PDA

View Full Version : Болка



DaHuTyYyY
08-19-2008, 10:57
Много се чудих дали да напиша тази тема, може би повечето ще кажат, че аз сама съм си виновна и това е така. Просто искам да споделя с някой. Преди 3-4 месеца се целувах с едно момче и явно моите "приятелки" са казали на приятеля ми (нищо, че те ме обеждаваха да не му казвам).И вчера с приятеля ми бяхме на един рожден ден и по едно време той почна да се държи много странно. Излязах да поговоря с него на вън и той ме попита дали имам да му казвам нещо. Аз му казах за този случей и пролича, че е много наранен и ми каза някой неща, които много ме разстроиха и сега незнам дали има някаква надежда да се съберем. Каза ми колко много ме обича, обаче е много разочарован от мен, не за това, че съм се целувала с това момче, а че не съм му казала. Каза ми, че за него съм била единствена, но повече нямало да има доверие на жена и такива неща. И сега съм супер, объркана, наранена и отчаяна. А след това като отивахме към дискотеката ме прегърна и ми каза, че вече щал да бъде различен. Щял да прави каквото иска без да се съобразява с чужди чувства и т.н. Незнам дали ставаше въпрос, че ако се съберем че ми изневерява.

П.С.: Аз не съм се целувала с това момче в трезво състояние, даже не помня, а ми разказват за това. Незнам може би просто съм го направила от липса на внимание. Все пак при такива дълги връзки малките неща губят значение!

cinderella_gugutka
08-19-2008, 11:03
любовта прощава вси4ко-аако те оби4а ще ти прости,просто трябва да поговориш с него,покажи му 4е го оби4аш страшно мн и му обясни 4е не си му казала защото ти дори не си помнела кво е станало и си се 4удила кво да направиш

DaHuTyYyY
08-19-2008, 11:07
Той знае, че за него бих обърнала света, просто за тези две години съм направила невъзможното да му докажа любовта си, а и той ме обича много, просто е от типа момчета, които не показват чувствата си

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 11:34
АЛКОХОЛЪТ НЕ Е ОПРАВДАНИЕ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Няма да се научите че алкохола не прави нищо друго освен да ви прави весели а не да ви кара да се целувате с тоя и с оня ..... Ако приятеля ти ти се върне при тебе и ти изневерява е най-тъпото копеле .... Вероятно ако малко си напънеш русичкото мозъче може да родиш някоя гениална мисъл от началото на запознанството ви когато той е споделял какво може да прости по какъв нчин и т.н или там когато го е правил .... Може да направиш нещо за него което никоя друга не е правила ! Направи му серенада бе ? Или нещо нетипично , нещо различно , нещо което да го трогне ...Недей прави баналните "оо мило извинявай бях пияна" това е супер тъпо .... Стреляй смело с нещо различно ..... Не бъди скучната и банална повлекана която неможе да обясни любовта си и неможе да намери подходящи думи за извинение .... Направи така че хем той да разбере че го обичаш хем да разбере че си осъзнала грешката си и повече няма да я повториш !!!!

DaHuTyYyY
08-19-2008, 11:39
Не се оправдавам с алкохола, просто това за алкохола го написах, защото даже не съм сигурна дали съм се целувала с него, защото това ми го разказват "приятелките", който казаха на приятеля ми

FuzzyWuzyy
08-19-2008, 11:42
Прочети ми целия пост не дей пиши само за тва с големите букви :Д ... Добре де ами вероятноста те да ви завиждат и да искат да ви скарат ? Ако знаеш кое е момчето с което си се целувала разпитай го какво е станало и дали наистина сте се целували :) Вместо да гадаеш и да киснеш у вас пред компа почвай да тършуваш разните хора на въпросния "запой" и да питаш какво точно е станало ..... Успех !

bonbon4e1
08-19-2008, 11:46
ти значи неможеш да си си сигурна че те ти казват истината щом са ти казвали да не му казваш пак в същотото време са му казали трябва да поговориш много добре с приятеля си да му покажеш че наистина мнго го обичаш да му обесниш всичко това ако те обича ще ти прости.А относно приятелките трябва да си поговориш и с тях мисля че се сещаш за какво да не се повтаряме 100 пъти :) успех!! :grin:

evelinka1122
08-19-2008, 12:05
ами.... така е... сама си си виновна.... но все пак ти не си сигурна че наистина си се целувала с това момче... твоите приятелки да не би да искат да ви скарат?! но да ти кажа че времето лекува и този човек ако наистина те обича рано или късно ще ти прости :) УСПЕХ не прекратявай отношенията си с него и гледай да не издънваш повече с пиянски изпълнения :) нали ?! :) :-)

DaHuTyYyY
08-19-2008, 12:08
Пф, а тия момиченца са толкова лицемерни. Вчера преди да му кажат бяхме с тях и те мн ни се "радваха". Кви сте яки заедно, колко много се обичате, евала и т.н. Обясняваха колко ни се кефят ...

