PDA

View Full Version : Шампоан с траен аромат



zvezdichkaaa
08-18-2008, 21:11
Здравейте искам да попитам кой шампоан оставя траен аромат,след като се изкъпете и изсушите.Всички шампоани имат аромат,но повечето просто не миришат,след като косата ми изсъхне.Аз лично до сега съм забелязала един на хед енд шоудърс,обаче искам да попитам и за други.Мерси на отговорилите :)

6emet4e
08-18-2008, 21:45
ами повечето на AVON са такива :)

AliceSw
08-18-2008, 21:49
^ за сметка на това косата ти става на г*з

6emet4e
08-18-2008, 21:51
^ за сметка на това косата ти става на г*з
еми...на различните коси,различно действат,различните неща(колко смислено не е истина :razz: )...аз лично нямам такива оплаквания :)

Izzy_
08-19-2008, 06:54
Palmolive има траен аромат,също така Schauma,но ако е Schauma ползвай и шампоана и балсама. 8)

bitanem_25.05
08-19-2008, 07:21
Аз използвам най-новият на хед енд шоулдърс-някакъв против накъсване.Имам чувството,че аромата е едно към едно с аромата на Пантен,но мирише доста трайно. :)

Liar
08-19-2008, 08:20
^ за сметка на това косата ти става на г*з
Да,колкото повече аромати,толкова повече химми,парфюми и т.н.
Малко са шампоаните,които оставят траен аромат,защо не се насочиш към спрей?

zvezdichkaaa
08-19-2008, 08:40
^ за сметка на това косата ти става на г*з
Да,колкото повече аромати,толкова повече химми,парфюми и т.н.
Малко са шампоаните,които оставят траен аромат,защо не се насочиш към спрей?


Е аз имам спрей,просто ме кефи,когато косата ми мирише по-трайно с аромата на шампоана ми.Пък и на спрея бързо му изветрява миризмата,поне този,който имам от Ейвън.

Madness
08-19-2008, 08:42
Sсhauma кокос..ако слагаш и балсам мирише наистина трайно и е яко.


http://www.henkel-cee.com/cee/content_images/4852_72dpi_171H_171W.jpg

SunSmile
08-19-2008, 09:08
Ами за времето, в което шампоана ти е на главата няма как след това да остане траен аромат. Аз когато се къпя втория път оставям шампоана в косата си за по-дълго и след това изплаквам. Така има по - дълготраен аромат. напоследък използвам много хубава маска, за коса, която нанасям на мокра коса и стоя по хавлия с нея сслед като съм се изкъпала, стоя около 30-40 минути и след това изплаквам само с хладка вода. така аромата на маската остава докато не се изкъпеш отново, след 2-3 макс дни :)

Obsession
08-19-2008, 09:49
Шаума Кокос, даже в момента си я усещам да мирише на кокос :D

ElisaDay
08-19-2008, 09:50
Па-па РУЛЗЗЗ :grin:

Zahal4ity
08-19-2008, 10:59
На Avon са със дълготраен аромат, ама ми се появява пърхот от тях :( ! Ползвам хед енд шоулдърс цитрус някакъв и наистина е супер! От козметиката за коса Avon не съм доволна!

zvezdichkaaa
08-19-2008, 12:17
Взех си на Шаума на кокос,но пък нямаха и балсама.По-късно ще поразпитам и из другите магазини. :)

Liar
08-19-2008, 13:31
Авторке,ами то щом спрейовете изветряват както остана за шампоаните...Спрея може да си го пръскаш по всяко време а шампоана не...Между другото като търсих за шаума кокос в гугъл една беше написала че от този шампоан почнала да и пада косата...
А какво съдържа серията с кокос?Шампоан балсам маска ясно а другото какво е?

