PDA

View Full Version : Намерих проблема!



babity
08-18-2008, 18:14
Т'кааа. Седа си в петък вечерта и си чета "Космо"-то. И... стигам до статията: "Как да го задържиш - пардон, задушиш". Накратко (за който не е чел) се разказва за разни отчаяни жени, които не вярват в себе си, упорито смятат, че не заслужават любов, опитват се да се вкопчат във всеки, който от незнание се захване с тях и се "радват" на огромен любовен неуспех. С краят на статията дойде просветлението ми. Ами... тъжно, но се оказа, че съм една от тези... Огромна част от опитите ми за сполучлива връзка през последните 3 години завършиха точно по такава причина. Онзи, гологлавият красавец... еми, да, признавам, че наистина попрекалих като го скарах с гаджето, звънях му постоянно и го тероризирах, но не смятах, че е толкова зле. Или пък онзи, другия, който след като си бяхме писали една вечер настояваше безумно много "да пробваме". И аз, от страх да не си умра сама се съгласих. Така, знам си недостатъците, ужасни са! И в повечето време наистина мисля, че не заслужавам никой да ме обича заради тях. Работя по въпроса, опитвам се да се променя и де факто напредвам малко по малко, но напоследък в страха, че ще си умра сама и никой никога няма да ме обича започнах да изглупявам. Дори се замислих дали ако легна със сладура, който ми е навит от няколко месеца няма да се "прежали" и да опита с мен (да се вземе в предвид, че още отначалото ми се каза, че се интересува само от секс). И даже му звъннах и... точно на време здравият ми разум се обади! Винаги съм имала ниско самочувствие и съм го смятала за оправдано. Но от ден на ден то се снишава повече и повече и започвам да се безпокоя, че един ден ще направя някоя сериозна глупост заради него. Ако някой знае как да си помогна - да каже! В противен случай може и да постне нещо тъпо. :P

BaiToq
08-18-2008, 18:17
Да,знаех си,че причината е в алкохола-менте. :D


П.П.Не четох,много дълго 8-)

MartyParty
08-18-2008, 18:24
А в статията не пшеше ли как точно да solve-неш проблема?

miss_asi
08-18-2008, 18:31
моито момиче :-)
Май всяко второ момиче е твоето а?!?

s3xy
08-18-2008, 18:31
Т'кааа. Седа си в петък вечерта и си чета "Космо"-то. И... стигам до статията: "Как да го задържиш - пардон, задушиш". Накратко (за който не е чел) се разказва за разни отчаяни жени, които не вярват в себе си, упорито смятат, че не заслужават любов, опитват се да се вкопчат във всеки, който от незнание се захване с тях и се "радват" на огромен любовен неуспех. С краят на статията дойде просветлението ми. Ами... тъжно, но се оказа, че съм една от тези... Огромна част от опитите ми за сполучлива връзка през последните 3 години завършиха точно по такава причина. Онзи, гологлавият красавец... еми, да, признавам, че наистина попрекалих като го скарах с гаджето, звънях му постоянно и го тероризирах, но не смятах, че е толкова зле. Или пък онзи, другия, който след като си бяхме писали една вечер настояваше безумно много "да пробваме". И аз, от страх да не си умра сама се съгласих. Така, знам си недостатъците, ужасни са! И в повечето време наистина мисля, че не заслужавам никой да ме обича заради тях. Работя по въпроса, опитвам се да се променя и де факто напредвам малко по малко, но напоследък в страха, че ще си умра сама и никой никога няма да ме обича започнах да изглупявам. Дори се замислих дали ако легна със сладура, който ми е навит от няколко месеца няма да се "прежали" и да опита с мен (да се вземе в предвид, че още отначалото ми се каза, че се интересува само от секс). И даже му звъннах и... точно на време здравият ми разум се обади! Винаги съм имала ниско самочувствие и съм го смятала за оправдано. Но от ден на ден то се снишава повече и повече и започвам да се безпокоя, че един ден ще направя някоя сериозна глупост заради него. Ако някой знае как да си помогна - да каже! В противен случай може и да постне нещо тъпо. :P

