PDA

View Full Version : Магазини в Търново и Горна



elkrato@abv.bg
08-19-2008, 06:36
Трабват ми магазини в Търново и Горна за яки дрешки и аксесоари.Някой знае ли къде мога да си намеря и обеци с Smile :)

lams
08-19-2008, 07:13
Преди два дни бях в Търново ии много готини работи има :) А магазинчета за джунджурийки колкото искаш :ь В Пунто има обеци смайлчета. А иначе в Стария град има по-оргинални и интересни дрънкулки ;ь

elkrato@abv.bg
08-19-2008, 07:29
Преди два дни бях в Търново ии много готини работи има :) А магазинчета за джунджурийки колкото искаш :ь В Пунто има обеци смайлчета. А иначе в Стария град има по-оргинални и интересни дрънкулки ;ь
Аз ходя всеки месец ама тоя магазин Пунто не се сещам де се намира :(

TheLittleAngel
08-19-2008, 08:26
Не знам в какъв стил се обличаш, но в магазините Eden има много яки дрехи и не са скъпи. В Търново единият е на Пето авеню. Там където е пазара за зеленчуци има една сграда, като търговски център е. Магазина е на 2 етаж. Другият в Търново е по посока старата част на града. Точна на завоя на улицата има нещо като тунел. Слизаш надолу и вдясно ще го видиш. В Горна като тръгнеш по улицата от читалището нагоре има сграда с офиси и магазини. Магазина е до един друг за теракота и фаянс, ако не се лъжа. За дрънкулки в Горна Оряховица мога да ти кажа само един. Намира се зад Общината. Там има и чанти, колани и др. Дано съм помогнала. Ако не си разбрала нещо от обясненията - пиши.

Pedigree
08-19-2008, 08:29
За Търново:

Аксесоари - 'Мухоморка', 'Медуза'... хубавото е, че магазините са един до друг. Също и по Самоводската чаршия има някои хубави неща.


Дрехи... влез в мол-а и 100% ще си харесаш нещо.

Briseis
08-19-2008, 14:01
Абе по главната улица на Търново има един магазин само за аксесоари. Там са някакви по-комерсиални.

Иначе в Горна - Фуклата има хубави.

bulgarche
08-19-2008, 14:59
На тъмно?

Briseis
08-19-2008, 15:03
Има едно много приятно магазинче. Преди 15 минути си купих обици от там. За Горна става въпрос. Срещу розовия блок, до фото Зенит.

lams
08-19-2008, 15:05
На тъмно?

Мен търновското ми се видя някво мизерно :(

Shadow_Walker
08-19-2008, 20:30
Ами в Горна можеш да видиш в ГУМ (над ЦБА), в старото кино и в Бездната, която е до автогарата. :]