PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ...ТЯ обича повече НЕЯ от колкото мен....WTF



WALKMAN
08-18-2008, 12:47
Здравейте всички...Значи хванах се с приятелката ми преди около 2 месеца и сичко oki излизаме си аз я обичам и тя така твърди.преди време замина за морето и се връща след една седмица някаде и ми звъни в 11 часа, ай ела да се видим.И аз малко и се расърдих тук защото още в 8 тя беше излязла с нейната приятелка да се видят, а мен не ми беше звъннала и после и пиша по skype на шега че и се сърдя малко.И тя ми казва "виж искам да ти кажа нещо което трябва да знаеш... (еди кое си там моиче(нейната фр)) винаги ще е преди всички,така се чуствам тя е наи-добрата, sorry ако ти е гадно за това.мислех снощи изопщо да не те викаме защото исках да си прекарам вечерта само с нея,моля те не се сърди" :shock: :shock: ......Нормално ли е това още се чудя и не мога да разбера ,защото аз наистина я обичам а това ме убива ](*,) ](*,)

MayKyTy
08-18-2008, 12:49
Ем кажи и като я обича толкова много, да ходи с нея ии толкоз! Ааамаха 8-)

F_CK_all_I_need_is_U
08-18-2008, 12:53
Em az lichno ne bix postupila taka,ako obi4am gajeto si..obache tfa momiche i e best fr i s momchetata do vreme,a s priqteli do grob. :-| prosto e imala nyjda da si pogovori s neq,tq i e lipsvala zashtoto ne sa se vijdali otdavna i napulno normalno e tq da e nai-vajniq chovek za neq,prosto q 4yvstva adski blizka i si q obi4a :-D ... ot dryga strana obache tq te e prenebregnala malko gadno,no ti q obichash i shte i prostish 8) Nqma za kakvo da se pritesnqvash,tq prosto mn durji na priqtelite si :smt003

WALKMAN
08-18-2008, 12:59
Em az lichno ne bix postupila taka,ako obi4am gajeto si..obache tfa momiche i e best fr i s momchetata do vreme,a s priqteli do grob. :-| prosto e imala nyjda da si pogovori s neq,tq i e lipsvala zashtoto ne sa se vijdali otdavna i napulno normalno e tq da e nai-vajniq chovek za neq,prosto q 4yvstva adski blizka i si q obi4a :-D ... ot dryga strana obache tq te e prenebregnala malko gadno,no ti q obichash i shte i prostish 8) Nqma za kakvo da se pritesnqvash,tq prosto mn durji na priqtelite si :smt003.дам разбирам те.ами аз си мисля че не може да си с някой преди да си му приятел..имам в предвит че преди да тръгнем, тя ми беше един от най-добрите приятели,тоест не е само връска ,но и много добро приятелство :-o ...абе май си права просто явно прекалено я обичам и ревнувам от приятелката и..така си го обяснявам :) :)не знам малко ми е сложно

ImmortalForever
08-18-2008, 13:22
Тя е лесбийка! :D
ДОбре! сега сериозно : Не може да постъпва така с теб, още по-малко да ти говори с такава сериозност, за приятелката й "нямали намерение да те викат" ..Тфа вече си е направо грубо.. :? Поговори с нея, ако не виждаш промяна-режи ! :) 8)

Plamburchety
08-18-2008, 13:25
да приготвям ли лопатата :D

MakeMeLaugh
08-18-2008, 13:34
Пф, ужас, много е гадно.
Аз само в началото го имах този проблем, ама се оправи.. :)

Един доста обширен разговор по въпроса с нея. Кажи й за чувствата си и какво искаш. После изслушай и нея и накрая стигнете до консенсус. Ама обикновено това като се случва любовта поеяхва като цвете и то доста бързо..

Ако ходите от скоро е разбираемо.. ама иначе не.
Просто поговорете и й кажи аккво чувстваш - няма друг начин.

