PDA

View Full Version : Дали казва истината или си има друга?



fuck_me_pls
08-18-2008, 17:22
Здравейте, с приятелят ми сме заедно от няколко месеца, всичко е страхотно, обичаме се, прекарваме добре заедно, всички смятат, че сме страхотна двойка.

НО от седмица нещата между нас сякаш изстинаха. Вече не ми звъни толкова често, като има почивни дни не настоява да сме заедно. Чашата преля когато преди седмица прочетох нещо в скайпа му. Не мислете, че съм се ровила или нещо подобно. Нещата станаха така, бях му на гости, а приятеля ми през това време си пишеше по скайпа, аз отидох да си взема душ и го помолих като се върна скайпа да е изключен, понеже имах други планове. Като се върнах той още пишеше, аз се приближих за да отклоня вниманието му от лаптопа и реших да затворя скайпа. Но в този момент прочетох нещо, което ме шокира, една позната на приятеля ми му написа:

“Какво стана с онази твоята колежка (мен), не я ли заряза вече?”

След тази реплика останах като зашеметена, не можах да разбера как човек, който не ме познава е способен да напише подобно нещо. Започнах да си мисля, че приятелят ми е споменал, че иска да ме зареже. Следователно последва скандал, много остри реплики от моя страна по адрес на приятеля ми и неговата позната.

Неговата първоначална реакция на написаното беше от типа първо се сепна, после се опита да го извърти на шега. Започна да се извинява и да се оправдава, че той няма вина, каза ми че ме обича и никога не би направил нещо, което би ме наранило. След това си поговорихме и аз му простих. В момента в който се сдобрихме той започна да ме обвинява, че аз съм направила голям скандал от случилото се и не съм реагирала адекватно (въпреки, че му простих и се сдобрихме).

Тези му думи малко ме подразниха, но си замълчах. Пропуснах да спомена, че малко преди да прочета въпросното изречение в скайп, приятелят ми направи коментар относно “стегнатите бедра” на познатата му (това от части беше причината за кавгата). На другия ден приятеля ми заяви, че се е обадил на въпросната позната, че се е скарал с нея, изтрил е номера и скайпа и, т. е. прекратил е всички контакти с нея. Въпреки, че не го бях молила за тези действия, той каза, че са доказателства на любов и, че така е решил. Аз естествено не се усъмних в думите му, защото го обичам и му имам доверие.

НО след седмица, докато му разглеждах телефона му, попаднах на скайпа на същата позната, попитах го какво означава това? Той ми обясни, че списъка на скайп абонатите в телефона му не се обновява и това е просто негов пропуск, съответно изтрих скайпа, но все пак се усъмних и проверих телефоните и чий номер намерих?- на същата позната. Тогава осъзнах, че приятелят ми ме е излъгал. Разкроих се и не можах да си обясня защо, попитах го…

Той ми отговори, че това е благородна лъжа, че го е казал, защото не искал да му се сърдя. Тогава се замислих и го попитах как да му имам доверие и за какво друго ме е лъгал. След това някак изгубих доверието си в него. Простих му, но не знам какво да правя, ами ако в бъдеще пак продължи да ме лъже, за да не ме нарани? Как да му вярвам след това? Моля за съвет какво да правя. Миналото ми ме кара да бъда съмнителна към хората, като цяло смятам, че приятелят ми е искрен с мен, но сега вече се съмнявам, не искам да се разделим заради липса на доверие. Как да не се съмнявам?

бтв..пиша от акауна на една фр..

pandelka
08-18-2008, 17:26
Според мен си е хлътнал по това момиче, дано да греша!

Този Skype е създал толкова проблеми на хората, че трябва да го забранят със закон, според мен. Чатовете са място, където възприемаш хората както на тебе ти се иска и чуваш от тях това, което искаш да чуеш.

При всяко положение вероятността да те зареже заради нея е малка, защото тя в същност няма да е това, което си представя, но не е честно спрямо теб изобщо да има връзка с нея. Не знам какво да те посъветвам - поговори с него и го накарай да избере.

