PDA

View Full Version : Късно разбрах, че го обичам



siiska
08-19-2008, 09:17
Здрасти. Харесвам едно момче, не живее в моя град а много близо до него и за това преди не исках да ходя с него когато той ме молеше, но сега когато е далеч от мен и си пишем единствено в skype осъзнавам колко много значи за мен и искам да е до мен, но просто вече имам чувството, че макар да ми казва, че ме обича вече не е така. :( Когато беше с мен неговата бивша приятелка постоянно му званеше и му пишеше SMSи че го обича а той все ми казваше, че тя не е нищо за него... Не му вярвах защото тя и до ден днешен се пише в skype "Обичам ... ", пише му съобщения в един сайт за запознанства да се видят и да излязат , а и са ги виждали мои приятелки заедно да излизат и да се разхождат по плажа... Вече незнам какво да си мисля.. Дали наистина тя му е само приятелка ....Дали наистина да му повярвам че ме обича защото той ме ревнува от всички момчета с които излизам даже от най-добрия ми приятел а аз когато му кажа нещо за нея той ми се сърди :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 09:24
тая мацка май е много отчаяня :shock: не знам какви са им взаимоотношенията,но на теб защо ти е да се занимаваш с ревнивец?! :shock:

Love0nlyMyself
08-19-2008, 09:24
имаш уста питай го

sexa_na_kompleksa
08-19-2008, 09:57
Поговори с него. И двамата трябва да направите някакви компромиси.

pandelka
08-19-2008, 09:59
Най-доброто решение е да поговорите :)

Giva
08-19-2008, 10:00
Поговори с него. И двамата трябва да направите някакви компромиси.
;-)

siiska
08-19-2008, 10:07
Опитвам да говоря с него но всеки път когато приказваме на тая тема се караме защото той макар че да не му давам поводи да ревнува той е убеден че има друг. 189021839128398 пъти му обясних че обичам само него но той пак се съмнява даже си направи фалшив skype и се представяше за друго момче за да види дали ще го свалям. Аз се досетих разбира се но не му казах. И въпреки това той пак пак ми няма доверие а и вече незнам дали ме обича... :( :( :( :(

devil_feel_f
08-19-2008, 10:08
Поговори с него и го питай какво изпитва към теб.Ти също му кажи какво изпитваш към него.И направете компромиси, както казаха преди мен.

angelllll
08-19-2008, 10:42
т0я е п0гълнат 0т ревн0ст :shock:

Lost_Kiss
08-19-2008, 10:56
Кажи му... ако толкова много те обича, да ти има доверие... Ако вече му развалиш доверието(примерно да му изневериш или той да те види с друг) чак тогава да ревнува и прочие... Ти не си направила нищо (Предполагам) че той се да си мисли,че се сваляш с други и ала бала...

И ако вече това не помогне, по-добре го остави... защото тази негова ревност ТЕБ ще те подлуди...

Късмет 8-) :P

LadyCarameL
08-19-2008, 10:57
'По-добре късно отколкото никога!' Само това ще кажа,за да не се повтарям. 8-)

ImmortalForever
08-19-2008, 13:15
Сливи в устата си ли имаш да му кажеш кфо мислиш..И ръцете ли ти отсякоха да му хвърлиш, я телефона,я да му изтриеш рега в този сайт, да пребиеш кучката.. не моа разбера...По-добре тъжен край, отколкото тъга без край ;)