PDA

View Full Version : На къде отива светът?



lsd43
08-19-2008, 15:49
Убийства,войни,незачитане на човешкият живот,докато милиони умират от глад,други си купуват яхти за 150 000 000 $ ,не е ли несправедливо?
Докато деца умират от рак и нямат пари за лечение ,в дебилни игри като "БИг Брадър","Големият Въпрос" и всякакви подобни предавания се дават стотици хиляди левове ,достатъчни да спасят хиляди деца от смърт всеки ден!За какво са правата на човека ,когато не защитават невинните,за какво е демокрацията ,като нищо не върши?Защо докато угоените политици паркират колите си пред някои седем звезден хотел,повечето хора се чудя къде могат да си намеря жилище?
Къде е демократичното и справедливото на тези онеправдани хора,що за свят е този в който богатите стават все по-богати ,а бедните още по-бедни?

FeelMe
08-19-2008, 16:03
ще ти кажа защо глупави предавания като "Биг Брадър", "Големият въпрос" и др. не дават тези пари на нуждаещи се.защото по време на цялото предаване те печелят 20 пъти повече отколкото дават на победителите,само от обажданията на хората,които пък от своя страна вярват ,че точно те ще са спечелилите и ,че ще променят нещо в играта.истината е ,че подобни предавания са нагласени от самото начоло и всички "печеливши" са подставени лица.Докато хората не се осъзнаят ще си дават парите,продуцентите ще се чудяд къде да си ги харчат,а болните дечица ще умират.Все пак сме в България.

MostHated
08-19-2008, 16:12
иии... ко да правим ни? честно казано Боли ма Кура особено за умиращите в Африка... да си умират... това е гаден свят... не съм виновен аз че умират!

valkanovb
08-19-2008, 16:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Demokraiqta warshi rabota kolkoto komunizma ili nacional-socializma.A za ostanaloto na bas 4e shte naprawish absoliutno sashtoto ako beshe na mqstoto na wsi4ki hora s pari.

MostHated
08-19-2008, 16:21
да бе, в момента седи... и няма ко да прави автора... ако имаше пари, щеше да си кара мерото из улиците, да пие кафенца с разни готини мадами... ама НЕ! трябва да мисли къде отива света...
а замисли се бе! Всичко е точно! Хората с пари живеят добре! Ако всички имат пари... ко му е интересното! нали трябва да се стремиш към нещо в живота!

Има и друго... като е тей, какво пишеш по форумите! Беги в Африка като доброволец, да кърмиш онея мърши, болни от спин!

lsd43
08-19-2008, 21:02
А може би нямаше да постъпя така ако имах пари и не говоря само за тези в Африка,погледнете само в БГ колко БЪЛГАРСКИ ,не ромски деца умират ,поради липса на помощ от страна на държавата!

lsd43
08-19-2008, 21:05
да бе, в момента седи... и няма ко да прави автора... ако имаше пари, щеше да си кара мерото из улиците, да пие кафенца с разни готини мадами... ама НЕ! трябва да мисли къде отива света...
а замисли се бе! Всичко е точно! Хората с пари живеят добре! Ако всички имат пари... ко му е интересното! нали трябва да се стремиш към нещо в живота!

Има и друго... като е тей, какво пишеш по форумите! Беги в Африка като доброволец, да кърмиш онея мърши, болни от спин!


Имало е време ,когато хората са живяли без да използват пари и не е било такова чудо като сега.Пък и отбелязвам ,че в света има достатъчно възможности за решение на тези проблеми,но явно самите хора не искат да ги решават.

SiegHeil
08-19-2008, 21:41
Естествен подбор - най важния закон в природата, по-силния оцелява..напълно справедливо и закономерно. Само ние засега смеем да се ебаваме с тоя закон и естествено си носим последствията..

valkanovb
08-19-2008, 21:42
А може би нямаше да постъпя така ако имах пари и не говоря само за тези в Африка,погледнете само в БГ колко БЪЛГАРСКИ ,не ромски деца умират ,поради липса на помощ от страна на държавата!
Ako si se rodil s srebarna lajica shte naprawish sashtoto.

lsd43
08-19-2008, 21:43
А може би нямаше да постъпя така ако имах пари и не говоря само за тези в Африка,погледнете само в БГ колко БЪЛГАРСКИ ,не ромски деца умират ,поради липса на помощ от страна на държавата!
Ako si se rodil s srebarna lajica shte naprawish sashtoto.

Не съм се родил и не знам какво съм щял да направя,най-вероятно нямаше да ми пука,защото нямаше да знам какво е .

petet
08-19-2008, 21:50
Докато режат фалшиви маркови дрехи,когато Българските сираци няма какво да облекат? А?
Защо не им ги дадът на тях...аман...дано си изгният с милионите и с лайна да ги посипят

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 05:01
Всичко се връща рано или късно за всеки откраднат лев всеки си носи последствията...

valkanovb
08-20-2008, 17:32
А може би нямаше да постъпя така ако имах пари и не говоря само за тези в Африка,погледнете само в БГ колко БЪЛГАРСКИ ,не ромски деца умират ,поради липса на помощ от страна на държавата!
Ako si se rodil s srebarna lajica shte naprawish sashtoto.

Не съм се родил и не знам какво съм щял да направя,най-вероятно нямаше да ми пука,защото нямаше да знам какво е .
Az towa kazwam.Mi posledstwiqta shte sa 4e shte imaat powe4e pari.

Мрачен Ентусизъм
08-20-2008, 21:55
[quote=MostHated]Имало е време ,когато хората са живяли без да използват пари и не е било такова чудо като сега.Пък и отбелязвам ,че в света има достатъчно възможности за решение на тези проблеми,но явно самите хора не искат да ги решават.

да имало е времена преди някакви си 3000 години , тее тогава хората са си живеели безгрижно даже и колелото не били измисили и си строели пирамиди и тикали каменни блокове с шейни.Абе голяма веселба е падало.

sweety_90
08-26-2008, 22:39
mole vi se imam nujda ot pomo6ta vi please pomognete mi kolkoto se moje po barzo do 28.08.2008 ima edna tema na koqto trqbva da davam mnenie ni az ne razbiram ot politika i ne se se6tam za mneniq mole vi se pomognete mi temata e : Социална политика и заетост. Как да се овладеят икономическите,политическ те и социални последици от глобализацията? molq vi se ako imate mneniq pomognete mi

zoben_pitbul
08-27-2008, 21:23
Няма друг начин да съществуваме.Човекът е егоист, не можем да променим това.Има много примери в историята доказващи противното, но в крайна сметка именно сегашния свят ме кара да мисля, че няма хуманизъм-всеки гледа себе си и най-близките си и някак да издрапа от тинята.Уви, често това става буквално с чужда кръв.

petet
09-03-2008, 13:39
Вярно ли е,чее мазните Гърци,които от години ни псуват за АЕЦ "Белене" ще строят свой АЕЦ?

macy_day_parade
09-03-2008, 17:55
иии... ко да правим ни? честно казано Боли ма Кура особено за умиращите в Африка... да си умират... това е гаден свят... не съм виновен аз че умират!

+1