PDA

View Full Version : Несподелени чувства, помогнете ми!



nqkafsi_tam
08-18-2008, 22:54
Хорица здравейте...
Имам следния проблем:
Изпаднал съм в няква странна криза, причинена от едно момиче, след като ме одряза...
Историята съм я разказвал в предишни теми с две думи е следното
Познаваме се с нея от 9 години на здравей и здрасти сме, тя не ми е показвала, че има някви симпатийййй към мен, но аз реших да й кажа ей така, че я харесвам... Беше изненадана и остана без думи....
Аз потънах в срам незнам защо просто се спекох и нищо не казах,
от тогава някво ми е никво ...
Последно време взех да я виждам доста често, но добрече тя не ме видя... Незнам какво да кажа вече... Сигурно изглеждам жалък някаф такъв... :)
Кофти работа. Общо взето месец съм депресия и ми е сад и ми пука прекалено много за нея и много я харесвам , почти съм обеден че я обичам и някво .... не искам да харесвам друга а само нея......
Пак с нея нямам шанс....... И тъпа тъпа история....
И незнам вече кво да правя...
Не искам да я забравя.... Немога да съм с нея.......
НЕмога без нея .... И тъкмо вече ми е писнало от всичко и я виждам някаде случайно и искам да се скрия някаде :( хаха колкото и тъпо да звучи ......

Нарушена точка 7
moderated by oth_fenka

Blab
08-18-2008, 22:59
Когато думите не стигат...

nqkafsi_tam
08-18-2008, 23:01
te koga sa stiga li? i kvo iska6 da kaje6 s tva :) nemoga da razbera

_ENA_
08-18-2008, 23:02
защо си толкова сигурен че нямаш шанс с нея, тя казала ли е категорично че няма да стане или показла ли е?човек трябва да е бори за това което иска, винаги докрай... не е срамно да си признаваш чувствата, така никога не губиш.. и ситуацията не е тъпа от теб зависи какво ще се случи, единсвено от теб..вземи се в ръце и поговори с нея а не се опитвай да е скриеш когато я видиш.. може би е правилно да кажа като бягаш от проблемите не ги разрешаваш...щом наистина я искаш малко повече кураж,увереност, вяра в себе си и ще постигнеш това което искаш. Успех!

nqkafsi_tam
08-18-2008, 23:07
spored men zasega ne trqbva da pravq ni6to osven kogato sym okolo neq da sym nqkyv gotin tq da me haresa da se dyrja milo s neq... i moje bi sled vreme ako me haresa tq 6te mi go kaje ... a az vinagi 6te q haresvam i ne6to takova se nadqvam :)

unicorn_f
08-18-2008, 23:09
ей споко пич и аз няам никви шансове с едно момче..той НЕзнае че го харесвам,но мисля скоро да му каца нищо че пак няма да имам шанс просто искам да знае :wink: даа не ти пука щом не тъ иска заеби я не струва и аз май ще съм на това мнение вече ...но все пак ще му кажа кво чувствам 8-)

CenCe
08-19-2008, 00:01
защо си толкова сигурен че нямаш шанс с нея, тя казала ли е категорично че няма да стане или показла ли е?човек трябва да е бори за това което иска, винаги докрай... не е срамно да си признаваш чувствата, така никога не губиш.. и ситуацията не е тъпа от теб зависи какво ще се случи, единсвено от теб..вземи се в ръце и поговори с нея а не се опитвай да е скриеш когато я видиш.. може би е правилно да кажа като бягаш от проблемите не ги разрешаваш...щом наистина я искаш малко повече кураж,увереност, вяра в себе си и ще постигнеш това което искаш. Успех!
Мхм.. адекватното решение на въпроса :)

nqkafsi_tam
08-19-2008, 10:01
help :)

nqkafsi_tam
08-19-2008, 13:52
:P

nqkafsi_tam
08-19-2008, 13:52
:P

nqkafsi_tam
08-19-2008, 13:53
hora mai namerih re6enie ako nqkoi ima nqkvi saveti da kazva de .. :)

