PDA

View Full Version : Волейбол ...



camp_rock_94
08-19-2008, 10:04
Каквно мислите ? Ще победим ли Русия ?

MoNiIiTo
08-19-2008, 10:44
ДАААААА!!!!!!!!!!!!!! :grin: Няма да се дадем :D

MoNiIiTo
08-19-2008, 11:10
Сега Пламен като се върна и отбора е по-сплотен. Отделно и Полтавски не е мн. във форма. Абе... ще трябва да ги бием. Искам наще на финала :smt041

camp_rock_94
08-19-2008, 11:18
дано наистина ги бием :grin: Утре ставам в 4.55 специално да ги гледам :D

mgs_92
08-19-2008, 11:20
Аз не сам такъв оптимист, като вас. Не вярвам да ги бием, най-много 2:3 за руснаците. Пък и не забравяите, че капитана ни мина през доста неща напоследак и мисля, че са му се отразили по някакъв начин. Все пак това си бяха доста нерви да го вурнат в БГ, после да го мотаят с резултатите. До колкото разбрах, той си е направил няколко изследвания. Все пак сам Българин и се надявам наще да бият :o :grin:

Letal
08-19-2008, 11:27
Е как ще смажем братюшките :D и ще им изпием водката :D :D

MoNiIiTo
08-19-2008, 11:34
Абе били сме ги преди ... пак ще ги бием :D
Иначе и аз утре с петлите ще ставам 8-)

camp_rock_94
08-19-2008, 11:43
Аз не сам такъв оптимист, като вас. Не вярвам да ги бием, най-много 2:3 за руснаците. Пък и не забравяите, че капитана ни мина през доста неща напоследак и мисля, че са му се отразили по някакъв начин. Все пак това си бяха доста нерви да го вурнат в БГ, после да го мотаят с резултатите. До колкото разбрах, той си е направил няколко изследвания. Все пак сам Българин и се надявам наще да бият :o :grin:

и аз съм песимистка :D ама ноу ми се иска да ги биеме :razz:

MoNiIiTo
08-19-2008, 17:12
„Песимистът вижда трудности във всяка възможност; оптимистът вижда възможности във всяка трудност.“
Абе важно е да вярваме и да се надяваме да бием 8)
Малко ще се отклоня от темата ... пз за camp_rock_94 Three Days Grace - Are you ready (Three Days Grace са ми една от любимите групи :grin: )

camp_rock_94
08-19-2008, 18:07
ее мс :-) страхотни са :P

иначе ноу се надявам и вярвам , че могат да бият тъпите русняци , ама по-важното е как ше си изиграят играта :)

lo0s3r
08-19-2008, 19:21
хейтър :smt006:

както казва маслината - мачкааааааааааааай!

lo0s3r
08-19-2008, 19:25
ооо ВЕРВАЙ отнесъл го е , ама не от наще 8-) що мислиш, че му е такава хубава усмивката 8)

PlayeRR
08-19-2008, 19:41
Mноого ми се иска нашите момчета да успеят да победят.ИСКРЕНО ИМ ГО ЖЕЛАЯ!!!
Но обективно погледнато съм песимист и мисля,че ако руснаците играят на 100% ще ни победят.Имат мноого,ужасно,адски силен сервис и много мощни центрове,а този Михайлов(диагонала) е извънземен,просто много добър(мощен отскоклив,достатачно техничен за тоя пост-абе здрав хамал) и Полтавский е далеч от него в момента.
Нащият отбор има своите шансове,но трябва задължително да бием зверски сервиз,които да влиза,иначе нямаме шанс.Надявам се нашите да имат адекватно противодействие срещу руските центрове(имаме шансове,защото нашите центрове са високи,здрави и с добро чуство за блок).Ще ни трябва и един много експлозивен Матей Казийски,който да може да прескача руските играчи.НО най-важното е да има добро посрещане и Андрей Жеков да е спокоен!!!
Нашите не са обречени,дано се справят и да ни дадат повод за безпаметно прануванее!!! :grin: :grin: :grin:

MoNiIiTo
08-20-2008, 03:22
ОФФФФФФФФФФФФФФ ще полудея вече. Наще кво им стана. Първият гейм се усещаше че играят и с настроение и имаше няква светлина в тунела сяяяяяяя............ :-x и на Жеков кво му става ..... тя баба ми ще вдига по-добре. АУУУУУУУУУУУ полудях.