ImmortalForever
08-18-2008, 17:28
Мъж, който те лъже и опитва да избяга от отговорност и изобщо от ситуацията и затънтените улички, в които го пращаш след скандалите ви,не те заслужава.Мнението ми: Да ! Той те лъже! И не! Не трябва да се унижаваш повече.Иди у тях!Счупи 4, 5, 8 чаши и си ходи! ;)

NaNa_SladuRana
08-18-2008, 17:30
Мъж, който те лъже и опитва да избяга от отговорност и изобщо от ситуацията и затънтените улички, в които го пращаш след скандалите ви,не те заслужава.Мнението ми: Да ! Той те лъже! И не! Не трябва да се унижаваш повече.Иди у тях!Счупи 4, 5, 8 чаши и си ходи! ;)
+1,но това изобщо може ли да се нарече мъж :shock:

ImmortalForever
08-18-2008, 17:32
Мъж, който те лъже и опитва да избяга от отговорност и изобщо от ситуацията и затънтените улички, в които го пращаш след скандалите ви,не те заслужава.Мнението ми: Да ! Той те лъже! И не! Не трябва да се унижаваш повече.Иди у тях!Счупи 4, 5, 8 чаши и си ходи! ;)
+1,но това изобщо може ли да се нарече мъж :shock:

Добре де.. Нещо там.. с мозък на амеба! :D

BaiToq
08-18-2008, 17:44
Гадно...сори,мацка :(

BaiToq
08-18-2008, 17:47
Гадно...сори,мацка :(


какво ти става бе , да не би да се плашиш от банан , я му шибни тука едно готино мнение , знаеш че пича не е виновен :x
Естествено,на негова страна
съм,да си пошибква там,сичко.. 8-)
Блъфирам и. 8-)

kifla
08-18-2008, 17:49
Зарязвай го!

BaBy_bS
08-18-2008, 17:54
може би тази позната флиртува с него и го харесва,а той харесва да му се обръща внимание и за това не иска да спре кореспонденцията си с нея ... може би всичко е до единия флирт и наистина те обича :-o

ImmortalForever
08-18-2008, 17:54
Гадно...сори,мацка :(


какво ти става бе , да не би да се плашиш от банан , я му шибни тука едно готино мнение , знаеш че пича не е виновен :x
Естествено,на негова страна
съм,да си пошибква там,сичко.. 8-)
Блъфирам и. 8-)

изпълваш ме! :razz: :razz:

pandelka
08-18-2008, 17:58
Гадно...сори,мацка :(


какво ти става бе , да не би да се плашиш от банан , я му шибни тука едно готино мнение , знаеш че пича не е виновен :x

Ако шибне едно "готино" мнение тука ш'си изяде боя и то ОТ МЕН !!Няя се подигравате ей !! :x 8-) бтв пича си е виновен :)

ImmortalForever
08-18-2008, 18:05
"ТОЗИ ПРОЦЕС Е НЕОБРАТИМ" :?


С отделяне на отровни пари ( аз като химичка да кажа) :D

BaiToq
08-18-2008, 18:20
Гадно...сори,мацка :(


какво ти става бе , да не би да се плашиш от банан , я му шибни тука едно готино мнение , знаеш че пича не е виновен :x
Естествено,на негова страна
съм,да си пошибква там,сичко.. 8-)
Блъфирам и. 8-)

изпълваш ме! :razz: :razz:
Ако искаш Бай Тоя може да те изпълни
с .... любов :-P

miss_asi
08-18-2008, 18:34
Според мен си е хлътнал по това момиче, дано да греша!

Този Skype е създал толкова проблеми на хората, че трябва да го забранят със закон, според мен. Чатовете са място, където възприемаш хората както на тебе ти се иска и чуваш от тях това, което искаш да чуеш.

При всяко положение вероятността да те зареже заради нея е малка, защото тя в същност няма да е това, което си представя, но не е честно спрямо теб изобщо да има връзка с нея. Не знам какво да те посъветвам - поговори с него и го накарай да избере.

+1

xxxSnowflakexxx
08-18-2008, 18:52
Според мен си е хлътнал по това момиче, дано да греша!

Този Skype е създал толкова проблеми на хората, че трябва да го забранят със закон, според мен. Чатовете са място, където възприемаш хората както на тебе ти се иска и чуваш от тях това, което искаш да чуеш.

При всяко положение вероятността да те зареже заради нея е малка, защото тя в същност няма да е това, което си представя, но не е честно спрямо теб изобщо да има връзка с нея. Не знам какво да те посъветвам - поговори с него и го накарай да избере.

+1 Napravo ne znam kakvo da kaja.Mnogo gadno e postupil tvoq priqtel!!!Dano da se opravite.Uspeh!!! :) :)

slun4ice_90
08-19-2008, 08:47
Лъже те, по най-наглия начин... :shock: Отрежи го и до тук.Какъв е смисъла иначе да сте заедно и пак да те лъже?Е все пак ти си решаваш. :o Момчетата са си такива не им стига едно момиче... :?