PDA

View Full Version : Много зле ;(



raia338
08-19-2008, 08:05
Значи,от деца се познавам с едни мои съседки(уж наи добри приятелки) едната Ася е от Варна и идва само лятото.Беше страхотно това лято.На всякъде бях с нея,имахме си таини трепети по момчета,всички болки и радости споделях с това момиче,което ми беше като сестра.Та утре вечер тя с заминава за Варна,обаче в последните и 3 дни ние се скарахме.Другата съседка(Мария) ще остане повече време в моя град,тя е от Испания.За караницата сега...Една сутрин отидох да повикам Ася,обаче сестра и каза че е на разходка с Мария,аз веднага се засегнах че са излезли само двете..После вечерта (защото ние се събираме всички заедно около 30 човека) тя и Мария започнаха да се правят на инт. Ася каза ,,Офф,след малко ще и забия един шамар,, Но не разбрах за кои говори.. влязох и в скупе и разбрах че е говорила мръсни думи зад гърба ми ....Какво да правя с тези ненормалници наречени мои наи добри приятели завинаги.... :(

BeYourSelf
08-19-2008, 08:38
ако бях на твое място щях да ги отпиша от живота си и двете,ако мария ти е истиннска приятелка няма да позволява на ася да говори такива неща зад гърба ми :) сори ама това е моето мнение,

Yancheto
08-19-2008, 09:24
Не са ти никакви приятелки,щом така говорят...Зарежи ги.

siiska
08-19-2008, 09:29
Според мен са постъпили ужасно с теб ако бях на твое място щях да ги отпиша от живота си. Една най-добра приятелка не би говорила лоши неща зад гърба ти. Зарежи ги и си намери по-добри няма да съжеляваш :)

SaMiChKy
08-19-2008, 09:42
Ve4e trudno moje da si namerish priqteli,ne govorim za poznati a priqteli,znaesh li zashto sa govorili taka za teb ? nima tova spored teb sa priqteli kolkoto i da ti e trudno ostavi gi.. :smt056