PDA

View Full Version : Какво се случва с дългите връзки и силната любов.....



juuuuu
08-19-2008, 10:09
:(

LipSoFAnAnGel
08-19-2008, 10:28
Na koлко години сте двамат... :shock:

kiflata
08-19-2008, 10:29
OMg..stiga s taq privarzanost..tq ne vodi do nikude..posle samo ti e stava po trydno

NaNa_SladuRana
08-19-2008, 10:30
според мен сте си омръзнали.В крайна сметка любовта е химичен процес и интезивна дейност в четири зони на мозъка,това продължава максимум 5 години,после оставо само респекта и приятелството.Животът не е приказка,никой не живее дълго и щастливо. :) Колкото и да е трудно продължи напред,надали ще стане чудо и всичко ще е както преди,най-вероятно нещата ще стават по-зле и по-зле,замисли се как виждаш съвместното ви бъдеще по този начин :)

juuuuu
08-19-2008, 10:36
аз съм на 17, той сега ще стане на 21

Lost_Kiss
08-19-2008, 10:36
Ем според мене тва си чисти знаци, че вече сте си писнали до такава степ, че се случват периоди в които даже и неможете да се гледате, неможете да се траете...

Така е... първо се започва с псувните, после с големите караници, след това се биете, накрая той те вкарва в болница... ти късаш с него и си окончателна.. Той ти се извинява с месеци и ти го приемаш отново.. и после същатата история на нов глас.. Вие се обичате, но не сте създадени един за друг... Незнам... може и да не разбирам много, но... Погледни реално на нещата... Та той ти е разкървил крака... след време можи да ти пукне главата...

На твое място, колкото и да го обичах, колкото и да ме боли, щях да прекратя тази... ам... как да я нарека "връзка" в кавички...

MayKyTy
08-19-2008, 10:37
Aааа твърдиш, че се обичате, а пък се млатите :shock: егати любовта! Я по-добре се разделете и не се събирайте повече, просто щото по тоя начин само семъчите взаимно ... :?

plmn
08-19-2008, 10:42
Той те бие, а ти искаш да си с него.Да ти кажа ли какви сте - ти си мазохистка - обичаш да те нараняват психически и физически.Той пък е садист и те млати с каквото му падне.Май наистина сте се намерили. :D

DaHuTyYyY
08-19-2008, 11:10
В един момент при такава дълга връзка партньорът се превръща в даденост и от там почват проблемите

ImmortalForever
08-19-2008, 13:03
ЕЕеее кфа направо семейна идилия!МИ що бе? Що да сте разделени? Той един ден ще те убие, ти пак си го обичай..То няма лошо...ПО-мъртва няма да станеш, като те утрепе от бой! ;)

sodomicdream
08-19-2008, 17:24
ОМГ! ПОСЯГА ТИ?! Това е непростимо!!! Веднага да се махаш от него! Какво искаш да става след време? Да те спуква от бой и после да ти казва "извинявай"?! О, мила, съжалявам, но никой не заслужава такова поведение!

ilsi_
08-19-2008, 19:05
sodomicdream .. а това, че тя го удря и дори понякога започва първа допустимо ли е ? Не мисля ! :?

Аз съм имала дълга връзка .. не чак 3 години,но най-дългата ми е била година и 7 месеца .. накрая той ми удари шамар и скъсахме .. ( не толкова заради шамара отколкото защото ми беше писнало от него и чувствах,че ме задошава ) И според мен проблема при вас е че сте си умръзнали .. а това,че не можеш без него въобще не е верно .. ти си си го втълпила повярвай ми .. до седмица няма да чувстваш нищо към него .. ЩЕ ТИ ОСТАНЕ САМО СПОМЕНЪТ ! :) По - добре го зарежи СЕРИОЗНО ! :P

Valkyrie
08-19-2008, 21:06
Не е нормално да се биете, разбира се. Но ако наистина се обичате (за което съм сигурна, че е възможно), тогава ще намерите сили да се промените. Ако наистина се обичате, започно първа ти промяната - не си позволявай да се държиш с него като с парцал, започни да се владееш. Защото ако успеете да преодолеете този етап, ще сте по-щастливи заедно от когато и да било преди.
Не мога да ти дам съвет как да се справиш с тази ситуация и как да си оправите връзката. Сами трябва да го преодолеете, най-напред вътре в самите себе си. Мога обаче най-искрено да ти пожелая да оправите нещата помежду си и да намерите най-доброто възможно разрешение на проблема си.

