PDA

View Full Version : Крайно заблудени



Vikitooo
08-19-2008, 05:59
Здравейте :-)

Поради обърканата и сложна ситуация, в която попаднах реших да споделя..

Имам си едно приятелче (с 10 години разлика) които преди време сподели, че ме харесва и би искал да бъда по-голяма..сещате се. :) Аз не го харесвам и най възпитано му отказах. До ден днешен ние много се уважаваме с него, често комуникараме.

Онзи ден отивам аз на един купон и случайно се засичаме там, а той беше с някаква негова приятелка. Та говорихмте си много, не се бяхме виждали от доста време. Осетих колко антипатична останах в очите на приятелката му..все едно и бях направила нещо. Та пребирам се аз в нас и разбирам, че същата тази приятелка звъннала на гаджето ми и се оплакала от моето поведение към нейното гадже. Питала го в какви отношения сме, защото уж аз съм си била влюбена в този мой приятел.

Лошото е, че не само тя си мисли такива неща, ами и много мои познати. Мислят си, че аз влюбена, че излизаме с този мой приятел. А това не е така! Не е вярно!

А, кажете ми сега какво да правя? Толкова виновна се чуствам в очите на приятеля ми които вчера се прибра от БГ и го посрешнах с такава новина. Самият той започна да се съмнява в мен.. Поговорих с този мой приятел, изяснихме си работите и той ми предложи да прекъснем и малкото комуникация, която имаме..А аз не искам заради някои заблудени хорица да си губя приятелството с него.. :?

princesa_viki
08-19-2008, 06:42
Обясни на приятеля ти най-подробно ситуацията,в която си .Кажи му,че го обичаш и че не би направила нещо,с което да го нараниш.И все пак не искаш да губиш приятеля си.

marmalad4e
08-19-2008, 08:00
аз бих поразредила срещите с този твой приятел..поне докато гаджето ти види,че наистина няма нищо м/у вас. може примерно само да си пишете в нета - така хем ще имаш контакт с него, хем няма да даваш поводи за съмнение на който и да било :)

evichka_lonelyy
08-19-2008, 08:07
vijdaite se mn po-rqdko i ako e vazmojno po-taino...drajte se po-hladno i prekarai mn vreme s priqtelq si za da mu pokajesh che go obichash :)

krisiiiiito
08-19-2008, 08:11
vijdaite se mn po-rqdko i ako e vazmojno po-taino...drajte se po-hladno i prekarai mn vreme s priqtelq si za da mu pokajesh che go obichash :)

devil_feel_f
08-19-2008, 08:17
Обясни на гаджето ти за този твой приятел.Ако те обича, ще те разбере.А и ти не си направила нищо лошо.

pandelka
08-19-2008, 08:25
Виновната в случая,не си ти.Обясни на гаджето си точно как стоят нещата,той те обича и според мен ще ти повярва.Пък и след като казаното от онова момиче не е вярно няма място да се притесняваш излишно :)

Blab
08-19-2008, 08:27
А, кажете ми сега какво да правя?
Научи се да пишеш.

Love0nlyMyself
08-19-2008, 09:13
Обясни на гаджето ти за този твой приятел.Ако те обича, ще те разбере.А и ти не си направила нищо лошо.

+1

PePeLePew
08-19-2008, 09:16
Нека си говорят няма как да спряш това.... ако с приятеля си се обичате достатъчно това няма да е никакъв проблем

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 09:20
Обясни на приятеля ти най-подробно ситуацията,в която си .Кажи му,че го обичаш и че не би направила нещо,с което да го нараниш.И все пак не искаш да губиш приятеля си. +1 и да се надяваме,че не е някакъв ревнивец,а ти няма за какво да се чувстваш виновна да не ти пука!

MayKyTy
08-19-2008, 09:27
Мале, ако бях на твое място до сега любезно да съм помолила някой да и скърши вратлето на оная кощрамба :o
Би трябвало приятелят ти да има по-голямо доверие на теб отколкото на нея, така че спокойно :-)

mirelS
08-19-2008, 10:00
Е..щом приятелят ти е с теб ,а не с някоя друга,зна4и има защо да е избрал теб,а не някоя друга --> ще вярва на теб а не на някой друг ... ако искаш му кажи това .. успех