MoNiIiTo
08-20-2008, 03:30
Нито блок имаме .....кво става бе :cry:

camp_rock_94
08-20-2008, 03:35
падаме :cry: :cry: :cry:

Gam3 0v3r
08-20-2008, 03:50
Да сега трябва давидиме дали сме 5 или 7... :shock: :shock: :shock:

camp_rock_94
08-20-2008, 03:50
КРАЙ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MoNiIiTo
08-20-2008, 03:53
Ще ревна чак.... в такъв важен мач и наще направо бяха блокирали , туй беше 40% от възможностите им ... могат мн повече ама ... ох нз , направо ми се уби настроението :cry:

Gam3 0v3r
08-20-2008, 03:59
Абе тия Руснаци винаги ни бият майка им да е*а :-x :-x

camp_rock_94
08-20-2008, 04:00
наистина могат повече . добре че има такива българи като Румяна Нейкова , Йовчев и ноу др които дават макс от себе си и въпреки да знаят че конкуренцията е огромна не се предават . нз що , ама волейболистите имаха шанс за злато а те си пропиляха шанса :cry: :cry: :cry:

MoNiIiTo
08-20-2008, 04:05
Ся дано при борбата вземем нещо :)

camp_rock_94
08-20-2008, 04:07
йееееее :grin: :grin: :grin:

Кирил Терзиев осигури пети медал за България

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:08
Винаги тръгваме с големи надежди...а накрая един голям к*р.
Жалко много слаб мач на Константинов...

camp_rock_94
08-20-2008, 04:09
не е виновен само константинов . той не е играл близо 2 седмици за разлика от Жеков :-x :-x :-x

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:13
не е виновен само константинов . той не е играл близо 2 седмици за разлика от Жеков :-x :-x :-x
Добре кажи ми ако не е Жеков кой друг да е?

TeCHo0o0
08-20-2008, 04:14
йееееее :grin: :grin: :grin:

Кирил Терзиев осигури пети медал за България

къде го видя това,аз прочетох че се класирал за 1/4...а серафим бързаков отпаднал оттам :(

camp_rock_94
08-20-2008, 04:16
не е виновен само константинов . той не е играл близо 2 седмици за разлика от Жеков :-x :-x :-x
Добре кажи ми ако не е Жеков кой друг да е?

казийски

а иначи тва го прочетох от : http://sportni.bg/olimpiada2008/index.phtml?tid=20&oid=10740

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 21:20
Какво е това Руснак бе Колохозник?

Това порода Куче ли е ?

Няма такъв народ Руснаци!!!!

Русия и Украйна това е Киевска България или наричана още Черна България-Черното е означавало Северна посока.

Киевско-Волжка България след период на междуособици (855-921 г.) се разделя на Волжка България и Княжество Киев и Новгород, между които започват религиозни противоречия.

Волжките Българи при кан Алмъш приемат Исляма от Арабите а недоволните от Насилственото налагане на новата вяра Боляри-Тангристи се обединяват около Кан Лачин син на Кан Лачини, брата на Кан Джилки всички от Рода Дуло и се връщат от град Болгар в старата Българска столица град Киев основана от брата на Кан Кубрат - Шамбат Кий и носеща неговото име.

В 922 г Угър Лачини от рода Дуло племенник на кан Джилки (по-късната руска летопис от ХII в. е предала името му като “Игор Рюрикович”), основал отделно от България украинската държава Рус със столица българския град Киев.

В Болгар той изпратил свои посланници да отнесат неговите думи към кан Алмъш :

“Аз чух брат, че ти мъчиш привържениците на нашата стара българска вера, към която се отнасям и аз. Пази се защото аз станах самостоятелен уруски бег и съм в състояние да помогна на моите едноверци ”

Впоследствие от Българската държава Рус се отделило Суздалското княжество което по-късно започва да се нарича Московия (Московско–Руска държава, Русия). Но и в Украинската, и в Московската държава управлявали потомците на същия Угър Лачини – “Рюриковичите”.Не случайно национален символ на Украйна станал гербът на българския род Дуло “тризъбец”, а столица на Московията станал град Мосха, основан от българския цар Ахад Мосха в 1068 г и получил името му.