EritYy
08-18-2008, 13:47
нормално е някои хора да предпочетът на 1-во място приятелите си,щот гаджето е до време,но приятелството за цял живот.Евала на мацката,просто щот знам кфо е да имаш приятели,които като започнат някфа връзка и се отчуждават от теб,изобщо все едно не съществуваш,мноу често са ми го прайли тва...

nefchi_bs
08-18-2008, 13:47
И нам мен ми се е случвало това само,че приятеля ми го направи и е ужасно аз тогава не реагирах много адекватно и го отрязах веднага без да мисля а то се оказа една голяма простутия...Остави я все пак и тя има приятели...

haterkata
08-18-2008, 14:00
нека тогава тя да я чука

както винаги прав 8-) 8)

evichka_lonelyy
08-18-2008, 14:54
Тя е лесбийка! :D
ДОбре! сега сериозно : Не може да постъпва така с теб, още по-малко да ти говори с такава сериозност, за приятелката й "нямали намерение да те викат" ..Тфа вече си е направо грубо.. :? Поговори с нея, ако не виждаш промяна-режи ! :) 8)

+1

MayKyTy
08-18-2008, 14:57
нека тогава тя да я чука
добре бе брат и аз тва исках да кажа ама се изразих поооо-дискретно :razz: :razz: :razz:

PeopleAlwaysLeave
08-18-2008, 15:01
Еми попринцип е хубаво, когато имаш гадже да отделяш време и за него, и за приятелите си, за да няма сърдити. Това, към което тя се придържа е "не зарязвай приятелите си заради гаджето". От една страна е правилно, но от друга малко тъпо постъпва..Трябва да намери време и за двама ви, защото иначе винаги ще има сърдити.. Поговори си с нея, кажи й, че оценяваш това, че държи на приятелката си, но след като си й гадже очакваш да получиш и своето внимание и че се чувстваш малко кофти, че те пренебрегва. Успех !!

sladku_bebzi
08-18-2008, 15:49
Приятелите са на 1во място!
Поне за мен е така,
а явно и за нея.

todorinho
08-18-2008, 15:50
Мани ,оу дълга и сложна е твойта ,май френд :D Нали знайш ква е схемата. Тя - той(сещаш се кой :D ) -тя (другата) - Ти :D :D :D

PePeLePew
08-18-2008, 16:18
Супер яко.... сигурно си споделят всичко.... напарвете си 3ка

Ros
08-18-2008, 16:36
Мисленето й е малко детинско...и аз така мислех,че best fr са на първо място,дори преди гаджето,докато просто разбрах,че няма истински приятели :x но ако е имала желание е могла първо двамата да се видите и после да се види с пр :?

NaNa_SladuRana
08-18-2008, 16:49
всеки се чувства зле,когато е пренебрегван :(

pandelka
08-18-2008, 17:07
Приятелите са по-важни от гаджетата.Защото приятелите остават за винаги докато любовта идва и си отива :)

ЕДИН ДЕН ЛЮБОВТА ПОПИТАЛА ПРИЯТЕЛСТВОТО: ЗАЩО СЪЩЕСТВУВАш ТИ, КОГАТО МЕН МЕ ИМА А ПРИЯТЕЛСТВОТО ОТГОВОРИЛО: ЗА ДА ДОНЕСА УСМИВКИ ТАМ, КЪДЕТО ТИ ОСТАВИ СЪЛЗИ. :)

ImmortalForever
08-18-2008, 17:21
Приятелите са на 1во място!
Поне за мен е така,
а явно и за нея.


приятелите са ти на първо место защото по аватара ти усешам че немаш гадже :?

брутален! :shock:

BaiToq
08-18-2008, 17:46
Не е нормално.
Лесбийка е.
Дано поне си уредиш 3-ка. :razz:

ImmortalForever
08-18-2008, 17:52
Приятелите са на 1во място!
Поне за мен е така,
а явно и за нея.