vesitu_
08-19-2008, 19:19
na dneshno vreme nqma priqteli .. ima samo poznati :o izpatix i az i veche nqmam doverie na nikogo :X po temata ti .. 1vo obqsni na fr 6to za priqtelki sa ti i sled tova obqsni na nego suzdalata se situaciq - ako naistina durji na teb tolkova kolkoto kazva6 - 6te ti prosti :-) uspex :P

IndianXXI
08-19-2008, 19:23
АЛКОХОЛЪТ НЕ Е ОПРАВДАНИЕ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Няма да се научите че алкохола не прави нищо друго освен да ви прави весели а не да ви кара да се целувате с тоя и с оня ..... Ако приятеля ти ти се върне при тебе и ти изневерява е най-тъпото копеле .... Вероятно ако малко си напънеш русичкото мозъче може да родиш някоя гениална мисъл от началото на запознанството ви когато той е споделял какво може да прости по какъв нчин и т.н или там когато го е правил .... Може да направиш нещо за него което никоя друга не е правила ! Направи му серенада бе ? Или нещо нетипично , нещо различно , нещо което да го трогне ...Недей прави баналните "оо мило извинявай бях пияна" това е супер тъпо .... Стреляй смело с нещо различно ..... Не бъди скучната и банална повлекана която неможе да обясни любовта си и неможе да намери подходящи думи за извинение .... Направи така че хем той да разбере че го обичаш хем да разбере че си осъзнала грешката си и повече няма да я повториш !!!!
съгласен(не само за големите букви,целия го прочетох 8-) )

Shu7teR
08-19-2008, 19:23
келеш...не мисля че една целувка в нетрезво състояние може да е причина за раздяла...а доколкото до това, че ще се държи по различен начин - ще му мине, е естествено ако държи на теб.

xercu
08-19-2008, 19:24
Абе я се почерпи 1 валеарианче , че да ти мине ... Мъжете сме си такива, че ни е страх да си изпуснем сладкото , което имаме ... Ся ще ти са прай на интересен , 1-2 дена няма да ти говори ... ти ще си изгризеш ноктите от напрежение и като ти каже , че ще иска да е с теб , ама такива изневери да не се повтарят ... Ще го слушаш като кученце ... :)

babity
08-19-2008, 19:47
Еми и с мен стана така. Един купон, не се бях виждала с гаджето. Всеки се налегнал нанякъде с някой и... не издържах. Звъннах един телефон. Сладура дойде, поцелувахме се в стаята ми и си тръгна. Бях пила, задръжките ми ги нямаше, но бях с акъла си, мислех трезво. Седмица по - късно това ми пречеше. Винаги съм искала между мен и човека отсреща всичко да е казано, да няма тайни, да няма скрити неща. И му казах. Макар и да беше по лигав начин му казах какво е станало. Обясних му, че ми е липсвал и т.н., но истината е, че това беше неофициалният край на връзката ни. Той каза, че е простил, че е наранен от това, че съм премълчала, а не заради едната целува, точно същото, каквото твоят приятел. Изкарахме два или три месеца още, но той постоянно ревнуваше, натякваше ми във всеки удобен момент, че съм кривнала. Абе... беше друг човек. Идеята ми беше да не възлагаш големи надежди. За финал: послушай KillSwitchEngage, той е прав! 8-)

soulja_girl4e
08-19-2008, 20:51
[quote="FuzzyWuzyy"]АЛКОХОЛЪТ НЕ Е ОПРАВДАНИЕ БЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote]
то и курвалъкът не е...

DaHuTyYyY
08-20-2008, 18:53
Ne go smqtam za kurvalyk ama .. nqma znachenie

DaHuTyYyY
08-20-2008, 19:07
Има и друг проблем вече. Той си мисли, че съм спала с това момче, а аз не съм и незнам как да му го докажа. Обаче не бих се отказала от първата си любов, заради лъжите на "приятелките ми". Ако някой има идея как да му докажа, че не съм спала с П. да ми каже

DaHuTyYyY
08-20-2008, 19:07
Има и друг проблем вече. Той си мисли, че съм спала с това момче, а аз не съм и незнам как да му го докажа. Обаче не бих се отказала от първата си любов, заради лъжите на "приятелките ми". Ако някой има идея как да му докажа, че не съм спала с П. да ми каже

babity
08-20-2008, 19:33
Единственото, което можеш да направиш е да му се молиш, да му обясняваш и пак да му се молиш, а след това отново да обясняваш. Ако си готова да бъдеш ревнувана и разпитвана за всичко, а при най - малката дрязга да ти се обяснява колко си коравосърдечна и спиш с половината град зад гърба му - давай! В противен случай тропни с крак, кажи, че не си виновна и се ориентирай към приключване на взаимоотношенията ви.