Последния потомък на Лачините (Рюриковите) от Рода Дуло е Иван Грозни извършил голими Зверства срещу Волжките Българи пре превземането на Казан в Братоубийствена война. Той превзема Волжка България и е присъединява към Русия през 1552г. и се обявява за Цар на Българи и Руси

Красноречив факт е, че краят на Волжка България съвпада с края на династията РЮРИКОВИЧИ (Лачини) от рода Дуло,т.к. в 1584 г. умира Иван Грозни-Синът му цар Феодор (1584-1598 г.) предава цялото управление на българският Цар Борис Годунов, бъдещ император на Русия, от който произхождат по права линия руските династии през Петър Велики до Романови включително.Той разширил руската територия до р.Енисей и я запазил.Така Русия пак се управлява от Българи.


И Москва и Киев и Самар и Уфа и Казан са Български градове.

Руските Славянски Свине са по низши от нас защото:

1. Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите е Създадохме

2.Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите е Култивирахме-Ние ги научихме да четат и пишат и от нас Българите приеха Християнството

3.Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите ще я Ликвидираме

Руските Славянски Говеда трябва да Учат Български Език и Българска История защото Са ПРОДУКТ на нас Българите.

Вземи се Култивирай бе Славянско Добитче.

^^ Едно тъф мнение, което подкрепям!! :booooomb: 8-)

Атила?

kristo
08-20-2008, 21:37
Какво е това Руснак бе Колохозник?

Това порода Куче ли е ?

Няма такъв народ Руснаци!!!!

Русия и Украйна това е Киевска България или наричана още Черна България-Черното е означавало Северна посока.

Киевско-Волжка България след период на междуособици (855-921 г.) се разделя на Волжка България и Княжество Киев и Новгород, между които започват религиозни противоречия.

Волжките Българи при кан Алмъш приемат Исляма от Арабите а недоволните от Насилственото налагане на новата вяра Боляри-Тангристи се обединяват около Кан Лачин син на Кан Лачини, брата на Кан Джилки всички от Рода Дуло и се връщат от град Болгар в старата Българска столица град Киев основана от брата на Кан Кубрат - Шамбат Кий и носеща неговото име.

В 922 г Угър Лачини от рода Дуло племенник на кан Джилки (по-късната руска летопис от ХII в. е предала името му като “Игор Рюрикович”), основал отделно от България украинската държава Рус със столица българския град Киев.

В Болгар той изпратил свои посланници да отнесат неговите думи към кан Алмъш :

“Аз чух брат, че ти мъчиш привържениците на нашата стара българска вера, към която се отнасям и аз. Пази се защото аз станах самостоятелен уруски бег и съм в състояние да помогна на моите едноверци ”

Впоследствие от Българската държава Рус се отделило Суздалското княжество което по-късно започва да се нарича Московия (Московско–Руска държава, Русия). Но и в Украинската, и в Московската държава управлявали потомците на същия Угър Лачини – “Рюриковичите”.Не случайно национален символ на Украйна станал гербът на българския род Дуло “тризъбец”, а столица на Московията станал град Мосха, основан от българския цар Ахад Мосха в 1068 г и получил името му.

Последния потомък на Лачините (Рюриковите) от Рода Дуло е Иван Грозни извършил голими Зверства срещу Волжките Българи пре превземането на Казан в Братоубийствена война. Той превзема Волжка България и е присъединява към Русия през 1552г. и се обявява за Цар на Българи и Руси

Красноречив факт е, че краят на Волжка България съвпада с края на династията РЮРИКОВИЧИ (Лачини) от рода Дуло,т.к. в 1584 г. умира Иван Грозни-Синът му цар Феодор (1584-1598 г.) предава цялото управление на българският Цар Борис Годунов, бъдещ император на Русия, от който произхождат по права линия руските династии през Петър Велики до Романови включително.Той разширил руската територия до р.Енисей и я запазил.Така Русия пак се управлява от Българи.


И Москва и Киев и Самар и Уфа и Казан са Български градове.

Руските Славянски Свине са по низши от нас защото:

1. Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите е Създадохме

2.Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите е Култивирахме-Ние ги научихме да четат и пишат и от нас Българите приеха Християнството

3.Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите ще я Ликвидираме

Руските Славянски Говеда трябва да Учат Български Език и Българска История защото Са ПРОДУКТ на нас Българите.