приятелите са ти на първо место защото по аватара ти усешам че немаш гадже :?

брутален! :shock:


ти пък си уникално сладка и имаш яка коса ако ще тфа и да не промени пренебрежителното ти мнение за мен



:oops: Е.. бих могла да простя... :oops:

258
08-18-2008, 18:13
Съгласна съм с тези,който казаха,че приятелството е надвсичко. :)
Но това,което ти е казала (че нямали намерение да те викат) е ебати тъпото. :shock:

evelinka1122
08-18-2008, 18:45
е какво му е учудващото? мн ясно че приятелите са на първо място.... няма ко да са изненадваш.... щот когато скъсате, на нея нищо друго не й остава освен приятелките! мн добре си постъпва момичета, щот аз мн са нервя на мои фр, който си заебават всичкии и си излизат само с гаджетата.... :-x това най го мразя....

babity
08-18-2008, 18:48
Приятелите са по-важни от гаджетата.Защото приятелите остават за винаги докато любовта идва и си отива :)

ЕДИН ДЕН ЛЮБОВТА ПОПИТАЛА ПРИЯТЕЛСТВОТО: ЗАЩО СЪЩЕСТВУВАш ТИ, КОГАТО МЕН МЕ ИМА А ПРИЯТЕЛСТВОТО ОТГОВОРИЛО: ЗА ДА ДОНЕСА УСМИВКИ ТАМ, КЪДЕТО ТИ ОСТАВИ СЪЛЗИ. :)

Не се лъжете. Дори и приятелите са преходно нещо, колкото и да не ни се иска да е така. "Всичко тече, всичко се променя", беше казал някой по - умен от мен!

sladku_bebzi
08-18-2008, 18:55
Приятелите са на 1во място!
Поне за мен е така,
а явно и за нея.


приятелите са ти на първо место защото по аватара ти усешам че немаш гадже :?

Да, нямам гадже,
ама за мен фр ми,
винаги са били на 1во място.
Показвала съм го не веднъж!
Теб кво те засяга?

sladku_bebzi
08-18-2008, 19:00
Приятелите са на 1во място!
Поне за мен е така,
а явно и за нея.


приятелите са ти на първо место защото по аватара ти усешам че немаш гадже :?

Да, нямам гадже,
ама за мен фр ми,
винаги са били на 1во място.
Показвала съм го не веднъж!
Теб кво те засяга?


нищо просто харесах изражението ти приличаш на боксера ми дето почина Бог да гопрости.


реагирам така защото мраза кифли да ми се прават на кроасани както се казва.

Ам ти като имаш гадже
и заебаваш приятелите си заради нея,
при мен не е така.

lisi4ety
08-18-2008, 19:09
Здравейте всички...Значи хванах се с приятелката ми преди около 2 месеца и сичко oki излизаме си аз я обичам и тя така твърди.преди време замина за морето и се връща след една седмица някаде и ми звъни в 11 часа, ай ела да се видим.И аз малко и се расърдих тук защото още в 8 тя беше излязла с нейната приятелка да се видят, а мен не ми беше звъннала и после и пиша по skype на шега че и се сърдя малко.И тя ми казва "виж искам да ти кажа нещо което трябва да знаеш... (еди кое си там моиче(нейната фр)) винаги ще е преди всички,така се чуствам тя е наи-добрата, sorry ако ти е гадно за това.мислех снощи изопщо да не те викаме защото исках да си прекарам вечерта само с нея,моля те не се сърди" :shock: :shock: ......Нормално ли е това още се чудя и не мога да разбера ,защото аз наистина я обичам а това ме убива ](*,) ](*,)

Еми извинявай, ама е нормално да обича повече приятелката си от теб.
Кой ЛУД ще предпочете гаджето си (с което може още утре да скъсат) пред най-добрата си приятелка.
Освен да свикваш - няма какво друго да направиш!