dancemania
08-19-2008, 14:20
Ами мила този на Хед енд Шоудърс против накъсване,друг на Хед енд Шоудърс те са против пърхот и двата-с аромат на мента,а другият е с тропически плодове.Миришат трайно.Пантен също мирише трайно и създава доста обем на косата.дано съм помогнала с нещо. :)

zvezdichkaaa
08-19-2008, 14:34
Liar ти направо ме наплаши с тези падащи коси.Аз спрей си имам,дори скоро ще си поръчам още някой,но ме интересуваха шампоаните.Иначе и аз съм забелязала този с ментата на Хед енд Шоудърс,че хубаво мирише.Иначе аз от тая серия май само шампоана имаха,но утре ще поразпитам и за балсам,пък ще видим и какво друго предлагат.Мерси на всички :-) .

Obsession
08-19-2008, 14:39
Liar ти направо ме наплаши с тези падащи коси.Аз спрей си имам,дори скоро ще си поръчам още някой,но ме интересуваха шампоаните.Иначе и аз съм забелязала този с ментата на Хед енд Шоудърс,че хубаво мирише.Иначе аз от тая серия май само шампоана имаха,но утре ще поразпитам и за балсам,пък ще видим и какво друго предлагат.Мерси на всички :-) .

При мен точно обратното - косата ми изглежда по-гъста от Шаумата, мн добре ми действа.

Liar
08-19-2008, 16:08
chocolate`kiss,значи придава обем,супер :) Lonely in my life,това го прочетох в един друг форум,искрено се надявам да не е вярно...Но на всяка коса различните продукти действат по различен начин,при теб може да не е така.Може и за косопада на онова момиче да е виновно нещо друго,но тя да не е знаела,въпреки,че каза,че след като спряла шампоана всичко било наред...Просто исках да те предупредя.Успех!

Madness
08-22-2008, 08:12
Liar ти направо ме наплаши с тези падащи коси.Аз спрей си имам,дори скоро ще си поръчам още някой,но ме интересуваха шампоаните.Иначе и аз съм забелязала този с ментата на Хед енд Шоудърс,че хубаво мирише.Иначе аз от тая серия май само шампоана имаха,но утре ще поразпитам и за балсам,пък ще видим и какво друго предлагат.Мерси на всички :-) .

При мен точно обратното - косата ми изглежда по-гъста от Шаумата, мн добре ми действа.
Абе то уж е за суха и изтощена коса,ползвам го от доста време,ама косата ми си е все падаща :? Суха не е де,мекичка е обаче кво ше прая с тая падаща коса не знам вече :-x

Decu
08-22-2008, 08:15
^ Може да е от времето. :-|
На мен примерно ми пада есента и пролетта /май :-o /

А иначе съм много доволна от Хербъл Есенсис. :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-22-2008, 08:19
Чувала съм, че прекаленото пръскане на косата с парфюми и дезодоранти я уврежда! Не знам за шампоана! Има специални дезодоранти за коса! Примерно ако ползваш някакъв марков парфюм можеш да зи вземеш същия дезодорант за коса! Това е най-доброто решение!

taamara
08-22-2008, 08:20
Не съм попадала на шампоан с траен аромат.. :(

Spider4eto
08-22-2008, 08:23
На мен пък много пъти ми се е случвало като се изкъпя сутринта и чак на обяд съм на даскало и една съученичка ми вика колко яко ти мирише косата, а аз нищо не усещам. Понякога просто се свиква с аромата и не се усеща

chocoleptic
08-22-2008, 10:04
Шаума.

zvezdichkaaa
08-22-2008, 10:31
Незнам може и да си внушавам,но от тая Шаума Кокос,найстина ми пада малко повечко коса от обикновенно :? .

sweetsunshine
08-22-2008, 11:59
Marlies M

BlueCat
08-22-2008, 13:20
Ми аз съм страшно доволна от Elseve за нормална коса, склонна към омазняване (цитросовия), мирише много яко и дори след като ми изсъхне косата. А също и Шаума, ако ползваш и балсама.