ImmortalForever
08-19-2008, 14:19
душата.. като са несподелени чувства как аджеба да ти помогнем ний.. то тфа не се оправя със пръчка.. (магическа) :?

nqkafsi_tam
08-20-2008, 10:44
Само времето и тя могат да ми помогнат в момемнта...
Явно трябва да мине време... След време може би обстоятелствата малко ще се променят... Тя може да ме види от друга светлина... ала бала...... :)

xercu
08-20-2008, 10:49
Когато думите не стигат...... е най-добре да млъкнеш 8-)

cinderella_gugutka
08-20-2008, 10:53
абе,пи4,успокой се малко-аз кво да направя като бях лудо влюбена в едно мом4е с което не сме били на здравей-здраси ,а имахме доста дълга история и накрая каза 4е никога не е имало нещо между нас???просто по4нах да излизам и зарибявам с др мом4ета и мога да кажа 4е ве4е не ми пука толкова за него
знам 4е е гадно,но тя не е последното моми4е на земята-повярвай ми,харесай си друга и ще я забравиш :) и да знаеш-всеки минава през поне едно одрязване .и не искаам да те от4айвам,но и занапред ще ти се слу4ва-просто така е в любовта.но всеки намира и някой с който да е страшно щастлив.айде-успех

nqkafsi_tam
08-20-2008, 11:04
Просто тя е единствената, която влезе наистина в сърцето ми,
бил съм с доста момичета, но просто когато съм с нея е невероятно....
Тя е много специална за мен :) и много я харесвам ......
Трудно се забравя такъв човек.......

cinderella_gugutka
08-20-2008, 11:06
еми не мислиш ли 4е може би си избързал като си и казал 4е я харесваш....щом толкова мн я харесваш-незн,може и да имате шанс :)

nqkafsi_tam
08-20-2008, 12:20
am to az bqh trygnal da i kazvam i nakraq trqa6e da i kaja vsi4ko i i go kazah...... i ottogava ne sam talk s neq.... ne 4e si govorim mnogo de..

SabrinaAa
08-22-2008, 20:18
защо си толкова сигурен че нямаш шанс с нея, тя казала ли е категорично че няма да стане или показла ли е?човек трябва да е бори за това което иска, винаги докрай... не е срамно да си признаваш чувствата, така никога не губиш.. и ситуацията не е тъпа от теб зависи какво ще се случи, единсвено от теб..вземи се в ръце и поговори с нея а не се опитвай да е скриеш когато я видиш.. може би е правилно да кажа като бягаш от проблемите не ги разрешаваш...щом наистина я искаш малко повече кураж,увереност, вяра в себе си и ще постигнеш това което искаш. Успех!
+1

crazy_lazy_girl
08-22-2008, 20:21
защо си толкова сигурен че нямаш шанс с нея, тя казала ли е категорично че няма да стане или показла ли е?човек трябва да е бори за това което иска, винаги докрай... не е срамно да си признаваш чувствата, така никога не губиш.. и ситуацията не е тъпа от теб зависи какво ще се случи, единсвено от теб..вземи се в ръце и поговори с нея а не се опитвай да е скриеш когато я видиш.. може би е правилно да кажа като бягаш от проблемите не ги разрешаваш...щом наистина я искаш малко повече кураж,увереност, вяра в себе си и ще постигнеш това което искаш. Успех!

+1

SabrinaAa
08-22-2008, 20:51
Nqma kak da ti pomogneme trqbva sama da go preodole6!!!!!!! :-) :-)

nqkafsi_tam
08-28-2008, 06:12
sabrina mom4e sam :D hahah naprao me po4upvate :)
mrazq da govorq v mnojestveno 4islo no ponqkoga se nalaga
Izvinivam se na tezi koito ne sa takiva ,
NO HORA VIE NIKOGA NE STE IZPITVALI ISTINSKA LIUBOV
KOGATO MOJESH DA KAJESH 4E DA VSI4KO ZA NQKOI I DA NE TYRSISH NISHTO V ZAMQNA, DA BYDESH GOTOV DA BYDESH NARANEN,
STIGA TI EDINSTVENO DA ZNAESH 4E TQ SHTE E DOBRE...
MNOGO 4UVSTVA VYV EDNA SEKUNDA 1 MISYL ZA CQL DEN
EDNA EDINSTVENA E TQ OBI4AM Q .... SHALQLQLQLQLLQ
I KAKTO I DA E......