Love0nlyMyself
08-18-2008, 19:46
нека тогава тя да я чука

както винаги прав 8-) 8)

+1 съгласна съм с вас :)

lipsvashh_mi
08-18-2008, 19:53
приятелите са завинаги...нормално е да е по-близка с приятелката си особено ако се знаят от години...освен това с приятел споделяш повече неща и повече се отпускаи....И все пак не е трябвало така да поставя въпроса :? ...все едно нарочно е целяла да те отблъсне от себе си...
по-добре поговори с нея и се разберете :)

Desert Flower
08-18-2008, 20:48
Честно да ти кажа мисля че тя е донякъде права, защото и според мен приятелите винаги са на 1-во място...Нооо малко гадно ти го е казала! Ама щом я обичаш...както казваш...значи ще се разберете някак...говори с нея! :) 8)

devil_feel_f
08-19-2008, 08:55
Приятелите са на 1-во място.Гаджетата са преходно нещо.Утре като ти омръзне ще я зарежеш и какво и остава след това?Остава и найдобрата приятелка, която ще я утеши.Но е глупаво, като е казала, че са мислели да не те викнат.Поговори с нея.Освен това, ако я обичаш, дай и малко свобода.Тя има нужда от приятелката си, не само от теб.Разбери я.

devil_feel_f
08-19-2008, 08:56
Приятелите са на 1-во място.Гаджетата са преходно нещо.Утре като ти омръзне ще я зарежеш и какво и остава след това?Остава и найдобрата приятелка, която ще я утеши.Но е глупаво, като е казала, че са мислели да не те викнат.Поговори с нея.Освен това, ако я обичаш, дай и малко свобода.Тя има нужда от приятелката си, не само от теб.Разбери я.

slun4ice_90
08-19-2008, 08:57
Веднъж направих грешката да пренебрегна бест фр-ката си, заради един глупак.Тя ми се разсърди и за малко да я загубя.Вече няма да повторя грешката си.Разбрах,че каквото и да става ПРИЯТЕЛИТЕ СА НАЙ-ВАЖНИ.За момчетата хич не ми пука... 8) Те са загуба на време! :)

WALKMAN
08-19-2008, 10:55
Веднъж направих грешката да пренебрегна бест фр-ката си, заради един глупак.Тя ми се разсърди и за малко да я загубя.Вече няма да повторя грешката си.Разбрах,че каквото и да става ПРИЯТЕЛИТЕ СА НАЙ-ВАЖНИ.За момчетата хич не ми пука... 8) Те са загуба на време! :) ейй мислех да не го питам тва ама понеже малко се дразня от някои хора тук ще задам един въпрос (без връска с темата).Вие тук кадето казвате че гаджетата са до време...в смисъл не сте ли и най-добри приятели с тях.Не мога да ви разбера ...аз с мойта фр преди да я възприема като "гадже" си я смятам и за най,най,най-добрата ми приятелка.тва че зма заедно значи ли че не може да сме и най-добри приятели...питам просто ей така щото малко се дразня е на такива мнения "Гаджетата са преходно нещо."бла бла бла :x вие ако с гаджетата си не сте бест фр. за ква връска говорим...
П.П. :моля темата да бъде заключена...проблема е решен по най-добия начин :-) :-P :-P

slun4ice_90
08-19-2008, 11:47
Веднъж направих грешката да пренебрегна бест фр-ката си, заради един глупак.Тя ми се разсърди и за малко да я загубя.Вече няма да повторя грешката си.Разбрах,че каквото и да става ПРИЯТЕЛИТЕ СА НАЙ-ВАЖНИ.За момчетата хич не ми пука... 8) Те са загуба на време! :) ейй мислех да не го питам тва ама понеже малко се дразня от някои хора тук ще задам един въпрос (без връска с темата).Вие тук кадето казвате че гаджетата са до време...в смисъл не сте ли и най-добри приятели с тях.Не мога да ви разбера ...аз с мойта фр преди да я възприема като "гадже" си я смятам и за най,най,най-добрата ми приятелка.тва че зма заедно значи ли че не може да сме и най-добри приятели...питам просто ей така щото малко се дразня е на такива мнения "Гаджетата са преходно нещо."бла бла бла :x вие ако с гаджетата си не сте бест фр. за ква връска говорим...
П.П. :моля темата да бъде заключена...проблема е решен по най-добия начин :-) :-P :-P Напротив това,че сте й приятели и гаджета е идеална комбинация.Трябва да е така според мен в една връзка,за да си споделяте,разбирате и т.н.Разбира се,че не е лошо даже е много хубаво така. :)

