PDA

View Full Version : Пак косми.....



~Munika
08-18-2008, 22:57
Скоро с едно момиче си говорихме кои места си обезкосмяваме и тя каза,че с епилатор си маха мустачките и космите ,които имала под очите(в/у скулите по точно).Не и отговорих,но се поучудих.После се прибрах и погледнах имам ли там косъмчета и видях,че имам и аз(аз съм брюнетка и каточели се виждат,нз никога не бях забелязала).Та искам да питам вие имате ли,как ги кахате,ако ги махате и т.н....

VilleBaby
08-18-2008, 23:01
сега и аз се погледнах :D трябваше 5 мин да се кьора на сиилна светлина за да видя , че и аз имам...но те са съвсем незабележими :) русички , невъзможно малки...и никога не ги бях виждала досега , въреки , че доста се вглеждам в себе си , особено в лицето ми всеки божи ден... и аз съм брюнетка... но не ги махай , няма смисъл :)

~Munika
08-18-2008, 23:09
Ето какво видях в сайта на един козметичен салон :
Кола маска:Лице (мустак, вежди и бакенбард)
Процедура Цена/Жени/Цена:10лв
Значи салоните го предлагат .....
Как досега не съм знаела изобщо ...
:shock:

CenCe
08-18-2008, 23:42
няма смисал при положение че са трудно забележими .. Ти решаваш :)

anSsito
08-18-2008, 23:50
няма смисал при положение че са трудно забележими .. Ти решаваш :)

Напълно съм съгласна :)

miloto_girl_4e
08-19-2008, 06:03
По-добре не ги пипай, защото най-много да влошиш положението..
Всеки има косъмчета навсякъде по тялото си(с малки изключения, разбира се), но те са незабележими, някакво супер светло мъхче..
Това, че салоните го предлагат не значи, че трябва всеки да се подложи на тази процедура, просто има жени, които наистина са яко окосмени и имат нужда :!: :)

xxxSnowflakexxx
08-19-2008, 08:20
По-добре не ги пипай, защото най-много да влошиш положението..
Всеки има косъмчета навсякъде по тялото си(с малки изключения, разбира се), но те са незабележими, някакво супер светло мъхче..
Това, че салоните го предлагат не значи, че трябва всеки да се подложи на тази процедура, просто има жени, които наистина са яко окосмени и имат нужда :!: :)

marmalad4e
08-19-2008, 08:20
не си и помисляй да ги махаш
знаеш ли после какви ще станат..почнеш ли веднъж да ги махаш, цял живот после ще трябва да ги махаш..тва, че приятелката ти е решила, че се виждат, не значи , че и ти трябва веднага да ги махнеш..толкова ли няма кво друго да мислиш, та опря до мъхчето по лицето :)

Liar
08-19-2008, 08:22
И с кола маска какви ще станат ми е интересно????????????

mysterious93
08-19-2008, 08:27
абе по добре недей :) ако искаш махай мустачките но друго не(от лицето си) :)

marmalad4e
08-19-2008, 08:29
ми почвай да ги махаш и ще видиш

Zahal4ity
08-19-2008, 11:05
Всички имаме косъмчета там, но те са незабележими, само ти си ги виждаш и то след дълго взиране в лицето си.....! Не ги махай, една съученичка чела и тя че в козметичните студия я преглагат тази процедура и решила да опита сама, нестига че и се разрани лицето, а и сега са мн по забележими и мн бързо растат! Не опитвай! А относно мустачките изруси ги с кислородна вода - намажи ги и стой на слънце като постоянно ги намазваш (с памуче)!

adizitk1
08-19-2008, 11:50
Скоро с едно момиче си говорихме кои места си обезкосмяваме и тя каза,че с епилатор си маха мустачките и космите ,които имала под очите(в/у скулите по точно).Не и отговорих,но се поучудих.После се прибрах и погледнах имам ли там косъмчета и видях,че имам и аз(аз съм брюнетка и каточели се виждат,нз никога не бях забелязала).Та искам да питам вие имате ли,как ги кахате,ако ги махате и т.н....
Тая мн яко се втилясва,всеки има мъх по скулите,ама ако са чак косми,значи има проблем.А колкото до мустачките,ходих на лазерна епилация за тях.

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-19-2008, 12:13
Vij ako sa zabelejimi gi mahai, no ina4e ako ne sa nedei :) I az imam no maham s pinseta samo po golemite