 li izob6to ne6to za men??!!!!! s kakvo pravo 6e mi govori6 taka?! i za6to vsi4ki mi se nahvurlqt???! az nqkogo da sum obidila?!! egati horata...nqmam dumi prosto...zaebete temata! 6tom problema mi tolkova vi pre4i na vsi4ki, vurvete si pi6ete v ''smislenite'' temi!! :booooomb: i ne, ne sum ot selo, no ako sudi6 za horata po tva otkude sa, tolkova po-lo6o za teb!

sladkish_14
08-18-2008, 21:35
sladur4etyYy , чакай сега малко .. Това , че не съм отговорила на въпроса ти , както на тебе би ти се харесало , не значи че тука сме се нахвърлили .. Така много мразя , някои да напише лош коментар на автора на темата и той веднага -- махайте я .. Много лесно се засягате , няма да пиша в твоита тема повече и това е , като искаш да приемаш само "положителни" мнения .. Форум е за да питаш , ама не е форум в които човек да изрази личното си мнение , без значение положително или отрицателно е .. Научете се да приемате нещата .. Както ти каза "със здраве" .. Оправяй се по -бързо както ти си намериш за добре ..

sladur4etyYy
08-18-2008, 21:44
sladur4etyYy , чакай сега малко .. Това , че не съм отговорила на въпроса ти , както на тебе би ти се харесало , не значи че тука сме се нахвърлили .. Така много мразя , някои да напише лош коментар на автора на темата и той веднага -- махайте я .. Много лесно се засягате , няма да пиша в твоита тема повече и това е , като искаш да приемаш само "положителни" мнения .. Форум е за да питаш , ама не е форум в които човек да изрази личното си мнение , без значение положително или отрицателно е .. Научете се да приемате нещата .. Както ти каза "със здраве" .. Оправяй се по -бързо както ти си намериш за добре ..

nqmam protiv razli4ni mneniq,oba4e tvoq komentar prozvu4a mn zaqdlivo ''какво мога да направя за теб ? Да дойда у вас да ти отворя устата и да почна да те храня или да ти давам витамини ? '' + '' :-x '' . ot tva se podraznih, ina4e est, vseki si ima mnenie i moje da si go kazva, moje i gre6no da sum te razbrala. se taq,karai, mn mi se dospa i ne mi se zanimava s obqsneniq :| .

paola_Rey
08-19-2008, 20:13
sladur4etyYy , чакай сега малко .. Това , че не съм отговорила на въпроса ти , както на тебе би ти се харесало , не значи че тука сме се нахвърлили .. Така много мразя , някои да напише лош коментар на автора на темата и той веднага -- махайте я .. Много лесно се засягате , няма да пиша в твоита тема повече и това е , като искаш да приемаш само "положителни" мнения .. Форум е за да питаш , ама не е форум в които човек да изрази личното си мнение , без значение положително или отрицателно е .. Научете се да приемате нещата .. Както ти каза "със здраве" .. Оправяй се по -бързо както ти си намериш за добре ..

nqmam protiv razli4ni mneniq,oba4e tvoq komentar prozvu4a mn zaqdlivo ''какво мога да направя за теб ? Да дойда у вас да ти отворя устата и да почна да те храня или да ти давам витамини ? '' + '' :-x '' . ot tva se podraznih, ina4e est, vseki si ima mnenie i moje da si go kazva, moje i gre6no da sum te razbrala. se taq,karai, mn mi se dospa i ne mi se zanimava s obqsneniq :| .
аз пък мисля,че мнението на sladkish_14 е много правилно.Какво си мислеше?Че ще те съжаляваме ли?Мисля,че сама можеш да се сетиш какво да направиш по въпроса с напълняването.

sladur4etyYy
08-19-2008, 20:40
sladur4etyYy , чакай сега малко .. Това , че не съм отговорила на въпроса ти , както на тебе би ти се харесало , не значи че тука сме се нахвърлили .. Така много мразя , някои да напише лош коментар на автора на темата и той веднага -- махайте я .. Много лесно се засягате , няма да пиша в твоита тема повече и това е , като искаш да приемаш само "положителни" мнения .. Форум е за да питаш , ама не е форум в които човек да изрази личното си мнение , без значение положително или отрицателно е .. Научете се да приемате нещата .. Както ти каза "със здраве" .. Оправяй се по -бързо както ти си намериш за добре ..

