PDA

View Full Version : Нещо потресаващо!!!



Sunny_stz
08-18-2008, 23:11
Понеже не знам точно в кой отдел да постна темата,реших да е тук,всичко на куп,защото това което ще ви пратя да видите не мога да го определя точно какво е!!!!В тази тема ще ви помоля да изразите вашето мнение!Това е потресаващо,нелепо,аморалн о!Въоще как може човек да е способен да направи това!Наистина тези 2 близначки са болни и им трябва психиатър!Не,това не е глупост,истина е!Излъчвали са го съвсем скоро по ,,Море от любов'',но на мен скоро ми го пратиха да го видя по интернет и :shock: :shock: :shock: направо ме шокира,не нямам думи!!!Оставам сами да видите!!

http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi
видеото е най-отдолу в ляво!!!

eclipseee
08-18-2008, 23:17
Това не е от скоро, а от много отдавна.

LiveFlower
08-18-2008, 23:23
da tova e povtorenie
Te sa psihi4no bolni be hora,bahti izrodite

Sunny_stz
08-18-2008, 23:24
Това не е от скоро, а от много отдавна.

Ами на клипа пише че е от 16.08.2008,но явно на тази дата е публикуван за това съм се заблудила,но все пак мнения по темата? :)

CenCe
08-18-2008, 23:36
2 "момичета", които са осъзнали че никога няма да имат успех с някое момче..решават да опитат с момичета... как :shock: като се првят на момчета .... Баси обърканите хора дето ги има :? А най-гадното е, че други две заблудени деца са пострадали от играта на недорасли мозъци, която тварде мн е загрубяла :-x :shock: :?

LiveFlower
08-18-2008, 23:39
Тия са за съд :-x аз ако бях на мястото на родителите на потърпев6ите деца бих ги съдила :o

anSsito
08-19-2008, 00:47
Да,това е от много отдавна..
А иначе мнението ми..
Наистина тия близначки се нуждаят от някаква по специална помощ.. Това не е нормално за един човек.. било то шега.. Как ще си правиш такава шега с хората бе?! Просто не мога да си представя какъв шок са преживели "жертвите" на тая "шега" Но и е много странно как за 2 години тези момичета не са успяли да разберат,че това всъщност до тях не е момче..
Дано поне тези близначки да са си получили заслуженото.. ужас просто.. Не е нормално такова държание от към трезвено мислещ човек.. :?

xpucuto
08-19-2008, 01:09
Болни мозъци!Как може да си правят шега с такова нещо???

psychopath
08-19-2008, 01:16
В отдел за убийства

TheNewReligion
08-19-2008, 01:19
Клипчето ми прекъсва там, където момчето обяснява що за човек е оная... :neutral: Някой става ли да ми разкаже за какво става дума, защото ми е интересно. :oops:

vetev
08-19-2008, 01:23
ми просто нз кво да кажа...ИЗРОДИ :shock: :shock: :shock:

ето кво мисля по слу4ая щото ако го напиша пак ше се побъркам от яд...
[03:15:56] DA PRODUCA' 8) каза: vse edno nekoi e zastanal da se try6ka za ne6tata koito az sym prejivql naprimer ili ti
[03:16:06] Im Your Favorite Drug <3 каза: добре мн добре те познавам и знамно искам да си предсравиш следната ситуациа...преди тебе аз бях попаднала на такова нещо...ти какво щеше да направиш?
[03:16:27] Im Your Favorite Drug <3 каза: ми не но се дразна щото е гадно...
[03:17:57] Im Your Favorite Drug <3 каза: ти знаеш ли за тия моми4ета кво остава за цял живот...щото както ти казах ако тва на мене ми се беше слу4ило...нещата щяха да са мн по разли4ни и е гадно...
[03:19:03] DA PRODUCA' 8) каза: dobre uspokoi se 6toto imam 4uvstvoto 4e o6te malko 6e se razreve6, ako ve4e ne si go napravila :D iz4akai da izgledam celoto klip4e i togava 6e ti otgovora na vyprosa
[03:19:15] Im Your Favorite Drug <3 каза: :D
[03:19:17] Im Your Favorite Drug <3 каза: добре

08-19-2008, 01:24
Доста не ме интересува.
Всеки да се оправя с проблемите си.
Ше ви еба в загрижените значи...