Hey :] nedei da si misli6 za vsi4ki svoi nedostatuci, vsi4ki imame! naprotiv, vseki den kogato se sabujda6 sutrinta i otiva6 v banqta se poglejdai v ogledaloto i si misli za vsi4ko koeto xaresva6 v sebe si! naistina pomaga, povqrvai mi! a otnosno mom4etata ne se saglasqvai na vruzka samo za6toto si sama. nameri mom4e koeto da te xaresva vapreki vsi4ko i da vijda samo prekrasnoto v tep [sig sam 4e ima i skoro 6te go nameri6] ne se primirqvai s malko samo za6toto si samokriti4na i ne se davai na mom4eta koito izpolzvat tova za da te vkarat v legloto! ako puk si tolkova potisnata opitai ne6to novo za promqna: nova pri4eska, nov cvqt na kosata, slagai grim i sam sig 4e savsem skoro 6te ima rezultat!!! :] :) uspex i se nadqvam da stane ! :)

babity
08-18-2008, 18:32
А в статията не пшеше ли как точно да solve-неш проблема?

'ми не! :lol:

miss_asi
08-18-2008, 18:38
моито момиче :-)
Май всяко второ момиче е твоето а?!?

:-)
хаха хубаво сменяш темата. :D

MartyParty
08-18-2008, 18:46
А в статията не пшеше ли как точно да solve-неш проблема?

'ми не! :lol:


И ЛЮБОВТА ТИ Е ИЗВАН ЗАКОНА И ЛУДОСТТА ТИ ИМА 5 СЕЗОНА, ДОРИ ЖЕНИТЕ ИСКАТ ДА ТЕ ИМАТ ДАЛИ УМИРАМ ИЛИ НЕ КАЖИ МИ 8)
Жоро искаше да каже да следваш неговия пример-алкохолът прави силата. 8-)

iiirish
08-18-2008, 19:01
Подобни глупави статии в още по-глупави списания само промиват мозъците на наивници като теб. Затова съвета ми е преди на решаваш да правиш каквито и да било промени в характера си, първо да спреш да си купуваш и четеш тия бози :)

babity
08-18-2008, 19:09
Подобни глупави статии в още по-глупави списания само промиват мозъците на наивници като теб. Затова съвета ми е преди на решаваш да правиш каквито и да било промени в характера си, първо да спреш да си купуваш и четеш тия бози :)

Забрави шибаното списание. Фактите са такива. В началото се държах детински, а след това ми стана като навик да ги притискам едва ли не за сериозна връзка. А накрая... стигам до отчаяни работи. Откровено казано започвам сериозно да се плаша.

iiirish
08-18-2008, 19:25
Подобни глупави статии в още по-глупави списания само промиват мозъците на наивници като теб. Затова съвета ми е преди на решаваш да правиш каквито и да било промени в характера си, първо да спреш да си купуваш и четеш тия бози :)

Забрави шибаното списание. Фактите са такива. В началото се държах детински, а след това ми стана като навик да ги притискам едва ли не за сериозна връзка. А накрая... стигам до отчаяни работи. Откровено казано започвам сериозно да се плаша.

И аз, от факта, че дори не разбирате от къде ви идва проблема :?

FuzzyWuzyy
08-18-2008, 19:32
Подобни глупави статии в още по-глупави списания само промиват мозъците на наивници като теб. Затова съвета ми е преди на решаваш да правиш каквито и да било промени в характера си, първо да спреш да си купуваш и четеш тия бози :)
Много съм съгласен с това девойче !!! Бейбиту както винати ти си някфа с 1000 проблема и само спамиш глупави теми и четеш прости списания ! Вместо да четеш глупости и да правиш глупости фани се погледни и се опитай да решиш някой от проблемите си който те държат сама ! Вместо да спамиш форума със безсмислени и малоумни теми хвани малко чети някоя книжка отностно любовта или каквото там все ми е 1 ..... Просто тоя форум се препълни от безсмислени теми от сорта на "Моя проблем е единствен и никой друг го няма" !!!! Ае със здраве !

babity
08-18-2008, 19:49
Подобни глупави статии в още по-глупави списания само промиват мозъците на наивници като теб. Затова съвета ми е преди на решаваш да правиш каквито и да било промени в характера си, първо да спреш да си купуваш и четеш тия бози :)
Много съм съгласен с това девойче !!! Бейбиту както винати ти си някфа с 1000 проблема и само спамиш глупави теми и четеш прости списания ! Вместо да четеш глупости и да правиш глупости фани се погледни и се опитай да решиш някой от проблемите си който те държат сама ! Вместо да спамиш форума със безсмислени и малоумни теми хвани малко чети някоя книжка отностно любовта или каквото там все ми е 1 ..... Просто тоя форум се препълни от безсмислени теми от сорта на "Моя проблем е единствен и никой друг го няма" !!!! Ае със здраве !

Уау! И това всичкото ми го казва потребител с 11 поста... УАУ! Ти си от последните, за които говорех в първият си пост, дето пишат по нещо тъпо, нали?

partychild
08-18-2008, 19:59
ami nade znaesh az kak izglejdam...i imam super niska samoocenka za sebe si... vinagi sam bila mnogo surova kam sebe si.. zashtoto prez godini te 6te se nameri nqkoi da me uniji ili ne6to takova.. i svikvash s misalta 4e ti si edva li ne ne6to mnogo po dolno ot vsi4ki ...makar i da ne si ... no trqbva da preodoleem tova i da namerim dobroto i hubavoto v nas .... ne trqbva da se ograni4avash ot liubovta zaredi tova ...no i ne se davai na tozi koito ne te zaslujava , koito te iska samo za sex.... moje da probvash vtoriq no parvo vij dali naistina te iska samo za sexa ili izpitva ne6to kam teb.... uspex {}

FuzzyWuzyy
08-18-2008, 22:33
KillSwitchEngage ! 1-во курва е жената която те е родила ... поради простата причина че не познава баща ти ;) Уотевър не ме бъркаш жалък си ;) Бейбиту абе може да съм тъп но поне не страдам от ниско самочувствие породено от факта че имам милион кусури и недостатъци и нищо положително бах кофти ралта ;( Обикновено хора с толкова много кусури правят нещо по въпроса .... писала си че правиш но щом пускаш тая безсмислена тема явно нищо не правиш хаха ... за да се нахраниш сама пред целия форум трябва да си доста изпаднал .... а най-важното "за всеки влак си има пътници" е споко тебе ще те тъпчат и ще слизат от тебе , кофти е но такъв е живота ;) А и какво като имам 11 поста ? Чета форума от няколко месеца и просто реших да попиша малко че тука все смислени мнения и викам дай да видя може някой да ми помогне хаухаухуа ..... Продължавайте с веселите теми и да се храните самички пред целия форум после "ниско ми е самочувствието" :) хев а найс дей ;)

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 00:58
АХАХАХААХАХАХАХАХХАХАХАХА ХАХАХХАХААХАХА !!!!!!!!!!!!!! Поредния "бияч" !!! Абе малоумен неграмотен келеш !!!! Нито съм очЕлат нито ше си загубя нещо от тебе .... най-много да припадна от смях като те видя :) Но ако искаш драсни 1 лично съобщение ще ти дам адрес да видиме що за бияч си ахаххах ....и когато измислиш повече от 3 думи за обиди , обади се че си доста банален ;( И вече се разбрахме за курвата че единствено майкати е такава :-) Не си ми интересен залухав дебилен кретеноиде ;) Айде ходи си блъсни 1 чикия и лягаи да спиш ;)

babity
08-19-2008, 08:15
Що си мисля, че Вичко ис бек?! :-o :lol: :lol: :lol: При всички положения FuzzyWuzyy, недей да раздаваш квалификации! Не съм убедена, че като обясняваш на кой каква му е майката и колко бил тъп, си много по - различен. Последно: специално на KillSwitchEngage и на малкият му пръст не можеш да се събереш, пък и ме съмнява някога да успееш! ГЛ и ХФ, тук не си желан! ;)

evichka_lonelyy
08-19-2008, 08:18
Подобни глупави статии в още по-глупави списания само промиват мозъците на наивници като теб. Затова съвета ми е преди на решаваш да правиш каквито и да било промени в характера си, първо да спреш да си купуваш и четеш тия бози :)

+1

Wrathchild
08-19-2008, 08:26
Виж, едно е да четеш такива глупости, друго е да им се връзваш. Но ако наистина мислиш, че имаш такъв проблем, сама трябва да се вземеш в ръце, а не да чакаш поредното вълшебно списание, за да прочетеш готовия отговор...

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 10:11
Що си мисля, че Вичко ис бек?! :-o :lol: :lol: :lol: При всички положения FuzzyWuzyy, недей да раздаваш квалификации! Не съм убедена, че като обясняваш на кой каква му е майката и колко бил тъп, си много по - различен. Последно: специално на KillSwitchEngage и на малкият му пръст не можеш да се събереш, пък и ме съмнява някога да успееш! ГЛ и ХФ, тук не си желан! ;)
Вярно си е на малкия пръст немога да му стъпя по простотия ... то прост прост ама като него 2-ри няма ;) А бтв хич не ми пука дали ме желаете или не ше си спамя форума и не ме интересуват вашите детски и малоумни коментари като от сорта на "курвата си е курвааааааааааааааааааааа курвооооооооооооооооооооо ооооо деба твоита мама тия 3 думи ми стигат от кои град си мама ти мрасна" такаче хич не ми обяснявай дали съм желан или не! Нито е твой форума нито можеш да ми кажеш дали да пиша или не ;) А вашето мнение е като някаква прашинка за мене ХИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА !!!!!

babity
08-19-2008, 11:04
Що си мисля, че Вичко ис бек?! :-o :lol: :lol: :lol: При всички положения FuzzyWuzyy, недей да раздаваш квалификации! Не съм убедена, че като обясняваш на кой каква му е майката и колко бил тъп, си много по - различен. Последно: специално на KillSwitchEngage и на малкият му пръст не можеш да се събереш, пък и ме съмнява някога да успееш! ГЛ и ХФ, тук не си желан! ;)
Вярно си е на малкия пръст немога да му стъпя по простотия ... то прост прост ама като него 2-ри няма ;) А бтв хич не ми пука дали ме желаете или не ше си спамя форума и не ме интересуват вашите детски и малоумни коментари като от сорта на "курвата си е курвааааааааааааааааааааа курвооооооооооооооооооооо ооооо деба твоита мама тия 3 думи ми стигат от кои град си мама ти мрасна" такаче хич не ми обяснявай дали съм желан или не! Нито е твой форума нито можеш да ми кажеш дали да пиша или не ;) А вашето мнение е като някаква прашинка за мене ХИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА !!!!!

Казвали ли са ти, че си много хитър? Точно толкова, колкото двама малоумни! Значи... стратегията ти е страшна! Просто... тъжно е. Предостави ти се възможност да се поправиш и ти решаваш пак да правиш същите лайна като предишния път. :? Рег-ваш се с новия ник, почваш наново да се опитваш да "храниш" (а това е нещо, което рядко ти се отдава), влизаш в темата на първия "познат" съфорумец, казваш, че е тъп спамер, лееш помия и завършваш серията "брилянтни" изказвания с думите: "ще си спамя където си искам". Гениален си, бро!!! Гениален!!!!!! :lol:

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 11:56
На първия познат ? Тааа кой точно от тука ми е познат че не се сещам ? Аз други регистрации нямам тука но щом ти ми казваш че имам здраве да е :) И не ти не си първия на който спамя в темата .... Незнам точно от какво съм се "завърнал" и какво мислиш съм но щом си сигурна нека бъде така :) БРО !!! И да ника ми е нов поради простата причина че пиша ОТСКОРО ! както и да е не ми се занимава повече с тебе , щот си куха като гъза на немито прасе (и ухаеш така ) Приятен ден от мен !

slun4ice_90
08-19-2008, 12:03
Запомни без самочувствието сме за никъде.Ти ако продължаваш да мислиш,че си най-ужасното същество и не струваш нищо....трудно ще се промениш и хората едвали ще искат да те опознаят... :-o Как може да се унижаваш и подценяваш? :shock: И аз имам недостатъци всички ги имаме,но не мисля,че са болка за умиране.Ти,ако нямаш самочувствие трудно някой ще ти го даде.И запомни нещо,което е много важно:Започни да обичаш себе си с всичките ти недостатъци,защото ти си стойностен човек,който заслужава да бъде обичан и да живее.И се уважавай,няма как другите да те уважават и да те обичат след като ти самата не го правиш.Просто вярвай в себе си.Успех! :-)

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 12:04
Ами аз съм от сливен ! Ако искаш заповядай ! Да ти дам по точен адрес или нещо телефон ? Пф на приказки си силен но на действия неставаш ;)

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 12:10
2007 nabor sum bratle ;( Pazardjishko tupo kopele nedoebano .... vie v PZ ste nai jalkite selqni vuv cqla Bulgariq be .... Sram me e che ste grad na takava hubava durjava ! Mda nishto che oshte snoshti kogato neznaeh ot kude si ti predlojih da ti dam adres no ti taka i ne pisa poveche :) Takache ne az sum shubeto aide sq mlukvai shtoto mi pisna ot kretenskite ti mneniq ot sorta na "az sum super silen" ti si super jaluk piklio deto oshte neznae ebe li mu se pika li mu se ... fani hodi bii decata v detskata gradina i se misli za silen pederast nasran mirizliv ! Ae che mi pisna ot kopelenca deto samo znaqt da govorqt no nishto drugo ... mai ti si tochno ot tezi koito si gubqt ochElata selksa sgan neshtastna dano celata ti familiq izmre gnida prokleta !!!

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 12:18
AMi da pone ne karame nekfi umreli golfcheta deto po magistralata digat 100 i se chudish dali nema da se razglobish .... a ti si unikalno negramoten btw ;) mnogo me zabavlqvash .... A i golfa na gaz sigurno po magistralata sus 60 i purporish edvam edvam ahahhah smeshka hodi vrutni svirka na selskiq pedofil da ti dade pak pari che si ostanal na suho to idiot kato tebe na rabota nqma da vzemat :} i zapovqdai vuv sliven da vidime kak tochno shte napravish neshtata koito tolkova silno obeshta :) samo kaji kato suberesh parichki ot mama i ot tate za malko gaz i shte ti dma tochen adres da doide :) deba putkata nasrana samo znaesh da govorish be !!! slojil nekva snimka na profila pravena s photoshop da ne se vidi kva si klechka za zubi i fanal da govori deba kopeleto nasrano nedugavo ae umirai vuv laina pri pazardjishkite lainqni hora !

babity
08-19-2008, 12:38
FuzzyWuzyy, ти си най - тъпото копеле на света, честно! Веднъж те храниха, насра се и се изнесе с подвита опашка. Или си промени държанието или напусни отново. Тук няма кой да ти позволи да си изкарваш комплексите на него. И вместо да се правиш на чукнат си помисли колко ти е беден речника, че по него да се познава кой си. Ай напрай си още 8 регистрации и после се прави пак на велик. Шибаняк!

RiseGirl
08-19-2008, 14:55
По молба на авторката заключвам темата :)