nqmam protiv razli4ni mneniq,oba4e tvoq komentar prozvu4a mn zaqdlivo ''какво мога да направя за теб ? Да дойда у вас да ти отворя устата и да почна да те храня или да ти давам витамини ? '' + '' :-x '' . ot tva se podraznih, ina4e est, vseki si ima mnenie i moje da si go kazva, moje i gre6no da sum te razbrala. se taq,karai, mn mi se dospa i ne mi se zanimava s obqsneniq :| .
аз пък мисля,че мнението на sladkish_14 е много правилно.Какво си мислеше?Че ще те съжаляваме ли?Мисля,че сама можеш да се сетиш какво да направиш по въпроса с напълняването.

да ме съжалявате? хаха. от всичко най-мразя някой да ме съжалява! аз съм написала, 4е искам ПРОСТО ДА СЕ ОПЛА4А, ти продължаваш да ме питаш кво искам! и освен това, можеше примерно, ако някой също е отслабнал след морето, ако иска,да каже, за да знам 4е не съм само аз.1 моми4е всъщност ми го каза на ЛС, за което съм й благодарна, също и на тези,които ми дадоха съвети. и помисли пак дали знам какво да направя! щом пускам тема, зна4и това което уж знам,не ми помага, а именно-ям,а не ка4вам. явно нещо бъркам. тогава защо да не пиша за съвет?

kuklichka_bg
08-19-2008, 21:11
И с какво можем да ти повогнем, освен "ойй, горката, мила, сладка, прекрасна, удивителна" бля бля ?

еми начи, ''скъпа'', аз съм написала, 4е искам ПРОСТО ДА СЕ ОПЛА4А и 4е ако ЕВЕНТУАЛНО някой знае начин за качване на кг, да каже. като нямаш кво да кажеш, трай!! :wink:
ина4е мерси на тези, които ме разбраха и дадоха смислени коментари


ne SKAPa ti mai si iskala da se izfukash ama ne e tuk mqstoto 6i6i

mirelS
08-19-2008, 21:29
споко,то попринцип е нормално лятото да смукнеш килца.. пък зимата се ка4ват :)) Наближава есента скоро ще наддадеш .. нямай грижи :)

BePoHuKa
08-20-2008, 03:42
аз съм си от варна и цяло лято вися на морето и наистина много се отслабва лятото-слава богу :razz: обаче сега сигурно ще си върнеш килцата ;) и наситина просто хващай лъжицата и хапвай сичко що ти е на сърце...и знаи,че сега може да си много слаба и да не се харесваш ама кат станеш на 30-40 ще се чудиш къде се е скрил метаболизма ти ;) :-x

sladur4etyYy
08-20-2008, 11:13
И с какво можем да ти повогнем, освен "ойй, горката, мила, сладка, прекрасна, удивителна" бля бля ?

еми начи, ''скъпа'', аз съм написала, 4е искам ПРОСТО ДА СЕ ОПЛА4А и 4е ако ЕВЕНТУАЛНО някой знае начин за качване на кг, да каже. като нямаш кво да кажеш, трай!! :wink:
ина4е мерси на тези, които ме разбраха и дадоха смислени коментари


ne SKAPa ti mai si iskala da se izfukash ama ne e tuk mqstoto 6i6i

WTF??!! да се изфукам?! шиши?! :shock: :razz: аз по принцип тежа 44-45 кг, аз сега се стреснах 4е съм станала 41 и се уплаших 4е съм толкова слаба, тая ми дрънка, 4е, разбираш ли, съм се фукала??!! ако съм искала да се фукам, нямаше да пиша, 4е искам ДА КА4ВАМ и да казвам, 4е не ми е добре бе, толкова ли си куха?!!! :-x
мс за другите отговори

mistake
08-20-2008, 12:09
Удари го на няколко дни само спане и ядене. Никакво движение. :D