dancemania
08-19-2008, 11:52
Щом тя обича повече нея отколкото теб трябва да я зарежеш.Щом сте прекарали толкова време заедно а тя говори така значи не те заслужава.

DaHuTyYyY
08-19-2008, 12:02
Еми попринцип е хубаво, когато имаш гадже да отделяш време и за него, и за приятелите си, за да няма сърдити. Това, към което тя се придържа е "не зарязвай приятелите си заради гаджето". От една страна е правилно, но от друга малко тъпо постъпва..Трябва да намери време и за двама ви, защото иначе винаги ще има сърдити.. Поговори си с нея, кажи й, че оценяваш това, че държи на приятелката си, но след като си й гадже очакваш да получиш и своето внимание и че се чувстваш малко кофти, че те пренебрегва. Успех !!

+1

sladku_bebzi
08-19-2008, 12:03
Веднъж направих грешката да пренебрегна бест фр-ката си, заради един глупак.Тя ми се разсърди и за малко да я загубя.Вече няма да повторя грешката си.Разбрах,че каквото и да става ПРИЯТЕЛИТЕ СА НАЙ-ВАЖНИ.За момчетата хич не ми пука... 8) Те са загуба на време! :) ейй мислех да не го питам тва ама понеже малко се дразня от някои хора тук ще задам един въпрос (без връска с темата).Вие тук кадето казвате че гаджетата са до време...в смисъл не сте ли и най-добри приятели с тях.Не мога да ви разбера ...аз с мойта фр преди да я възприема като "гадже" си я смятам и за най,най,най-добрата ми приятелка.тва че зма заедно значи ли че не може да сме и най-добри приятели...питам просто ей така щото малко се дразня е на такива мнения "Гаджетата са преходно нещо."бла бла бла :x вие ако с гаджетата си не сте бест фр. за ква връска говорим...
П.П. :моля темата да бъде заключена...проблема е решен по най-добия начин :-) :-P :-P

До ся не съм имала сериозна връзка,
а скоро няма и да имам,
така че фр са №1

ImmortalForever
08-19-2008, 13:06
Приятелите са на 1во място!
Поне за мен е така,
а явно и за нея.


приятелите са ти на първо место защото по аватара ти усешам че немаш гадже :?

брутален! :shock:


ти пък си уникално сладка и имаш яка коса ако ще тфа и да не промени пренебрежителното ти мнение за мен



:oops: Е.. бих могла да простя... :oops:


има о още едно нещо дето харесвам не е вулгарно ама е срам да го кажа 8-)


Е хайде пиши ЛС като толкоз срам маму му стара начии :grin:

SINDEL
08-19-2008, 13:09
Много е гадно така, ама оби4та към приятелите и към гаджето е разли4на. Явно за нея приятелите са по-важни и просто ще трябва да се примириш, няма как...

SunShinePearl
08-19-2008, 14:51
за мен приятелите са на 1-во място но никога няма така да постъпя с гаджето си,поговорете и и обясни как си се почувствал,НО ако си с този човек мн време 1-2 години той ти става както най-добър фр така и гадже а тук са 2 месеца и мисля че е нормално приятелката и да е по важна за нея.

EritYy
08-19-2008, 15:39
тя не обича повече нея отколкото теб...просто държи повече на приятелите си :wink: напълно разбираемо