PDA

View Full Version : циганска работа!



haterkata
08-18-2008, 19:09
ше разкажа за поредният абсурд на който станах свидетел днес:

живея в град,но къщата ни се намира на един баир и има поляна,все едно си на село.та на тази поляна един ром (циганин) си връзва коня да пасе всеки ден,и в стечение на обстоятелствата се запозна с баща ми и той му позволи да взема вода за коня всеки ден от една чещма дето тати беше направил извън двора.и днес въпросният циганин и жена му (има няма 19 годишна най много) изгубили коня,защото се бил отвързал.окей както и да е,но се прибирам аз в най голямата горещина към 1 часа и срещам почти до вратата въпростана 'булка' (циганката) и водим следният разговор:
тя:здрасти миче,да си виждала тука един кон
аз:оО ми не
тя:уф много топло
аз: (отсичам) ДА!
тя:може ли да ми дадеш една чаша вода
аз: ми добре (щото нали уж ще сме добри,вода на никой не се отказва)


каня я в двора да седне на външната пейка и влизам за вода
(всичко тва с най добри чувства щото те никога не са ни прайли проблеми)
излизам с водата и гледам,че 'френдката ми' я няма а със нея взело че избягало и портомонето ми (раницата ми беше на масата отвън)


та така,от тая мойта шибана доброта ми свиха всичките пари (:

мерси,ако някой го е прочел!

SiegHeil
08-18-2008, 19:13
Циганин от добро не разбира, от интеграция още по малко 8-)

Fiki_
08-18-2008, 19:14
да,точно циганска работа...Каза ли на баща си,нали се познават със съпруга й..И да казваш,че ти го е откраднала тя ще отрича,но поне опитайте :)

Native
08-18-2008, 19:14
Кажи на баща си.
Кофти ситуация...

bulgarche
08-18-2008, 19:17
Тая е глупава. Трябва да са духнали някъде, щто ги знаете кои са и...може да ги потормозите после.


Искам и аз да споделя!
Возя си се в автобуса за вкъщи, който пира на един светофар. Отреща преминават пешеходци и една кола се намърда между тях, май беше и в нарушение, но не съм сигурен от къде дойде. Едно момче удари с ръка задницата, и тоя спря, влючи задна, но май изгаси колата. Отвори се вратата и момчето отиде при шофьора, който май го беше извикал. Момчето мислеше да подмине инъче. Шофьора го хвана за тениската и го дръпна, а младегжа му излюска един десен в мутрата, а с лявата врата трясна вратата и се отръпна. Излезе шофьор от колата която чакаше в насрещното и тръгнаха към момчето, но приятелката му го дръпна и някакъв чичка се сдърпа с тия двамата. Много яко! Обичам да се бият шофьори. Чак до бой не се е стигало, но съм правил панаири, ако ми отнемат предимството (особено на пешеходец). Все пак се чудех дали аз бих слязал да се бия с пешеходец, ако направя подобно нарушение :)

ScionOfStorm
08-18-2008, 19:17
ех, кофти, колко пари е имало?

Колкото и расистко да прозвучи - никога не рискувай да си оставяш ценни неща до цигани. В 90 % няма да ги видиш повече ако ги изгубиш дори за 30 секунди от погледа си.

xxxSnowflakexxx
08-18-2008, 19:40
Mnogo gadno e postupila tazi ciganka.. to ne 4e pove4eto nqma da postupqt taka no to vinagi e taka pravi6 na nqkoi usluga i posle te precakva.Kofti i za parite :x :x :x :x :x :x

haterkata
08-18-2008, 19:42
парите не бяха много,не ми е за тва.сдухах се от факта че реших един път да напрая нещо добро и веднага някой се изсра на цялата работа

cappy123
08-18-2008, 19:47
тъпачка!!! не заслужава нищо :-x

Disrespect
08-18-2008, 20:04
ти па с къв акъл си оставяш раницата там?

не можа ли да се прибереш, да я оставиш и тогава да й занесеш чашата?

mhmhmhmhm
08-18-2008, 20:06
парите не бяха много,не ми е за тва.сдухах се от факта че реших един път да напрая нещо добро и веднага някой се изсра на цялата работа
е тоя някой,ако е циганин кво очакваш?

scoobydors
08-18-2008, 20:11
Не се доверявай на никого ;)

И аз да споделя. :) Миналата седмица един от работниците на автомивката, която баща ми държи дойде до нас (близко до самата автомивка) и каза, че си забравил в тоалетната телефона. След него бил влязъл един от другите работници, който е ром (да сме възпитани все пак :D ) При което аз казам на баща ми, и той не може да повярва, че този ром е взел телефона. :lol: Бил свестен. нямал проблеми с него... както и да е... отива майка ми и казва на всичките хора " Някой да е намирал телефон в тоалетната" при което този ром вади телефона от гащите си (няма къде другаде да иде :lol: ) и така... най-интересното е че телефона е бил изключен :D явно си е правил планове... 8)

TheNewReligion
08-18-2008, 20:52
Аз лично за ромите винаги съм имала предразсъдъци и винаги съм била предпазлива, когато видя мангал (така заслужават да им се казва).
И аз се питам с какъв акъл си си оставила раницата при нея? :-o

LiveFlower
08-18-2008, 21:02
I posle mi kaji kak da ne si rasist otnosno tqh i kak da si loqlen... :-x

Boot
08-18-2008, 21:04
е ти малоумна ли си да си оставяш така раницата. Сама ако не се пазиш няма кой да те пази ;) (съответно и вещите ти)

TERRORMACHINE
08-18-2008, 21:16
Честито!

little_elf
08-18-2008, 22:06
Ето затова не се доверявам лесно,още по-малко на цигани.

Веднъж и сестра ми си беше изпатила.В класа им има две циганчета и веднъж,когато били на двора(имали физическо) раниците им били навън(кой знае защо :? ),едното й пребъркало чантата и й откраднало портмонето,в което имало само 1лв. и купон за обяд в училищния стол :-D .Сестра ми съобщила на госпожата.За щастие портонето беше намерено,а по-интересното е,че това станало със съдействието на другото циганче,което издало първото :-o .

yozito
08-18-2008, 22:19
ех, кофти, колко пари е имало?

Колкото и расистко да прозвучи - никога не рискувай да си оставяш ценни неща до цигани. В 90 % няма да ги видиш повече ако ги изгубиш дори за 30 секунди от погледа си.


ами то не само до циганин ,без значение къф е при непознати не бива да си оставяш нещата, че и портмонето

_showy_
08-18-2008, 22:54
Следващият път като я видиш си направи сапун и си измии краката с нея! :o
Мамичката им циганска.... На циганин и вода не се дава!!!

moonbeam
08-18-2008, 23:07
Те хората са казали в днешно време на никой да нямаш вяра, ни най-малко на ромите,вярно между тях наистина има свестни хора, познавам такива, понеже майка работи в супер'а и аз доста честичко кисна при нея и си идват по принцип все едни и същи хора и при някои ми е направило впечатление, че са доста честни, случва им се да не им стигат някакви стотинки и майка не може да ги върне от касата и им дава примерно, и те веднага след няколко минути си идват и додават колкото е трябвало, но както казах - изключения :) то си им е в кръвта на повечето :-D следващият път ще знаеш :)

InitialD
08-18-2008, 23:54
Кофти мацко!

За да провериш някого било то и не само циганин остави пари пред него изчезни за малко и ако се върнеш и парите са там а той през цялото време ги е гледал и не ги взел .. значи става нещо от него!
Може да звучи глупаво ама действа!