LadyCarameL
08-19-2008, 06:54
"Моля да ми простите и да забравите" каза някоя от двете девойки,които са се представяли за момчета.Айде да простиш-малко трудно,но възможно,нооо да забравиш!?!Как ще забравиш такова нещо?Тва са 2 години все пак.А и 'приятелките' им за тея 2 години нищо ли не са забелязали!?То от далече си личи,че са момичета :shock: То самото им лице и глас ги издава,а тва,че са си направили къса прическа,пристегнали са си гърдите и т.н никакво прикритие не е.Относно едната,която искала да се самоубие,защото 'опозорила семейството си' е направо смешен случай..айде сега ме нападайте,че не било така бла бла гадно е ама чак да си сложи край на живота? :? Абе побъркана работа.

Vikitooo
08-19-2008, 07:26
Това го гледах от преди доста време..Наистина ненормално! :shock:

Riot
08-19-2008, 08:54
Наистина не съм го гледал никога
не ме интересува по дяволите :-x

krisiiiiito
08-19-2008, 09:28
ужаснооо :shock:

moonbeam
08-19-2008, 10:08
смахната работа #-o

Sunny_stz
08-19-2008, 11:04
Моля тези които не ги интересува просто да не пишат по темата...

Sunny_stz
08-19-2008, 11:13
Клипчето ми прекъсва там, където момчето обяснява що за човек е оная... :neutral: Някой става ли да ми разкаже за какво става дума, защото ми е интересно. :oops:

Ами защо ти прекъсва ,да не би да е от нета ти?Изчакай го да зареди и после го пусни на ново и ще тръгне без да прекъсва!

babity
08-19-2008, 11:58
На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

Sunny_stz
08-19-2008, 12:12
На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!

TheNewReligion
08-19-2008, 15:52
С триста зора го изгледах. Ужасно е. Тея дрисли/шльовци големи шегаджии се извадиха! Не им трябва никаква психологическа помощ! Трябва да ги осъдят! Ако бях на мястото на някое от двете им гаджета, нямаше да искам да се самоубивам! Щях да наема някой да ги смели тея! Пък на всичкото отгоре и са нагли! "Ама, защо ме опитваш да ме убедиш, че ми трябва помощ.." Е*аси идиотите! :?

babity
08-19-2008, 17:01
На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!

Поуката: на първа среща се бърка в гащите на момчето! 8-) :lol:

TERRORMACHINE
08-19-2008, 17:34
Я съм потресен!

Sunny_stz
08-19-2008, 17:41
На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!

Поуката: на първа среща се бърка в гащите на момчето! 8-) :lol:


хаха представяш ли си.Бъркаш в гащите и му казваш:
-Чакай да видя дали си момче,че ако разбера твърде късно..... :lol:

babity
08-19-2008, 18:26
На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!

Поуката: на първа среща се бърка в гащите на момчето! 8-) :lol:


хаха представяш ли си.Бъркаш в гащите и му казваш:
-Чакай да видя дали си момче,че ако разбера твърде късно..... :lol:

Имам познат, който на първа среща са му пребъркали боксерите! 8)

Dreammy
08-19-2008, 19:26
:shock: Аз бях хванала края на клипчето, но не очаквах, че наистина е толкова ужасно...

Sunny_stz
08-19-2008, 22:45
На мен не ми звучи много реално. В смисъл... т'ва са 2 години, за Бога! За две години няма да му бръкнеш в панталона на приятеля ти, или пък няма да поискаш да си легнеш с него. Странна работа!

Да и аз се чудих точно за това,дали не са имали някакви интимни отношения,но до колкото разбрах в предаването едното момиче доста строго я държат родителите и,пък и това ,,момиче'' и е била първата любов!Може би за това не са имали сексуални отношения 2 години,но ако се беше случило да стигнат по-далеч и тя да разбере така то момичето ще получи инфаркт направо!!!

Поуката: на първа среща се бърка в гащите на момчето! 8-) :lol:


хаха представяш ли си.Бъркаш в гащите и му казваш:
-Чакай да видя дали си момче,че ако разбера твърде късно..... :lol:

Имам познат, който на първа среща са му пребъркали боксерите! 8)

хахха ама е било момиче този който му е пребъркал в гащите нали :lol: :D

Sunny_stz
08-19-2008, 23:05
всеки си прай квот иска голяма работа

Това да лъжеш за своята самоличност не само е неморално спрямо другия ,а е и ПОДСЪДИМО!!!

