PDA

View Full Version : Избор ??



SaMiChKy
08-19-2008, 09:08
Здравейте :) Трябва ми съвет,защото съм объркана.В момента уча в химията и тази година ще ми е втора,но тъй като ми е много трудно- с всичките тези формули се побърквам и исках да се преместя в бившото ми даскало-информационни,но напоследък е много западнало,като че ли в тва даскало нищо не е сериозно.Има и още едно, за което се двоумя-електро...Не знам какво да правя- да си остана в химията или да се преместя в електро?


ПИШИ НА КИРИЛИЦА!
miminko

LovelyGirl
08-19-2008, 09:12
Според мен електрото ще ти е по-трудно от химията.Поне при мен би било така.А от информатика и химия ти трябва да прецениш кое ще ти е по-лесно и да помислиш какво искаш да продължиш след 12 клас.
Мисля,че информатиката е по-добрия вариант,но трябва хубаво да си прецениш с кое ще се справиш по-добре. :)

SaMiChKy
08-19-2008, 09:27
Информатика.Те нищо не правят,само се бъзикат с госпожата,а аз не искам това-ако ще уча,нека уча,а не още три години само ей така да ги погубя.Но химия, всичките тези формули,електро ток,оф,не съм мислила, не бях и готова да кандидатствам,не знам, ще помисля.Мерси.

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!
miminko

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 09:55
и мен никва ме няма па химия,знам само H2O и нищо друго 8-)

MostHated
08-19-2008, 10:02
и мен никва ме няма па химия,знам само H2O и нищо друго 8-)

Аз пъ перфектно знам Алкохолите... :oops:

BeYourSelf
08-19-2008, 10:07
мен ако питаш бих предпочела информатиката,а колкото до това че другите се базикат с госпожата не значи че тя не си предава уроците и ако искаш наистина да научиш нещо - ще го научиш.а колкото до химията-ми наистина не е мн лесна :?

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 10:12
и мен никва ме няма па химия,знам само H2O и нищо друго 8-)

Аз пъ перфектно знам Алкохолите... :oops:
трябва да ги науча,ще впечатля господина :lol:

blackvelvet
08-19-2008, 12:47
Според мен електрото ще ти е по-трудно от химията.Поне при мен би било така.А от информатика и химия ти трябва да прецениш кое ще ти е по-лесно и да помислиш какво искаш да продължиш след 12 клас.
Мисля,че информатиката е по-добрия вариант,но трябва хубаво да си прецениш с кое ще се справиш по-добре. :) съгласна съм...

lazaroni94
08-20-2008, 07:34
лично на мен химията ми е най-лесна (от изброените), електрото- най-тъпо и трудно, а информатиката- изключително неинтересна

обаче ти трябва да си решиш какво искаш. след химията можеш да учиш фармацефтика, обаче си представи колко още формули трябва да научиш!

докато след електрото какво ще правиш?
телевизионен техник?!

не знам изборът си е лично твой!

Loshotia
08-20-2008, 07:38
В химията няма нищо трудно и нелогично- само трябва да не се изпуска материал, че всичко е навързано.

Duvessa
08-20-2008, 08:01
Няма смисъл да учиш в училище, в което няма да ти дадат никакви знания, затова според мен инфорамционните не е добър вариянт. Също така е глупаво да учиш нещо, което не ти се отдава и не харесваш. Защо не видиш какви са специалностите в електрото? Аз също съм в такова училище, само че с информатика и имам добри възможности за бъдеще, различни от „телевизионен техник”. Като теб не обичам никак химията и специалните предмети, примерно, са ми много по-лесни, но това е индивидуално.

SaMiChKy
08-20-2008, 11:11
Всъщност ми казаха,че ще работя на ТЕЦ-а след това (ако уча в електро), специалността там е ел.обзавеждане, не разбирам много, но няма да разбера как е ако не пробвам. :) Много благодаря на всички

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!
miminko

lenito_sf
08-25-2008, 11:46
ми химията не я харесвам и те подкрепям за каквото и да е даскало освен това с химията :D

krisiiiiito
08-25-2008, 11:55
според мен не трябва да се местиш в бившото даскало защото както сама каза там само се базикат с г-жатаа и едва ли ще научиш нещо сега по-добре като почнеш да учиш се съсредоточи и си кажи че просто ще учиш докато не го запомниш и това е не е толкова трудно ще се справиш всичко се разбира стига да искаш :wink: