PDA

View Full Version : Заслужава ли сълзи те ми !?!



LDto
08-18-2008, 23:48
Ами казано на кратко аз много го оБиЧаМ всеки път щом ми каже името си забравям граматиката.Казах му че изпитвам чуства към него и не са най-обикновени.Но той дори не иска да говори за това веднага сменя темата. И сега когато си замина за лондон се скъсвам да плача ако му кажа той ма пита дали съм аз или някоя приятелка дет се бъзика, аз му казвам че съм аз и той замълчава и след 5 минути е сменил темата.
Ами не знам ако някой е бил така каже те ми как да спра поне малко сълзите или болкото вече не усещтам кога плача!!!... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BaiToq
08-19-2008, 05:20
:-o :-o :-o
Формулерай си малко мисълта.
Изтрезней преди това.

evichka_lonelyy
08-19-2008, 08:02
Abe momicheto ne e piqno mi e otchaqno

Lidke nali znaesh che az mn si te obichkam za kfo ti e nqkoi drug?!? :-) Ne se zanimavbai toi sam shte te potarsi vse nqkoga kakto moito lubov me tarsi ponqkoga taka i tvoita spoko :-) :-) :-)

na1xn
08-19-2008, 08:05
Ами казано на кратко аз много го оБиЧаМ всеки път щом ми каже името си забравям граматиката.Казах му че изпитвам чуства към него и не са най-обикновени.Но той дори не иска да говори за това веднага сменя темата. И сега когато си замина за лондон се скъсвам да плача ако му кажа той ма пита дали съм аз или някоя приятелка дет се бъзика, аз му казвам че съм аз и той замълчава и след 5 минути е сменил темата.
Ами не знам ако някой е бил така каже те ми как да спра поне малко сълзите или болкото вече не усещтам кога плача!!!... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ela mi az 6ta obi4am za 1 ve4er :)

it_ends_tonight_
08-19-2008, 08:15
Не мога да разбера къв е смисъла на проблема ти? И как казваш, че го обичаш... сигурна ли си, че не си вманиачена? Има разлика между фикс идея и обичане...

Obsession
08-19-2008, 08:18
Няма как да промениш това си състояние. Просто гледай да се разсейваш с нещо през повечето време. И не, не заслужава сълзите ти, щом поне не те изслуша.

narkotikche
08-19-2008, 08:18
:smt117 :smt117 хвани го.. като кокошката :razz: аз пък нося очила :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pandelka
08-19-2008, 08:21
Не виждаш ли,че не те харесва.Просто е!И да не искаш да го разбереш истината според мен е такава.

devil_feel_f
08-19-2008, 08:32
Не заслужава сълзите ти.Никой не заслужава да плачеш за него.Намери си някакво хоби, с което да се разсейваш и да забравиш за него.Пък и изглежда, че той не изпитва нищо към теб.

Love0nlyMyself
08-19-2008, 09:11
Не мога да разбера къв е смисъла на проблема ти? И как казваш, че го обичаш... сигурна ли си, че не си вманиачена? Има разлика между фикс идея и обичане...

+1

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 09:15
то емотикони ли са,чудо ли е :shock:
НЕ те харесва,но ти май и сама се досещаш :)

zaraaa
08-19-2008, 09:57
Не не заслужава сълзите ти

ImmortalForever
08-19-2008, 13:29
Че има ли мъж, който да залсужава нечии сълзи... ??? Се пита в задачата.. ;)

wersa4
08-19-2008, 14:28
Spored men trqbva da prestane6 da pla4e6 i tuii podobni...za6toto nqma smisul da se susipva6 pri yslovie 4e toii ne ti obru6ta i nai-malko vnimanie!Produlji napred..znam 4e 6te e trydno,no vse pak toii ne e edinstvenoto mom4e na zemqta :)