PeopleAlwaysLeave
08-19-2008, 23:35
Егати ужаса !! :shock: Тия не знам дали са болни ама ми се струват напълно нормални... ама това, което са направили е направо не ужасно ами не мога да намеря точната дума :shock: Пък и гаджетата им за 2 години толкова ли не са разбрали какви ги въртят тези..чап пък толкова перфектни, че да не се издънят никъде ме ми се вярва да са били... Някой по-нагоре беше написал, че опитът за самоубийство бил ненормале - знаеш ли това каква травма е ?? И не знам как очакват да им се прости нещо толкова подло и гадно..камоли да се забрави.. Не знам, просто съм потресена какви хора има. Почнали били на шега - еми ок на шега, ама толкова ли са зле-след като виждат, че нещата се задълбочават не са ли се досетили, чи ще дойде момент, когато всичко ще излезне наяве.. Пък и за тези 2 години не са ли имали по-интимен контакт ? То и по-добре, че ако момичетата бяха разбрали по този начин с какви хора ходят сигурно щяха да се побъркат...

chocoleptic
08-20-2008, 00:29
Егати ужаса !! :shock: Тия не знам дали са болни ама ми се струват напълно нормални...
Трансексуални са.
Ти реши дали го сляташ за болест,или не.
За мен лично е болестно състояние.
А доколкото приятелките им ?!
уот да фък ..
олигофрени ли са ?
Година да не разберат,че са момичета като се има предвид,че са се целували и прегръщали.
Аз само като им видях фейсовете ми стана ясно..


:o

LINKNOT
08-20-2008, 08:19
Абе само на мен ли ми излиза някакъв запис от "Комиците" ? What the fuck?
Кликнах някоко пъти на линка,влязох си в регистрацията и пак същата работата .. Гледам Руслан Мъйнов на токчета в рокля .. О.о

Decu
08-20-2008, 08:24
^ Вече е на втората страница най-отдолу.
разгеле, тръгна ми..

Sunny_stz
08-20-2008, 08:39
Абе само на мен ли ми излиза някакъв запис от "Комиците" ? What the fuck?
Кликнах някоко пъти на линка,влязох си в регистрацията и пак същата работата .. Гледам Руслан Мъйнов на токчета в рокля .. О.о

Най-отгоре на страницата има опция да избереш предаване.Избираш ,,Море от любов'' и гледаш първия запис където се вижда че Наталия интервюра закрит човек.

shadow4e
08-20-2008, 13:14
Г-жата ми по инфо от 12-ти клас ми обясняваше, че го пускала на малките, зада видят какви неща има в нета и да внимават с кого си чатят :)

FairyNymph
08-21-2008, 10:36
Нямам думи просто..ако те мислят, че това е детска шега или игра или каквото казаха там за другите две момичета определено не е било такова, още повече щом едната си е купила самотворни за 30 лв с цел самоубийство.А там Наталия като ги пита "Вие не мислите ли, че имате нужда от някаква помощ?" тия "Ама не мога да разбера защо не сряхте да ни убеждавате, че ни има нещо!"...Само ми е интересно майката на тия близначки не и ли е било някак си СТРАННО, че до един ден дъщерите и се лакират и носят полички, а на другия ден си слагат подплънка в панталоните и си стягат гърдите с колани?!?!?!

Lollip0pp_
08-26-2008, 20:40
омг...тва ме разби тоталллллноо!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KadifWerewolf
08-27-2008, 03:42
сиктир от тука ве

yuyuto
08-27-2008, 07:04
^ Вече е на втората страница най-отдолу.
разгеле, тръгна ми..
Днес вече и там не излиза... Търсих го из всичките клипчета, но не го намирам... Ще може ли директен линк, че от това, което четох, ми стана интересно и искам да видя кво толкоз са направили тия близначки...
П.П. Или кажете поне към кое предаване се води...

Sunny_stz
08-27-2008, 11:16
Най-отгоре на страницата има опция да избереш предаване.Избираш ,,Море от любов'' и гледаш първия запис където се вижда че Наталия интервюра закрит човек.

SWASTICA
08-27-2008, 11:49
Колко тъп трябва да си за да не познаеш, че едно момиче е момиче?
Да се целуваш и натискаш с някой и пак да не знаеш... :lol: Ето от какво страда България - от ГЛУПАЦИ. Хубаво си го казаха хората - просто игра, че на някой му се сторило друго... :lol:

Kalinshki
08-29-2008, 15:45
:shock: :shock: :shock: божееее това е извратено бе как може да има такива хора и по такъв начин да си правят шеги с чувствата на хората ужас!