kifla
08-28-2008, 06:56
защо си толкова сигурен че нямаш шанс с нея, тя казала ли е категорично че няма да стане или показла ли е?човек трябва да е бори за това което иска, винаги докрай... не е срамно да си признаваш чувствата, така никога не губиш.. и ситуацията не е тъпа от теб зависи какво ще се случи, единсвено от теб..вземи се в ръце и поговори с нея а не се опитвай да е скриеш когато я видиш.. може би е правилно да кажа като бягаш от проблемите не ги разрешаваш...щом наистина я искаш малко повече кураж,увереност, вяра в себе си и ще постигнеш това което искаш. Успех!
+1

hrisiiiiii
08-28-2008, 07:17
Звучи сладко когато момче разказва за чувствата си към момиче.. Но не и когато са несподелени.. Ние момичетата сме странни и рядко знаем какво искаме. Въпреки, че казваш, че не можеш да я забравиш, опитай отново. Човек се учи от грешките си.
Така, познавате се от 9 или повече години. Има ли някаква вероятност тя да те възприема само като приятел.. Но едва ли, щом сте само на Здравей-Здрасти. Ти можеш да кажеш най-добре какво искаш и всичко зависи от теб.
ПП: Само мога да те посъветвам да не я заместваш с друга, защото ще е много гадно да се опиташ да я забравиш чрез друго момиче.. Защото ако не се получи, момичето ще страда. Какво ли ти обяснявам, предполагам, че знаеш и сам :}
Пожелавам ти Успех!

nqkafsi_tam
08-28-2008, 07:42
To ima6e edno momi4e s koeto 6tqhme da tragvame oba4e znaeh kvo 6te stana ... Samo da q naranqvam i takiva ne6ta pak si super to4na i pe4ena i ne stava rabotata... i za tova i ni6to ne napravih a kazah na tova momi4e deto q haresvam istinata 4e q haresvam i t.n. ....
Vsi4ki mi kazvat zabravi q. Az si kazvam zabraviq.
Ama ne stava...........
Mina mesec i ne6to otkakto i kazah i ni6to .... Nemoga prosto taka da q zabravq.... Da probvam s druga samo da praq gadni detski istoriii i t.n.
Opitvam se da go preodoleq, no tova 4uvstvo e po-silno ot men...

OpenedSky
08-28-2008, 09:24
Това че си признал чуствата си е яко и не е трябвало да се сдухваш...Не си прави изводи преди тя да ти е отговорила .... :)

evelinka1122
08-28-2008, 09:30
няма смисъл са сдухваш.... какво толкова признал си чувствата си.... а мисля че все още не всичко е загубено... все пак тя не те е отрязала просто е останала изненадана.... може пак да се пробваш с нея.... :) УСПЕХ

DekoDenev
08-28-2008, 09:34
brat znam kakvo izpitvash minal sum prez suhtoto prosto se opitai da budesh sebe si opitvai se da vlojish pone malko chustvo za humor tq shte zabeleji tova vednaga posle neshtata shte si doidat sami kato im e pisano ....are GOOD LUCK :grin:

Suncho
08-28-2008, 11:12
Пич нямма кво да се тормозиш и да се криеш щом си и казал че я харесваш стой зад думите си не се променяй когато си с нея бъди си тва което си пък ако и тя те хареса добре ако не не е толкова лошо колкото си мислиш винаги може пак да намериш подходящото момиче не губи надежда за нещо ново с това ако не стане нищо не си на 50 ;)

nqkafsi_tam
08-28-2008, 18:32
Ima vsqkykvi hora... Ima takiva koito sa za ednoto ebane i mom4eta i momi4eta. Ima hora koito naistina se obi4at. Ima i takiva kato men,
koito obi4at no nqmat ni6to ;] , za6toto na tezi hora kato men 4oveka koito obi4at im e vsi4ko...