soulja_girl4e
08-19-2008, 21:09
ти биеш мъжа си? Master, I have found you!

evichka_lonelyy
08-19-2008, 21:46
OMg..stiga s taq privarzanost..tq ne vodi do nikude..posle samo ti e stava po trydno

И аз така мисля :)

Jumbie483
08-19-2008, 22:02
Сигурна ли си, че той те обича толкова, колкото и ти него ? :?
Моята връзка също е много дълга, по-дълга от твоята, но винаги когато стигнем до някоя разправия той гледа да заглади работите, когато пък го впеся прекалено много, стените и мебелите отнасят бой...но НИКОГА не ми е посягал на мен :)

Valkyrie
08-19-2008, 22:07
Сигурна ли си, че той те обича толкова, колкото и ти него ? :?
Моята връзка също е много дълга, по-дълга от твоята, но винаги когато стигнем до някоя разправия той гледа да заглади работите, когато пък го впеся прекалено много, стените и мебелите отнасят бой...но НИКОГА не ми е посягал на мен :)
Е стига, тя му посяга, а твърди, че го обича. Това прави възможно и обратния вариант - той да й посяга, а да я обича. Четете избирателно ли, к'во ли?

Lost_Kiss
08-19-2008, 22:08
Сигурна ли си, че той те обича толкова, колкото и ти него ? :?
Моята връзка също е много дълга, по-дълга от твоята, но винаги когато стигнем до някоя разправия той гледа да заглади работите, когато пък го впеся прекалено много, стените и мебелите отнасят бой...но НИКОГА не ми е посягал на мен :)

Е то и като се замислиш... Как ще посегнеш на човек който обичаш.. :? Как ще го нараниш... :? та нали го обичаш..

да, така е ... Права си +1

gerinceto
08-19-2008, 22:10
според мен сте си омръзнали.В крайна сметка любовта е химичен процес и интезивна дейност в четири зони на мозъка,това продължава максимум 5 години,после оставо само респекта и приятелството.Животът не е приказка,никой не живее дълго и щастливо. :) Колкото и да е трудно продължи напред,надали ще стане чудо и всичко ще е както преди,най-вероятно нещата ще стават по-зле и по-зле,замисли се как виждаш съвместното ви бъдеще по този начин :) i az sum na sushtoto mnenie zashtoto sum imala 3 god vruzka i naistina sled mn karanici slojihme kraq ... taka i beshe po dobre i za 2ma ni

vvs_go
08-19-2008, 23:28
men ako nqkoq fitka mi posegne tejko i na kuhata kratuna

Nofacenoname
08-19-2008, 23:56
men ako nqkoq fitka mi posegne tejko i na kuhata kratuna
Хаха същото важи и при мен ще й се разтресе черепната кутия набързо.Момиче да ми посегне полудявам принципно не съм склонен да ударя момиче,но ако тя започне ще и изкривя сурата.Така че мадамата е виновна тя започва първа и аз да съм ще я смажа :D

paranoia
08-20-2008, 12:18
Любов,любов и после в пирогов

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-20-2008, 14:26
само любов понякога не е достатачна .. иска се и разбиране .. в случая .. разбирането че можеш да нараниш половинката си и после да съжаляваш но едното "извиняваи" няма да върне времето назад .. и да нормално е да си омръзнете.. но това което четох по горе че за 5 гоини си омръзвате е глупаво.. нз според мен е по добре да си с човек повече врееме да го познаваш много добре и тои да те познава да знаете какво харесвате .. да знаете че сте от много време заедно и някак си дддз но мисля че това дава сили да се продължи една връзка .. а и нали знаете.. истинската любов се появява едва когато мълчите но не се чудите какво да кажете .. когато сте заедно и сте си омръзнали до известна стеепен но искате да сте с този човек.. не одобрявам че се удряте и все пак в твоя случаи не бих се събрала отново с него..

trayana
08-20-2008, 14:47
аз съм на 17, той сега ще стане на 21
Айде бе :shock:

SlYn4iCe
08-20-2008, 15:56
Любов,любов и после в пирогов

:lol: :lol: :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Така ами :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: