PDA

View Full Version : цигари



freaky22
08-18-2008, 13:34
Здравейте. От доста време чета в тези форуми, он сега се регистрирах, за помощ. На 13 години съм, но съм много ниска, въпреки че зялото ми севмейство са над 1,70. Та преди 2 дни опитах цигари и ми харесаха, ат изпуших една кутия. Сега не мога да ги откажа. Чувала съм, че от цигарите се спира развитие и разни такива. Сега ще спра ли да раста на височина? И менструацията спира ли се от цигарите? И тъй като не мога да ги спра, колко кутии са нужни, за да спреш да растеш на височина, защото наистина много се притеснявам. И моля ви, без разни гадни и заядливи коментари. Знам, че въпросите не са толково умни, но няма към кого да се обърна. Благодаря на всеки предварително.

FeelMe
08-18-2008, 14:01
:D :D :D ne moje6 da se pristrasti6 kum cigarite za nqkolko dni.sega tva tvoito e ligaviq.ne 4e si se pristrastila,prosto vse o6te ti e interesno.6e vidi6 kato razberut va6te i ti reznat djobnite mnogo burzo 6te gi otkaje6... :D detska mu rabota :?

freaky22
08-18-2008, 14:16
мисля че ви помолих без подигравки
по-добре не пишете като няма да ми дадете нормален отговор

BlackWings
08-18-2008, 14:56
Не бе дете , просто наистина какво толкова си им се пристрастила на тия цигари за 2 дена , че да не можеш сега посмъртно да ги откажеш , че да не си вредиш на подрастващия организъм.
Добре пробвала си , голяма работа - всеки стига до там рано или късно , ама на сега тва че не можеш да ги спреш е ... лиготия. То си е твой избор де , но се тровиш само ... Като пораснеш ако ти е толкова зор за цигари ще си пушиш колкото искаш , сега просто си остави организма да си расте и да се развива. И да, влияят на менсруацията - не мога да кажа до каква степен , но няма орган в човешкото тяло , на който да не влияят ...

pisenceto_94
08-18-2008, 15:00
Аз ще те посъветвам да спреш цигарите,няма нищо невъзможно,казваш си просто не ми се пуши,пробвах само и нищо не е станало и това е,сега тялото ти се развива и не е хубаво да пушиш

krisence
08-18-2008, 16:28
Аз ще те посъветвам да спреш цигарите,няма нищо невъзможно,казваш си просто не ми се пуши,пробвах само и нищо не е станало и това е,сега тялото ти се развива и не е хубаво да пушиш

Съгласна съм. Пък и всичко си има край. Иначе мисля, че наистина можеш да навредиш на развитието си.

ElisaDay
08-19-2008, 10:09
Пушиш от 2 дена, невъзможно е да си пристрастена.Спри сега, защото после ще е късно и ще ти е по трудно :)

Saymon90
08-19-2008, 18:38
Мда, както ти казаха, за няколко дни не си се пристрастила, а по-скоро си го въобразила. По принцип цигарите наистина нанасят големи щети, но това става с много повече от 1-2 кутии и все пак те съветвам да не тестваш точно колко отнема :)
Съветът, който мога да ти дам аз, както и всеки друг тук, е да спреш цигарите, преди да си ги започнала :)

На твоите години ти предстои още физическо озряване, тъй че и височината ти най-вероятно ще се повиши ;) Но повярвай ми, за човек не се съди по това колко е висок, тъй че не си създавай ненужни комплекси за това.

hypn0tized*
08-20-2008, 22:37
1во не можеш да се пристрастиш към цигарите от една кутия .. Въобразяваш си! Така са повечето на тия години ..
2ро за ръста незнам .. И аз съм чула нещо такова ;) Може и да има нещо вярно :>
3то според мене е невъзможно менструацията да спре от цигарите ..
и 4то .. не че не можеш да ги спреш, а не искаш ;) Има хора, които пушат с години и спират в определен момент, а ти с една кутия и вече си зависима :) едваа ли ;) Ако си мислиш, че тфа е гъзария някфа жестоко се лъжеш ;) след време (ако не ги спреш де) ще съжаляваш много ии ще се питаш защо ли изобщо си ги почвала ;)

batkodoki
08-21-2008, 01:43
1-во всичко написано са бабиндеветини.....фолклор..

2-ро - не отваряй врати през които не можеш да минеш. цигарите са точно това...

3-то : щом си толкова закоравяла наркоманка просто изпафкай кутия пред Мама&Тате

Magichkaa_
08-21-2008, 07:31
Че колко си висока бе :shock: И аз съм на 13 :)

opasnosladka
08-21-2008, 09:27
Не бе дете , просто наистина какво толкова си им се пристрастила на тия цигари за 2 дена , че да не можеш сега посмъртно да ги откажеш , че да не си вредиш на подрастващия организъм.
Добре пробвала си , голяма работа - всеки стига до там рано или късно , ама на сега тва че не можеш да ги спреш е ... лиготия. То си е твой избор де , но се тровиш само ... Като пораснеш ако ти е толкова зор за цигари ще си пушиш колкото искаш , сега просто си остави организма да си расте и да се развива. И да, влияят на менсруацията - не мога да кажа до каква степен , но няма орган в човешкото тяло , на който да не влияят ...
+1