Вземи се Култивирай бе Славянско Добитче.

^^ Едно тъф мнение, което подкрепям!! :booooomb: 8-)

Атила?
Точно Атила ще да е това :lol:...
Не знам, при положение че и в твоите жили може да тече дори и малко да е славянска кръв, защо си позволяваш да плюеш толкова злобно и глупаво срещу всичко славянско... Отделен е въпроса, че Винкело(Атила) сам си признава, че славяни в расово-етнически смисъл на думата няма, има само културно-езикова група народи, сред които сме и ние българите, които се водят славяни по този признак. Иначе за мен "раса" и етнос славяни е силно да се каже, че има. Напротив, те са много разнородна маса от индоевропейски народи, в чийто жили тече и голямо количество(даже преобладаващо) ирано-сарматска кръв също като нас българите, понеже т. нар. славяни са балтизирани иранци. Тъй че не ми е ясно защо е този краен и дивашки антиславизъм. Да бъдеш срещу панславистката идея, ДА, напълно подкрепям, но да си против т. нар. славяни и то обикновените хора и да ги смяташ за едва ли не не-хора си е уникален кретенизъм. Пък и колкото и да ти е неприятно Винкело, изкуствена или не, Русия е и винаги ще си остане една от най-великите страни в света и в последните години определено просперира и икономически, и всякак и са много по-добре от тъмните болшевишки времена. Пък и добре че е Русия в някои случаи, та да спира САЩ, които определено са много по-опасни и вредни в някои отношения. Иначе никак не съм русофил, но не приемам и крайната русофобия. Защото едно е да си против Русия като държава и против панславизма(великоруския шовинизъм), съвсем друго е да си против руснаците като хора и народ.

Vladokaaa
08-20-2008, 21:55
няма как статистика е против нас .. а и нашите играят слабо на олимпиадата

SGA
08-20-2008, 22:05
Още ме е яд,можехме да ги бием,но просто на моменти бяхме нестабилни,а и гадния съдия спомогна за това да се разконцентрираме:-x Аз съм доволна от играта на нашите,показаха че са един отбор и се бориха до самия край.Сега се замислям че дори и при тази загуба аз пак съм горда с нашите момчета.Показаха дух,играха достойно,а от началото на Олимпиадата до сега им се насъбра много.Евала,че след слабия мач срещу Италия на терена срещу Венецуела и Русия излезе все едно друг отбор.
Просто силите са изравнени.Пламен го каза-има 5-6 отбора,които са много близо един до друг и повече зависи от моментното състояние на отбора и от това на чия страна е късмета (и съдията).Ние нямахме особен късмет и с този пуст жребий който ни отреди Русия,нямахме много късмет и в мача.
Не можем да се сърдим на нашите,винаги има победители и победени,следващия път може би ние ще сме победителите.

kristo
08-21-2008, 06:35
Какво е това Руснак бе Колохозник?

Това порода Куче ли е ?

Няма такъв народ Руснаци!!!!

Русия и Украйна това е Киевска България или наричана още Черна България-Черното е означавало Северна посока.

Киевско-Волжка България след период на междуособици (855-921 г.) се разделя на Волжка България и Княжество Киев и Новгород, между които започват религиозни противоречия.

Волжките Българи при кан Алмъш приемат Исляма от Арабите а недоволните от Насилственото налагане на новата вяра Боляри-Тангристи се обединяват около Кан Лачин син на Кан Лачини, брата на Кан Джилки всички от Рода Дуло и се връщат от град Болгар в старата Българска столица град Киев основана от брата на Кан Кубрат - Шамбат Кий и носеща неговото име.

В 922 г Угър Лачини от рода Дуло племенник на кан Джилки (по-късната руска летопис от ХII в. е предала името му като “Игор Рюрикович”), основал отделно от България украинската държава Рус със столица българския град Киев.

В Болгар той изпратил свои посланници да отнесат неговите думи към кан Алмъш :

“Аз чух брат, че ти мъчиш привържениците на нашата стара българска вера, към която се отнасям и аз. Пази се защото аз станах самостоятелен уруски бег и съм в състояние да помогна на моите едноверци ”

Впоследствие от Българската държава Рус се отделило Суздалското княжество което по-късно започва да се нарича Московия (Московско–Руска държава, Русия). Но и в Украинската, и в Московската държава управлявали потомците на същия Угър Лачини – “Рюриковичите”.Не случайно национален символ на Украйна станал гербът на българския род Дуло “тризъбец”, а столица на Московията станал град Мосха, основан от българския цар Ахад Мосха в 1068 г и получил името му.

Последния потомък на Лачините (Рюриковите) от Рода Дуло е Иван Грозни извършил голими Зверства срещу Волжките Българи пре превземането на Казан в Братоубийствена война. Той превзема Волжка България и е присъединява към Русия през 1552г. и се обявява за Цар на Българи и Руси

Красноречив факт е, че краят на Волжка България съвпада с края на династията РЮРИКОВИЧИ (Лачини) от рода Дуло,т.к. в 1584 г. умира Иван Грозни-Синът му цар Феодор (1584-1598 г.) предава цялото управление на българският Цар Борис Годунов, бъдещ император на Русия, от който произхождат по права линия руските династии през Петър Велики до Романови включително.Той разширил руската територия до р.Енисей и я запазил.Така Русия пак се управлява от Българи.


И Москва и Киев и Самар и Уфа и Казан са Български градове.

Руските Славянски Свине са по низши от нас защото:

1. Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите е Създадохме

2.Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите е Култивирахме-Ние ги научихме да четат и пишат и от нас Българите приеха Християнството

3.Тази Фалшива дъжава Русия ние Българите ще я Ликвидираме

Руските Славянски Говеда трябва да Учат Български Език и Българска История защото Са ПРОДУКТ на нас Българите.

Вземи се Култивирай бе Славянско Добитче.

^^ Едно тъф мнение, което подкрепям!! :booooomb: 8-)

Атила?
Точно Атила ще да е това :lol:...
Не знам, при положение че и в твоите жили може да тече дори и малко да е славянска кръв, защо си позволяваш да плюеш толкова злобно и глупаво срещу всичко славянско... Отделен е въпроса, че Винкело(Атила) сам си признава, че славяни в расово-етнически смисъл на думата няма, има само културно-езикова група народи, сред които сме и ние българите, които се водят славяни по този признак. Иначе за мен "раса" и етнос славяни е силно да се каже, че има. Напротив, те са много разнородна маса от индоевропейски народи, в чийто жили тече и голямо количество(даже преобладаващо) ирано-сарматска кръв също като нас българите, понеже т. нар. славяни са балтизирани иранци. Тъй че не ми е ясно защо е този краен и дивашки антиславизъм. Да бъдеш срещу панславистката идея, ДА, напълно подкрепям, но да си против т. нар. славяни и то обикновените хора и да ги смяташ за едва ли не не-хора си е уникален кретенизъм. Пък и колкото и да ти е неприятно Винкело, изкуствена или не, Русия е и винаги ще си остане една от най-великите страни в света и в последните години определено просперира и икономически, и всякак и са много по-добре от тъмните болшевишки времена. Пък и добре че е Русия в някои случаи, та да спира САЩ, които определено са много по-опасни и вредни в някои отношения. Иначе никак не съм русофил, но не приемам и крайната русофобия. Защото едно е да си против Русия като държава и против панславизма(великоруския шовинизъм), съвсем друго е да си против руснаците като хора и народ.Бъркаш ме, това е друг човек, коментар под филм в замунда ;) Но според мен славянска кръв няма има само езици, другото са сарматски групи и секфи миксове, тъй че :booooomb:
Да, може и да те бъркам, извинявай ако е така :).
Аз също мисля така- има езиково-културна общност, наречена славяни, а етническият й състав е разнороден дотолкова доколкото се състои от сармати, балти(даже балтите са класическите, истинските славяни ако трябва да сме честни) и това е основно. При отделни представители на "славяните" има и монголоиден примес, угро-фински и т. н., но само при отделни представители, не при всички :).
Но иначе основно е сарматската кръв+аланска и различните нордически примеси, най-вече сред руснаците в северна Русия, които са преобладаващо представители на нордическата раса. За разлика от тях в южна Русия се срещат преобладаващо иранци(средиземноморска раса), даже си имат доста хора изцяло с иранска кръв.

MoNiIiTo
08-21-2008, 09:01
Селекционерът на националния ни отбор по волейбол Мартин Стоев приключва кариерата си в тима, стана ясно след днешната загуба от състава на Русия с 1:3 гейма в четвъртфиналите от олимпийския турнир в Пекин. Договорът на Стоев с българската федерация по волейбол изтича и засега никой не му е предложил да продължи работата си със волейболистите. Дори и да му бъде предложен нов контракт, той категорично ще откаже да остане, като най-вероятно ще продължи кариерата си в чужбина.

Заедно със селекционера, край на кариерата си в националния отбор слагат Владимир Николов и Евгени Иванов. Николов все пак си е оставил "вратичка", като единствено президентът на родната федерация инж. Данчо Лазаров може да промени решението на Николов. В същото време, Пушката е категоричен, че напуска състава. Друг ветеран в нашия състав - центърът Христо Цветанов, сподели, че не възнамерява да спира с националния и е готов да продължи ако бъде преценено, че е нужен.


:-# :cry:

BulgariaZaBulgarite
08-21-2008, 09:19
Един кан-един народ-българи :-x :-x :-x

camp_rock_94
08-21-2008, 09:26
Мартин Стоев е най-добрия треньор . той сплоти отбора . показа им какво е отборната игра . от 16 място България стана 3 . ние никога няма да го забравим :cry: :cry: :cry: а владо николов е НАЙ-ДОБРИЯ . въпреки че беше контузен игра и то перфектно. не може да им се сърдим за тва че не станаха 1 , 2 или 3 . за мен те са най-добрите и тва че вчера не им беше ден не значи че не са добри или че са по - смотани от Русия , защото сме били Русия , Бразилия , САЩ , Италия и ще продължаваме да ги бием . ОБИЧАМ ВИ :-) :-) :-)

MoNiIiTo
08-21-2008, 10:10
Мартин Стоев е най-добрия треньор . той сплоти отбора . показа им какво е отборната игра . от 16 място България стана 3 . ние никога няма да го забравим :cry: :cry: :cry: а владо николов е НАЙ-ДОБРИЯ . въпреки че беше контузен игра и то перфектно. не може да им се сърдим за тва че не станаха 1 , 2 или 3 . за мен те са най-добрите и тва че вчера не им беше ден не значи че не са добри или че са по - смотани от Русия , защото сме били Русия , Бразилия , САЩ , Италия и ще продължаваме да ги бием . ОБИЧАМ ВИ :-) :-) :-)

+++++++++ \:D/

MoNiIiTo
08-21-2008, 10:43
Абе според мен за всичко е виновен Данчо Лазаров. Всички тея глупости с Пламен за допинга , явно нещо са се изпокарали. Дори в началото като се знаеше само че има лекарска забрана , Мартин хънкаше и мънкаше и разправяше че Пламен имал стара контузия. Владо Николов има още хляб в него , а той е решил да се отказва ... което също ми се струва странно. И Мартин и той така изведнъж реши да се откаже. Има някви караници тука и то най-вероятно са свързани с Лазаров, поне аз така разсъждавам. Абе ... жалко за отбора , наистина жалко. Аз ся поне се надявам волейболистките ни да вървят напред. Откакто са с Драган Нешич имат голям напредък ( аз понеже съм от Габрово и те сега тука миналата и тая година се провеждаха мачовете им и успях да ги наблюдавам) ... та те се класираха за Европейското догодина , дано имат успехи занапред. :)

camp_rock_94
09-07-2008, 09:58
Обрат е настъпил в намерението на две от звездите на волейбола ни по отношение на участието им в националния отбор, научи "Топспорт".

Става въпрос за капитана Пламен Константинов и Владимир Николов. Двамата дадоха да се разбере, че се отказват от представителния ни тим след олимпиадата в Пекин.

И Гибона, и Владо обаче си оставиха вратичка. Константинов каза, че "бъдещето му в националния е почти никакво". Николов пък заяви, че "президентът на федерацията Данчо Лазаров е единственият човек, който е в състояние да го убеди да остане".

Според информацията на "Топспорт" Константинов и Николов остават и за Европейското първенство в Турция догодина. Голяма вероятност има на поста селекционер да остане и Мартин Стоев, който също обяви, че не е склонен да продължи с държавния отбор.

УСПЕХ ДОГОДИНА :grin: :grin: :grin: С вас сме :-P